*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi ili Dulce, koju više voliš?

Go down 
+4
*Laranahi*
Damon
Dulce ♥
☮ Hαηα ☮
8 posters
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Anahi ili Dulce, koju više voliš? Empty
PostajNaslov: Anahi ili Dulce, koju više voliš?   Anahi ili Dulce, koju više voliš? Emptysub 29 svi 2010, 00:27

Anahi ili Dulce, koja ti je draža?

Obje pjevačice trenutačno promoviraju svoje nove albume u kojima debitiraju kao solistice i nastavljaju pokazivati svoj talent, iako to ovoga puta čine odvojeno.

Anahi ili Dulce, koju više voliš? Dulcef

Meksičke pjevačice Anahi i Dulce Maria nemaju vremena čak niti udahnuti, a kamoli za svoj osobni život, sada kada nastavljaju punom parom promovirati svoje albume „Mi Delirio“ i „Extranjera“.

Bivše članice RBD-a imaju u potpunosti popunjen raspored. Anahi provodi dane na foto snimanjima, interviewima i raznih događaja, dok Dulce snima film, u kojem je i glavna glumica. Ime filma je „Alguien ha visto a Lupita?“, čiji je producent Daniel de la Vega, a redatelj Gonzalo Justiniano.

„Mi Delirio“ i „Inevitable“ imena su spotova koje su pjevačice snimile kao prve singlove svojih solističkih albuma.

Mi Delirio music video

„Mi Delirio“ je Anahin prvi singl, koji je ona napisala i na njemu se surađivala s Gil Cerezo i Ulisesom Lozanom iz benda Kinky, dok je spot snimljen u Los Angelesu.

Spot „Mi delirio“ predstavlja pjevačicu u 3 ambijenta. Prvi izgleda kao psihijatrijska ustanova, te pjevačica nosi okove oko struka i na gornjem dijelu tijela. U drugoj sceni pjevačica je obučena u crno donje rublje, nalazi se na krevetu i pokrivena je crvenim platnom. U trećoj je sceni na nogama, te ju vidimo kako pleše okružena grupom plesačica.