*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima

Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.

Početna stranicaPortalCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

**Destino**

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Nina
Još malo i postaješ pravi fan Portinon

Broj postova : 1002

PostajNaslov: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:12

Moja webnovela...

Ovo je priča koja govori o Dulce i Christopheru, dvoje mladih glumaca, čije su se sudbine odlučile malo poigrati!

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:13

Dulce Maria je glumica u Mexicu. Živi u Acapulcu i najviše glumi u kazalištu. Ima 25 godina, zaljubljena je u glumu i naravno u Christophera!

Christopher Uckermann je također glumac u Mexicu, ima 25 godina. Više je poznatiji nego Dul u koju se zaljubio... Iz glavnog je grada Mexica.

Ovo su dakle glavni likovi ove webnovele....

Pablo je Dulcin dečko, ima 24 godine, protivi se tome da Dul ide glumiti u novu telenovelu, ostaje sam.

Maite je Dulcina prijateljica koja joj vjerno daju podršku...i nada se da će Dul postati veoma slavana, upravo zahvaljujući ulozi u novoj telenoveli...

Pedro je producent nove telenovele, znao je da je Dul savršena za tu ulogu...

Diego je ravnatelj kazališta u Acapulcu, također zna da je Dul stvorena za tu ulogu.

Ovo su sporedni likovi, a ostale likove ćete upoznati tijekom webnovele!

Ugodno čitanje!

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:14

Capitule vam postavljam onako kako su i na drugom forumu...

CAPITULO 1

Ekipa nove telenovele ''Mírame a los ojos'' radi malu potragu za glavnu glumicu. Naravno već znate, glavni glumac nove telenovele je Christopher Uckermann. Najbolje mjesto za traženje glumice je kazalište. Pa, ekipa je odlučila otići u Acapulco u kazalište da bi razgovarala sa ravnateljem kazališta....možda on ima neku preporuku.
Pedro i Ucker otišli su u kazalište do ureda ravnatelja Diega. Pokucali su na vrata, i Diego im je otvorio.
Diego: Dobar dan, gospodo, izvolite kako vam mogu pomoći?
Pedro: Snimamo novu telenovelu i tražimo glavnu glumicu, imate možda nekog zanimljivog.
Odjednom se u hodniku začuje:

Eres tú sólo tú
la razón por la que vivire
fuiste tú sólo tú
la mujer que yo siempre sone
mi pecado eres tú
siempre te ame.

Senor Diego, jeste li tu??

Diego: hmmm...samo malo, ispričavam se!
Pedro: Naravno!

To je bila Dul, naravno samo ona ima tako lijep glas.
Diego – šaptao je – Dul, šta ti je, pa nije ovo plac.
Dul: Ok..ok...gledala sam tu seriju prije nego sam krenula ovdje... A vidim imaš goste – kretajući prema uredu.
Diego: Da imam i vjerujem da će te htjeti upoznati, uđi.
Dul: Dobro...
Diego: Gospodo, želim da nekoga upoznate! Ovo je Dulce Maria Espinoza Savinon!
Pedro: Pa da...naravno... – gledajući Uckera – pa ona je ta
Ucker: Slažem se.... – ljubeći ruku Dul – drago mi je, ja sam Christopher Uckermann, ali svi me zovu Ucker ili Chris....
Dul: Drago mi je, Chris...ili Ucker...jajajaja... A mene, svi zovu Dul...
Pedro: Drago mi je Dulce, pa imam jednu ponudu za tebe, naravno, nadamo se da će prihvatiti.
Dul: A da? O kakvoj ponudi se radi?
Pedro: pa...
Ucker – prekidajući Pedra – o novoj telenoveli ''Mírame a los ojos'' u kojoj bi ti imala glavnu ulogu uz mene.
Dul: Ja? Otkud ja? Mislim....da...
Pedro: Jel je prihvaćaš?
Ucker: Pedro zar nisi čuo, pa upravo je rekla da...
Dul: Čekajte..čekajte... – gledajući Diegov ured – glavna uloga u novoj telenoveli?? Ali kako ću ja...bez ove moje ljubavi (bez kazališta).... bez publike koja će se smijati mojim komedijama...

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:14

Ucker: Dulce, sada ti je prilika i mislim da ju nesmiješ propustiti... bez brige, vratit ćeš se u kazalište – gledajući u Pedra i smijajući se – kada završi snimanje, naravno ako ne počinju stizati nove ponude....
Dul: Za što??
Ucker: Jasno, pa za telenovele...
Diego: No Dul...hoćeš prihvatiti?
Dul: Pa daaaa.... Naravno!! Pa to je moj san...glumiti u telenoveli, još imam i glavnu ulogu!!!
Pedro i Ucker su bili jako sretni što su napokon našli glumicu, iako nisu morali dugo tražiti...
Pedro: Baš mi je drago da si prihvatila ponudu, evo ovdje ti je scenarij....i za dva tjedan počinje snimanje...Morat ćeš se preseliti u Ciudad de Mexico i ondje ćemo početi....
Dul je izjurila van, prije se zahvalila Pedru, Uckeru i Diegu...a Ucker joj je dao jedan čvrst zagrljaj...

Javila je odmah svome dečku Pablu da se moraju hitno naći.... Kada je Pablo došao do nje, ona ga je zagrlila. Dao joj je poljubac.
Pablo: Amor, što se dogodilo?
Dul: Amor, moj san..se dogodio!!
Pablo: Imaš ih malo više, koji?
Dul: Dobila sam ulogu u telenoveli!!!!!!
Pablo: Zaista??
Dao joj je poljubac!
Pablo: Tako sam sretan zbog tebe!!
Dul: I ja sam toliko sretna...ali ima jedan problem...
Pablo: Koji?
Dul: Morat ću se preseliti u Ciudad de Mexico..
Pablovo se lice naglo promjenilo....
Dul: Znala sam da ćeš tako reagirati....
Samo da vam kažem, on je to samo glumio, ali inače je varao Dul...to sam zaboravila napisati u njegovom liku...
Da, sada kada je čuo da se Dul mora preseliti daleko od njega...protivio se toj telenoveli...
Pablo: Gle Dul, ako je tebi važnija jedna telenovela od mene, onda izvoli, tko te drži?
Dul – ljutito - Jedna telenovela?? Pa to je moj san otkad sam bila mala.... Znaš šta? Ja idem lijepo snimati svoju telenovelu, a ti se ovdje zabavljaj...možeš raditi što god hoćeš..više me nije briga za tebe....
Pablo je samo šutio...ali je zapravo uživao, mogao je raditi što želi..konačno biti sa svojom novom djevojkom...
Dulce je upotpuosti zaboravila Pabla....spalila je sve njegove slike...dobro..jest plakala, ali ne kao kišna godina... Jedva je čekala da počne snimati svoju telenovelu!!

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:15

CAPITULO 2

Dul je već drugi dan otišla u Ciudad de Mexico zajedno sa ekipom telenovele....
Tamo je tih dva tjedna uživala...bila je svugdje...po muzejima..u shoopingu..u raznim zlatarnama, parfumerijama...čini se kao da je prešla cjeli grad, a s kim?? Još se pitamo...pa da naravno sa Uckerom...pa su onda tada počeli tračevi u novinama...
''Mladi glumac u novoj vezi'', ''Tko je nova djevojka Christophera Uckermanna?'',''Crvenokosa djevojka nova djevojka Christophera Uckermanna?'', pa znate kakvi su novinari koji se bave poznatim zvijezdama... Dogovorili su se da će se bolje upoznati prije telenovele da bi uopće znali tko s kime snima...nije se ništa događalo između njih jer ipak, Dul je nedavno prekinula sa Pablom, a Ucker je također nedavno prekinuo sa Anahi, nisu bili spremni za novu vezu...
Nisu baš nešto osjećali da se privlače ili nešto tako, bili su samo dobri prijatelji.
Dan prije snimanja, Dul je bila veoma uzbuđena, Ucker je došao do nje.
Dul: Hola...joj da znaš jedva čekam...
Ucker: Mogu si misliti, da samo znaš kako sam se ja osjećao dok sam snimao svoju prvu telenovelu....
Dul: Kako? Jesi bio uzbuđeniji od mene??
Ucker:Dul, sve se desilo naglo, dva dana prije snimanja telenovele, tada sam imao 18 godina, nisam ni slutio što će se dogoditi... Našli su novog glumca za moju ulogu..
Dul: Ajme, Ucker, ovo je stvarno..
Ucker – prekidajući Dul – da..znam..nemoraš govoriti...bilo mi je grozno...
Dul: Nemogu si to zamisliti...hvala Bogu,to se meni neće desiti..da znaš..ja bi na tvom mjestu, uopće ostavila glumu...jer, neće od mene nitko raditi budalu, tu čekaš dva tjedan i onda BUM, nećeš glumiti u telenoveli...i to odjednom..naglo..ma gadovi jedni..kako su ti to mogli uopće napraviti...
Ucker: Dul, hvala na potpri, ali od toga je već prošlo dugo vremena...da znaš, prava si amiga..
Dul mu je namignula: Znam, zato i imam toliko frendica...a sada se moramo naspavati, sutra se rano ustajemo...
Ucker: Da, laku noć!!
Dul: Laku noć!
Dulce je zaspala sa uzbuđenjem i jedva je čekala da dođe jutro za snimanje telenovele...

Napokon, došlo je jutro, 6 sati ujutro...pa malo se bilo teško ustati..ali kada je tu telenovela i sjajna ekipa koja ju vodi, imaš se zbog čega ustati...
Pedro: Vidim, točna si!
Dul: Uvijek, to je moja vrlina...mislim..imam ih još,ali to je jedna..
Ucker je došao i nasmješio se Dul i Pedru: Dakle, počinjemo?
Pedro: Evo za sekundicu....
1. scena je bila o upoznavanju Sare (Dulce) , dakle, njezin život, gdje živi...s kime živi, ona nema roditelje jer su poginuli u nesreći, pa odtad se za nju brine teta, pa onda upoznajemo i likove se ne baš dobrim namjerama...tu su Elizabeth Gutierrez u ulozi Mariane koja je teta Sari i neprestano ju iskorištava, Pedro Moreno u ulozi Sarinog brata, Ricarda koji je zaljubljen u Sarinu najbolju prijateljicu...naravno Christopher Uckermann u ulozi Javiera koji slučajno dođe u Sarin život... bili su tu još i ostali likovi, koji su ovdje sasvim nepotrebni...
Sada smo upoznali likove i njihove živote, dakle 1. scena je bila snimljena...

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:15

Dul: Baš cool...sviđa mi se ovo...
Ucker: Da...nevjerojatan je osjećaj...
Dul: Toliko sam se uživila u tu ulogu...da..ma..kako si i rekao nevjerojatan osjećaj...

Nakon svake scene, tj. djelova epizode bile su stanke od 10 minuta, tako da su se Ucker i Dul, non-stop susretali.. i pričali...i tako je došao 6. dio prve epizode, gdje se susreću Sara i Javier... konačno!!
Plan: Javier ukrade naranče na jednom kiosku...trči koliko ga noge nose..ali onda tu je Sara, koja tipka na mobitel i ne gleda kuda hoda, Javier i Sara se sudare!!
Sara: Aaaaa...kud gledaš tupane?? Jesi lud??
Javieru su ipale naranče, povukao je Saru za sobom i njih dvoje su trčali...
Javier: Ne sada...idemo...
Sakrili su se ize jedne zgrade..oni koji su trčali za Javierom, došli su do zgrade, pa tako kada je Javier vidio da dolaze, poljubio je Saru....i oni ga nisu mogli vidjeti...mislim..prepoznati...
Sara ga je ošamarila...
Sara: Šta radiš...glupane...
Javier: Slušaj, sada nije vrijeme za raspravu...usput ja sam Javier...
Sara: Ne zanima me tko si...zašto si me poljubio?
Dulce je je stvarno uživila u ulogu...bila je odlična glumica!
Bio je kraj scene, Dul i Ucker su se razgovarali...
Dul: Ovo je bilo super...odlično glumiš!
Ucker: Hvala i ti isto..odlična si..još ti je to prva telenovela, kakva će onda biti kada ih snimiš malo više?
Dul: Nadam se kao i ti! Da moram ti priznati da se dobro ljubiš!
Oboje su se nasmijali....
Ucker: jajaja...da i ti isto.
Dul: Govoriš, kao da me već poznaješ..mislim...samo odgovaraš..''Da i ti isto'', pa daj reci čovječe...znam da nešto ne valja...
Ucker: Ne, sve je onako kako treba biti.
Dul: Ajde, baš mi je drago zbog toga..
Završeno je snimanje 1. epizode, iako nije bilo palnirano... te večeri Dul, Ucker i Pedro Moreno su izašli na večeru....
Razgovarali su o telenoveli...i o tome kako jedva čekaju da nastave...
A za dva danas imali su promociju telenovele, gdje će odgovarati na pitanja koja im postave novinari.
Dul: Jedva čekam promociju telenovele..još imamo i shooting za telenovelu...
Ucker: Da....to je meni najzabavnije...
Pedro: Također! Već se zna tko će fotografirat i tko će s kim biti...
Dul: Pa naravno...glavni glumci...Ucker i ja smo prvi na listi...jajaja..pa onda idu ostali...
Ucker: Da, ali prvo ide svaki sam..solo..
Dul: No dobro...jedva čekam....nikad to nisam radila...
Ucker: Za sve postoji prvi put...

Ucker je platio račun..i svo troje su otišli do hotela...sutra rano dizanje...
PS. da rano dizanje...kao da idemo u školu...hahaha

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:16

CAPITULO 3

Jutro, počelo je snimanje i druge epizode...sa Dul se nešto događalo...kada je snimala scenu ponovo sa Javierom jer su se opet sreli...nevjerojatno...

Dul (Sara): Zašto si jučer.....tako...kako ide tekst?? Jaja...
Pedro: Opet ti!! Zašto si jučer tako trčao?
Dul: Aha trčao....da..da..
Scena se ponovno snimala...
Dul: Zašto si jučer tako trčao? Joj...jajajaja..sorry..ide: ''Opet ti''
Svi su se smijali Dulcinim pogreškama...tako da je Dul tek iz 5. pokušaja dobro sve odglumila...
Ucker: jajajaja...šta je to bilo maloprije??
Dul se je nasmijala: Ah..ne pitaj...malo sam zaboravila tekst...
Ucker: Shvatio sam...
Dul: No dobro, neće se ponoviti..jajajaj..valjda! nego, sutra imamo promociju telenovele...
Ucker: Da, znam...i konferenciju za novinare...
Dul: Nadam se da neće postavljati neugodna pitanja...
Oboje su se nasmijali i vratili se natrag snimanju serije....
Dakle, ovo je bila 3. scena, druge epizode, slijedila je 4., plan: Sara je svojom frendicom u shoopingu, priča joj o Javieru...malo joj je išao na živce...zašto? pa..bio je zgodan, ali ipak bio je kriminalac, osumnjičen za krađu..ovu,onu...mislila je..ajme još će i mene pokrasti...
Došla je kući, tamo ju je čekala teta Mariana, koja joj je naredila da mora počistiti kupaonicu, skuhatinešto za jelo...a da ona ide u kazalište. Iskorištavala ju je,ali ipak je bila bogata, pa joj je svaki tjedan davala novce... Sara je znala da ovo mora prestati, ali ako je napusti neće imati nikamo otići...naravno i nije smjela otići od novaca... Dok je Sara čistila kupaonicu, u gradu opet nova krađa!! Tko je počinitelj?? Naravno Javier....zašto?? To ga zabavlja...volio je trčati i gledati kako ljudi trče za njim...na kraju bi ono što je ukrao, vratio je, skrivajući se. Nikada nije krao novce ili nešto vezano sa novcim jer je njegov otac imao tvrtku koja je proizvodila nakit. Ovoga puta je ukrao nekoj starici vreću krumpira...hahahaha...ali naravno, vratio je... Čini vam se da je on neki balavac koji nema drugog posla, ali nije...inače je dosta simpatičan i duhovit...studirao je psihologiju...bio je odličan za to...a naša Sara je imala završeni faks, također psihologiju...pitate se zašto Javier nije završio?? Jer je malo više ispita pao...
Iako je Sara imala završeni faks, nije nigdje radila...ali naravno, dogodit će se nešto čudno..

Završilo je snimanje 2. epizode, ali već je bilo kasno, pa se je Dul otišla tuširati i zaspala je kao top.
Drugi dan se nije snimalo već su bile pripreme za večerašnju promociju telenovele. Krzo dan, tako su trajale pripreme i navečer napokon... Dul je došla na recepciju hotela...bila je....prelijepa.
A izgleda je ovako:

Ucker je bio ponosan što ima pratilju poput nje. Ekipa je otišla na mjesto okupljanja, došli su na crveni tepih...novinari su ih slikali sa svih strana... Sve što su morali raditi jest smijati se...
Nakon što su 15 minuta morali stajati i smijati se novinarima, morlai su na konfernciju za novinare....
Sjeli su na svoja mjesta, naravno fotografi su još uvijek slikali, onda si im se oglasio Pedro.
Pedro: Pozdravljam sve vas na početku ovog susreta, odgovarat ćemo na vaša pitanja, pa izvolite!
Naravno, novinari su počeli s onime, s čime je bilo i za očekivati.

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:16

Novinar1: Christophere, dakle to je vaša djevojka?
Ucker se nasmijao: Ona mi nije nikakva djevojka, kolegica, glumi sa mnom u telenoveli.
Novinar1: Vi ste neka nova glumica? Kako vam je raditi na telenoveli?
Dul: Pa ja..sam..nova..jajajaja...iz Acapulca sam, pa me možda zato ne poznate... Pa raditi na telenoveli je super. Ovo mi je prva telenovela i zadovoljna sam.
Novinar2: Kako se zovete?
Ekipa se nasmijala, a onda je Dul dala odgovor: Dulce Maria Espinoza Savinon...
Novinar2: Što kažete na to da su vas povezivali sa Christopherom?
Dul: Hmmm...ljudi ponekad krivo procjene stvari..Ucker i ja samo radimo na telenoveli...prije dva tjedna stigla sam u Ciudad de Mexico...dogovorili smo se da ćemo se bolje upoznati da nebi mislili da radimo sa strancima..Malo smo više vremena provodili skupa...
Novinar3: Jeli već bilo poljubaca za snimanje?
Ekipa se opet nasmijala, Ucker je odgovorio: Da bilo je.
Novinar3: I kako se Dulce ljubi?
Dul se je nasmijala, stavila ruku na usta i rekla: Ahaaa..Ucker..šta ćeš sad reći , da te čujem??
Ucker: jajajaja...super!
Svi su se nasmijali...očekivali su takav odgovor...
Novinar4: Kada počinje prikazivanje telenovele?
Pedro: Za dva mjeseca...
Novinar5: Dulce, o čemu govori ova telenovela?
Dul: O mladim ljudima koji jedno drugome u život upadnu sasvim slučajno...to bi bila kratka definicija ove telenovele, a da vam sada objašnjavam, trajalo bi 1h...vidjet ćete i sami kada se telenovela počinje prikazivati.

Novinar6: Gdje se naišli na Dulce?
Pedro: Pa odlučili smo napraviti malu ''turneju'' po državi, tako da smo tražili glumicu za glavnu ulogu, prvo smo otišli u Acapulco u kazalište..i...eto..tamo smo naišli na Dulce.
Novinar7: Dali ste zadovoljni sa Dulce kako glumi?
Pedro: Da, odlično glumi i sve joj ide od ruke...
Novinar8: Pitanje za Elizabeth: Vi ste prošle godine glumili u seriji El Rostro de Analia, recite kako vam je ovdje?
Elizabeth: Pa, kada sam pročitala scenarij, mislila sam..ono..zašto baš ja to moram glumiti, ali sam onda shvatila, ajde, da i jednom glumim zloću..a ne samo dobricu. Zasad je dobro, sviđa mi se.
Novinar8: Koga vi glumite u seriji?
Elizabeth: Glumim Sarinu tetu...
Dul – prekidajući Ely – koja je jako stroga..
Ekipa se nasmijala, Ely je nastavila: Točno....i koja iskorištava Saru i više voli Ricarda, Sarinog brata. Voli se otmjeno odjenuti.
Bilo je tu svakakvih pitanja, ali sada vezano sve za seriju i likove, novinari su dobili ono što su htjeli, nakon nekih sat i pol, konferencija je bila zavšrena, poslije je ekipa otišla na party.

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:17

CAPITULO 4

Party je snimala i televizija pa se ekipa nije mogla baš previše opustiti. Dul i Ucker su davali male intervjue televiziji.
Kada je napokon party završio, ekipa je otišla u hotel,a sutradan..shooting za telenovelu.
Dul je otišla u sobu, po drugi puta se danas otuširala i otišla spavati.
U Acapulcu, njena prijateljica Maite gledala je vijesti u podne poslije kojih ide u Magazin i vidjela je Dul...odmah ju je nazvala. Dul je sa veseljem primila poziv svoje mejor amige.
Maite: Pa hola amiga!! Ti si na telki...
Dul: Hola! Da vidim i ja upravo gledam to...
Maite: Snimaš telenovelu ''Mírame a los ojos''..ha? Sa...sa Christopherom Uckermannom...
Dul:jajajaja...Da amiga sa njime!!
Maite: Rekla si mi da ideš snimati telenovelu...ali nisi mi rekla sa kime...i kakav je?
Dul: Sorry što ti nisam rekla...pa...najbolji prijatelj..
Maite: Samo prijatelj?
Dul: Pa da..zašto?
Maite: pa tako..ptam jer je on..dosta zgodan..
Dul – prekidajući Maite – gledaj, on je nedavno prekinuo sa Anahi, ja sam pablom...još nisam sigurna da bi između nas bilo nečega...
Maite: Dobro, kako ti kažeš...
Dul: Upravo tako...dobro...amiga...čujemo se..danas imam shooting za telenovelu...
Maite: Da, čujemo se...budi zgodna...bye!
Dul je naručila ručak u svoju sobu, hrana je došla i onda joj je netko pokucao na vrata...Ucker.
Dul: Oh, hola. Šta ima?
Ucker: Hola! Sorry..vidim da ručaš, doći ću kasnije..
Dul: Ne moraš ići, dođi. Jesi jeo?
Ucker: Jesam, dobar ti tek.
Dul: Hvala, nešto me trebaš?
Ucker – sramežljivo – Pa..jel imaš možda vremena za kavu poslije shootinga?
Dul: jajajajaja...pa da imam... Poslije shootinga..možemo produžiti na kavu, može?
Ucker: Naravno da može!
Za negdje jedan i pol sat, ekipa je trebala biti na shootingu...pa..bilo je zabavno!
Dul su sredili: našminkali, napravili frizuru, tako i Uckeru...i ostaloj glumačkoj ekipi..i...shootnig je moago početi...
Dul i Ucker, osim što su bili odlični glumci, zgodni, bili su i fotogenični...
Deset zajedničkih fotki, 15 solo...ma, jednostavno su bili savršeni!! Nakon dva sata fotografiranja, Dul i Ucker su krenuli na kavu... Oh ne,opet oni, novinari, ovaj put nisu bili dosadni sa pitanjima, nego su se naoružali sa fotoaparatima...
Na kavi su Dul i Ucker pričali o novinarima, pa malo o shootingu, telenoveli, o njenom saržaju...a paparazzi su sve to slikali da bi imali što objaviti.

Već je mjesec dana prošlo od početka snimanja, između Dul i Uckera se nije ništa promjenilo i dalje su bili prijatelji. Došlo je vrijeme za snimanje 20. epizode, plan: Javiera uhiti policija, odgovore mu razgovor sa psihologinjom i...nekako naiđu na Saru.

[Vrh] Go down
Nina

Policajac je doveo Saru u prostoriju gdje je bio Javier i ostavio ih same.
Sara: Ne mogu vjerovati!
Javier: Opet ti...
Sara: Javieru, konačno su te uhvatili na djelu...
Javier: Da...jesu i šta ćeš sad?
Sara: Smiri se, pa upravo ono šta radimo...
Javier: Da? Što to?
Sara: Što je tebi? Mene su ovdje poslali da se s tobom razgovaram, a ne da se svađaš sa mnom...
Sara je hodala oko stola i Javiera, razgovarali su...imala je kostim...koji je isticao njeno tijelo, njene savršene noge, Javier nije mogao odoljeti, povukao je njenu ruku tako da mu je ona sjela na koljeno.
Javier: Sara..Sarita – stavljajući glavu na njeno rame, a ruku na njeno koljeno – izvuci me odavde!
Sara se maknula od njega.
Sara: Vidim da s tobom nije nešto u redu... šta si ti umišljaš? Nisam ja ona koja će te izvući odavde, tvoj odvjetnik će to učiniti...gledaj..
Javier: Gledam i vidim tebe...
Sara: To je neki tvoj stil zavođenja?? Neće ti upaliti....na padam na to...vidim da se kaješ zbog toga što si učinio...pa..to ću reći policajcu... Sada idem!
Javier: Sara?
Sara: Da?
Javier: Hvala ti!
Sara: Samo govorim ono što sam zaključila i što si mi rekao...ne moraš mi zahvaljivati!

Scena je bila gotova... Ucker i Dul su razgovarali...
Ucker: Ova mi se scena najviše sviđa u ovoj epizodi..
Dul: Zašto?? Da znaš...stvarno fakat dobro glumiš zavodnika...
Ucker: Pa upravo zato jer glumim zavodnika...
Oboje su se nasmijali...
Ucker: A ti?
Dul: A šta ja?
Ucker: Odlično glumiš Saru...ne može te ništa srušiti...nedodirljiva si..
Dul: To je Sara jelda?
Ucker: Pa da....nekim djelom i ti....ali znaš popustit...
Što se to događalo?? Da..da...počelo je...Dul se počeo sviđati Ucker....Uglavnom..nije baš i mislila da će se to dogoditi,ali...dogodilo se...
Dul*: o Bože...Šta ću sad?? Ne...ne..nesmije saznati...
Ucker: Dul??? Jesi dobro??
Dul: Ha?? Da..da. dobro sam...malo sam se zamislila..
Ucker: što si mislila?
Dul: Pa...- izmišljala je – malo sam se prisjećala teksta telenovele...
Ucker: Da još imamo...
Dul – preidajući Uckera – punoooo!!

[Vrh] Go down
Nina

Tako su kroz dan..završili 20. epizodu....Dul je došla u svoju sobu...jednostavno nije mogla prestati misliti na Uckera...jako je voljela njegovu prisutnost...obožavala kako glumi...na tren je izašla iz sobe jer je trebala nešto reći Elizabeth..ali..sudarila se sa Uckerom..

Dul: aaaa....imaš tvrdu glavu...
Ucker: jajajajaja...i ti isto...kamo si krenula?
Dul: Pa moram nešto reći Ely...a ti?
Ucker: Zapravo, krenuo sam do tebe...
Dul je ostala zbunjena...
Dul: A da?
Ucker: Da...pa..zanimalo me...ovo je malo smješno...dali bi..
Dul: dali bi šta?
Ucker: Htjela sa mnom vježbat sutrašnju scenu...
U sceni je bio dio gdje su se trebali ljubiti...
Dul: Pa...može..da..šta ne znaš tekst?
Ucker: Još mi malo fali da ga usavršim..ali ti mi možeš oko toga pomoć...
Dul: da..da mogu...dođi...

Tako su njih dvoje vježbali za sutrašnju scenu...
Dul: nego Sara...
Ucker: nego Sara..moram ti nešto reći...
Dul: Ne..moram ti nešto pokazati...
Ucker: Aha..pokazati...
Dul: Šta to..Javier...
O da...Ucker ju je poljubio..Dul se maknula od njega...sa ne baš dobrom facom...

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:18

CAPITULO 5

Dul je bila razočarana...zašto ju je poljubio?? Upsss...pa ga je ošamarila...
Ucker: Dul...šta je bilo?
Dul: Pa gledaj...mislila sam da ćemo to preskočiti...mislim...pa nećemo se valjda ljubakati svaki puta..da ti uvježaš tekst?
Ucker: Pa tako piše u scenariju...
Dul: Pa da piše..ali ne trebaš to sve shvaćati doslovno..pa ne glumimo sada..ne snimaju nas kamere...
Ucker: Dobro..idem sam vježbati tekst...
Dul: Dobro..idi..vidimo se sutra na snimanju...

Sada ga je povrijedila...nije on mislio ništa loše...da..htjela je njegove poljupce,ali...pa dosta će se ljubiti kada budu snimali...plakala je do kasno u noć..tako da je ujutro došla 5 min prije početka snimanja...
Pedro: Dul, šta se desilo?
Dul: Oprosti, imala sam loš san, znam da dođem uvijek na vrijeme,ali..da..oprosti, neću više.

Ucker je došao do Dul i ispričao joj se.
Dul: Nema veze...kao što si i rekao , tako piše u scenariju, oprosti ti meni..što sam te ošamarila...
Pomirili su se, iako je Dul kroz dan bila namrdođena, dobro je odradila snimanje, tu i tamo su bile pokoje greške, ali ništa zato...
Navečer u sobi, ponovno je plakala, Ucker je slučajno prolazio pokraj njene sobe i čuo kako plače... ušao je unutra.
Ucker: Dul ti plačeš, šta se dogodilo?
Dul: Ma Ucker, loš dan...malo mi fali moja mama, Maite...i Acapulco, ali moram izdržati..zar ne?
Još se više plakala...Ucker ju je zagrlio i dao joj poljubac u čelo..konačno je imala rame za plakanje..prislonila je galvu na njegova prsa i mogla je čuti njegove otkucaje srca...bilo joj je lakše..
Ucker: ya..nemoj više plakati, sutra je novi dan, opet će sve biti u redu...
Otišao je iz sobe, a ona je opet počela plakati..jojj..htjela mu je reći da ga voli, ali nije znala kako...morala je to držati u sebi.. sada je konačno zaspala..

Tri su mjeseca prošla otkako snimaju telenovelu koja se počela prikazivati na televiziji...Dul je sada bila još više zaljubljena u Uckera, ali on nije niti sumnjao u to, bio je slobodan kao ptica, pa je tako jedne večeri došao pijan u hotel..hmm..malo neprimjereno...doći u hotel pijan..kamo je došao?? U Dulcinu sobu...bila je noć..
Dul se je uplašila kada je čula kako je otvorio vrata...
Dul: Ucker...ajme..šta radiš ovdje??
Ucker: Dul...jojjj...po..grješio...sam..sobu..
Dul: o Bože..pa ti si pijan...
Nekako ga je stavila na krevet i on je zaspao..ah..kao mala beba...da..bila su dva kreveta u Dulcinoj sobi...na jednom je spavala ona, a na drugom Ucker..mogla je čuti njegovo disanje..pomalo je i hrkao...ali to joj nije smetalo...zašto nije mogla reći? Zašto to mora nositi u sebi? Jednostavno nije više mogla, odlučila mu je reć sutra...
Bilo je jutro...već se snimala telenovela...Dul i Ucker još nisu glumili..Dul ga je trebala nešto.
Dul: Dođi ,trebam ti nešto reć.
Ucker: šta je bilo? Dul oprosti što sam jučer došao..onako...malo smo se zabavili..
Dul: Vidim..već si dvije tablete popio..nego..
Ucker: da..i ja tebi trebam nešto reć...
Dul: Gledaj Ucker...ja sam već neko vrijeme...
Ucker: Šta?
Kada mu se spremala reć...Uckeru je zazvonio mobitel...njegov stari prijatelj Tomas...Dul je bila tužna..što mu nije mogla reći, trebala je to izbaciti iz sebe...ništa, nekom drugom prilikom...

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

CAPITULO 5, PARTE 2

Otišla je natrag snimati, ali se pitala šta joj je to Ucker htio reći. Nisu cijeli dan snimali, imala su mali odmor. Dul je bila na putu u do svoje sobe i čula je glasove u Uckerovoj sobi.
Xxx: Oprosti mi, znam da sam te zapustila, ali neće se ponoviti, oprosti mi...još uvijek želim biti s tobom...
Ucker: Razmislit ću...
Xxx: Nemoj misliti, nego mi reci..
Ucker: Sada nije ni vrijeme niti mjesto za to...vidjet ćemo se opet...
O Bože, tko je to bio....kada je shvatila da će Ucker otvoriti vrata, krenula je prema svojoj sobi...i baš kada je otključala vrata...
Ucker: Dul, dobro da si tu, želim te se nekim upoznati...
Dul: Dobro, može...
Ucker: Ovo je Anahi..Anahi, ovo je Dulce
Anahi: bb, ajme tako si super...super glumiš, Ucker mi je puno toga pričao o tebi...
Dul: Hola Anahi, pa nadam se ništa loše...
Anahi: Nije bilo ništa loše...sve pozitivno, nadam se da ćemo biti dobre amige...
Dul*: Sumnjam...kud se baš ona sad stvorila...
Dul: Da, naravno..društvo napuštam vas..
Anahi: Zar već???
Dul: Pa da, moram obavit neke stvari...
Ucker*: A koje to??
Ucker: Da naravno, samo izvoli...Bye!!
Anahi: Bye, amigita!! Besos!!
Dul je otišla u svoju sobu, srce joj se slamalo...Anahi je bila ovdje...njegova, njegova...nije niti htjela spomenuti to što je Anahi bila Uckeru.

Anahi: Simpatična je! Ha?
Ucker: Da...
Anahi: Pa mi amor...jesi se odlučio??
Ucker: Any, da jesam...pa biti ćemo ponovno skupa...
Anahi: Super!! Da takvog te volim..joj..bb, obožavam te!!! You're the man of my life!! Simple the best!!

U to vrijeme Dul je nazvala svoju amigitu May...
May: Jeli to najpoznatija glumica iz serije ''Mírame a los ojos'', ovdje Maite Perroni, šta trebate?
Dul: Pa dobro, baš najpoznatija....

[Vrh] Go down
Nina

May: Pa da jesi...bila si u svim časopisima i novinama kad napraviš ovo – pucketne prstima – i da...stvarno jesi, reci ti meni, što tebe dovodi do mog poziva?
Dul: May, slušaj...nećeš vjerovati šta se desilo..
May: Dul, o čem pričaš, tko je umro?? Šta se desilo??
Dul: May, nije nitko umro, samo...pojavila se Anahi..
May: Ufff...šta fakat??
Dul: Da...i..
May – prekidajući Dul – I???
Dul: Čula sam kako se razgovaraju u Uckerovoj sobi...
May – prekidajući Dul –Ahaaa...vidim netko je prisluškivao..
Dul: Daj, hoćerš mi dopustiti da završim..i nisam prisluškivala nego je bilo sasvim slučajno...molila ga je za oprost i da ponovno budu zajedno...
May: Dul, šta si ti malo ljubomorna?? Šta ti zapravo osjećaš prema Ucker??
Dul: Volim ga..May, stalno mislim na njega, ali kad je on je**no slobodan...živi nevjerojatan život...
May: I šta ćeš sad Dul??
Dul: Pa to ja tebe želim pitati, šta da sad napravim???
May: A baš si našla pravu osobu za to...mislim stvarno..ne znam šta da radiš...
Dul: Dobro, razmislit ću...a šta ima kod tebe novog??

I tako su one pričale 20 minuta...o tome što se događa u Acapulcu, šta u Meksiku (gradu)...
Poslije toga, Dul je otišla u grad...malo je bila u shoopingu...kupila je mnogo toga, naišla je na...možete mislit koga...Uckera i Anahi...
Anahi: Hola baby....dugo se nismo vidjeli...otprilike dva sata...
Dul: Da tako nekako...a vas dvoje, što vas dovodi ovamo??
Ucker:...
Anahi: Pa amiga...isto smo malo u shoopingu...lutamo gradom...
Dul: Dobro...pa onda se vidimo..bye!!
Ucker*: Šta je sa Dul?? Čudna je...
Ucker y Any: Bye!!

Dul je došla u hotel, bilo je već pomalo kasno...također je hodala gradom i razmišljala...otuširala se i otišla spavati...
Drugo jutro, došla je na snimanje, svi su bili nekako sretni i davali su čestitke Uckeru...
Dul: Dobro jutro, šta se ovdje zbiva??
Ely: Dobro jutro..šta ti ne znaš?? Evo ti novine...
Pedro kupuje svaki dan po troje novine, a na današnjim je pisalo: ''Diva potvrdila da je ponovno u vezi'',''Ucker i Any ponovno zajedno'',''U shoopingu, ponovno zagrljeni''..

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:19

CAPITULO 6, PARTE 1

Dul*: Any i Ucker ponovo zajedno??? Ne mogu vjerovat...zato je Any bila tako sretna...joj..zašto baš sad...Any, da jesi, simpatična si, ali...Ajme, što sam ja Bogu ipak skrivila???
Ely: Dul, estas bien?? Dul!!
Dul: Ha?? Da, da jesam...dakle, danas snimamo zajedno??
Ely: Dul ti nisi dobro....blijedi si skroz...
Dul: Ely..nije mi ništa...
Ely: Kako ne...
Samo kako je Ely rekla ne, Dul se onesvijestila...
Pedro: Dul...Dulce..probudi se...
Ucker: Šta se događa?? Dulce...
Naravno, Anahi je odsad bila na skoro svakom snimanju telenovele..
Anahi: Dul...
Pedro: Idemo brzo u bolnicu...

Ekipa je otišla u bolnicu sa Dul...na putu do bolnice pratili su ih paparazzi...
Dul je bila na pedijatriji, ležala je u krevetu u sobi 5, bila je pod infuzijom..probudila se prije..tako da su joj mogli izvaditi krv, ali je opet pala u nesvijest.
Dul*: Gdje sam??
Ely: Budi se...Dul, hola...kako si?
Dul: Ely, šta se dogodilo?? Ja sam..u..bolnici..
Ely: Da, pala si u nesvijest...
Dul*: O zaboga...zbog čega?? Gdje su ostali?
Dul: Gdje su ostali??
Ely: Vani..Pedro je zvao tvoje roditelje...
Dul: Šta?? Joj, samo mi još oni fale...
Ely: Vidim..već si bolje...
Dul: Šta ćemo sad....sa..snimanjem??
Ely: Pedro ga je odgodio na tjedan dana...malo će se produžiti...
Dul: Ne,ne,ne... – počela se dizati – pa moramo nastaviti...
Ely: Dul,lezi...još nisi sasvim dobro..gledaj – pokazajući joj na infuziju – još si na infuziji..Sestra će doći vidjeti dali si se probudila...već su ti vadili krv, nalaze ćeš dobiti u četvrtak (bio je utorak)..i onda ćemo vidjeti što je..
Dul: Dobro...Ely??
Ely: Reci dušo...
Dul: Htjela bih biti malo sama, može??
Ely: Naravno...

Dul*: Šta mi se to događa?? Došla je Anahi..joj..Dul, poludjela si od ljubomore...i od boli..smiri se, samo se smiri, to ti je i od toga došlo...
Malo je razmišljala o svemu tome i onda je čvrsto zaspala...

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 20 tra 2010, 00:19

PARTE 2

Spavala je jedan sat i odjednom ju je probudio plač djeteta.
Dul*: O Bože...daj neka netko dođe tom djetetu da mu ja ne dođem...
Bila je već ljuta, nedostajalo joj je snimanje i naravno Ucker. Bila je sama, ali je netko ušao u sobu.
Xxx: Hija..kako si??
Dul: Mama, tata...pa vi ste ovdje!!
Mama: Pa naravno....zar si mislila da nećemo doći?
Tata: Dulce, čudno je da si ovdje...mislim, na pedijatriji..
Dul: Ay...Pedro i ekipa su ovdje prvo naišli, nisu niti gledali koji je odjel, ali ne brinite, sutra idem na drugi.
Mama: Ay..baš lijepo da se brinu toliko o tobi.
Donijeli su joj 2 pidžame, razne sokove...i još puno toga.
Dul: Ay, mama...pa zašto ste to sve nosili, pa neću ovdje biti mjesec dana...
Mama: Tko zna do kada ćeš biti ovdje...kada ti dolaze nalazi?
Dul: U četvrtak...nadam se da je sve u redu!
Mama: ya...ya...pa naravno da je!

Razgovarala je sa svojim roditeljima...imali su vremena jer su u gradu uzeli sobu u hotelu. Prije večere su otišli, tako da je Dul jela, malo slušala glazbu na svom iPodu i onda zaspala.

Ujutro se probudila, otišla na doručak i kasnije joj je došla med. sestra.

Med. sestra: Dulce, želim ti reći da te danas premještamo u drugi odjel i danas popdne će ti doktor donijeti nalaze.
Dul: Nalaze? Šta već? Rečeno je sutra...
Med. sestra – prekidajući Dul – Pa gotovi će biti danas...
Dul: Dobro, dobro...hvala!

Dva sata kasnije bila je premještena u drugi odjel.
Popodne je došao doktor i donio joj nalaze.
Doktor: Dobar dan, Dulce, kako smo danas?
Dul: Hola doktore! Da znate, mislim da mogu ići natrag snimati. I gdje su ti nalazi??
Doktor: Ovdje su....pa onesvijestila si se zbog stresa
Dul – prekidajući doktora – stresa???
Doktor: Da i sutra možeš ići kući...
Dul: Vi meni želite reći da sam ja ovdje slušala cendranje djece jer sam se onesvijestila zbog stresa??
Doktor:...
Dul: Ja ne mogu vjerovati...i mislim da u zadnje vrijeme i nisam bila pod stresom.
Doktor: Razumijem tvoju reakciju, Dulce.
Dul: Dobro..joj..oprostite doktore, znate fali mi snimanje...i..fali mi moje durštvo.
Doktor: Znam,ali evos utra ideš kući i vidjet ćeš ih. Onda se vidimo sutra!

Doktor je izašao iz sobe, a u sobu je ušla Any sa Uckerom.
Any: Hola amiga!!! Kako si?? Šta je doktor htio??
Dul: Hola!! Pa, donio mi je nalaze.
Ucker: Šta već?? I šta ti je??
Dul: Onesvijestila sam se zbog stresa....
Any: O Bože!! Ovo je sve zabavnije!! Čujte, ja moram ići na WC, tako da dođem za nekih 10ak minuta....
Ucker je sjeo pokraj Dul na krevet, tj. na Anahino mjesto.
Ucker: Zbog stresa??
Dul: Da, nisam mogla vjerovati...čuj, ti si meni htio nešto reći neki dan??
Ucker: Nije više važno..a ti meni? Jer prekinuo te Thomas, pa reci mi sad..
Dul – na rubu plača – Ucker, ja ne znam kako da ti ovo kažem...
Ucker: Tko je tvoj najbolji frend?? Meni možeš sve reći!
Dul: U tome i je stvar!
Ucker: U čemu??
Dul: Pa zar ne shvaćaš? Ja...
Ucker: Ne...šta??
Dul: Ja ti ne želim biti samo prijateljica...zaljubljena sam u tebe!

30 s šutnje!
Dul: Daj reci nešto!
Ucker – primajući se za glavu – Dul, zašto baš sad?
Dul: Već sam ti neko vrijeme planirala reći, ali nisam znala kako..
Imali su još vremena za razgovor jer Any nije mogla naći WC, pa dok se ona snašla...

U sobi..
Ucker se približio Dul, dignuo joj glavu, ona..samo da joj suza nije potekla...onda ju je poljubio....
Dul se odmaknula, Ucker je prislonio svoje čelo na njezino..
Dul: Ucker, ne mogu to dopustiti, zašto si to napravio??
Ucker: Dul, htio sam ti onog dana reći da sam i ja...zaljubljen u tebe.
Dul je pustila suzu: zašto si onda sa Any? Slušaj, ona je dobra cura i ne želim ju povrijediti..da, ostani sa njom.
Ucker: Ne volim je...ali ipak volim ju gledati kako je sretna.
Dul: Ne, nemoj joj to činiti, to nije lijepo od tebe...

Ušla je Any i vidjela da Dul plače i kako se Ucker odmaknuo od Dul, ali poslije će ga pitati o tome.
Any: Dul, amiga, šta je bilo? Zašto plačeš?
Dul: Evo baš pričam Uckeru kako mi fali snimanje..
Any: Baš lijepo!
Bili su pola sata kod nje, pričali su, zezali se!!
Na putu do hotela, Any i Ucker su pričali.
Any: Amor, vidjela sam..i razumijem te.
Ucker: O čemu pričaš?
Any: Gle, shvatila sam kada sam vidjela tebe i Dul. Da postoji neka kemija između vas. Bila je sva sretna kad si i ti došao za mnom. Ne smeta mi to..mi možemo biti smao prijatelji..
Ucker: Prijatelji?? Any, zašto si onda došla i molila me za oprost?
Any:... ne znam, valjda sam te samo htjela imati u vidu.
Ucker: Any....Any...zašto si pjevačica?? Tako dobro pročitaš ljude...
Any: bb, pa to bi svaka budala shvatila...
Ucker: Ali ti nisi budala...
Any: Znam, zato sam pjevačica...onda amigo, prijatelji??
Ucker: Naravno amiga!!

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 24 tra 2010, 13:21

CAPITULO 7

Dakle, Ucker i Any postali su samo prijatelji. Sada je Ucker konačno mogao biti s Dul...
U bolnici, Dul je nazvala svoju frendicu May.
May: Hola, amiga!! Kako si?? Čula sam da si u bolnici.
Dul: Hola! Dobro sam, danas su mi došli nalazi.
May: I šta ti je?
Dul: Onesvijestila sam se zbog stresa.
May: Zbog stresa?
Dul: Da, bila sam na pedijatriji i slušala cendranje djece..danas su me premjestili na drugi odjel...
May: Na pedijatriji?

Dul: Da, jer je ekipa prvo došla na taj odjel, nisu niti gledali kako se zapravo zove...
May: Aha...i sada je snimanje odgođeno, to sam vidjela na TV-u. Kako je Ucker?? Ay..ay..vidjela sam i to.
Dul: Da, odgođeno je...šta si vidjela?
May: Pa..amiga!! Any i Ucker.
Dul: Ah to... pa da, zajedno su., ali danas sam...
May – prekidajući Dul – šta si danas?
Dul: Rekla sam mu da sam zaljubljena u njega i...
May – prekidajući Dul – i???
Dul: Poljubio me...
May: ...
Dul: May, jesi ovdje??
May: Da tu sam....ajme..ay..baš lijepo! A nešto si tužna??
Dul: Kako znaš da sam tužna?
May: Pa čujem ti po glasu...i ne poznajem te odjučer..ajde reci mi šta se desilo?
Dul: Odmaknula sam se od njega i rekla da nesmije povrijediti Any...nebi bilo lijepo od njega, Any je stvarno dobra cura..joj..May., toliko sam zaljubljena u njega, ali...ay..ne znam, ima i drugih muškarca na svijetu.
May: Zašto si to učinila? Da..da..istina, stvarno nebi bilo lijepo od njega da ju povrijedi...
Dul: A kako si ti amiga?
May: Dobro, nema ništa novoga...malo mi je pusto bez tebe.
Dul: Pa da!! – sinula joj ideja – ja se sutra vraćam u hotel..znači to je četvrtak..snimanje počinje drugi tjedan...i onda, sutra možeš doći k meni u grad..do nedjelje??
May: Dul, pa to je odlična ideja!! Naravno da hoću!! Vidim, već ti je bolje!
Dul: Baš mi je drago da ti se sviđa ideja!! Pa kažem ti, osjećam se odlično!! Onda se vidimo...kada ćeš doći, sutra ili u petak??
May: Iznenađenje!! U kojem si hotelu??
Dul: La rosa azul
May: Odlično, onda se vidimo!! Bye!!
Dul: Bye!!

Dul je javila mami da sutra ide u hotel...mama je njoj rekla da se vraćaju u Acapulco i da joj šalju puno pozdrava...koji dan....i napokon će se vidjet sa May...i vidjet će Any i Ucker zajedno!

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 24 tra 2010, 13:23

Drugi dan, Dul nije odmah ujutro išla kući, nego tek negdje popdne. Po nju su došli Ely i Pedro, očekivala je i Uckera, ali ga nije bilo.
Pedro: Dulce, drago mi je da već ideš iz bolnice.
Dul: Da i meni. Snimanje je drugi tjedan, jelda??
Ely: Ne brini, dušo, naravno da je, ali sada ćemo te razmaziti!!!
Nasmijali su se!!
Dul: šta vam je??? Dobor mi je, odlično se osjećam.
Dul je gledala na vrata, dali će još netko doći, ali...
Pedro: Nekoga tražiš??
Dul.: Pa da...Christophera...nije ovdje??
Pedro: Nije, morao je nešto obaviti...
Dul: Aha..dobro..s Any, jelda??
Ely: Vidim da si se skroz uživjela u ulogu Sare, voliš ispitivati...
Dul: jajajajaja...pa onako..smao pitam..jajaja
Pedro: Dulce, njih dvoje su...
Dul – prekidajući Pedra – čekaj..čekaj..- smijajući se – znam što sada slijedi..reći ćeš mi da su prekinuli...pa daj..nije 1. april... – još se više smijala.
Pedro: Dulce, istina je!
Dul se i dalje smijala...
Dul: Sorry...sorry!!
Pedro:...
Ely:...
Dul: Šta vam je??? Znači, Pedro, fakat su prekinuli??
Pedro: Da..sada su samo u prijateljskim odnosima..
Dul: Jučer su bili kod mene i izgledali su baš sretno.
Pedro: Ne znam šta se točno dogodilo, to ćeš morati pitati Christophera.
Dul: Dobro, spremna sam, idemo mi konačno??

Kada su došli u hotel, ekipa sa snimanja priredila joj je dobrodošlicu na kojoj su bili novinari, ali još uvijek nije bilo Uckera.
Svi: Dobrodošla natrag!!!
Dul: Ljudi, ajme, pa niste trebali!!! Ajme ovo je tako lijepo!!
Odjednom se pojavila May.
Dul: Ovo je sve bolje i bolje!! Amiga, tako sam sretna što te vidim!!
Čvrsto su se zagrlile!!
May: Amiga!! Amiga!! Dugo se nismo vidjele!
Dul: Ajme, tako si lijepa.
May: I ti isto! Ovdje su sve o svuda novinari.
Fotograf1: Dulce, može fotka?
Dul: Naravno da može!
Blicevi fotoaparata dolazili su sa svih strana, Dul je davala intevjue...bilo je super..prolazili su sati i sati, tako da je zabava trajala negdje do 9 sati još uvijek..pogađate bez koga..Uckera.

Dul: Kamo svi idu?? Sad postaje najbolje!! Jesi ti amiga, uzela sobu??
May: Jesam, samo na drugom je katu.
Dul: Dobro, idem ja u svoju sobu, idem se tuširati i onda dođem do tebe za negdje..oko 2 sata..
May: Daj netrebaš...moraš se odmoriti..
Dul: Odmarala sam se dva dana u bolnici...doći ću ja...
Nosila je dvije vrećice koje je dobila kao poklon od May i Ely...

Otvorila je sobu, ušla i vrećice su joj pale kada je vidjela tko sjedi na njenom krevetu.

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 24 tra 2010, 13:23

CAPITULO 8

Da, na krevetu je sjedio Ucker.....
Dul – iznenađena – Hola!! Šta radiš ovdje??
Ucker: Daj da ti pomogne...pa htio sam te iznenaditi...vidim, uspio sam.
Dul – ljutitio – e pa nisi..
Ucker: A ne?? Samo pogledaj tvoju reakciju...pale su ti vrećice...
Dul: No dobro..malo (puno) sam iznenađena...slušaj..čula sam
Ucker: Šta si čula??
Dul: Da si prekinuo s Any...
Ucker: E pa krivo si čula, ona je sa mnom prekinula, ubiti dogovorili smo se da ćemo biti prijatelji.
Dul: Otavi to..sama ću!! – ljutitio.
Ucker: Pa gotovi smo...zašto si ti ljuta???
Dul: Ne razumijem šta uopće radiš ovdje?? Šta želiš?? Idem se tuširati i onda idem k Maite..
Ucker: Možemo se zajedno tuširati...
Dul: Izađi van!! Odmah!! Nemogu vjerovati da misliš samo na seks....
Počela ga je tjerati van, i baš kada je otvarala vrata on je primio njezinu ruku..zatvorio vrata, naglo joj se približio i strastveno ju poljubio! I prije su se ljubili, ali sada je to bilo nešto...tako sočno i strastveno.
Dul: Ucker...
On se spuštao do njenog vrata da bi se opet vratio do njenih usnica...
Ucker – ljubeći je – ne govori ništa.
Dul*: Gdje si dosada bio?? Daj želim se tuširati.... Ucker..tako te volim...
Ljubeći jedno drugoga počeli su hodati prema kupaonici...i bez da su se svukli, pustili vodu i počeli se strastveno ljubiti...
Polako, Ucker je skidao majicu koju je Dul imala, ona je na njemu počela skidati košulju...
Nakon što su oboje ostali samo u hlačama i bili mokri...zatvorili su vodu, došli do kreveta, Ucker je Dul polegao na krevet, počeo joj skidati hlače, ona je ljubila njegova prsa..i zadnje..skinuo je svoje bokserice i njene tange..i polagano ušao u nju...vodili su ljubav strastveno...
Nakon otprilike jedan i pol sat...Dulcina glava je bila na Uckerovim prsima.
Dul: Amor mio!! Te quiero!!! Te quiero!!! – ljubeći njegova prsa...
Konačno se desilo nešto veliko između njih, nešto što su oboje željeli....
Dul: Gotovo je s Any...i već imaš drugu...
Ucker: Dul..amor mio.ovo s Any..je bilo...samo..ma niti ne znam sam što je to bilo..volim tebe..samo tebe!!
Poljubili su se strastveno..odjednom se čulo kucanje na vratima..

May: Dul, amiga jesi ovdje??

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 24 tra 2010, 15:59

CAPITULO 8, PARTE 2

Dul: - šaptajući – šta ćemo sad??
Ucker – šaptajući – pravit ćemo se da nas nema...
May: Dul!!
Dul: - šaptajući – Šta?? Da nas nema??
Ucker - šaptajući - Pa da...
May: Sigurno je zaspala..kako i nebi...zabava ju je iscrpila...a i bolnica..sutra ćemo se vidjeti...

May je otišla...
Dul: Amor..ovo nije lijepo od mene, mislim pozovem ju da dođe k meni u grad..kažem joj da ću doći za dva sata k njoj u sobu i onda..me nema..
Ucker: Pa jesi čula šta je rekla??
Dul: Da jesam....ovo je malo glupo...
Ucker: A gdje smo mi ono stali??
Dul: Nismo nigdje stali...dobro na poljupcu..
Ucker: Daj mi ga!!
Dul: Daj moraš ići u svoju sobu...no dobro evo ti jedan...
Ucker: Još jedan...
Poljubac...
Ucker: Zašto moram u svoju sobu???
Dul:...ne znam..
Ucker: Ne znaš?? Onda ću ostati ovdje...
I tako su zaspali...

Sljedećeg dana..hvala Bogu nije bilo snimanje...Dul se probudila, ali Ucker nije bilo.
Dul: Ucker???
Ucker se javio iz kupaonice: Ovdje sam!!
Dul: Šta radiš, amor mio??
Ucker: Tuširao sam se...
Ucker je u sobu naručio doručak...stigao je...
Dul: Amor, to si ti naručio??
Ucker: Da..samo za nas..

Najeli su se, Dul se otuširala...Ucker je otišao do Pedra, a Dul do May.
Pokucala je na vrata.
Dul: May, amiga!! Dobro jutro, jesi ovdje??
May: Hola amiga!!! Dobro jutro i tebi!!
Dul: Sorry šta jučer nisam došla..zaspala sam... (upss..malo smo zločesti), legla sam na krevet i mislila pola sata odmoriti i ono..zaspala sam..sorry...i šta ćemo danas raditi?? Možemo u shooping??
May: Kradeš mi ideje...to sam baš ja mislila reć..da idemo!
Dul: Odlično!!

Izašle su iz hotela, sjele u auto i prvo se uputile u New Yorker...sprobavale su razne hlače i majice...
Dul je izašla iz kabine..
Dul: Šta misliš o ovome??
May: Sviđa mi se!!
Onda je May išla isprobavati..

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 24 tra 2010, 16:01

May: Kako ti se čini??
Dul: Mmmm...nije baš nešto, idemo drugo.
Nakon nekoliko trenutaka...
May: A sada??
Dul: Savršeno!!
Tako su hodale po dućanima, kupile hrpu odjeće tako da su jedva nosile do auta...
Otišle su na kavu i dobro se napričale!!
A autu...
Dul: Baš nam je bilo lijepo!!
May: Da...Dul?
Dul: Da??
May: Gdje ćemo mi nositi toliku odjeću??
Dul: Pa u hotel, naravno..gdje pa??
May: Pa znam da u hotel, ali mislim na kojim prigodama??
Dul: Na kojim prigodama?? Pa...ovisi koliko ćeš biti ovdje??
May: Pa dogovorile smo se da ću biti kad ne počne tvoje snimanje...dakle, u nedjelju idem doma.
Dul: Pa, možeš i duže ostati.
May: Ne mogu jer me doma trebaju...
Dul: A daj..zašto nisi postala glumica??
May: Dul, to je lijepo,ali ipak..ja više volim svoju znanost...
Dul: Da ti i tvoji eksperimenti...
May: Šta?? To je baš zabavno...
Dul: May, moram ti nešto reć..
May: šta je bilo??
Dul: Lagala sam ti..
May: O čem pričaš???
Dul: Jučer, kad sam došla u svoju sobu, pogodi tko je bio tamo??
May: Ne!! Nije valjda??
Dul: Da...je! Bila sam toliko iznenađena da mi je ona tvoja i Pedrova vrećica pala na pod...i onda mi je to pomogao pospremiti i onda...
May: Da, da..znam šta je kasnije bilo, nemoraš pričati...ah, dobro, pa lijepo. Da znaš, dobro lažeš...to sam već prije primjetila...
Dul: Drago mi je da si to dobro prihvatila...a kad sam ja to tebi lagala??
May: Pa nisi meni, nego drugima...
Dul: A tvoja ljubav?? Ajme, kako te to nisam pitala...no, tvoja ljubav?
May: Kakva moja ljubav, Dul?? I dalje sam sama...i moram ti priznati, sada mi je sasvim dobro, nekako sam...slobodna kao ptica!! Radim što hoću, kad hoću, gdje hoću...super mi je!!
Dul: Dobro..ali imam jednog kandidata za tebe...on ne zna tebe, ali ti znaš njega...zna ga Christopher, oni su dobri prijatelji, ja ga nisam upoznala...ali čula sam za njega kao i ti..on je..
May – prekidajući Dul – daj, Dul, tko je on?? Već vidim netko poznati...
Dul: Pa da...naravno,on je William Levy...malo ću pitati Christophera o njemu i..
May: William Levy???? Pa to je onaj koji je nedavno prekinuo sa suprugom...WOW..on je zgodan, ali ipak nebi bio sa mnom..običnom curom iz Acapulca...
Dul: Zašto ne??
May: Pa Dul..money, money...
Dul: Mislim da je to najmanji problem..pa on zarađuje..i ti zarađuješ, oboje ste bogati...
May: Pa znam..ali ja nisam poznata...
Dul: Pa na novinama si sa mnom...jučer kad smo pozirale u hotelu...nisam sama pozirala...jelda??
May: - tužno – Da, istina, nisi..
Dul: Što to znači?? Znači da te već cijela zemlja zna...poznata si!!

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 24 tra 2010, 17:28

CAPITULO 9

Došle su do hotela, uzele vrećice i ušle u hotel..na hodniku je bio Ucker...
Ucker: Hola, amor mio!! Gdje si bila??
Dul: Sa May..
Strastveno su se poljubili...
May: WOW!! Ljudi, lakše malo!!
Dul: Sorry, amiga..idemo mi do soba, spremiti ove stvari...
Ucker: Pomoći ću ti...daj mi to.
May: Koji kavalir...Dul vidimo se!
Dul: Da..evo čim spremim stvari dođem do tebe...
Ucker i Dul su došli u sobu...
Ucker: Nedostajala si mi – ljubeći joj vrat – kamo sad opet ideš? Pa bila si cjelo jutro s njom...
Dul: Stani, daj pomogni mi sa stvarima, da ih pospremimo...
Ucker – ljubeći je – imamo vremena..
Dul: E da..onaj poljubac dolje..zašto smo to napravili?? Sada su svi shvatili da smo zajedno..
Ucker ju je i dalje ljubio...
Ucker: Rekao sam im da smo zajedno..
Dul: Stani!! Šta si rekao?? – ljutitio.
Ucker: Da smo zajedno..
Dul: Amor...nisam htjela da se to tako sazna..ubiti htjela sam,ali da im i ja kažem...a mediji??
Ucker: A medijima imamo vremena reći..gdje smo ono stali? – počinje joj ljubiti vrat..
Dul: Da, a kada ćemo im reći?? Danas, ako se negdje pojave..
Ucker: Ne, u ponedjeljak na snimanju...
Dul: Dobro..daj idemo pospremiti stvari..a poslije idem k Maite...e da..ti si meni rekao da se poznaš sa Williamom Levyom, jelda??
Ucker: Da, šta sad s njim??
Dul: Pa on je prekinuo sa svojom suprugom, pa sam mislila da ga upoznamo sa Maite, šta kažeš na to?
Ucker: Pitat ću ga...dali je slobodan danas, pa ih možemo upoznati..
Dul: Takvog te volim!! Dame un beso!!
Pospremili su stvari u ormare i Dul je otišla k Maite, a Ucker je otišao nazvati Williama..
Dul: Amiga..pogodi šta je bilo. – sva vesela.
May: Šta se desilo??
Dul: Christopher će nazvati Williama..i onda ćemo vidjeti dal je slobodan i onda ćemo ići s njim van.
May: Ajme..pa to je super..
Dul: Jelda?? Joj baš sam sretna zbog tebe!!
May: Da..zamisli, ti meni namještavaš dečka...
Dul: Nije to ništa..poslije ćeš mi zahvaljivati...

U to vrijeme, Ucker i William su razgovarali.
Ucker: Kako je moj stari prijatelj??
William: Stari?? Hola! Odlično sam, a ti?? Vidim, opet cvjetaju ruže sa Anahi...
Ucker: Prekinuli smo..sada smo samo prijatelji, ali da cvjetaju ruže sa drugom.
William: Već imaš drugu??
Ucker: Tu drugu volim malo duže vrijeme....dobro zaljubio sam se u nju na snimanju..i ona u mene...tako da..smo zajedno..a vidim tebi ruže venu..kako to da si prekinuo sa Jacqueline?
William: Pričat ću ti...uglavnom, mali sažetak je to da me prevarila..vidim da samo znaš da smo prekinuli, a razlog ne..jajajaja..
Ucker: Tako nekako..
William: Onda tko je tvoja nova?
Ucker: Glumi sa mnom u seriji..zove se Dulce Maria Espinoza Savinon...vjerujem da si već vidio njezinu sliku u novinama...
William: Da jesam..bome, prava mala ljepotica. Dobar ulov, dobar ulov, stari.
Nasmijali su se...
Ucker: Nego, šta ti radiš večeras??
William: Nisam ništa planirao, zašto??
Ucker: Mislio sam da ideš sa mnom , Dul i Dulcinom prijateljicom na večeru, ha?
William: Samo ako je ta Dulcina prijateljica zgodna..jajajaja..
Ucker: O Bože, ti si informiran lošije nego ja...njezina i Dulcina slika je u novinama..
William: To je ta mala Dulcina prijateljica?? Vidio sam je. Ajme, jedna ljepša od druge...pa naravno da može!! Kada?
Ucker: Jel ti odgovara u 8??
William: Da..onda se vidimo! Bye!

Ucker je pokucao na vrata Mayine sobe, otovrila mu je Dul..
Dul: Amor mio , jesi se dogovrio sa Williamom??
Ucker: Da, jesam, rekao je da može danas u 8..
Dul: Jupppiii!!! Daj da te izljubim!! Muwah! Muwah!!! Amiga, jesi čula??
May: Da jesam!! Lijepo!

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 25 tra 2010, 23:57

CAPITULO 9, PARTE 2

Dul: Koliko je sati? – pogleda na sat – ufff..već je pola 5?? Kako brzo prolazi vrijeme..
May: Da, nevjerojatno...tome se i ja čudim.
Dul: Dobro, amor, dođeš do mene u pola 8??
Ucker: Naravno!!
Dul: Ok! Dame un beso!
Ucker: Solo uno?
Dul: Samo mi ga daj!!
Dali su si jedan poljubac..Ucker je otišao.
Dul: Ah...sada ćemo vidjeti šta ćeš obući večeras! – gleda na majice..hlače..
May: Mogla bi ovo, ha, šta kažeš??
Dul: Uff..da, naravno, to je tako seksi!! Izgledat ćeš...mmmm..seksi!! jajajajaja...dobro, sada se idi tuširati, ja se idem u svoju sobu i..onda se vidimo u 15 do 8, može?
May: Naravno..bye!!

Dul je pod tušem...i pjeva.
Dul: No te vayas de mi vida dejame quedarme aqui
hace un instante me enamoraste
no te vayas todavia no me puedo decidir
pero hace un instante me enamoraste
No te vayas de mi vida
dejame quedarme aqui
hace un instante me enamoraste

Prošlo je jedan sat, Dul je izašla iz kupaonice, znači bilo je 15 do 6..sada je ide našminkati, napraviti frizuru..i već će biti pola 7...
Kada se spremila otišla je do Uckera. Pokucala je na vrata, on joj je otvorio. Dul je bila tako lijepa. Imala je crvenu haljinu koja je imala malo veći dekolte i haljina je dolazila sve preko njenih koljena, imala je crvena sandale sa potpeticom koje su je činile višom. Na usnama je imala crveni ruž, njezine tamne smeđe oči sada su se isticale sa crnim tušem, vrhunac svega bila je njezina crvena kovrčava kosa koja je bila duga sve do njih grudi. Ucker ju je naglo privukao k sebi i baš kada ju je htio poljubiti...
Dul – ljutitio – Ne sad!! Ruž će se razmazati...
Ucker: Šta je tebi??
Dul: Poslije ću te ljubiti koliko god želiš..
Ucker: Dobro! A zašto si se tako brzo spremila??
Dul: Htjela sam vidjeti šta misliš o tome i vidjeti šta ćeš si ti obući, onda, šta si izabrao?
Ucker Evo ovo – pokazujući joj odjelo.
Dul: To?? Dobro, ti ipak u svemu izgledaš dobro, najbolje izgledaš kad si gol...tako si seksi i privlačan.
Dul mu je to namjerno radila, a Ucker je umirao od želje da poljubi te njene crvene i meke usne.
Ucker je bio spreman, bio je tako zgodan, odmor za oči, stvarno pravi melem za oči... sada je bilo 19:30, još pola sata do večere. Njih dvoje otišli su do May. Kada im je May otvorila vrata, Dul i Ucker su ostali šokirani. Gledali su je negdje oko 10 sekundi...
May: Halooo?? Ljudi?? Jese vi dobro??
Dul: Ha?? Da, da naravnoo...ajme amiga! Izgledaš tako...tako lijepo! Ljepše nego ikad!!
May: Hvala!! Hvala!! To je ona haljina koju smo danas kupile, znaš? I ti isto izgledaš savršeno!! Pa kad krećemo?
Dul: Za 20min..ajme još uvijek ne mogu vjerovat da izgledaš tako lijepo!! Dođi dolje za 20min, dobro??
May: Može!
May im je zatvorila vrata...
Dul – hodajući – Jesi li ti ovo vidio??
Ucker: Da, jesam, lijepa je, ali ne ljepša od tebe!
Dul: Joj..sad bih te najrađe poljubila...i otišla sa tobom u sobu..ali poslije ćemo!! Amor??
Ucker: Reci??
Dul: Volim te!!
Ucker: I ja tebe!!
Dul: Jel imaš maramicu??
Ucker: Šta će ti??
Dul: Samo mi je daj ako je imaš..
Ucker: Evo!
Dul je obrisala ruž sa svojih usana i strastveno poljubila Uckera!! Poljubac je bio tako dug, sočan, strastven...sada nisu imali vremena za obavit posao, ali budu kad se vrate sa večere..

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   čet 29 tra 2010, 00:45

CAPITULO 10

Ucker: Obožavam te!!
Dul: Znam i ja tebe!! Samo me pričekaj, idem u sobu po ruž..
Konačno je došlo vrijeme da odu na večeru...
Do restorana su stigli limunzinom, u restoranu je već bio William. Kada je vidio Maite, također je ostao šokiran.
Ucker: Hola, amigo!! Kako si?
William: Hola!! Jako impresioniran što te vidim...o Bože, još u kakvom si društvu!!
Ucker: Sa moje lijeve strane je Dulce Maria Espinoza Savinon..
William – davajući joj samo ruku, bez poljupca jer ga je više zanimala ova druga – Drago mi je Dulce; ja sam William.
Ucker: A sa moje desne strane je Maite Perroni.
William – ljubeći ruku Maite – Drago mi je Maite! Ja sam William, kako si?
May: Drago mi je! Odlično sam, a ti?
William: Hvala na pitanju, također odlično!

Tako su sjeli za stol, naručili jelo i piće i malo čavrljali. William je samo gledao kako Maite govori, gledao je njene usne, njenu kosu...jako mu se sviđala.
Dul: Ljudi, možemo poslije u diskač??
Ucker: Šališ se, ja?? U ovom odjelu??
Dul: Da, istina, svi bi se zagledali u tebe...mislili bi: koji pa je ovome?? Dobro, onda, konobar – viknula je – molim vas još dvije boce vina i naravno vode..mineralne...
Ucker: Daj, Dul šta ti je??
Dul: Nije mi ništa!! Daj moramo malo samostalno proslaviti moj povratak i to što se radujem snimanju i to što mi je Bog poslao tebe!!
May: Ay..Dul..lijepo je što ste zajedno,ali pa daj..jučer smo dosta popile!!

Dul: Pa nećemo se napiti..koliko smo to jučer popile?? Dvije čašice??
Konobar je donio to što je Dul tražila...
Dul je pila, čaša pa opet čaša...
Ucker: Dul, daj dosta ti je!!
Dul – već je bila malo pijana – Daj ostavi me!!
William: Društvo, ja bih morao poći!
Ucker: Šta već??
William: Pa da, kasno je...
May: Dobro, drago mi je što sam te upoznala, vidimo se uskoro!
William je otišao, May i Ucker su se pogledavali...nisu bili sigurni dali da i oni idu.
Ucker: May, idemo i mi??
May: Da, mislim da je vrijeme. Pogledaj Dul, baš me zanima, šta će ona reć na sve to...
Dul: Šta ću je reći na šta??
May: Zar nisi sada čula?? Spremamo se ići.
Dul:...
Ucker: Da, mi amor, idemo.
Dul: A ne još!! Još samo malo, vidi koliko je još ostalo – pokazujući mu bocu vina – još samo malo! Idemo za nekih 15 – ak minuta...može??
May: Amiga, ne, idemo sad, već je kasno...
Ucker: Daj, idemo... – primajući je za ruku – doći će novinari, a sva sreća da još nisu i vidjet će te u ovakvom stanju..
Dul: Daj, pusti me!! Novinari su ovdje već bili..u kakvom stanju?? Skroz sam normalno!!
Ucker je nekako uspio dići sa stolca svoju sada tvdroglavu Dul, platio je račun i izašli su iz restorana...
Ucker: Konačno!! Ajme, šta će ljudi mislit o nama?? Još si se u restoranu napila...
Dul: Ay..daj previše se brineš... – oponašajući Uckera – ay, šta će ovo, šta će ono..daj, šta ti je?? Mi amor, opusti se!! Raširi ruke, ruke su ti snažne!! Upri iz sve snage, nek se cjedi znoj...
May: Nek koža pukne, mi idemo na ples i svijet je opet mlad!! Jajajajaja... daj, no sada idemo.
Ucker je primio Dul..došli su do autu, sjeli i odvezli se do hotela.
Ucker: Hvala ti, May.
May: Na čemu??
Ucker: Što si mi pomogla sa Dul.
May: Ma daj...nije to ništa, budi sa njom u sobi, brzo će ona zaspati. Ajde, laku noć!
Ucker: Laku noć!
Došli su do sobe...
Dul je samo malo falilo da ne zaspe, ali je još uvijek bila pri svijesti...
Ucker: Ostat ću ovdje sa tobom...
Dul: Nećeš ti ništa!! Izlazi van!! Da mi nisi dao da popijemo ono malo što je ostalo... – ljutitio – nemogu vjerovati, izlazi van!!
Ucker: Dul, smiri se!! Odi spavati!!
Polako ju je polegao na krevet, ali Dul je još uvijek bila ljuta, no ušutako ju je poljupcima, tako da je ona zaspala za par minuta.
Ucker*: Ovo joj uopće nije trebalo, a mogli smo sada uživati..ay, moja Dul, što ću ja sa tobom??

Sljedeće jutro, Dul se dosta kasno probudila sa ubijajućim bolovima u glavi...
Dul*: Ay..sve je to od lošeg vina!! Ajme moja glava!!!

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   čet 29 tra 2010, 00:46

CAPITULO 10, PARTE 2

Ucker je bio pokraj nje, gledao ju kako je spavala, bila je kao anđeo.
Ucker: Dobro jutro, ljepotica!!
Dul: Ay..dobro jutro..bb, ajme moja glava, tako me boli!! – primajući se za glavu.
Ucker – poljubi je u čelo – proći će!
Dul: Danas mi se ništa neće dati raditi...
Ucker: A šta to moraš raditi??
Dul: Amor, pa trebamo malo vježbati za snimanje!!
Ucker: Aha, to!! Uopće sam zaboravio..
Dul: A jel imamo puno??
Ucker: Dosta..i imamo scenu gdje trebamo...
Dul – prekidajući Uckera – šta trebamo??
Ucker: Odglumit seks...
Dul – grizući se za donju usnicu – ufff..jedva čekam!! Sara i Javier u akciji...
Ucker: Bolje ti je??
Dul: Ay, bb..pa moramo se malo našaliti, jelda?? Nego, koliko je sati??
Ucker: 11:20
Dul: Ajme, već je toliko?? Ay...idem se otuširati, onda idem k May..i onda možemo vježbati, ok?? E bb...sorry kaj sam te tjerala iz sobe...
Ucker: Nema veze...dobro, bila si u onom stanju..ali ne razumijem zašto??
Dul: Htjela sam se samo malo zabaviti..i to je sve!! Nisam već dugo to napravila...Oprosti mi!!
Ucker: Nemam ti šta oprostiti...sve je u redu!
Dul: Ay! Volim te!! Volim te!!
Ucker: I ja tebe!!
Njihove usne su se spojile, zatvorili su oči i uživali u ovom malo, ali strastvenom trenutku.
Dul je ušla u kupaonicu, pustila vodu, a Ucker je slušao kako se tuširati. Zamišljao je kako voda klizi po njenom vitkom tijelu, kako će poslije doći k njemu i njeno tijelo će mirisati na ružu, a njena gusta kosa na kokos. Odlučio joj je naručiti doručak u sobu.
Dul je izašla iz kupaonice.
Dul: Ajme...to si za mene naručio??
Ucker: Samo za tebe!! Izvoli!
Dul: Hvala ti!! Baš si srce!!
Dul se najela te otišla do svoje voljene prijateljice May. Bila je kod nje dva sata...pričale o Mayinim dojmovima o Williamu, čavrljale o Uckeru, Dul se ispričala May zbog pijanstva...i rekla da mora poći jer treba vježbati sa Uckerom tekst što će ga glumiti u ponedjeljak.
Dul je nazvala Ucker na mobitel.
Dul: Hola, dragi! Gdje si?
Ucker: Hola, mi amor! Evo sad dolazim za dvije minute do tebe!
Dul: Dobro! Bye!
Dul*: Gdje bi mogao biti?? Šta uopće radi?? Ay..ya, ya, Dul, previše se brineš! Idemo mi vidjeti gdje je meni moj tekstić...
Dul je našla tekst koji trebau vježbati, pročitala ga i onda je došao Ucker.
Dul: Javier, mi amor, Javier!! Dame un beso!!
Ucker: Sarita, mi Sarita...Solo uno??
Dul: Bb..imamo dosta za vježbati, kad ćemo to sve??
Ucker: Pa danas...imamo vremena cijelog svijeta.
Dul: Bb, a gdje si bio??
Ucker: U gradu, a gdje bi drugdje bio??
Dul: A dobro, već sam mislila..
Ucker: Misliti je...
Dul: Da, da..znam...onda, idemo vježbati??
Ucker: Naravno!
Dul: Dakle, ti si kod tvog oca u tvrtci kojeg naravno, nema! U uredu si, nazvao si me da dođem. Ja dolazim...idemo??
Ucker: Da!
Dul: Hola, Javier! – ljutitio – trebao si me nešto??
Ucker: Sara, zašto si ljuta??
Dul: Nisam ljuta, samo sam...
Ucker: Samo si što?? Došla si..ništa kako si, niti poljubac, šta ti je??
Dul: Nije mi ništa..no dobro, evo sad ti ga dajem...
Poljubili su se...
Ucker: Mi Sarita!! Sad bih te najrađe...ay, gledaj ovdje – pokazujući na sofu – imamo gdje obaviti...
Dul: Ay, samo misliš na to...
Ucker: Ajde..Sara, umirem za tobom, već dugo nisam vodio ljubav sa tobom...
Dul: Dugo??
Ucker: Pa da!! Od prošlog tjedna... – počne joj ljubiti vrat – obožavam te! Predivno mirišeš!
Dul: Ucker, to ne piše u scenariju!
Ucker: Znam..ali jednostavno moram to reć – vratio se do njenih usana.
Ucker ju je polegao na krevet, zamišljanu sofu. Počeo skidati majicu, grudnjak, počeo joj ljubiti grudi, došao do njenog trbuha. Počeo joj skidati hlače, ljubit noge. Dul je uživala, počela je ispuštati male uzdahe. Ucker je skinuo crvene tange, spustio se do njene ženstvenosti, zatim je skinuo svoje bokserice i...laganim tempom ušao u nju. Počeli su se strastveno ljubiti, a Uckerovi pokreti postali su sve brži i brži. Oboje su uživali, predali se jedno drugome.
Dulcinu glava bila je na Uckerovim prsima...
Dul: Mi amor!! Volim te! Jako te volim!!
Ucker: I ja tebe!! Obožavam te! Ne znam šta bih da tebe nema!!
Dul: Bb..znaš da u scenariju to nije tako dugo? Jajajajaja...
Ucker: Znam..ali kako si ti rekla kad sam te ja poljubio kada smo vježbali, ne snimaju nas kamere... Možemo raditi šta god želimo...
Dul: Da...šta ćemo sad??
Ucker: Dalje ćemo uživati!

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: **Destino**   

[Vrh] Go down

**Destino**
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next