*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima

Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.

Početna stranicaPortalCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

**Destino**

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Nina
Još malo i postaješ pravi fan Portinon

Broj postova : 1002

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 02 svi 2010, 11:44

CAPITULO 11

Zajedno su na krevetu čitali scenarij koji će tijekom ovoga tjedan glumiti i tako su zajedno zaspali.
Drugo jutro, May se spremala jer je morala poći, a Dul joj je pomagala sa stvarima.
May: Ajme, koliko odjeće!!
Dul: Amiga, nije ti to ništa. Da tek vidiš moj ormar.
May: Znam...da, ali ja sam ovdje par dana, a ti već malo duže vrijeme.
Dul: Istina..ay, amiga, tako sam tužna što ideš, falit ćeš mi!!
May: I ti meni!!
Dul: Amiga, šta je sa Willom??
May: Šta bi trebalo biti?? Ništa!
Dul: No..no, ja ti tu namještam dečka, a ti..
May – prekidajući Dul – a ja šta??
Dul: Pa gle, trebalo bi nešto biti...jer ono kako je on tebe gledao nije mala stvar, vidjelo se da mu se sviđaš...
May: Dul, sudbina će odlučiti..
Dul: Ay..ya, ya. Sudbina, ja ne vjerujem u nju!
May: Ona zaista postoji...
Dul: Vjerovat ću u nju kad mi se dogodi nešto neočekivano, nešto lijepo...
May: Vjeruj mi, desit će se....dobro, vrijeme je da krenem.
Dul je otpratila May te ju je prije nego je May sjela u auto, čvrsto zagrlila. Obje su pustile suzu jer će opet biti razdvojene, opet će se morati čuti preko telefona...
Na putu do svoje sobe Dul je srela Elizabeth.
Ely: Dušto, ti plačeš?? Šta se dogodilo??
Dul: Ništa, dobro sam...zapravo, tužna sam jer je Maite morala otići...
Ely: Čula sam da danas odlazi, nemoj plakati, sve će biti u redu!
Dul: Hvala ti! Znaš, jedva čekam snimanje!! Jako mi je nedostajalo!! Ucker i ja smo vježbali tekst za ovaj tjedan...
Ely: I meni je nedostajalo i ti si mi nedostajala!! Baš mi je drago da si se vratila, kako je s tobom i Uckerom??
Dul: Ely, ja ga toliko volim! To ti ne mogu opisati! Obožavam ga, jednostavno, osjećam da je on taj... Onaj s kojim ću provesti ostatak mojeg života!!
Ely: Baš mi je drago zbog vas dvoje!! Slušaj, moram ići...vidimo se sutra na snimanju! Bye!!
Dul: Bye!
Dul*: Kako je to dobra žena...sviđa mi se kako se brine za mene, vidi se da ima iskustva! Baš je volim!! Dobro, idem vidjeti gdje je ta moja ljubav!!

Nakon četiri i pol mjeseca...
Dragi moji, stvari se nisu promjenile. Dul i Ucker su i dalje bili sretni, bližio se kraj telenoveli, još samo 8 epizoda za snimiti. Velika novost svima bila je ta da je Dul promjenila boju kose i sada je izgledala ovako:
[You must be registered and logged in to see this link.]
i zračila je ljepotom. I dalje ne vjeruje u sudbinu koja će joj promjeniti život i dalje se čula sa svojom najboljom prijateljicom May...uglavnom, stvari se nisu promjenile, ali hoće...uskoro.

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 02 svi 2010, 11:45

Naime, dogodit će se nešto što će Dul natjerati da počne vjerovati u sudbinu.
U tim zadnjim danima snimanja telenovele pojavio se Uckerov isti frend koji je prekinuo Dul kada mu je htjela reći da je zaljubljena u njega, da..Tomas te će Ucker za vrijeme njegovog boravka u gradu učiniti nešto čemu se niti sama Dul neće nadati.
Prolazili su dani, tako je došao dan kada su završili snimanje telenovele. Na tom danu bilo je puno novinara, paparazza...svega i svačega!!
Novinar1: Jeste li sretni što je snimanje završilo??
Dul: Ay, ne..nisam nimalo sretna, to mi je stvarno..teško palo!! Tužna sam jer se rastajem od ove stvarno dobre ekipe, ali nadam se da ćemo ostati u dobrim odnosima...
Novinar2: Kako stoje stvari kod vas i Uckera??
Dul: Sve je savršeno!! Jako smo sretno zaljubljeni...
Na tom danu, Dul i Ucker su bili zajedno, ali onda je došao Tomas..
Tomas: Amigo, jesi li za izlazak večeras??
Ucker: Da može!! Za to uvijek! Kamo??
Tomas: To je iznenađenje!! Siguran sam da će ti se svidjeti!!
Uckeru se i nije baš svidjelo to što će biti iznenađenje, ali je znao da ne može biti loše!
Ucker: Mi amor, neće ti smetati što ćeš biti sama??
Dul: Ne, dobro ću biti ja!! Samo se ti idi zabaviti..treba ti!
Prolazili su sati, tako je došlo vrijeme da Ucker i Tomas idu na to Tomasovo iznenađenje...Tomas ga je doveo do..ni manje ni više, do striptiz kluba..
Ucker: Dakle, to je iznenađenje??
Tomas: Da..pa??
Ucker: Šta ćemo tu raditi?? Gle, Tomas, ja imam svoju ljubav i ako si mislio da će mi se tu neka striptizeta nabacivati oko vrata, krivo si mislio!
Tomas: Dobro..dobro, šta se uzbuđuješ??
Ucker: Ma, dobro sam...ali nimalo mi se ne sviđa iznenađenje!
Tomas: Daj opusti se, idemo malo uživati...
Ušli su u klub...u kojem su već na vratim bile vatrene striptizete, naravno plesale su oko Uckera i Tomasa...naručili su piće, a onaj dosadan Tomas je nagovarao Uckera da pije još i još...sve dok Ucker nije postao biti pijan, ali ovaj puta stvarno, tako da nije znao niti šta radi!! Gdje ima i zvijezda ima i paparazza. Tako da su sve to snimili svojim fotićima. Slike su bile ok, ali nisu nimalo očekivali da će njihov materijal koji će se dogoditi za nekoliko trenutaka osvanuti na naslovnicama skoro svih novina koji se bave poznatima u državi.
Što se dogodilo, ovako, otkako su Ucker i Tomas došli u klub, jedna striptizeta je non-stop gledala i plesala oko Uckera. Jednostavno mu nije mogla odoljeti, tako da je sjela pokraj njega, Tomas je bio negdje u klubu sa nekom svojom striptizetom...Ucker je počeo pričati sa tom striptizetom, zezali su se. Paparazzi su već sad imali sočan materijal za sutrašnje novine..ali ovo sada...će stvarno biti pravi skandal...
U klubu je počela neka lagana glazba, tako da je striptizeta nekako podigla Uckera i oni su počeli plesati...a Ucker je jedva stajao na vlastitim nogama. I tako su oni plesali, odjednom su se pogledali, usne su im se približile...i dogodilo se!! Poljubili su se!! Bez razmišljanja, Ucker je to napravio...napravio je to svojoj ljubavi, svojoj Dul...
Sve su to lijepo snimili paparazzi koji će to objaviti na sutrašnjim novinama i dobiti brdo love za to!

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   pon 03 svi 2010, 00:52

CAPITULO 12

Ucker se odmaknuo od striptizete jer je shvatio da se ne ljubi sa Dul. Dozvao je Tomasa da mu kaže da je vrijeme da krenu.
Tomas: Šta već??
Ucker: Tomas, nemoj me zaj***ti, da već, idemo!!
Tomas je Uckera doveo do hotela i otpratio ga do njegove sobe, Ucker je na krevetu za sekundu zaspao...
U drugoj sobi, Dul se već brinula za Uckera, zašto ga tako dugo nema, možda mu se nešto dogodilo, ali je onda ipak odlučila zaspati i posjetiti ga ujutro.
Sljedeće jutro, dobro i nije bilo jutro, recimo prijepodne jer je bilo 11:15, Dul je došla do Uckera.
Dul: Mi amor – legla je pokraj njega – uff!! Sam alkohol!! Mi amor, probudi se!!
Ucker: Mmmm...Dul, jesi to ti?
Dul: Da, mi amor, ja sam!
Ucker – zijevajući – koliko je sati??
Dul: 11:15..
Ucker: Već toliko?? Kako si mi ti??
Dul: Dobro..a ti? Kada si došao?
Ucker: Ne sjećam se, zašto?
Dul: Smrdiš na alkohol...trebaš se pothitno tuširati, oprati zube...
Ucker: Znam, a za koga si se ti tako spremila??
Dul: Kako?? Pa za tebe, naravno..ma, idem malo prošetati gradom i kad se vratim hoću da zračiš mirisom..znaš kojim, dobro?
Ucker: Na zapovijed..jajajaja..
Dul je otišla, a Ucker se pokušao sjetiti kada je došao u hotel, ali onda se sjetio nečeg drugog. Da, toga da se ljubio sa striptizetom..
Ucker: O Bože moj, pomozi mi!!
Šetajući gradom, Dul je primila poziv, bila je May.
May: Hola amiga!! Kako si?? Čula sam šta ti se desilo, jel možda dolaziš natrag u Acapulo?
Dul: Hola!! Ja sam odlično, nikad bolje! Šta mi se desilo – zbunjeno – šta si čula?
May: Ti..ti neznaš??
Dul: May, nemoj me plašiti, šta bih trebala znati??
May: Ay, amiga, ti fakat neznaš...nije dobro da ti kažem ovako preko telefona. Saznat ćeš, Ucker će ti reći ili ćeš jednostavno doznati preko TV-a ili današnjih novina.
Dul: Ako mi odmah ne kažeš, neću doći sutra u Acapulo sa Uckerom..onda??
May: Dul, ali ja...
Dul – prekidajući May – Nema ali, no daj reci mi!!
May: Dobro..joj ovo mi je zbilja teško, dakle ovako piše..joj, Dul ne znam dali je ovo pametno..
Dul: May...samo mi reci šta piše!!
May: Piše: ''Mlada zvijezda telenovele ''Mirame a los ojos'' Christopher Uckermann, u noći s ponedjeljka na utorak uhvaćem je..'', Dul jesi sigurna da želiš da nastavim??
Dul: Samo ti čitaj!!
May: O Bože!! Dakle:'' uhvaćen je kako se ljubi sa striptizetom u striptiz klubu''. Dul, jesi ovdje??
Dul: Que??? May, jesi sigurna da to piše??
May: Amiga, znam čitati!!
Dul: Isuse, nemogu vjerovati!! – brzo je disala – sada mi je jasno zašto su me ljudi čudno gledali... – na rubu plača – May, koje su to novine??
May: Smiri se, Dul!! Con las estrellas...
Dul: Hvala ti!! Moram ići!!
Po licu su joj počele teči suze, brzim koracima vratila se u hotel u svoju sobu. U sobi ju je čekao Ucker.
Ucker: Hola, mi amor!! Kako izgledam??
Dul: Odvratno!! Glupane, nisi ni primjetio da plačem!! Izlazi iz sobe!!
Ucker: Mi amor..
Dul – prkeidajući Uckera – ne zovi me tako!! Izlazi van iz sobe ili idi k svojoj striptizeti.
Ucker: Aha to..
Dul – ljutitio oponašajući Uckera – ''aha to''..da to, kad si mi mislio reć'?
Ucker: Dul, kažem ti, sjetio sam se kad si otišla. Slušaj me...
Dul: Ne želim te slušati!! Molim te da izađeš van, odmah!! Vraćam se u Acapulco, u svoje najdraže kazalište!! Ajde, požuri se, nemam cjeli dan!!
Ucker: Ovo ti je velika pogreška, samo te molim da me saslušaš..
Dul: Ali, gade moje, ne želim!! Žalim što sam te uopće upoznala!! Fuera!!
Ucker je izašao iz sobe, na što je Dul zalupila s vratima. Počela se pakirati i plakati..onda je počela razmišljati o sudbini. Mislila je da počinje vjerovati u nju. Napokon se dogodilo nešto neočekivano, nešto kako Dul kaže nešto što nije planirala. Odlučila se vratiti u Acapulco svojim roditeljima od kojih je bila razdvojena i jedva je čekala da vidi njih i svoju najbolju prijateljicu May!!
Sjela je u auto i otišla za Acapulco. Brzo je sitgla jer je brzo vozila i samo se htjela maknuti daleko od Meksika (grada) i Uckera.
Stigla je do svoje kuće, pozvonila je. Njena majka je izašla ih kuhinje brišući tanjur te je otovrila vrata. Kada je vidjela tko je na vratim bio, tanjur joj je pao na pod i razbio se.
Dulcini roditelji su bili jako sretni što se Dul vratila, ali istovremeno tužni zbog toga što joj se dogodilo.

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   uto 04 svi 2010, 20:50

CAPITULO 12, PARTE 2

Mama: Dulce, kada sam čula šta se dogodilo..stvarno nisam mogla vjerovati. Kako se to dogodilo??
Dul: Ay, mama...Izašao je sa Tomasom i valjda ga je odveo u striptiz klub i dogodilo se.
Tata: Da sam ja na tvom mjestu, striptizeta i Tomas više nebi bili živi..sutra bi im bio sprovod.
Dul: Dobro tata, znam da bi ti to napravio, ali ne želim više razgovarati o tome, nego mama, šta si skuhala za ručak?
Mama: Tvoje omiljeno jelo..nekako smo dobili želju za to.
Dul: Mami, nedostajala mi je tvoja kuhinja, ti najbolje kuhaš.
Mama: Baš mi je drago! Jel znaš tko je u gradu??
Dul: Tko??
Tata: Pa to bi barem ti trebala znati..u gradu je Anahi.
Dul: Stvarno, otkada??
Mama: Došla je prije mjesec dana, glumit će sljedeći tjedan u nekoj predstavi.
Dul: Pa koliko ja znam ona pjeva.
Mama: Počela je i glumiti..Dul?
Dul: Reci mami!
Mama: Pablo je...
Dul: - prekidajući majku – joj ne...samo mi nemoj još i njega spominati jer ja stvarno nemam sreće u ljubavi. Prvo se ovaj protivi mojoj ulozi, onda drugi se ljubaka sa striptizetom. Nadam se da obojicu više neću sresti u životu.
Tata: Dulce, smiri se!!
Dul: Mirna sam! Poslije idem do May i onda u kazalište. Jedva čekam vidjeti ekipu iz kazališta!!
Tata: Tek si došla, imaš vremena da ih posjetiš.
Mama: Da, baš nam je drago da si se vratila...
Dul: Znam da imam vremena, ali kad mi toliko nedostaju. Mami, ovo je odlično!!
Mama: Samo jedi!
Dul se najela, otišla u svoju sobu, stavila stvari na svoje mjesto, a zatim se otišla tuširati. Uzela je svoj omiljeni gel za tuširanje s mirisom ruže, ali se onda ipak predomislila i uzela drugi jer bi je onaj previše podsjećao na Uckera. Svejedno je bilo, sa ili bez toga gela, suze su joj počele ići na oči. Tijekom tuširanja, voda je prala njeno suzno lice.
Izašla je iz kupaonice, spremna za izlazak.
Dul*:Prvo do May, onda u kazališe...
Dul: Mama, tata, idem ja...Bye!!
Mama: Bye!!
Dul je za nekoliko trenutaka stigla do Mayine kuće. May joj je otovrila vrata, zatim su obje počele plakati.
May – plačući – Amiga, dođi da te zagrlim.
Dul – plače – Amiga!!
May: Uđi!!
Dul: Kako si? Jesi iznenađena što me vidiš?
May – zatvarajući vrata i brišući suze s lica – Dobro sam, moram priznati da jesam, ali pozitivno. Kako si ti??
Dul – spuštajući glavu - ...
May: Da, šta uopće pitam...amiga, ja sam mislila da znaš, nisam htjela..
Dul - prekidajući May – May, sve je u redu. Hvala ti što si mi rekla, nego, roditelji su mi rekli da je u gradu Anahi.
May: Da, tu je...glumit će u predstavi, a onda će ostati na odmoru ovdje. Šta ona ne pjeva??
Dul: Pa valjda se želi okušati u glumačkim vodama.
May: Dul, kako se ono dogodilo??
Dul: Amiga, već sam rekla roditeljima da ne želim o tome razgovarati, sve što si pročitala je istina.
May: No pa barem mi nešto reci...
Dul: Ovako, Tomas ga je pozvao na izlazak, otišli su u striptiz klub gdje se ovaj napio i počeo ljubiti sa striptizetom. Ja samo znam ovaj prvi dio (da ga je Tomas pozvao), a ovja drugi sam pročitala u novinama.
May: Ne mogu vjerovat da ti je to učinio. Jadna moja Dul!!
Dul: Dobro sam, ali nemogu prestati misliti na njega i mislim da počinjem vjerovati u sudbinu.
May: Kako to??
Dul: Evo dogodilo se nešto neočekivano, a rekla sam ti kad će se nešto takvo dogoditi da ću vjerovati u nju.
May:Da, zbilja nešto neočekivano, ovako, uz malo zabave sa mnom, vjeruj mi da ćeš zaboraviti njega.
Dul: jajajajaj..nadam se, poslije idem u kazališe, ide sa mnom?
May: Na mogu, sorry!
Dul: Zašto??
May: Obećala sam mami da ću joj pomoći.
Dul: Dobro, a jesi vidjela Williama??
May: Normalno da ne. Nisam ga vidjela još od one večeri, a zašto bi ga trebala??
Dul: Pa onako, samo pitam...
Njih dvije su pričale, May je Dul pokazivala slike iz časopisa gdje su ona i Dul u hotelu kad se Dul vratila iz bolnice, jedna drugoj su rekle što ih muči.
Došlo je vrijeme kada je Dul trebala krenuti u kazalište, bilo je 17:15. Došla je u kazalište i uputila se prema Diegovom uredu, već su je na ulasku svi pozdravljali, a na hodniku je nekoga srela...

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sri 05 svi 2010, 12:39

CAPITULO 13

Dul: O moj Bože!! Čekaj, čekaj, kako ide ona tvoja pjesma...aha da – sjetila se i počela pjevati – znam, ovaj dio:
Hoy voy a seducirte
sin darme cuenta
sin darme cuenta
te robare un suspiro
aunque sea el motivo de mi delirio
...Any, baš mi je drago da te vidim!!
Any: Da, tako ide ta moja pjesma, moram ti reći da lijepo pjevaš, dođi da te zagrlim!!
Dul – zagrlila ju je – Kako to da glumiš??
Any: Pa malo sam to odlučila isrobati i jako mi se sviđa! Hoćeš doći na predstavu?
Dul: Naravno!! Kaj je premijera??
Any: Drugi tjedan u petak. Dul, ajme, čula sam šta se desilo, žao mi je!
Dul: Ne treba ti biti. Jednostavno, sudbina je tako htjela i tu se ništa ne može, nego, idme ja do Diega.
Any: Dobro, vidimo se! Bye!!
Dul: Bye!!
Prije Diegovog ureda, tu je uvijek oglasna ploča, a sada je na njoj bio poster koji je najavljivao predstavu u kojoj će Any glumiti. Predstava se zove ''Fui la nińa'' gdje glavnu ulogu sa Any ima Pablo.
Dul*: Dul, glupačo!! Daj razmisli prije nego nešto pitaš!! Još mi je samo on trebao..ay, ya, idem k Diegu.
Dul je pokucala na vrata Diegova ureda.
Diego: Da??
Dul – otvarajući vrata – Seńor Diego, soy yo!!
Diego: Dulce!! Tebi sam se zadnjoj nadao. Dođi, moja najbolja glumice!
Dul: Ay, seńor Diego i vi ste meni nedostajali.
Diego: Pa kako si?? Ay, čuo sam šta ti se dogodilo, ali nećemo sad o tome!
Dul: Bolje sam, nego vi meni recite kako je kazalište disalo bez mene?? Jajajajaj...
Diego: Bili smo tužni što te nema i ne glumiš u komedijama, ali smo zato svaki dan pratili Magazin da vidimo nova zbivanja na snimanju. Dulce, odlično glumiš!
Dul: Pa to znam i sama!! I kako to da Anahi glumi u predstavi sa..sa Pablom??
Diego: Jednostavno su njih dvoje rođeni za te uloge, Anahi osim što dobro pjeva, dobro i glumi!
Dul: Ajde, baš mi je drago, jedva ju čekam vidjeti!!
Tako je Dul bila sat vremena u kazalištu, razgovarala je sa svojim starim kolegama, a na povratku kući pratili su je novinari.
Novinar1: Dulce, kako komentirate Christopherov poljubac sa striptizetom??
Novinar2: Kako ste reagirali na to??
Dul: Polako ljudi!! Na to nemam nikakve posebne komentare, jednio ne želim više vidjeti Ucker i to što mi je napravio je stvarno nešto grozno i njegova velika pogreška!! Nisam mogla vjerovati kao i vi, bila sam jako iznenađena.
Novinar3: Kako ste saznali za to??
Dul: Preko svoje prijateljice. To je sve za danas ljudi, vidimo se!
Dul je ušla u svoju kući..
Dul: Ajme kako su dosadni!!
Mama: Tko to??
Dul: Ma novinari, ove dane im niti Bog neće moći stati na kraj!!

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 08 svi 2010, 00:42

CAPITULO 13, PARTE 2

I tako je prošao prvi tjedan Dul u njenom rodnom gradu Acapulcu. Lijepo se družila sam Any i May, a onda je došao petak kada će Any odglumiti svoju predstavu ''Fui la niña''. Dul i May su bile spremne i izgledale su jako lijepo, svatko bi ih poželio za pratilju. Sjele su na balkone i imale su lijep pogled. Predstava je započela u 20:05. ona govori o djevojci i dečku koji se poznaju još otkad znaju za sebe, kada počinju odrastati zaljube se jedno u drugo, međutim, kako je Santos (Pablo) naviknuo da Karla (Any) bude uvijek s njim,ali sada je nema jer je našla posao, posvađaju se i odluče biti prijatelji. Santosu je to doista teško palo i moli Karlu da ponovno budu zajedno, ali ona mu počne govoriti rečenicu koja počne sa: ''Fui la niña...'' po čemu je i ova predstava dobila naziv.
Publika je uživala u predstavi jer su Pablo i Any stvarno lijepo glumili. Trajala je dva sata, a poslije su otišli na party.
Dul: Any, odlično glumiš, stvarno sam oduševljena.
Any: Drago mi je da ti se sviđa, vidjela sam May, gdje je ona??
Dul: A valjda je otišla na WC.
Any: Kako ti se čini Pablo??
Dul – spuštajući pogled – Pablo je također lijepo glumio.
Any: Šta sam sad krivo rekla?? Ay, da...zaboravila sam da ste vas dvoje bili skupa...Dul, nekako sam se sprijateljila s njim, meni se čini kao drag dečko.
Dul: Prepuštam ti ga, tvoj je!
Any: jajajaja..dobro, idem ja po još jedno piće.
May je još bila na WC-u, Dul je bila sama, pjevala je u sebi pjesmu koja je svirala na zabavi, odjednom je primjetila kako joj se netko približava. Bio je to Pablo...
Pablo: Hola!
Dul: Hola! Pablo, odlično glumiš! I savršeno si pašeš sa Anahi.
Pablo: Hvala ti! Jako je draga, mislim da je čak i mogu osvojiti, slušaj, želim ti se ispričati radi onoga..
Dul: Sve je u redu, nisam trebala prihvatiti tu ulogu, makar je bilo lijepo glumiti, ali znaš već što se dogodilo... znači, sviđa ti se Any??
Pablo: Da. Nekako je posebna, ima ono nešto...baš mi je draga!
Dul: Ajde, baš mi je drago zbog tebe!!

U tom trenu dolazi Any...
Any: Tko nam je to ovdje?? Mi Santos..mi amor, kako si??
Dul: Mi amor??
Any: Pa da tako ga zovem od milja!!
Dul: Zvuči kao da ste zajedno...jajajaja..
Any: Daj Dul, šta ti je?? Nismo!!
Dul: Da, ali bit ćete!!
Pablo: Dul, daj se smiri....
Dul: jajajajaj..pa mirna sam!!
Došla je May...
Dul: Mi amiga, a gdje si ti bila??
May: Pa na WC-u, zašto??
Dul: Samo pitam... koliko je sati? – pogleda na sat – 23:15, već toliko?? Pospana sam i trebala bih krenuti...ideš May??
May: Da i ja sam sad planirala ići..
Any: Di ćete?? Pa zabava je tek počela prije 45 min...
Dul: Znam, ali mi smo umorne i spava nam se!
May: Da ayn, vidimo se neki drugi dan! Bye!!
Dul: Bye!
Any i Pablo: Bye!
Na putu do kuća, May i Dul su razgovarale...
Dul: May, baš bi htjela da Pablo i Any budu zajedno!!
May: Zajedno??
Dul: Pa da, ti znaš kako ona njega zove?? Mi amor, mi Santos!!
May: jajajajaja..stvarno ga tako zove??
Dul: Pa da!! Ja sam se tako počela smijati kad mu je to rekla i onda sam ja rekla da će biti zajedno....
May: jajajaja..Dul, sad si ti neka proročica?? Jaajajaja..
Za to vrijeme na zabavi...
Any: Jesi čuo šta je rekla Dul?? Da ćemo biti zajedno!! Jaajajaj..šašava je!!
Pablo: A šta ako je govorila istinu??
Any: Šta?? Ti se šališ, jelda??
Pablo: Jel ti izgledam kao da se šalim??
Any: Pa ne..
Pablo: Onda?? Any, možemo pokušati!! Sviđaš mi se i htio bi biti s tobom...
Any: Ay, Pablo i ja isto s tobom, ali jesi vidio šta se desilo Dul?? Šta si joj ti napravio i šta joj je Ucker napravio...ne znam!
Pablo: Ali Any, s tobom je drugačije!! Posebna si i jako mi se sviđaš!!
Any: Pablo, dobro...pokušat ćemo!
Pablo je poljubio Any, isprva nije bilo ništa posebno, ali za 2s je postalo strastveno...ljubili su se uz bliceve fotoaparata, nisu nimalo marili za to! Prepustili su se užitku!

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 09 svi 2010, 00:41

CAPITULO 14

Drugo jutro, May je pozvonila Dul na vrata noseći joj sa sobom novine na kojima je bila Any.
May: Dobro jutro!! Amiga, sam te probudila?? Jer još si u pidžami!
Dul: Hola!! Ne nisi, gledala sam TV u pidžami... nego što tebe dovodi ovamo??
May: Nećeš vjerovati!! Pogledaj! – dajući joj novine – Any i Pablo su se poljubili!!
Dul: Ay!! Stvarno, vidi ti njih!! Jajajaja, rekla sam ja njima da će biti skupa, ali mi Any nije vjerovala!! Ajde, baš mi je drago zbog njih!! May, sorry, nisam te nis pozvala da uđeš unutra! Ajde, uđi!!
May: Hvala!! Sama si?
Dul: Da, mama i tata su u kupnji, ali otišli su prije pola sata, tako da će još dugo!! Jesi doručkovala??
May: Jesam, hvala!!
Tako je May bila pola sata kod Dul, kometirale su taj poljubac između Any i Pabla. Ali Dul je zanimala još jedna stvar.
Dul: Onda, May, šta je sa Williamom??
May: Ay, Dul, to me uvijek pitaš, pa ništa, rekla sam ti da ga nisam vidjela!! I prestani me ispitivati o tome!
Dul: Dobro, dobro..šta se odmah uzrujavaš?? Smiri se!! no, neću te više ispitivati o tome!!
Nakon što je May, otišla Dul je nazvala Any, međutim Any joj se nije javljala. Zanimaš gdje je?? E pa, Pablo i ona su u njezinom stanu u Acapulcu...da, pogađate šta je bilo!! Da, da upravo to, vodili su ljubav!
Dul: Čudno, ne javlja se!! zašto?? Ay, pa da!! Sigurno je sa Pablom! Ah, poslije ću ju nazvati!

Nakon godinu i pol...
Dragi moji, stvari se nisu promjenile. Any i Pablo bili su stvarno sretni zajedno, drugi mjesec su najavili zaruke, Dul je i dalje glumila u svom omiljenom kazalištu, a sad joj se i priključila May, ona je također počela glumiti, doduše, odglumila je zasada samo tri predstave, ali savršeno ih je odglumila. Naša Dul je i dalje sama, ali ubrzo će joj se to promjeniti!! Naime, za dva mjeseca, počinje snimanje nove Telemundove telenovele ''Estoy aqui, mi amor'' za koju se traži glavna glumica...već slutite koga će izabrati?? Pa, da naravno, našu Dul!!
Konačno je saznala da će glumiti u novoj telenoveli!! Vijest je primila jako radosno i jedva je čekala otići u Mexico (grad) da vidi tko još glumi sa njom u seriji!!
Ucker je sebi priuštio odmor, a isti dan kao i Dul je saznao da će glumiti u novoj Telemundovoj seriji ''Estoy aqui, mi amor''. Ta vijest mu je došla sasvim neočekivano, ali on je prihvatio ulogu i spremio se na put u Mexico da vidi tko će sa njim glumiti u novoj telenoveli...

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 09 svi 2010, 01:31

CAPITULO 14, PARTE 2

Dul se uputila u Mexico i stigla je tamo prva, naravno bili su tamo i redatelji David Posada i Danny Gavidia.
David: Hola, Dulce!!! Drago nam je što si došla!! Evo ti scenarija! Glumit ćeš glavnu ulogu, nadam se da ju prihvaćaš??
Dul: Hola!! Naravno da ju prihvaćam, da ju nebi prihvatila, onda nebi niti došla!! Drago mi da surađujem s ovako popularnim redateljima!
Danny: I nama je drago da surađujemo sa ovako nadarenom glumicom! Odvest ćemo te do tvoje sobe, a onda ćemo ti dovesti glumca koji će glumiti tvog brata.
Dul: Mog brata???
Danny: Da, ali on je sporedni glumac tako da ćemo ti ga samo predstaviti!! I da se pozdraviš sa njime...
Dul: Dobro, onda mi ga dovedite, a ja za to vrijeme čitam scenarija!
David: Dogovoreno!
Iazšli su iz sobe...
Dul*: O Bože!! Opet sam dobila ulogu još k tome glavnu!! Ajme, kako sam sretna... Ova moja sudbina je stvarno dobra. Sudbino moja, vjerujem u tebe, drago mi je da postojiš!! Nadam se da neću više dobivati uloge na tako neobičan način!! Hmmm, tko bi mogao glumiti mog brata?? Ay, ya, Dul, vidjet ćeš kada dođe, sada idemo čitati scenarij....
Nakon sat vremena pročitala je scenarij koji naravno još nije bio sasvim gotov, ali sviđao joj se....
Ucker je za to vrijeme ušao u zgradu, Danny i David su ga obavijestili da će glumiti Suzaninog (Dulcinog) brata...bilo mu je drago da sujedjeluje u novoj telenoveli.
Dul je gledala kroz prozor i slušala mp3, bila je pjesma ''Hace un instante'' te nije čula kako je Danny došao sa tim glumcem koji će glumiti njezinog brata.
Danny joj je skinuo slušalice, a Ucker je pričekao na hodniku te kad će ga ovaj dozvati će doći. Niti sam Ucker nije slutio tko glumi njegovu sestru...
Danny: Dođi vidjeti glumca... Uđi!! – viknuo je.
Dul se polako dizala sa stolca na kojem je sjedila i uzbuđeno iščekivala novog glumca... kada je vidjelatko će glumiti njezinog brata, izraz na njenom licu naglo se primjenio! Sada više nije bila sretna, htjela je odustati od telenovele...u njoj se probudio vrag koji je u njoj izazvao bijes...
A Ucker?? Trebali ste samo vidjeti njegov izraz lica kada ju je vidio...u njemu se probudila želja da je zagrli i kaže joj: ''Oprosti'', ali nije mogao, čekao je njezinu reakciju...
Dul: Qu...que?? Que?? Danny, nemoj mi reć da će ovaj glumiti u telenoveli!! Ja ne mogu biti sa njim u istoj prostoriji....ajme, ne, Bože zašto mi radiš ovo??? – bila je ljuta – ajmo, iazđite van, obojica.
Danny: Ali, Dulce, pričekaj malo...
Ucker – prekidajući Dannya – Pusti mene da je to rješim, izađi van Danny.
Dul: Ne, ne i ti izađi van, nećeš ti ništa rješiti..ajmo! Fuera!!
Ucker: Danny, izađi van!!
Danny: Dobro, idem samo se nemojte poklati ovdje...
Danny je zatvorio vrata, Dul i Ucker su ostali sami...

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 15 svi 2010, 15:37

CAPITULO 15

Dul: Gle, nemam vremena za tebe. Ajmo, izađi van!!
Ucker: Samo ako me zamoliš!
Dul: Ne trebam ja tebe za ništa molit, lijepo ti kažem da izađeš van. – gurajući ga van.
Ucker ju je primio za ruke, naglo privukao k sebi, malo ju gledao, zatim ju je zagrlio. Njena kosa je imala opet miris po njenom omiljenom kokosu, a onda ju je poljubio u čelo. Dul se samo namrštila i ipak ga istjerala van te kada je on izašao, zalupila je vratima.
Dul*: Ajme, zašto baš sad??? Kvragu!!
Odmah je otišla nazvati May, da vidi ako joj možda May da neki savjet...
May: Halo??
Dul: Hola amiga!!
May: Hola!! Que tal?
Dul: Pogodi što se upravo dogodilo??
May: Šta je bilo?? Već si u Meksiku??
Dul: Da, nećeš vjerovati tko glumi mog brata...
May: Daj tko??
Dul: - ljutitio – Pa Ucker!!
May: Ma daj!! I, šta je bilo??
Dul: Ma, tako sam ljuta što saa ga vidjela da ti to ne mogu opisati....joj, mrzim ga!!
May: No, no, Dul. Ne prejeruj, ja mislim da ne možeš mrziti nekoga, sigurno ti je drago što ga vidiš!
Dul: Ma daj, šta je tebi?? Jesi pila nešto??
May: Sa mnom je sve u redu, ali sa tobom nije! Kako možeš ne voljeti čovjeka sa kojim si bila dosta dugo vremena... To jednostavno ne mogu razumijeti!
Dul: Dobro, May, imaš pravo...ne mrzim ga! Daj mi reci šta da sad radim..jednostavno sam izvan sebe!!
May: Sada pitaš krivu osobu, ja ti to ne mogu reći...morat ćeš nekog drugog.
Dul: Kvragu!! Dobro, mislim da ću se snaći..ajde bok!
May: Javi mi, da vidim šta je bilo!
Dul: Hoću! Ciao!! Beso!
May: Bye!!
Dul*: Ajme, šta da sad radim?? Aha, idem do Dannya, pa možda će tamo biti i...i Ucker, pa ćemo vidjeti šta je htio...
Dul je otišla do Dannya i stvarno, tamo je bio Ucker kojeg je zapravo i ona trebala..
Dul: Danny, jel nas možeš ostaviti malo nasamo?
Danny: Hmmm..no dobro, znate da sutra imamo konfernciju za novinare?
Dul y Ucker: Da, naravno!!
Dul: Otišao je!! – ljutitio i ponsno – Reci mi šta si trebao!!
Ucker: jajaja..Dul, kako si ti smješna!! Aa, znam šta je, još me želiš, zato si došla natrag!
Dul: Prestani govoriti gluposti i samo mi reci šta si trebao!
Ucker: - primajući joj ruku – Dulce, želim ti se ispričati zbog onoga šta se desilo!
Dul: Pusti mi ruku!! Dobro, ispričaj se.
Ucker: Zašto uvijek moraš biti tako ponosna?? Pa evo, Dulce Maria, oprosti mi što sam te povrijedio..nije mi bila namjera, stvarno.
Dul: Da,da...sad tek vidimo tko se kome želi vratiti.. Pa, ja sam jednostavno takva, to si mogao već primjetiti...dobro, ispričao si mi se, vidjela sam šta si htio..a sad idem!
Ucker: - primajući je za ruku – Čekaj!!
Dul: Šta da čekam??
Ucker ju je naglo privukao k sebi, približio svoje usne k njezinima te je strastveno poljubio. Bio je to jedan veliki, strastven i sočan poljubac u kojem su oboje uživali.

FIN DE PARTE 1

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   čet 20 svi 2010, 00:17

CAPITULO 15, PARTE 2

Dul – odvajajući se od Uckera – Ne, nemožemo!! Oprosti, ali ne mogu!!
Ucker: Dul, nemoj biti smješna, znam da želiš...i da me još uvijek voliš, vjeruj mi i ja tebe!!
Dul: Nije tako jednostavno! – pislanjajući svoje čelo na njegovo – da, još te uvijek volim, teško mi je to priznati, ali je tako!!
Ucker: Onda??
Dul ga je duboko pogledala, a zatim su se počeli strastveno ljubiti...otišli su do njene sobe!! Ljubeći Dul, Ucker ju je spustio na krevet. Jednostavno ju je počeo divljački svlačiti, toliko ju je želio, nije bio niti sa jednom drugom otkako su njih dvoje prekinuli, a niti sama Dul...Ucker je počeo ljubiti njeno tijelo, Dul je uživala i napokon skinuo je svoje bokserice i lagano ušao u nju. S vremenom, pokreti su postajali sve brži i brži... Nakon sat vremena uživanja, ostali su zagrljeni na krevetu...
Dul: Ay...falio si mi!! Ay, bb, volim te!! Obožavam te!!
Ucker: I ti meni...ja tebe volim više!!
Dul: hahaha..da, da moš' mislit!! Bb?
Ucker: Aha??
Dul: Moram ti priznati da sam se stvarno iznenadila kad sam saznala da si poljubio striptizetu, a šta je bilo tako dobro u njoj??
Ucker – odvajajući se od Dulce – Opet ti sa time!! Rekao sam ti da sam bio pijan i jednostavno se dogodilo...
Dul: Ay, dobro, šta se odmah uzbuđuješ?? Smiri strasti!!
Ucker: hahahaha..da, strasti!! Jesi čula za onaj vic?
Dul: Koji??
Ucker: Pa zašto je s**s za učiteljicom bolji od onoga sa medicinskom sestrom??
Dul: Nemam pojma, zašto??
Ucker: Pa jer učiteljica kaže: ''Ajde da ponovimo'', a medicinska sestra:''Sljedeći''.
Dul: hahahahah...ay, bb, otkud ti samo to?! Haahahaha!! Zanimljivo, znači ja sam trebala postati učiteljica??
Ucker – približavajući joj se – pa ti ionako ne trebaš sljedećeg, imaš mene, tako da sa mnom možeš uvijek ponavljati!
Dul: Ay, bb..tako si..
Ucker – prekidajući Dulce – da, znam ne trebaš govoriti, tako sam seksi i neodoljiv, zar ne??
Dul: Upravo tako!! Nije li ti malo čudno što su upravo nas dvoje zvali da sudjelujemo u novoj telenoveli??
Ucker: Pa to malo je čudno, ali šta...pa zar nije lijepo što nas je sudbina opet spojila??
Dul: Da, sudbina... – zamislila se.
Ucker: O čemu razmišljaš??
Dul: Ha?? Ma, o ničemu, sve ok...dobro gdje smo ono stalo?? Aha, da si neodoljiv i seksi...
Ucker: Da, ti također!!
Dul: Samo to?
Ucker: To najviše..ali još si dobra, pametna, privlačna, inteligentna...joj, daj mi jedan poljubac!!
Dul – ljubeći ga – aha! Sa zadovoljstvom!!

Dok su naši Vondys uživali, u drugom gradu u državi, naravno pogađate, u Acapulcu, dogodilo se još nešto. Naime, kako već znate, Maite je sama u Acapulcu, ali ne ubrzo jer je u gradu poznati glumac William Levy i kako kažu novinari došao se malo odmoriti...na jednoj od plaža u gradu, njih dvoje se susretnu na jedan, Maite neobičan način...onaj kojeg je samo mogla gledati u filmovima, ali sad se to dogodilo i njoj!!
Ona je izašla iz mora i trčala brzo prema svojoj ležaljci da se umota u ručnik, odjednom se s nekim sudarila...da, bio je to William!

FIN DE CAPITULO

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 22 svi 2010, 14:02

CAPITULO 16

May: Ajme,daj pazi... – pogleda sa kime se sudarila – joj, sorry, nisam te vidjela.
William: Sve je u redu, oprosti ti meni, ja nisam gledao kamo ide, zapravo sam se zagledao u tebe!
May: U mene?? A šta ima tako zanimljivo na meni??
William: Maite, privlačna si mi od prvog dana kada sam te upoznao. Pa, svatko bi te želio jer si jednostavno prelijepa, sada mi daj vremena da te bolje upoznam, ali već vidim da si sjajna osoba!
May – zarumenila se – Ma daj!! Pretjeruješ, ja sam imala smao jednom dečka i to kad sam bila još u srednjoj, ali me prevario sa mojom prijateljicom, mislim, mi smo se samo ljubili, ali u to vrijeme bio je dovoljan i poljubac!
William: Hoćeš reć?? Da ti nikada?
May: Ne, nisam još bila sa muškarcem na onaj način koji misliš...bolje mi je samoj uz svoje prijateljice... Istina je da si ti također privlačan, ali htjela bih da smo zasad prijatelji jer ne znam što mogu očekivati od tebe, ne znam dali ćeš me povrijediti!
William: Kako ti želiš! Onda, hoćemo na piće??
May: hahahaha, da to uvijek!

Nakon dva dana...
Punom parom se radilo za seriju, vježbao se tekst, Dul i Ucker su potvrdili da su ponovno zajedno, ovu večer će imati prezentaciju telenovele.
Da, napokon je stigla večer, protagonisti telenovele došli su na crveni tepih, malo pozirali, dali intervjue, a onda kao i obično konferencija za novinare na kojoj je Dulce bilo malo mučno.
Dul – šapnula je Uckeru – Mi amor, ne osjećam se dobro. Osjećam kao da ću se svaki čas ispovraćat!!
Ucker: Kamo da idemo??
Dul: Ne znam, ali da se malo udaljimo odavde, reci im da ćemo stići svaki čas!! Ajme, trebam do WC-a!! Tako mi je mučno!! – primila se za trbuh.
Ucker: Evo idem reći Dannyu da se vraćamo za 15 min.
Dul: Dobro, požuri!!

Ucker je došao do Dannya i objasnio mu situaciju na što je ovaj dobro reagirao i pustio ih da odu na 15 min.
Došli su do WC-a u koji je Dul ušla sama jer je ipak to bio ženski WC, a i novinari su bili sve po svud i samo im je još trebalo da ih poslikaju kako zajendo ulaze u ženski WC!!

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   sub 22 svi 2010, 15:54

Nakon što je povratila sve što je taj dan jela, Dulce je izašla iz WC-a sa namrgođenom facom, niti na kraju pameti joj nije bilo da je trudna, ali je iapk zajedno sa Uckerom odlučila da će drugi dan posjetiti doktora.
Otišli su od konferencije i nisu ostali na partyu, novinarima nisu mogli objasniti zašto, za to imaju vremena.
U autu...
Dulce: Ay, mi amor, šta misliš od čega mi je to došlo??
Ucker: Nemam pojma, valjda neki virus, nemaš temperaturu??
Dulce: Ne budi smiješan, naravno da nemam. Nisam vruća, a nije mi niti hladno, osjećam se dobro, osim što me trbuh još uvijek boli!
Ucker: Evo za koji tren samo u hotelu!
Kada su stigli do hotela pred kojim su ih čekali hrpa novinara koji su bili dosadni sa svojim pitanjima, nisu mogli odgovarati na njih već su samo govorili: ''Objasnit ćemo vam, sada moramo ići, vidimo se uskoro!''

Tijekom noći Dulce je povraćala još tri puta, nema sumnje, definitivno neki vrus, ona je mislila, ali stvari će se naopako okrenuti! Tom mladom paru, dogodit će se čudo!
Došlo je jutro, kada su izašli iz hotela, opet hrpa novinara, a ovaj put su ih pratili sve do doktora.
Dogovorili su se da će Ucker ostati na hodniku,a Dulce će sama ući k doktoru.
Doktor: Dulce!! Kako si?
Dulce: Hola doktore!! Ma nikako...jučer sam počela povraćati i onda još kroz noć tri puta! Sigurno je neki virus, šta vi kažete??
Kada je doktor čuo šta je Dulce rekla, na pamet mu je pala samo trudnoća...
Dulce: Doktore??
Doktor: Da?? Oprosti, malo sam se zamislio, kažeš da povraćaš! A jesi li danas ujutro??
Dulce: Ne...ne, ali.. – stavila je ruku na usta – dokotre, oprostite moram na WC.
Za nekoliko minuta došla je natrag kod doktora...
Doktor: Siguran sam da u pitanju nije virus.
Dulce: Nego??
Kada joj je doktor rekao da treba kupiti test za trudnoću, Dulce je ostala šokirana...
Već su joj polako suze počele ići na oči, nije mogla vjerovati da možda zaista u sebi nosi to malo čudo, plod svoje i Uckerovo ljubavi, sada je iskreno to htjela imati!
Izašla je na hodnik sa suzama...
Ucker: Mi amor, šta je bilo, zašto plačeš??
Dulce – grleći ga – Ay, mi amor!!
Ucker: Daj reci mi šta je bilo??
Dulce – odvojila se od njga, duboko udahnula i počela se msješiti – Amor mio, doktor je rekao da nije virus i jako sam sretna!
Ucker: Nego, šta ti je??
Dulce: Rekao je da bi bilo bolje da kupimo test za trudnoću!

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   čet 03 lip 2010, 01:21

Ucker:... – promjenio je izraz lica.
Dulce: Nećeš ništa reći??
Ucker: Test za trudnoću??
Dulce – smješući se – Da!!! Nekako nisi oduševljen, mislim da i nebi trebali kupiti, mislim da stvarno imam tvoje dijete!
Ucker – podigao ju je i zavrtjeli su se – Pa kako nebih bio??? Dobit ćemo dijete!!
Dulce: hahaha, tako mi je drago bb, da je to naše dijete!! Ay, volim te!!
Ucker: A ja tebe više!!!
Dulce: bb, a šta ćemo sad sa snimanjem??
Ucker: Ne znam!! Smislit ćemo nešto!! Mogli bi snimati dva mjeseca...
Dulce: A onda?? Šta, naći će durgu glumicu koja će me zamjeniti?? Ne znam baš, mislim da nećemo glumiti, dobro ja barem, ali ti hoćeš!!
Ucker: Dobro, ali mi obećaj da ćeš ostati ovdje
Dulce: Pa naravno, šta si mislio?? Da neću? Joj, jesi i ti isto smješan!!

Ovo dvoje će dobiti nešto, veoma njima sveto. To će se razvijati u Dulcinoj utrobi, svakim danom će biti sve veće i veće. Veoma su ponosni što su će dobiti dijete, sada još moraju steći snage da kažu svojim roditeljima, ekipi sa snimanja i naravno medijima.

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   čet 03 lip 2010, 01:22

CAPITULO 17

Drugi dan odlučili su krenuti u Acapulco gdje će objaviti Dulcinim roditeljima da je Dulce trudna, poslije toga reći će Uckerovim roditeljima, pa ekipi i naravno medijima.
Kada je izašla iz autu, Maite je slučajno prošla i kada ju je vidjela dotrčala je do nje i čvrsto je zagrlila!!
Maite: Ay, amiga, šta ti radiš ovdje??
Dulce: Hola, amiga!! Baš sam sretna što te vidim!! Moram ti reći nešto jako važno, ali prvo mami i tati, a onda tek ostalima, nazovem te, pa otiđemo negdje, može??
Maite: Naravno!! Jedva čekam!!
Dulce: I ja, ajde bye!! Ucker, idemo??
Ucker: Može!

Dulcina majka im je otvorila vrata i začuđeno ih pogledala i nije mogla vjerovati da su opet zajedno!! Bila je sretna zbog toga, uskoro biti će još sretnija!!

Mama: Uđite, djeco moja!! Kako ste mi??
Dulce: Mama, odlično!! Imamo vam nešto za reći!! Tata je doma?? Very Happy
Mama: Da, tu je!! Celestino!!
Tata: Dulce!! Pa kako si, kćeri moja?? Oo, vidim, vas dvoje ne možete jedno bez drugoga!!
Dulce: Mi smo super!!! Pa naravno da ne možemo...mislim!! možemo svi zajedno sjesti??
Mama: Da, izvolite!! A što nam imate za reći, nešto važno?
Dulce: Pa da! Dosta je važno, ali prvo želim da i vi sjednete!!
Mama: Dulce, nemoj me plašiti!!
Dulce: Smiri se, mama. Evo ovako...Kao što sada znate, Ucker i ja smo ponovno zajedno i...mama, tata, jeste spremni??
Mama: Da, jesmo, reci više, šta se dogodilo, nećete više glumiti u telenoveli??
Dulce: Ne, nije to, zapravo, ja više neću glumiti jer...jer sam trudna!!! Very Happy
Mama: Dulc..Dulce, ti si..ti si trudna!!!
Majka se digla, brzim koracima došla do Dulce, počela ju ljubiti, grliti, bila je jako sretna.
Tata se nasmijao, dao Uckeru jedan pravi muški stisak i rekao: ''Bravo, jako mi je drago!''. Uckeru je bilo drago što je Dulcin otac tako reagirao, jer da je reagirao drugačije, baš i nebi znao kako bi se ponio.
Bili su jako sretni, dobit će novog člana obitelji, to je nešto prelijepo!! Još kad ti rodi kćer jedinica...di ćeš bolje?!

Za nekih dva sata, Dulce je nazvala Maite i dogovorile su se gdje će se naći. Bio je to restoran ''Celestial''.
Kada su naručili jelo, Dulce i Ucker su bili spremni reći Maite da je Dulce trudna!! Te kada je napokon došao trenutak da joj kažu, Dulce je morala otići do WC-a da povrati sve što je taj dan jela, naravno zbog trudnoće.
Maite: Ajme meni, Ucker, šta joj je??
Dulce se vratila za nekoliko minuta...
Maite: Amiga, jesi dobro?? Jesi išla k doktoru?
Dulce: Jesam.
Maite: I šta ti je rekao, neki virus?
Dulce: Amiga, nije virus..nego – pogleda Uckera – nego, ja sam trudna!!
Maite: Amiga..ti si – pogleda joj trbuh – ti si trudna?? – počela je skakutati – Yess, postat ću teta..ajme, ne mogu vjerovati...baš mi je drago zbog tebe!! Ajme, tako sam sretna!! Predpostavljam da je otac djeteta ovdje prisutan??
Ucker: A što si mislila, da je pokopan??
Dulce: hahahaha, da, Ucker je otac...

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   čet 01 srp 2010, 20:45

Maite: Ajme, amiga, čestitam!! Jako sam sretna, ali jako!!
Dulce: hahaha i mi smo isto sretni!!
Maite: A šta je sad sa serijom??
Dulce: Reći ćemo producentima da sam trudna i da ne mogu nastaviti snimati, ali zato Ucker hoće, jelda, mi amor?
Ucker: Da!!
Maite: Lijepo, stvarno lijepo! Bit će uz njega?
Dulce: Naravno!! A što ima kod tebe novog??
Maite: Pa ništa posebnog, šta bi trebalo biti? Uglavnom je sve po starom!
Dulce: Da, ali ti znaš na što ja ciljam, jelda?
Maite: Da, znam Rolling Eyes I tu također nema ništa novog!
Dulce: Znači još si solo?
Maite: Da!
Dulce: To nije dobro, moramo ti nekog naći!
Maite: Amiga, meni je ovako sasvim dobro, jednostavno sam slobodna kao ptica i volim biti takva!
Dulce: Pa znam, amiga, da si ti takva, ali jednom ćeš morati naći svog životnog druga, nećeš valjda se svađati sa mnom, ljubiti mamu i tatu cijeli život...ha??
Maite: Ma neću!! Naravno da neću! Gle, doći će i vrijeme za to!
Dulce: Dobro, kako ti kažeš! Mi moramo poći natrag u Meksiko jer idemo objaviti vijest producentima i naravno medijima!!
Maite: Dobro, amiga, čuvajte se! Ucker, pazi mi na nju!
Ucker: Uvijek!
Maite - zagrli Dulce - Ay, amiga!! Dođi ponekad ovdje, želim jednostavno vidjeti kako ćeš imati veliki trbuh! Very Happy
Dulce: hahahah, hoću, obećajem!!

Na putu za Mekisko, Dulce je javila mami da odlaze natrag u Mekisko. Na autocesti neki pijani vozač je vozio u suprotnom smjeru. Okretao je volanom lijevo-desno, valjda nije niti primjetio da mu u drugom smjeru u drugoj traci dolazi auto...

Dulce: Mi amor, pazi, molim te, pazi!! Izgleda da i nije baš pri sebi!

Vozač je došao na lijevu stranu istovremeno kada su ga Dulce i Ucker mislili izbejći, ali...dogodila se nesreća!!

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   čet 01 srp 2010, 20:46

Nakon dva i pol mjeseca...

Dulce: Mi amor, doktor je rekao da krajem drugog mjeseca možemo saznati spol, ideš samnom danas?? Very Happy Very Happy
Ucker: Može, jedva čekam! Very Happy
Dulce: Laughing hahaha, ja također! Very Happy

Dulce se naručila kod svog dkotora u 16:30 sati, tako da su njih dvoje sretni otišli do njega da saznaju spol svog dijeteta.

xxx: Dulce Maria Espinoza Savinon
Dulce: Idemo, amor! Very Happy

U prostoriji...
Dr. Galeano: Dulce!! Stigla si! Vidim, dovela si i pratnju, lijepo vas je vidjeti zajedno!
Ucker: Hvala vam, doktore!
Dulce: Da, hvala vam! Laughing Mi smo, kao što ste već čuli, došli da saznamo spol dijeteta.

Na kraju cijele procedure, dijete Christophera Uckermanna i Dulce Marie je dječak. Bili su jako sretni kada su to čuli, Ucker pogotvo. Very Happy

Dulce - izlazeći iz prostorije, skočila je na Uckera - Ay, mi amor, tako sam sretna!! Imat ćemo malog bebača..jedva čekam!! Ay, bit će sav na tebe!! Very Happy Very Happy Sve, sve, će imati na tebe!! Very Happy Very Happy
Ucker: hahahaha Da, ali će imat tvoju pamet!
Dulce: hahahaha hahahaha

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 25 srp 2010, 17:03

CAPITULO 19

Tako su prolazili mjseci, pa je tako došao i taj 9. mjesec trudnoće kojeg je Dulce provela u Acapulcu. Tamo se družila sa svojim prijateljicama, a najviše sa Anahi i Maite. One su bile sretne zbog nje!!
Moram vam reći, da i one čekaju prinovu, obje su trudne, Anahi s Pablom, a Maite..pogađate s kime?? Pa, naravno, sa Williamom. Very Happy Very Happy Dogodila se nevjerojatna slučajnost...njih dvije trebaju roditi istog datuma, samo što Anahi nosi dječaka, a Maite djevojčicu. Very Happy Very Happy

Kada su bile u resotranu, u kojem su naravno jele, hmm...šta se dogodilo?? Da, Dulce je pukao vodenjak..

Dulce: Oh ne... - osjetila je da je odjednom bila sva mokra
Maite: Amiga, šta je bilo??
Dulce: Počet će..
Maite: Šta će počet??
Dulce: Oh ne...o joj...pa, tuko, počet će mi trudovi! Uskoro!!

Maite: ha?? Trudovi??
Dulce: Da...sva sam mokra, izgleda da mi je pukao vodenjak!!
Any: Dobro, dobro, smiri se i duboko diši!!
Dulce: Any, još mi trudovi nisu počeli...
Any:Pa dobro , u slučaju da počnu!!
Dulce: Zovite mi Ucker!
Maite: Joj, pa da...ajme, kako sam na njega molga zaboravit!!
Dulce: Pa, čuj, da nije bilo njega, nebi bilo niti dijeteta...
Maite: Amiga, samo njega?? Da nije bilo tebe, Ucker ga nebi imao kamo...khm..gurat! Wink
Dulce: Joj, no dobro...Very Happy Samo ga nazovi!
Any: Ajme!! Rolling Eyes Dobro, idemo brzo u auto i krećemo u bolnicu!!
Dulce: Čekajte me, ne mogu tako brzo!!

Kada su došle u bolnicu, doktori su Dulce prebacili u rađaonu, a za nekoliko minuta došao je i Ucker.

Dulce: Mi amor, evo, došao je i taj trenutak!
Ucker: Da – dao joj je pusu u čelo – napokon!

Rađala je tri sata, ali bez ikakvih komplikacija, da, boljelo ju je, ali je bila spremna na sve, pa se tako nakon tih tri sata čuo plač bebe. Ono je bilo normalne veličine i težine, bilo je sasvim zdravo!! Bio je tako malen i tako dulce!!
Napokon je došao k Dulce u krilo..
Dulce: Ay, mi bb...Ucker, pogledaj ga!! Pa on je..pljunuti ti!
Ucker: Kako je malen!! Da, ima moje usne!
Dulce: hahaha, da!!

Još su nekoliko trenutaka ostali sa njime i divili se tako malenom stvorenju koje je ušlo u njihov život!

Dulce su u posjet došli svi, Uckerovi roditelji, njezini, drugi rođaci..ma, svi!!
Još im je nešto nedostajalo..pitate se što?? Čitajte dalje!!
Navečer je Dulce nakratko zaspala, ali joj je netko ušao u sobu! To je bio naravno, on, Ucker! Imao je nešto u ruci... Dulce je otovrila oči.

Dulce: Mi amor, šta radiš ovdje?? Već je kasno, nisi otišao??
Ucker: Htio sam te nešto pitati!
Dulce: Pa, pucaj!!

Primio joj je ruku, na nju stavio prsten i naravno pitao ju je: ''Hoćeš li se udati za mene?''...Dulce je bila sretna i bez puno razmišljanja rekla: ''Daa'', u tom trenu su tkao bili željni voditi ljubav, ali bilo im je nezgodno mjesto, pa nisu mogli...

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 25 srp 2010, 17:04

Dulce: Mi amor, tako sam sretna, ajme, obožavam te!! Onda??
Ucker: I ja tebe!! Very Happy Šta onda??
Dulce: Pa kad će biti vjenčanje, mi amor?
Ucker: Aha, to..
Dulce: Pa da, to! Ako je moguće što prije, ha??
Ucker: Može za dva tjedna??
Dulce: za dva tjedna?? Shocked Shocked
Ucker: Pa rekla si da bude što prije, pa...
Dulce: Pa, znam da jesam, ali za dva tjedna...no, dobro, može!! Jedva čekam!! Želim da bude veliko, da budu svi pozvani pa i novinari...može??
Ucker: Kako ti kažeš! Very Happy

Kroz tih dva tjedan, obavljali su sve, osim onog što su najviše željeli..predpostavljate čega. Pozvali novinare, pozvali svu svoju rodbinu, svoje prijatelje, a njihovi prijatelji su uglavnom bile poznate zvijezde iz Meksika, dali su mogućnost i fanovima da vide vjenčanje...uz sve te obaveze, stigli su imati vremena i za svog malenog sina, kojem su i dali ime! Odlučili su ga nazvati Juan Ricardo...
Konačno za dva tjedna, stigao je i taj dan, sve je bilo spremno.
Vjenčanje je počelo u 17:00 u crkvi sv. Pavla u glavnom gradu Meksika. Crkva je bla puna gostiju koji su došli vidjet samo jedno i svjedočit samo jednom: udaji Dulce Marie za Christophera Uckermanna. Konačno su izrekli jedno drugome: ''Da''. S jedne strane svjedok je bila Maite, a s druge strane Tomas. Konačno je postala Dulce Maria Uckermann!
Kada su obavili vjenčanje i bili sada već u sretnom braku, trebali je obaviti i krštenje svog sina. Odlučili su da će to biti za dva tjedan, a onda će ići na honey moon...sada je još samo trebalo odlučiti kamo!
Svećenik: Juan Ricardo Uckermann, krstim te u ime Oca i Sina i Duha svetoga, amen!
Svi: Amen.
Kuma malom Juanu je bila Any, a kum William.

Nakon nekoliko dana...
Dulce pjeva Juanu:
Una cancion para ti para mi
y que nos llege al pensamiento
para vivir y expresar
todo lo que yo siento
quiero tenerte
te dedico esta cancion

Ucker – dolazi u sobu – Ko nam to pjeva??
Dulce: ay, mi amor, uopće te nisam čula da dolaziš...htjela sam te pitat, kamo ćemo putovati???
Ucker: ne znam..kamo želiš??
Dulce: Ay, ima toliko mjesta koje želim posjetiti, sviđa mi se Pariz, sviđa mi se Italija, mogli bismo i u Španjolsku...
Ucker: Zašto u Europu?? Mogli bismo i na Havaje..ha?
Dulce: Da i tamo mi se sviđa! Ali nekako, bolje me privlači Europa..
Ucker – stiskajući je uz sebe – Privlači??? A je te ne privlačim??
Dulce: Mi amor, ti prvi!!
Poljubili su se strastveno dok mali Juan nije počeo plakati, Dulce ga je primila i onda je sve bilo u redu, malo ga je čuvala, pa ga je natrag lagano polegla...
Ucker: Onda, kamo idemo??
Dulce: Da, mogli bismo ići u Španjolsku, ljudi nas i tamo poznaju...ajme, sad sam se sjetila, a da idemo u Veliku Britaniju??? Very Happy Very Happy
Ucker: Znao sma da će ovo biti teško..a da jednostavno obilazimo cijelu Europu??
Dulce: To ti je dobra ideja..može!! Very Happy Very Happy

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 25 srp 2010, 17:04

Dogovoreno je! Putovat će po cjeloj Europi, a kreću za dva tjedan. Jako su uzbuđeni, pogotovo Dulce jer će im biti savršeno. Europa je jako lijepi kontinent, nudi puno toga, a Dulce pogotvo zanimaju znamenitosti, ona je luda za njima! A najveće zadovoljstvo im je to što sa njima ide i mali Juan. Very Happy

Dva tjedan poslije...

Bili su u zrakoplovu koji se trebao zaustaviti u zračnoj luci Lisabon u Portugalu. Krenuli su prema svom hotelu gdje će spavati sljedećih tri dana.
Stvarno im je bilo prelijepo, vidjeli su puno znamenitosti, što je Dulce najviše veselilo, a izdvojit ću vam od svakog putovanja dvije (možda u Hrvatskoj malo više) Wink :

Poznata gradsa uspinjača u obliku tornja Elevador, a projektirao ju je poznati francuski arhitekt Eiffel.

Kraljevska ljetna rezidencija, dvorac Queluz iz 1747. godine.

Dulce: Amor, bilo mi je jako lijepo ovdje. Nadam se da ćemo doći još jednom.
Ucker: Samo jednom? Meni je ovdje lijepo da bih mogao i ostati ovdje.
Dulce: Ostati? Pa dobro, nije baš sad toliko lijepo, ali mi se sviđa, pogotovo ove bazilike i sve te znamenitosti. Šteta što je Juan neće svega toga sjećati.
Ucker: Da i meni je to malo žao, ali zato smo mi to sve snimili...
Dulce: Da! Very Happy

Sad su putovali prema Madridu gdje je se ipak zadržati tjedan dana.
Kada su ih tamo novinari opazili, došli su do njih i postavljali im pitanja i fotografirali ih, nisu bili neugodni, već ljubazni i čak su zajedno sa njima smijali. Najviše pažnje posvetili su malom Juanu, on im je sada bio najzanimljiviji.

Madrid, još veće iznenađenje nego Lisabon. Tamo je također bilo prekrasno, samo što su ih novinari pratili skoro svaki dan, dakle, bili su aktualni u njihovim novinama. Smještaj, grad, ljudi, sve je bilo savršeno. Primili su ih kao kod kuće!
Opet je tu puno znamenitosti koje su privukle Dulce...nemogu joj pobjeći! Very Happy
Također je i tu puno muzeja. A najviše im se dojmio Nacionalni muzej kraljice Sofije i Nacionalni arheološki muzej.

FIN DE CAP

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 25 srp 2010, 17:05

CAPITULO 20

Sljedeće putovanje vodi ih u Pariz, grad ljubavi, zaljubljenih, a to je sve ono što su imali Dulce i Ucker i njihovo malo dijete koje su obožavali. Tamo su bili četiri dana. Prelijep im je bio naravno onaj poznati njihov toranj – Eiffelov toranj.

Posjetili su i katedralu Notre Dame, Napoleonski Slavoluk pobjede, posjetili su i muzej Invalides gdje su pokopane mnoge francuske vojskovođe uključujući i jednog od najpoznatijih Napoleona.

Iz sjeverne Francuske su kroz Channel Tunnel u Veliku Britaniju. Pa su onda putovali do Londona. Tamo će biti tjedan dana. London je Dulce stvarno oduševio. Nadmašio je sva njezina očekivanja. Prošli su kroz London Bridge, imali su prekrasan pogled iz kapsule London Eye, prošli pokraj Buckinghamske palače, šetali malim uličicama kojima je Jack Trbosjek (Jack the Ripper) 1888. godine radio masakre. Njihov ugođaj nije se mogao opisati! Htjeli su još ostati u Londonu, ali su morali krenuti dalje.

Odlučili su da ovaj puta neće ići na države Sjeverne Europe, imaju vremena za to. Dakle, njihovo putovanje vodi ih u Srednju Europu i to u Njemačku u luku Hamburg. Tamo su bili samo jedan dan jer su se uputili prema Berlinu, glavnom gradu Njemačke.
Tamo su pak bili dva dana i uspjeli mnogo toga saznati i vidjeti u Berlinu. Slušali su o tome kako je grad bio podjeljen, išli su u Muzej europske kulture, posjetili su Brandenburška vrata.

Sada idu u državu u kojoj se također govori njemački jezik, a to je Austrija. U glavni grad Beč koji leži na obalama Dunava. Dulce je sa svakim gradom bila sve više i više oduševljena, zaista joj je bilo prekrasno.
Jeli su Mozart kugle i uživali u njegovim skladbama, posjetili su i Dvorac Schönbrunn, u muzejima slušali i o moćnim Habsburgovcima.

Iz Austrije krenuli su u Sloveniju, tamo su bili dva dana i to u Ljubljani. Iako je država mala, svidjela im se. pa su tako posjetili Tehnički muzej Slovenije i Gradski muzej Ljubljana.

A sada, dragi moji, slijedi Hrvatska, ali to u sljedećem nastavku! Wink

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 01 kol 2010, 12:49

No prije nego ćemo šetati zajedno sa Vondyćima po Hrvatskoj, otići ćemo do industrijskog trokuta u Italiji (Milano, Torino i Genova).
Posjetit ćemo lijepu katedralu u Milanu, pa onda Galerija Vittorio Emanuele II, idemo u najpoznatiju milansku ulicu s modnim trgovinama Via Montenapoleone.
Posjetili su najpoznatije gradove Italije, uključujući i njihov glavni Rim i krenuli prema Hrvatskoj, ovoga puta prvo u Dubrovnik!

U Hrvatskoj će se zadržati tjedan dana (pa moraju malo više), tako da odmah drugi dan iz Dubrovnika kreću prema Splitu!

Kroz Duborvnik ih je vodila Nirvana, tako joj je ime, a ona je vodič! Very Happy Hodali su po Gradskim zidinama, došli pred Dubrovačku katedralu, bili u Kneževom dvoru te tamo posjetili Kulturno-povijesni muzej. I jednostavno Dulce je bila oduševljena! Very Happy
Kakav bi to bio posjet Dubrovniku, a da ne posjete Stradun?! Da i tamo su bili! Navečer su otišli u hotel, bili su zaista umorni, ali puno dojmova. Sve ih je oduševilo!

Dulce: Dušo – ležala je na krevetu – hoćeš ti uspavati Juana?
Ucker: Ne brini – uzmajući ga u naručje – budem ga ja. Ali sam je već zaspao i on je umoran.
Dulce: Da, jako ga isrpljuje ovo putovanje! Jadničak mali!

Ucker je stavio spavati Juana i legnuo kraj Dulce na krevet. Njoj su polako oči išle skupa, više ih nije mogla držati otvorenima.

Ucker: Dulce, nemoj spavati!
Dulce: Mi amor, tako sam umorna, da više ne mogu...
Ucker: Jel ti vidiš – prekidajući je – da nisi bila moja otkad smo počeli putovati?
Dulce: Amor – zijevajući – budemo to se nadoknadili dok se vratimo u Meksiko.
Ucker: Dobro – približavajući se – daj da te poljubim.
Dulce: Mi amor, ali...

Ucker ju je jednostavno ušutkao poljupcem koji je bio tako sočan i strastven!

Dulce: WOW! Amor, sad idem spavati... – okrenula se na drugu stranu.
Ucker: Dobro, laku noć, amor!
Dulce: Laku noć!

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   ned 01 kol 2010, 13:16

Ujutro su krenuli prema Splitu. Tamo će biti također biti jedan dan u kojem će rezgledati grad, malo upoznati ljude...
Poslije hotela, uputili su se prema rivi. Tamo su uživali u pogledu.
Zatim su otišli do Dioklecijanove palače, pa do kipa Grgura Ninskog. Ostali su iznenađeni i Prokurativom. Opet su ostali oduševljeni! Split im je nudio dosta toga, da čak nisu uspjeli sve i razgledati! Kupili su toliko suvenira da će se moći sjećati svog dolaska u Split.
Navečer su se vratili u hotel!

Dulce: Evo zaspao je.
Ucker: Odlično!
Dulce: Mi amor – legnući na krevet – kako ti se sve ovo čini?
Ucker: Meni je prelijepo! Sve države su stvarno lijepe! Europa je predivna, mogli bismo ostati ovdje, zar ne?
Dulce: Da i, meni se sviđa, ali...
Ucker – prekidajući je – Kod tebe uvijek mora biti taj čudesan, ali...
Dulce: Ay, mi amor, da, ne znam zašto, jednostavno moram reći što mislim. Pa, ovako,meni se ovo također jako sviđa, mislim da nebih mogla ovdje živjeti, znaš zašto?
Ucker: Zašto?
Dulce: Jer nebih mogla odabrati državu u kojoj bih živjela, eto to.
Ucker: Aha, da, to je istina, niti ja ne mogu izdvojiti državu koja mi se najviše sviđa, jednostavno, sve su na 1. mjestu.
Dulce: Upravo to! Very Happy Ay, mi amor, dame un beso!

Ucker ju je poljubio strastveno, tako da je Dul skoro ostala bez zraka, igrao se s njezinim jezikom.

Dulce: Ay, mi amor, nemoj me ugušiti.
Ucker: Amor, trebam te, sada...više nego ikad! – ljubeći joj vrat.

Već znate što se dalje dogodilo! Very Happy

Ostatak tjedan u Hrvatskoj proveli su u glavnom gradu, Zagrebu. Grad na obroncima Medvednice i obalama Save.
Njime su također ostali oduševljeni! Bili su puno u shoopingu, kupili puno suvenira, čak su upoznali i gradonačelnika Bandića! Very Happy Šetali su Ilicom, bili na Trgu bana Jelačića, bili kod crkve sv. Marka. Kroz ove dane, uspjeli su i posjetiti većinu muzeja u Zagrebu, a onda i Zagrebačku katedralu, pa onda Cvjetni trg, posjetili su i Maksimir.
Od Zagreba su dobili i više nego što su očekivali, grad im je bio prelijep, ljudi su ih prelijepo prihvatili, bili su vrlo ljubazni.

Iz prelijepog Zagreba, iz još ljepše Hrvatske, krenuli su prema Srbiji u Beograd, grad koji se nalazi na ušću Save u Dunav, okružen Vojvodinom s tri strane.
Šetali su Trgom Republike, posjetili su Avalu, Kalemegdan i Kuću cvijeća, osim Kuće cvijeća tu su i drugi muzeji, Arhiv Jugoslavije, Muzej grada Beograda i Muzej automobila.

Zrakoplovom iz Beograda, krenuli su prema Moskvi, grad federalnog značaja uz Sankt Peterburg, kojeg će također posjetiti.

U Moskvi, prelijep Crveni trg i katedrala sv. Bazilija Blaženog, bili su u Lenjinovom mauzoleju, išli u Državni povijesni muzej, a u Boljšoj teatru su gledali balet Labuđe jezero i uživali u skladbama Čajkovskog.

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   pon 02 kol 2010, 13:44

Nakon godinu dana

Dulce: Mi amor, dođem za sat vremena, dobro?
Ucker: Kamo ideš?
Dulce: Pa dogovorila sam se s Maite da ćemo se naći na kavu
Ucker: Aha, dobro onda. Ja ću biti doma s Juanom
Dulce: Ok, vidimo se! Pusa! Smile

Dulce je izlazila iz kuće i zahvalila se Bogu što je Ucker povjerovao da ide na kavu jer ona zapravo nije išla tamo!

Ucker: Ay, ode mama. Sad smo sami! Idemo malo na dvorište.

Dok se tako Ucker igrao na dvorištu sa svojim sinom, netko mu je pozvonio na vrata. To je bila Maite, što je Uckera začudilo pošto se je trebala naći s Dul na kavi.

Ucker: Pa zar ti nisi s Dul?
Maite: S Dul? Otkud ti to? Nismo se uopće čule danas, zašto?
Ucker: Čudno! Jer mi je rekla da ide s tobom na kavu.
Maite: Na kavu? Pa kamo je sad ona dotišla, baš me zanima, joj, poludjet ću!
Ucker: Ti ćeš poludjet?
Maite: Da, ja! A dobro, smirimo se, doći će ona već.
Ucker: Da, rekla je za sat vremena.

Zazvonio je telefon, zvala je Dulcina mama i javila Uckeru da dolaze u Meksiko. Ucker nije mogao vjerovati, slučajni dolazak Maite, Dulcini roditelji dolaze...što je ovo?

Ucker*:Još mi samo fali da moji nazovu.

I kao da ga je njegova majka čula, također je i ona nazvala i rekla da dolaze.

Ucker: Ajde, May, nazovi Willa i reci da dođe, pošto će već biti cijela obitelj na okupu, samo još Dul fali. Pa gdje je ta mala?
Maite: Može! Very Happy

Odjednom su se pojavili su Any i Pablo...doista neočekivano, kao da ih je netko pozvao.

Nakon sat vremena...

Obitelj se polako okupljala, samo je zaista Dul još falila, nitko nije znao gdje je. Rekla je da ide na kavu s Maite koja je već odavno bila u njezinoj kući...znači, bila je negdje drugdje.

A naša Dul je hodala po ulici sa smješkom od uha do uha, izgleda da je bila jako vesela, samo zbog čega? Što joj je tako uljepšalo dan?

Nešto što je jedva čekala podijeliti sa obitelji, doduše, niti ona nije znala tko je sve u njezinoj kući, također će se iznenaditi kada vidi, ali biti će joj ljepše što će svi saznati.

Kada je Dul otvorila vrata, jako se iznenadila kada je vidjela tko je sve na vorištu njene kuće i odjednom se pojavila na dvorištu.

Ucker: Mi amor, pa gdje si mi bila? – grleći je.
Dulce: Ne brini, nisam se izgubila, nešto sma obavljala u gradu. Dobro, idemo nešto papati.

Donijela je svašta za jesti na stol i tako sjeli i počeli jesti. Dul je samo čekala pravi trenutak kada će im reći, a to je bio kada će svi imati puna usta. Very Happy

Dulce: Khmm...i jel vam dobro?
Baš i nisu mogli pričati...
Dulce: Želim vam reći da sam trudna! Very Happy

FIN

[Vrh] Go down
Nina

PostajNaslov: Re: **Destino**   pet 13 kol 2010, 11:41

EPILOG

Nakon 3 godine
Sudbina je tako htjela, jednostavno se to sve moralo dogoditi.
Obitelj Uckermann je bila sretna, Dul je na svijet donije dvije male bebe, k tome još blizance, djevojčicu i dječaka. Sada imaju tri godine, a mali Juan 5 godina i pravi je maneken. Voli pozirati i praviti gluposti kada mamu i tatu love paparazzi Very Happy

Dulce je trenutno na snimanju svoje telenovele u kojoj ima glavnu ulogu, a Ucker se posvetio pisanju pjesama za Any koja je s Dul snimila duet jer Dul također ima prelijep glas, a naša Dul je čak snimila i film, dakle, postala je prava zvijezda.

Pitate se možda zašto cure nisu snimile pjesmu sa Maite?
Dogodila se prometna nesreća u kojoj je Maite poginula, a bila je trudna, dijete je također ostalo mrtvo. To se desilo nedugo nakon što je Dul rodila. Dul nije mogla doći k sebi kada je čula što se dogodilo s njezinom prijateljicom.

Pablo i Any su se rastali i skrbništvo na djetetom je dobila Any, a u njezinom životu se pojavio drugi čovjek, to je naravno, Alfonso Herrera, poznati glumac. Njih dvoje su sada sretni, žive u kući pored Uckermannovih.

Počeli su se strastveno ljubiti, skidati odjeću sa sebe...
Dul: Volim te!
Ucker: I ja tebe! – ljubeći je.

Nisu mogli tonuti u strast jer je odjednom začula dernjava: ''Mamaa!! Mama!!''
To su bila njihova djeca, opet su radili gluposti.

Dulce: Pa šta to radite? Ajmo, brzo u krevet? Zar niste vće trebali biti odavno?

Otišli su u sobu, a Dulce se vratila Uckeru.

THE END

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: **Destino**   

[Vrh] Go down

**Destino**
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2