*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Maite izaziva delirij u Riu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Maite izaziva delirij u Riu Empty
PostajNaslov: Maite izaziva delirij u Riu   Maite izaziva delirij u Riu Emptyuto 17 kol 2010, 23:45

"Maite rastura Brazilom"

Maite izaziva delirij u Riu Normal430



U subotu navečer (14.),održao se koncert meksičke pjevačice Maite Perroni,bivše članice RBD-a, u Rio de Janeiro.

Fanovi pjevačice sastali su se u lokalu još od petka navečer da bi osigurali bolje mjesto za show.Prije početka prezentacije,ekipa Natelihna razgovarala je s ljudima kakva su očekivanja za show.

"Vidim u Maite mnogo glazbene kvalitete,čak više od ostalih RBD-ovaca.Nije mi najdraža,ali no što se tiče kvalitete,uviijek sam mislio da je najbolja,zato su očekivanja za show najbolja",komentirao je Bueno Rodr.

Na showu nisu bili samo fanovi iz Ria.Bruna Elena nije nabavila kartu za nastup u Sao Paulu i bio je joj je san upoznati pjevačicu u Riu.

"Dolazim iz Sao Paula.Trebalo mi je 5 sati da dođem ovamo.Moja ljubav prema njoj počela je 2006 kad sam vidjela Maite u jednoj sceni na stepenicama,i onda sam rekla "ona je savršena",kaže djevojka.

Show su otvorila braća Roca,koji su pjevali pjesmu "Acima do Sol" i poslije otpjevali dva covera umjetnika poznatih u javnosti.10 minuta kasnije,Maite Perroni se pojavila na pozornici i otpjevala veliki hit grupe RBD, "Rebelde" .

Maite je pjevala pjesme poput "Besame sin miedo" , "Tras de mi" , "Me voy" ,uključujući i pjesme iz novele "Cuidado con Angel".Jedno od najočekivanijih pjesama od strane fanova,bio je duet Johna,braće Roca i Maite sa pjesmom "Mi Pecado" ,istoimene novele koju je glumica i pjevačica posljednju snimila.

Jedan fan koji je bio na godišnjici (rođendanu) pjevačice osvojio je ramillete (ne razumijem) koji je ona koristila na jednoj od turneja sa grupom RBD.

Turneja Maite Perroni nastavlja se Brazilom. U nedelju (15.) ,nastupa u Curitiba-i,a nakon toga,proći će kroz de Porto Alegre, Santos, Sao Paulo, Fortaleza y Recife.



En la noche del sábado (14),fue realizado en la ciudad de Rio de Janeiro el concierto de la cantante mexicana Maite Perroni,ex-integrante de RBD.

los fans de la cantante ya se encontraban en el local desde la noche del viernes para asegurar un mejor lugar en el show. Antes de comenzar la presentación, el equipo NaTelinha hablado con la gente de cómo fueron las expectativas para el show.



“Yo veo a Maite mucha calidad musical, incluso más que otros RBDs. No es mi favorita, pero en términos de calidad musical, siempre pense que era la mejor, por lo que la expectativa del show es la mejor“, comentó Bueno Rodr.

No sólo eran fans de Río en el show. Bruna Elena no consiguio ticket para el show en Sao Paulo y fue el sueño de conocer a la cantante en Río de Janeiro. “Vengo de São Paulo Me tomó cinco horas para llegar. Mi amor por ella se inició en 2006 en una escena que vio a Maite por las escaleras, entonces me dijo” ella es perfecto ‘”, dijo una fan.

Se abrio el show por los hermanos Roca, quien cantó la canción “Acima do Sol” y luego hizo dos covers de la artistas ya conocidos por el público en general. Unos 10 minutos más tarde, Maite Perroni subió al escenario a cantar el gran éxito del grupo RBD, “Rebelde“.

Maite cantó canciones como “Bésame Sin Miedo“, “trás de Mi“, “Me Voy“, e incluso hizo un popurrí de canciones de la novela “Cuidado con El Ángel“. Uno de los más esperados por los fans fue el dueto entre John, los hermanos Roca y Maite en la canción “Mi Pecado“, nombre de la última novela que hizo la cantante y actriz en México.

Un fan que estaba de aniversario de la cantante ganó un ramillete usado por ella en una de las giras realizadas por el grupo RBD.

El Tour de Maite Perroni Continua por Brasil. Domingo (15), se presento en Curitiba, a continuación, pasar a través de Porto Alegre, Santos, Sao Paulo, Fortaleza y Recife.


Fuente:UltimateRbd.org
prijevod: LeaLocita



[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Maite izaziva delirij u Riu Empty
PostajNaslov: Re: Maite izaziva delirij u Riu   Maite izaziva delirij u Riu Emptysri 18 kol 2010, 13:15

Jeeejjj vratila se pjevanju :hepi obozavam ovaj njen glas i drago mi je da fanovi nisu zaboravili rbd (znaju svaki dijelic pijesme) nisam znala za ovu turneju,may izgleda preljepo <3 <3 :sweet:
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

Maite izaziva delirij u Riu Empty
PostajNaslov: Re: Maite izaziva delirij u Riu   Maite izaziva delirij u Riu Emptysri 18 kol 2010, 13:57

Volim njen glas i voljela bih da snimi album Very Happy ali mi je glupavo što pjeva pjesme RBD-a :/ ima ona i svojih vlastitih pjesama
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
uckvondy
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
uckvondy


Broj postova : 1085
Join date : 13.08.2010
Lokacija : evo me pred TV-om gledam reprizu TVD po ne znam koji put

Maite izaziva delirij u Riu Empty
PostajNaslov: Re: Maite izaziva delirij u Riu   Maite izaziva delirij u Riu Emptyuto 24 kol 2010, 18:00

baš cool maitee Smile
drago mi je radi nje...i svađa mi se što pjeva pjesme od RBD ..jer tako nekako RBD i dalje živi...
[Vrh] Go down
Nelly
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Nelly


Broj postova : 253
Join date : 20.05.2010

Maite izaziva delirij u Riu Empty
PostajNaslov: Re: Maite izaziva delirij u Riu   Maite izaziva delirij u Riu Emptysri 25 kol 2010, 11:55

uckvondy je napisao/la:
baš cool maitee Smile
drago mi je radi nje...i svađa mi se što pjeva pjesme od RBD ..jer tako nekako RBD i dalje živi...
da,održava RBD na životu,drago mi je što je opet na bini,pjeva,možda će dobiti inspiraciju od starih RBD pjesama,pa snimit album srčeko srčeko srčeko
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maite izaziva delirij u Riu Empty
PostajNaslov: Re: Maite izaziva delirij u Riu   Maite izaziva delirij u Riu Empty

[Vrh] Go down
 
Maite izaziva delirij u Riu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Maite ima decka
» Maite Perroni kao kraljica telenovela
» Maite Perroni o telenoveli „Teresa“
» Maite potvrđena u Mujeres Asesinas
» Maite-intervju za Portal Caras

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: