*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 .Tienes algo que otros no tienen.

Go down 
Autor/icaPoruka
lusha
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
lusha


Broj postova : 1187
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Lokacija : u svitu WN..hihihi...

.Tienes algo que otros no tienen. Empty
PostajNaslov: .Tienes algo que otros no tienen.   .Tienes algo que otros no tienen. Emptyned 15 kol 2010, 01:34

ZABRANJENO JE PRENOŠENJE OVE WN NA DRUGE FORUME BEZ DOZVOLE AUTORA


ovo je moja prva WN.nadan se da ce van se svidjat.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo sam ja.Dulce Maria Espinoza Savinon(18 god).Kcer vaznog meksickog politicara i meksicke pjevacice.Iman sve.Decka kojeg obozavan.Nosin odjecu najvecih marki.Ali to mi nije vazno.Jer,ima nesto vrijednije od zlata!!!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je on.Moj decko.Christopher Uckermann. (18) . On je isto iz bogate obitelji.Obozavan ga.Sve bi ucinila za njega.Samo da ne pati.Ali,mozda cu bas ja bit krivac njegove patnje?



[You must be registered and logged in to see this image.]


Ananhi Giovanna Puente Portilla.Moja najbolja prijateljica.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Alfonso Herrera(Poncho).Momak od Anahi.
[Vrh] Go down
lusha
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
lusha


Broj postova : 1187
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Lokacija : u svitu WN..hihihi...

.Tienes algo que otros no tienen. Empty
PostajNaslov: Re: .Tienes algo que otros no tienen.   .Tienes algo que otros no tienen. Emptyned 15 kol 2010, 01:35

Hej ljudekii.dobar jutrekkk.iako meni nije nesto dobro jutro.u ovom internatu je predosadno.ali ode iman prijatelje,i njega. :l)_: ah.evo any zove da spreman.zakasnicu.pusa.

u razredu

osjecan se lose.neznan sta mi je.
zadnjih par dana su uzasni.boli me.biLa san u doktora.cekamo rezultate.
prof:Dul.Duuul.sta si zamisljena
Ja:ma nisan,cini van se.sta ste pitali
prof:nista samo prati..giovanni.odg na pitanje
giovanni:koje??
prof:kad je pocea durgi svj rat??
giovanni:1914
prof:nee.to je prvi
giovanni:pa sta me pitate kad znate

ahh.taj giovanni.uvik se sali.gledan u njega.kako je liiip.savrsen.da,da.znan.sladunjavo.ali zaljubljenost cini cuda.
cujen zvuk mobitela.javljan se.doktor je.
Ja:profesore.mogu na wc hitno je.znate vec.tehnicki problemi
prof:mozes.samo pozuri


u hodniku
Ja:i sta mi je
doktor:imat cemo rezultate za 1 vremena.dodji u moju ambulantu.
Ja:ok vidimo se (poklopila)
krenila san u razred i osjetila necije ruke na mom struku.bija je on.tako savrsen.

ucker:ljubavi a da odemo malo setat.pustilo nas je do kraja dana
Ja:nemogu sad,moran izac
ucker:izac???
Ja:da.sta je cudno
ucker:nista nije cudno,nista.ubiti znas sta.cudna si ti.zadnjih par dana uopce ne pricas.cudna si.
Ja:cini ti se
ucker:ne cini mi se.i ti to znas.reci mi sta je
Ja:ok,ok.malo me boli glava.umorna san
any:heej golupcici.sta ima?dul idemo van??
Ja:nemogu sad.iden ca.

i otisla san.neznajuci da je ovo mozda zadnji put da ih vidin.
[Vrh] Go down
lusha
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
lusha


Broj postova : 1187
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Lokacija : u svitu WN..hihihi...

.Tienes algo que otros no tienen. Empty
PostajNaslov: Re: .Tienes algo que otros no tienen.   .Tienes algo que otros no tienen. Emptyned 15 kol 2010, 01:35

nakon 1 vrimena-kod doktora.

Ja:i o cemu je rijec.sigurno san preumorna??
Doktor:nazalost ne radi se o tome.imas rak
Ja:rak??ne,ne.sigurno je greska?
doktor:nije greska,imas rak
Ja:rak??gdje?
doktor:tumor na mozgu.i kako su nan istrazivanja pokazala mi nemamo mogucnosti operirati ga.uvjeti nisu dobri.zao mi je.\-sa tugom u ocima

nekoliko minuta san stajala ka ukopana.tumor??nije moguce.zasto bas meni??

doktor:reci mi.imas li mogucnosti lijeciti se negdi drugo?
Ja:neznan sada.oprostite ali idem.tribam bit sama

krenila san doma.i onda se sitila,nazvacu tatinog brata u Spanjolsku.i kad san dosla.to san i napravila.a onda san se sitila njega.njegove zelje da imamo djecu.dali da ga nazoven??tesko je.ali na kraju ipak san digla slusalicu i nazvala ga.

ucker:halo
Ja:ja san.treban ti nesto reci.imao si pravo kad si reka da sam cudna.i ima jedan razlog
ucker:koji
Ja:odlucila san otici.mlada san i ne zelin se brzo vezati za nekoga.proci cu svit.oprosti ali bolje je da se vise ne vidimo.zao mi je.
nije uspio nista rec.spustila je slusalicu.
[Vrh] Go down
lusha
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
lusha


Broj postova : 1187
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Lokacija : u svitu WN..hihihi...

.Tienes algo que otros no tienen. Empty
PostajNaslov: Re: .Tienes algo que otros no tienen.   .Tienes algo que otros no tienen. Emptyned 15 kol 2010, 01:36

telefon je zazvonio.znala je da je to on i nije se javljala.
sjedila je na podu i plakala.ali tako je bilo najbolje-mislila je.nisan htjela da pati za mnom.brze ce me zaboravit ako bude ljut na mene.ako me bude smatrao nekim nevrijednim njegove ljubavi.govorila san si da je to najbolje.a suze se nisu zaustavljale.

proslo je 10 dana.dosao je dan mog odlaska.

u zracnoj luci
roditelju su s sa mnom.mama se gusi u suzama.otac pokusava bit snazan

Ja:ne placite,sve ce bit dobro.vraticu se i sve ce bit ka prije.
i molin vas,za nista nemojte rec njemu di san.recite mu sta i ja.da san odlucila ici ca.putovat i zabavljat se.
u tom trenu je pocela plakati.mrzila je sebe zasto mu to radi.i njeni roditelji??boli me gledat ih ovakve.ali ovo je najbolje.
a onda san cula poziv za svoj avion.zagrlila san mamu i rekla joj da je volin,da je najbolja mama na svijetu.a onda san se okrenila prema ocu.plakao je.samo se snazno zagrlio i reka da me voli.i da cu se ako bog da vratit ziva i zdrava.

usla san u avion.krenili smo.
osjecan se lose.pitala san vode.sta ako se desi da umren ode.ne,ne smin mislit na to.


stgli smo.odma su me smjesili u bolnicu.bila san uzasno lose.

nakon tjedan dana su me operirali.nisan se probudila.doslo je do kompikacija te san pala u komu.niko nije zna ocu li se ikad porbudit.

stric i strina su svaki dan bili kod mene.pricali mi vjerujuci da ih cujen.ali nije bilo od pomoci.nakon misec dana stigli su moji roditelji.
doktori su rekli da su sanse da se probudin minimalne.roditelji nisu znali sta da rade.kako odlucit.nisu je mogli skinit sa aparata jer njeno srce jos kuca.

i onda.nakon mjesec ipo se probudila.
nije se nicega sjecala,nije dobro vidila i slabo je rpicala.ali glavno da se vratila.

doslo je i vrijeme za rehabilitaciju.roditelji su mi morali otici.
isla san na terapije.polako san pocela govorit i vidila san savrseno.ali ono sta mi se nije vratilo je sjecanje.
zasto?zasto se ne mogu nicega sjetiti??hocu znati ko san.nemogu vise.

nakon godinu dana opet su dosli roditelji.
jedan dan san gledala sa mamon slike i vidila sebe i jednog zgodnog decka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja:ko je ovo
Mama:to je tvoj bivsi decko.voljeli ste se puno
Ja:bivsi.zasto bivsi
Mama:ispricala joj je sto se dogodilo prije operacije
Ja:sta je s njim sada?
Mama:dolazio je par puta kod nas.ali kad je vidija da nista necemo reci odustao je.ti si nan rekla da nista ne govorimo.da ce te lakse zaboravit ako nezna nista o tebi.
Ja:i jesan li bila u pravu
Mama:skoro.dugo je bija sam.ali se ozenio malo prije naseg dolaska ode.




Proslo je tri godine...
[Vrh] Go down
lusha
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
lusha


Broj postova : 1187
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Lokacija : u svitu WN..hihihi...

.Tienes algo que otros no tienen. Empty
PostajNaslov: Re: .Tienes algo que otros no tienen.   .Tienes algo que otros no tienen. Emptypon 16 kol 2010, 02:04

polako san krenila prema vratima.

Ja:ko je??
Any:ja,Anahi

otvorila san i vidila je


[You must be registered and logged in to see this image.]

ona se isto promijenila

zagrlila san i rekla
Ja:any.tako mi je drago sta te vidim

Any:ah,da-ironicno..tu dragost pokazujes na cudni nacin.Mogu li uci
Ja:Naravno,oprosti.sigurno imas milijun pitanja za mene
Any:hahah.milijun pitanja.ti se zezas il sta??ok,za pocetak,kako si mogla otici i sve ove godine se ne javljati
Ja:duga prica.Ali reci mi.Kako znas da sam ponovo tu
Any:rekao mi je neko kome si slomila srce.Kako si mogla
Ja:any.u zivotu se neke stvari dese nenadano.ako imas vrimena ispricala bi ti sta se desilo.

Sjele smo.Pocela san pricat.Any je plakala.KAd san zavrsila zagrlila me i rekla

Any:Tako mi je zao.Zasto mi nisi nista rekla??Bila san tisucu puta kod tvojih roditelja ali su mi rekli da si na putu i da se super provodis.
Sada san dosla da ti kazen da si nikakva osoba i da si me strasno razocarala.Oprosti sta san to mislila o tebi.
Ja:Ne moras se ispticavati.Razumin te.Ahh,kako mi je drago da vidin.Nisan ni znala kako mi nedostajes.
Any:I kako si sad.Ima li opasnosti da se tumor vrati??
Ja:Doktor kaze da san sad potpuno zdrava.Nadam se da se nece ponovit.Ne bih imala snage.
Any:Jel namjeravas ostat tu.
Ja:Neznan any.tek san dosla i srela njega.Ne bi mogla gledat ga svaki dan sa njegovon zenom.Kako me moga tako brzo zaboraviti??
Any:pa nije mu bilo jendostavno.Patio je.Zvao me a ja mu nisan mogla nista reci.ALi ima tu nesto sta sigurno ne znas.
Ja:sta?
Any:Ja ga ne vidjam cesto ka prije.I ovo sta ti govorim nisan od njega cula.Ali govore da nije sretan s njom.Da ona govori da je ne voli.Da ima nekog od prije koga nije zaboravio-rekla je ne skidajuci pogled s mene
Ja:to je jos veci razlog da odem.vidila san mu kcerkicu.Preslatka je.Ne zelim da to dite pati zbog mene.
Any:ne znan sta da ti kazen.Odluci.Hoces li mu rec zasto si otisla?
Ja:ne.to ne dolazi u obzir.Mora me preboliti.Mora pokusati zavoljet svoju zenu.A ne virujen da bi to mogao znajuc zasto san zapravo otisla.
Any:Ja moran ic.Dogovorila san se nekin ljudima za van.AKo si dobro dodji sa mnom
Ja:hvala na pozivu ali nemogu sad.Drugi put,moze
Any:ok drugi put.sutra se nadjemo u starom kaficu u 1??
ja:moze.vidimo se


sutra.u kaficu

sve je bilo super dok nisan ugledala njega.
Any:oprosti,moran na wc-znan da je to napravila samo da nas ostavi same.ahhh.

vidio me.i dosao

Ucker:hola
Ja:hola-nisan znala sta da kazen.on je prikinija tisinu
Ucker:mogu sjest??
Ja:da naravno.oprosti
Ucker:kad si se vratila
Ja:Jucer.jos se nisan navikla na ovaj grad
Ucker:lipo je vidit te opet

Samo san se nasmjesila.Nisan znala sta da kazen.Onda san se sjetila njegove kcerkice.
Ja:Imas prelijepu kcerkicu.-nisan bila svjesna da san to rekla naglas.
Ucker:Da predivna je.Oduvik san zelio da ti budes mama moje djece.
Ja:Ucker.Ne govori to.To je proslost.OK??
Ucker:reci mi samo jedno.Zasto si tako nestala??
Ja:U zivotu se dese svakakve stvari.Nesto neocekivano.Morala san.I nema se o tome sta pricati.Sto je bilo,bilo je.
Ucker:NE,mi moramo o tome pricati..Ja moran znati sta je bilo.Vidin na tebi da mi nesto krijes.-sva tuga je izasla iz njega

I nije izdrzao.Zagrlio me.I tada san shvatila da mi je mjesto pored njega.Da ga volin.Ali vratila san se u realnost te ga odgurnula od sebe.

Ja:Ne cini to.Zivi svoj zivot.Mi smo proslost.-borila san se sama protiv sebe
Ucker:ali ti me jos volis.Vidim to na tebi.Pricaj sa mnom
Ja:nema se tu sta vise reci

I pokupila san svoju torbu te izasla iz kafica.

Dan je brzo prosao.A zaboravila san na roditelje kojima san rekla da cu ih posjetiti.
Sta mogu.iden kod njih.

Proslo je par dana.Ja san posjecivala roditelje,prijatelje.Njega vise nisan vidila.Proslo je par tjedana i odlucila san.ODLAZIN U SPANJOLSKU ZAUVIJEK,ZAUVIJEK.Znala san da mi nece biti jednostavno ostaviti svoje prijatelje,roditelje i sve uspomene kojih san se sada napokon sjecala.Ali tako je najbolje.Otici cu i pustit ga da zivi svoj zivot.
[Vrh] Go down
lusha
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
lusha


Broj postova : 1187
Join date : 11.04.2010
Age : 28
Lokacija : u svitu WN..hihihi...

.Tienes algo que otros no tienen. Empty
PostajNaslov: Re: .Tienes algo que otros no tienen.   .Tienes algo que otros no tienen. Emptyuto 17 kol 2010, 02:31

Dan prije nego sto cu opet otputovai u spanjolsku dosla je Any da se oprostimo.Pokusavale smo se saliti.Ali objema nan je bilo tesko sta se ponovo rastajemo.

Any:hoces li se jos s nekim oprostiti??
Ja:osim s roditeljima vec san se pozdravila sa svima
Any:Dobro znas da sta mislin.I zato mi reci:mislis li ope nestat ka i prosli put,ili ces mu bar zazelit sve najbolje prije nego odes???
Ja:Ne.Necemo se vise vidit.Ne planirano.To ne zelin.
Any:"Zao mi je. Zbog tebe i zbog njega. Ja sad moram ici. Obecaj mi da ces mi se javiti kad odes tamo. Nemoj opet nestati.
Ja:NAravno.Obecajen.Ti jesi uvik ces biti moja najbolja prijateljica.
Any je otisla.A ja san usla u sobu da pokupin jos neke sitnice.Gledala san male detalje po stanu i skupljala ih.Znala san da ovaj put iden zauvik i da nema povratka.
Bilo je 8 i neko je pozvonija na vrata.Bez razmisljanja san otvorila.Ugledala san njega i nisan znala sta rec.


Ucker:hola-rekao je,cuo san da sutra odlazis.
Ja:da-samo san odgovorila
Ucker:Mogu li uci ili cemo pricat na vratima
Ja:Zasto??
Ucker:sta zasto??
Ja:Mislim da nije potrebno da ulazis.Nemamo o cemu pricati
Ucker:ali ja tebi da.I ovaj put se zelin oprostiti s tobom.Nadan se da ces mi to dopustiti
Samo san se makla u stranu.Znala san da je to greska.Usao je i rekao
Ucker:ovdje je sve kao prije.Osjecan kao da san jucer bio kod tebe
Ja:da.Ali svasta se desilo u ovih par godina sta i sam znas.
Sjela san i cekala da kaze sta zeli.On je sija pored mene.Bilo mi je neugodno.
Ucker:Nije valjda da se bojis.Necu ti nista-pokusa se nasalit
Ja:ne plasin se.Ali mi smeta zasto si od ovolikog kauca sija bas kraj meneI jos mi nisi reka sta hoces??
Ucker:sta hocu??hocu da mi napokon kazes istinu.Zelim da zaboravimo na ove godine.I da budemo on sto smo nekad bili.To hocu.
Ja:znas da je to nemoguce.Ne otezavaj ovo.Zasto ne odes kuci svojoj zeni i kceri.Zasto si dosao ovamo.Znas i sam da to nisi trebao uciniti.
Ucker:znam.ALi znan i da te volin.I da ti jos volis mene.I da mi je zvaki dan pakao odkad si otisla.I ne prestajen se pitati zbog cega si otisla.-oci su mu se napunile suzama

Nikad ga nisan vidila takvog.Nisan vise izdrzala i zagrlila san ga i zaboravila na sve sta se do tad desilo.Njezno me poljubio.Prvo polako i nesigurno a kad san mu odgovorila na poljubac postao je posesivniji.Zagrlio me i ljubio.Drhtala san od tih osjecaja.Nisan mogla misliti,osjecala san ga da je tu,da ga volin i da nista drugo nije bitno.Voljeli smo se kao nikad do tad.Zagrljeni smo lezali.Bilo je oko ponoc.I tad.Tad san mu odlucila reci istinu zasto san otisla.On je plakao sa mnom.

Ucker:Boze,zasto mi to nisi rekla.Zasto si zeljela sama proci sve to??A ja kreten san te proklinjao jer si me ostavila,dok si se ti borila da prezivis.
Ja:smiri se molin te.Nista nisi mogao uciniti.A ja nisan znala hocu li preziviti i nisan tila da zbog mene patis.
Ucker:Ali ja te niakd nisan zaboravio,patio san za tobom,pokusavao te zamrziti,ali sve je bilo uzalud,zasto mi tvoji roditelji nisu nista rekli.Ili Any??
Ja:Oni nisu smjeli reci.Obecali su mi.A Any nije znala.

I sta sad??Pitala sam se.Nemogu ga rastaviti od kceri.Bez obzira koliko se oni vole mjesto mu je uz zenu i dijete.

Ucker:pocet cemo ispocetka.Ja cu sve srediti sa zenom
Ja:Ne.nemoj to raditi moran razmisliti-pokusala san ga uvjeriti
Ucker:Nemas sta razmisljati.Ti pripadas meni i ja pripadam tebi.


Samo san ga zagrlila.Znala san da stojim pred najtezom odlukom u zivotu.

Da.Tu noc san ga uvjerila da ode svojoj kuci i da zeni nista ne govori.Rekla san mu da dodje sutra popodne da jos pricaju o tome.
Cim je izasao iz mog stana pocela san spremati ostatak stvari.On nije znao da joj je let rano ujutro.
Ukratko san napisala pismo za any-btw any ima kcer sa ponchom preslatka je(zaboravila san to napisat) i zamolila je da ni pod koju cijenu u ime naseg prijateljstva ne daje njemu
moju adresu.Ujutro u 6 san izasla iz stana.Roditeljima san jos jednom rekla da nikom ne govore di san.Oni koji trebaju imaju moju adresu,objasnila san.I tako san teska srca usla u avion i odletjela daleko od rodnog grada.



Prolazilo je vrijeme.Mama mi je rekla da je neposredno poslije mog odlaska otisao negdje sa zenom i kcerkom.

Pokusavala san ga zaboravit.Na trenutke mi se cinilo da jesam.Mislila sam da sam se zaljubila i nakon 3 godine sam se odlucila udati.Odmah poslije toga sam i sama postala majka.Ali vec prve godine braka sam shvatila da mi je muz samo drag a da je moja ljubav negdje daleko.

Sedam godina od naseg zadnjeg susreta san dobila pismo.Pisalo je : "Jos te uvijek volim" -i nista vise.Nista vise nije ni trebalo.Prepoznala san rukopis.

Par dana poslije mi je zazvonio telefon.I cula jedan dragi glas

Ucker:kako je dobro cuti tvoj glas.

Tisina.Suze su mi pocele teci

Ucker:jesi jos tu??
Ja:da-prosaptala san-kako si me nasao
Ucker:Any,sreo san je na moru i nagovorio da mi da tvoj broj i adresu.Reka san joj da ako zna sta je ljubav i ako si joj ikad ista znacila da ce me poslusati..I to je ucinila.

Nisan znala sta da kazen.A on je nastavio

Ucker:Jesi ti svjesna kroz sta san prolazio.Trazio san te svugdje cak ni internet nije pomogao.
I dalje san plakala a onda rekla.

Ja:Kako si.Gdje si sada??

Objasnio mi je.Na drugom smo kontinentu.Udaljeni.A opet tako blizu.

Ja:Kako ti je zena??
Ucker:Mi smo odmah kad si otisla,otisli u brazil i razveli se.Nadao sam se da cu te naci i da cemo mozda opet biti sretni.
Ja:to je nemoguce.Za to je kasno-bol me ubijala ali znala san da vise nema povratka.Ne vise.

Ispricala sam mu sve.Da sam se udala.Da sam rodila.I da ni za koju cijenu ne mogu napustiti sve i biti s njim.Iako bi nas dvoje to usrecilo ima previse ljudi koji bi zbog toga patili.


Na kraju sam mu rekla

Ja:nemas pojma kako mi je pomoglo sto sam ti cula glas.Uzasno me boli sto vise necemo biti skupa.Uvijek cu te voljeti.I to je sve sto ti mogu dati.Mene,moje tijelo vise nemozes imati.Ali: IMAS NESTO STO DRUGI NEMAJU(TIENES ALGO QUE OTROS NO TIENEN) a to je:MOJA LJUBAV.

Ne cekajuci njegov odgovor spustila san slusalicu.

Od tada je proslo par godina.Nismo se vise culi.Ali uvijek kad cujem stih jedne pjesme suze mi krenu na lice.

Se que nos volvimos dos extraños
Se que nuestro tiempo terminó


FINAL
[Vrh] Go down
Sponsored content





.Tienes algo que otros no tienen. Empty
PostajNaslov: Re: .Tienes algo que otros no tienen.   .Tienes algo que otros no tienen. Empty

[Vrh] Go down
 
.Tienes algo que otros no tienen.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Arhiva webnovela-
Forum(o)Bir: