*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima

Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.

Početna stranicaPortalCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

LA CUSTODIA

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..

Broj postova : 4057

PostajNaslov: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 00:16

izvor:Univision
pisac:nitu20
krediti za prijevod:ja(angela)

Zabranjeno je prenositi wn na druge forume

p.s.ja vam bas najbolje na prevodim,ali moci ce te razumijeti

Zadnja promjena: Ojos de cristal; pet 20 kol 2010, 14:29; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 00:18

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dvije sestre jako ujedinjene.Jedna zlobna sestra.Tragedija i naslijede jako tajanstvena,dovest ce do rata radi SKRBNISTVA.

[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 00:24

Dulce Maria Espinoza ima sve sto djevojka od 23 godine moze pozeljeti:dobar posao,vlastiti stan kupljen sa puno napora,dobrog i lijepog decka,sestru i sogora kojeg obozava i cetiri necaka koji si svjetlost njzeinih ociju.Njezin zivot ce se promijeniti kada nesreca oduzme zivot njezinoj sestri i sogoru,i ona je izabrana da dobije SKRBNISTVO nad svojim necacima.Zasto je njezina sestra Valeria to prepustila njoj?Zatso to nije prepustila sestri Pauli?Strah je pobijedio,ona se nikad nece moci brinuti za troje djece...ili da?Medutim,Paula nije spremna da to dopusto,zato joj je objavila rat da dode do SKRBNISTVA.

Sa svojih 24 godine,Chris Uckermann je skoro postao odvjetnik i vratio se u odvjetnicki ured svog brata Patricia.Odgovaran,zavodnik,Chris zna savrseno sto zeli i kako djelovati da dobije sto zeli.U svom prvom slucaju ce upoznati nekoga tko ce mu pormijeniti cijeli zivot.Njegov zivot i savrsena zamisljena buducnost ce sesrusiti kada se nade u lice u lice sa nekim tko ce braniti svoje,bit ce u mogucnosti da izgubi mnogo vise od onoga sto je dao.

Ostali likovi:
Marianella Alcorta
Facundo Alcorta
Valentina Alcorta
Olivia Alcorta
Thiago Uckermann
Patricio Uckermann

Zadnja promjena: Ojos de cristal; čet 19 kol 2010, 17:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 00:25

*UNAPRIJED*

Chris:Oprosti mi,ali te ne razumijem.Tvoja sestra ima dobru ekonomsku poziciju,muza,nema djece,dovoljno je stara i zrela da se brine za njih.Mozes biti jos uvijek njihova tetka i svakodnevno ih posjecivati.

Dul(gnjaveci)Patricio,ne zelim da vas brat bude na sudu.Umjesto da me brani i podrzava,on ce me srusiti.
Chris:Varas e.Ako se ti zelis brinuti o troje male djece i baciti sve sto ste postigli u 23 godine,samo naprijed.Napraviti cu sve da ta djeca budu tvoja.

Patricio (grleci ih oboje):Savrseno.Znaci Chris se vratio u akciju.Nitko i nista nas nece sprijeciti da pobijedimo ovaj slucaj.

---------------------------------------------------------

Sjedio je kraj nje u tisini.Nije razumio zasto,ali su mi se dusa slomila kad je vidio kako place.Dao joj je svoju maramicu da obrise suze.

Dul(placuci) Ne mogu vjerovati da me tjera da biram izmedu njega i necaka.
Chris:Mogu ti reci nesto?

Dul ga je promatrala.

Cris:On je budala koji te ne zasluzuje,ako te natjerao da biras izmedu njega i njih on te zapravo ne voli (brise joj suzu)-Ne kako ti zasluzujes.

Dul ga je promatrala sekundu i onda se bacila u njegova prsa i pala u plac.Cris je zamotao u svoje narucje,osiguravajuci joj mir,zastitu i podrsku.

Dul:Ne zelim ih izgubiti,Chris

Chris:Neces ih izgubiti,kunem se
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 12:55

Dul:reci mi vise o toj zabavi.

Mar:Ne.Bolje da ti pricam o Thaigu

Dul: Tihago,taj te djecak izluduje.

Mar(uzdisuci)Istina je.(tuzna)Ali ne zanm sto mu se dogada

Dul:Sigurna sam da ga i ti izludujes.Naljepsa si djevojcica na svijetu(grleci je)

Mar:To kazes zato jer si moja tetka.

Dul:Kazem to jer je istina i ti to znas.Uostalom imas zadivljujucu osobnist.

Mar:Mama kaze da u tome podsjecam na tebe.

Dul:Bolja si nego ja.

Mar se nasmije zahvalno,pa se stope u jedan zagrljaj

Facundo:Mogu li ti nesto reci?

Dul:Naravno da da

Facundo:Tvoj decko je pao na udarac sa nogom.Lijepa si,simpaticna,pametna i talentirana.Ne mozes li naci boljeg

Dul(udareci ga njezno)Jedno deriste si.Bolje da se vratimo u tvoju kucu ili ce me tvoji roditelji ubiti.

Val(placuci)Zasto si los?
Cris(sjedne kraj nje)Nisam los
Val:Jesi,ne zelis da ostanemo sa mojom tetkom dul.
Chris:Nije to..Nego ja...

Val(placuci)Vjerujes da je moja tetka Paula dobra,ali moja mama nas nije ostavila sa njome jer ona nije htjela

Chris(zamisljen)Dobro...to je istina,ali...

Val:Ali nista.... Idiot od Tomasa je prekinuo sa njom zato sto zeli ostati sa nama.

Chris:Sto?

Val:Da.Kaze da zeli osnovati svoju obitelj i da mi nismo njihova djeca

Chris:Tko ti je rekao to?

Val:Slusala sam kad je pricao sa tetkom Dul.

Paula: Ostani mirna i pusti me da te obucem Olivia
Oli(placuci):Ne..Mami

Paula:Tvoja mama je mrtva,shvati jos jedan prokleti put.

Octavio(saputajuci joj)Nemoj govoriti tako,mogu te cuti drugo dvoje...to nam ne odgovara.

Paula(smijuci se) Imas potpuno pravo ljubavi.Bolje da se smirim...Moci cu ih popraviti(znate bolje odgojiti)kada budu moji.

Zadnja promjena: Ojos de cristal; pon 23 kol 2010, 14:10; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 17:37

CAPÍTULO 1

Zima lupa.Grozna hladnoca je provalila gradom.No,grad se poceo kretati u ritmu novog radnog dana.
Bio je utorak,7 ujutro.Digao se i otsaio u kupaonici da se otusira,to je jedini nacin da se razbudi.Izasao je iz malene kuhinje i upalio TV.Dok je slusao vijesti,pripremio je salicu kafe i neke slatke tostove.Obukao se i krenuo je u urednistvo.

Tocno je 7 i kao obicno...ustala se i doruckovala je.Uvijek tako tocan,Chris bi se ustao u 6 ujutro,otusirao se,uzeo capuccinp i tost,pogledo vijesti na kanalu...tocno deset minuta i onda bi se vratio u odvjetnicki ured.Njegov mladi brat mu se pridruzio u blagavaonici.Njegove oci su bile zatvorene,i poceo je doruckovati radi inercije(inercia)

Chris:Ne mogu vjerovati, 8 godina se svaki dan dizes u itso vrijeme i jos se nisi priviko.

Thiago:Nikad se necu priviknuti na ovo,mrzim se dizati rano.(simjuci se)Jedino dobro u dizanju tako rano je da cu vidjeti....

Chris:Mar...ta te djeovjcica izluduje kao idiota,i mene ce izludjet.

Thiago:Nemoj me gnjaviti.Ti ne razumijes nista zato si ogorceni momak.Nikad u 15 godina te nisam upoznao sa jednom ozbiljnom curom..

Chris:Niti cu,Znas ti sta ja mislim...

Thiago(oponasajuci ga):Vjezbas ces nekoliko godina da ustedis novac,ozenit ces eu 30.,imat ces prvg i jedinog sina u 33.Sve savrseno,ali imas jedan problem:jos nemas djevojku.

Chris:To nije vazno. Doci ce moment kad upoznam pravu zenu koja ce mi bit supruga.

Thiago:Pravu?(smijuci se)Nisi primjetio da se nikad nisi zaljubio brate.

Chris:uhh zaboravio sam da pricam sa expertom.Uostalom moram ici

Thiago(gledajuci svoj sat)Cekaj,cekaj..cak si ostao 3 minute da vidis vijesti.

Cris(izgnjavljeno)Jako zahvalno Uckermann.

Uze svoj kaput i poljubi brata.

Izae iz kuce,iz kuce koju su on i njegova dva brata naslijedili od svog oca,koji je umro prije 3 godine.Njegova majka je umrla prije 15 godina radi komplikacija u porodaju Thiaga.

Dok tada:

Dosli su dok vrata od koledza. ..Valeria izade sa njima,ostavljajuci Oli u kombiju.

Valeria:Budi dobra Vale,ne svadaj se sa nikim.

Valentina:Ne mami(smijeci se)Uvijek kad me provociraju.

Valeria:Valentina

Valentina:Oprosti mama.

Valeria(ljubeci Facua)Sretno sa testom iz engleskog.

Facundo:Hvala mama.

Valeria:Mar sjeti se da tvoja tetka dolazi po vas,moram odvesti Oli kod pedijatra.

Olivia se smjesila iz kombija,micuci svoju rucicu zivahno.

Valeria je gledala svoje troje djece dok se nisu izgubili u gomili.Popela se u kombiji i otisla u vrtic od svoje kceri.

Nekoliko blokova dalje...

Hombre1(govoreci za handi). Ya dejó a los mayores en el colegio.Imas muza?

Hombre2:Da.Ceka u kaficu.

Hombre1:savrseno.Znas sto trebamo da uradimo.

Hombre2:Ne brini se,ovaj par vozi zadnju voznju u njihovom zivotu.

Zadnja promjena: Ojos de cristal; pet 20 kol 2010, 14:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 19:04

CAPÍTULO 2
Pustila je Oliviju u vrt od vrtica i posla je u bar.Vratila se da se pridruzi svom muzu,bez razmisljanja dok su oni dijelili kafu,da im netko prereza kocnice njihovog kombija.

Dok tada....

Zavrsio je rad koji ce biti ukljucen u novi udzbenik od urednistva.
Pogleda svoj sat:11.30.Slusao je predmet i ostavio svom uredniku i ispricao se uredniku obecavsi urucenje nove djecje knjizevnosti za iduci tjedan

Mientras tanto...

Imao je malo za raditi i Patriciu se cinilo da su svi zaposleni vrlo dobro,pa je zato odlucio izaci na rucak.

Patricio:Gdje ides?

Chris:Ne znam.Ali iden povesti Thiaga da jedemo nesto skupa

Patricio:Okej,zabavite se

Chris:Okej.Ali u 1 se vracam

Patricio:Uzmi vremena

Vatrogasci,policija,hitna pomoc su dosli prekasno.Sudar je bio suvise jak,putnici ovog crnog kombija su odmah izgubili zivot.

Povratak na Dul...

Oli sam pokupila,i sada ceka necake ispred vrata koledza.Chris je dosao do ustanove i naslonio se na stablo.Mnoge su ga majke okruzivale,ali jedna mu je majka privukla paznju

Stajala je kod ulaza,u crnoj skunji,kaputom boje kafe i jedne duge cizme cokoladne boja koje su se slagale sa bursom.Svoju kosu j svezala,ostavljajuci nekoliko crvenih pramneova.Bila je spektakularna,prelijepa.Ali je imala djevojcicu od 2-3 godine u svojem narucju,i bila je na vratima od koledza zato jer ocekuje drugo dijete.Tako mlada i imala je najmanje dvoje djece?To je zalosno Chris,bila je dobar kandidat da bud majka tvog djeteta..moment..sto je on to upravo rekao?Nedostaje jos 6 godina razmisljanja o braku i trazenja supruge,jos gore,htio je za suprugu jednu zenu koju je upoznao prije nekoliko sekudni u i s kojom nije ni popricao rijeci.On si nije mogao pomoci.Bila je stvarno lijepa,senzualna,slatka..kakva je u krevteu..Dosta Chris..sta ti je dovraga?To je zena o kojoj ne znas apsolutno nista,osim da ima najmanje 2 djece i sigurno muza koji je ceka kod kuce i uziva u njihovm zagrljajima,njihovim vatrenim poljubcima,dodirima sa njezinom crvenom i svjetlom kosom,okusu njzine koze i njoj u krevetu.Sklopio je oci,izgubljen u toj slici,smijuci se,kada...
Thiago:Ola,zemlja zove Chrisa

Chris:Oprosti,bok

Thiago:Sta radis ovdje?

Cris:Dosao sam da jedemo skupa..Ali sto ti se cini da netso kupimo i da rucamo u restoranu sa Patricijom?

Thiago:Genijalno,idemo

Obojica su se udaljili.Dok se Thiago peo u auto od Chrisa,i okrenuo se upravo kad je vidio plavu djevojcicu od 6 godina kako grli onu prekrasnu zenu koja je posjedovala njegov um i privukla mu paznju kao nikoja druga

Zavrsili su sa ruckom.Val i Facu se gledali televziju u njezinoj sobi.Oli je spavala.Ona je pokusavala sakriti svoju zabrinutost,ali je bila vrlo uplasena.Valeria se prema dogovoru trebala naci sa njom kraj vrata koledzamali nitko nije dosao.Tri sata je pokusavala nazvati svoju sestru,ali uzalud.Ako im se nesto dogodilo?Znala je da se tijekom jutra sastala sa muzem da se dogovore o posljednim pripremama za proslavu koja se odrzavala 15.3.Njezin sogor se takoder nije javljao na telefon.Tjeskoba je gusila.

Njezina nastarija necakinja je dosla do nje

Mar:Sve je dobro?

Dul:da

Mar:Ozbiljna si.Sve je u redu sa Tomasom?

Dul:da.samo sam mislila o materijalu koji moram predat.Bolje mi reci nesto o zabavi.

Mar:Ne.Bolje da ti pricam o Tihagu

Dul: Thiago,taj te djecak izluduje.

Mar(uzdisuci)Istina je.(tuzna)Ali ne zanm sto mu se dogada

Dul:Sigurna sam da ga i ti izludujes.Naljepsa si djevojcica na svijetu(grleci je)

Mar:To kazes zato jer si moja tetka.

Dul:Kazem to jer je istina i ti to znas.Uostalom imas zadivljujucu osobnist.

Mar:Mama kaze da u tome podsjecam na tebe.

Dul:Bolja si nego ja.

Mar se nasmije zahvalno,pa se stope u jedan zagrljaj

Zvon telefona ih je prekinuo.Dul skoci nervozno i javi se

Dul:Hola..Tomas..ne,ne sada..Okej hvala..i ja te takoder volim..adio(poklopi)

Njezin necak je dosao do nje

Facundo:Mogu li ti nesto reci?

Facundo:Tvoj decko je pao na udarac sa nogom.Lijepa si,simpaticna,pametna i talentirana.Ne mozes li naci boljeg

Dul(udareci ga njezno)Jedno deriste si.

Telefon je zazvonio opet

Dul:Hola..Da,ja sam(placuci)Molim..ne moze biti..
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 19:05

CAPÍTULO 3
(unaprijed)

Thiago:Roditelji od Mar su umrli

Chris:Jadnica.

Thiago:Zelim ic na sahranu.

Chris(iznenaden):Siguran si?

Thiago:Da,zelim biti sa njome

Chris:Dobro.Povest cu te

Paula:Umorni smo,imala sam tezak dan,idemo djeco

Facu,Mar i Val su je promatrali sa ocima punih suza,moleci je da ih ne ostavlja same

Dul ih promatra,dok Paula ukrcava Oliviju

Dul(skidajuci svoju necakinju iz narucja,oprezno)Vjerujem da je bolje da podu sa mnom.Tvoj se muz mora odmoriti jer mora raditi.Ja cu ih odvesti.

Paula (lazno se smijeseci)Ok.

Patricio:Tetka od Mar je prelijepa

Thiago:Da,jako je lijepa.Mar uvijek kaze da joj je decko budala

Patricio:Steta je sto ovakva zena nema muskarca koji je zasluzuje

Paula:Procitajte vec jednom doktore

Odvjetnik:Jako dobro....Nasa zelja da skrbnistvo nase 4 djece takoder i naslijede kojeg se moramo rijesiti za njezinu buducnost,preuzme Dulce Maria Espinoza

Paula(sokirana):sto??

Dul(iznenadena):ja?

Zadnja promjena: Ojos de cristal; čet 19 kol 2010, 21:50; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 20:34

CAPÍTULO 3

Olivia jos uvijek spava bez zamisljajuci patnju i bol koji prozima ovaj stan

Mar,Vale i Facu su plakali zalosno u zagrljaju svoje tetke,dok ih je Tomas promatrao sa tugom

U dva sata je pocela sahrana od Valerie i Luisa,bol je bila opipljiva u zraku
Rodbina i prijatelji obitelji su bili obavijesceni.German,muz od Paule se brinuo o svim aranzmanima za sprovod i pokop

Dul ej spremila svoje necake da se rastave i oproste od roditelje

Dok tada

Thiago(telefonom)Hvala sta si me obavijestio Pablo,Adio.

Patricio:Sve je u redu?

Thiago:Ne.Roditelji od Mar su umrli

Chris:Jadnica.

Thiago:Zelim ic na sahranu.

Chris(iznenaden)Siguran si?

Thiago:Da,zelim biti sa njome

Chris:Dobro.Povest cu te

Patricio:I ja cu ic.Imas li adresu

Thiago:Da.Promijenit cu se pa idemo?

Patricio:Ok.

Thiago je napusto sobu

Patricio:Ne mogu vjerovat da zeli ic na sahranu

Chris:Ni ja takoder.Mora da voli puno tu djevojcicu

Sve je bilo bol i pustos.Ljudi dolaze i odlaze uznemireni.Tri djevojcice i tri djecaka dobi Mar su joj prisli ucviljeni.Nasla je utociste u narucju svojih prijatelja,pusteci da nestane sva bol koju je posjedovala.Njezini su je prijatelji pokusali obuzdati,dok je njezin pogled zalutao do oiju boje kafe koje ju je promatrale sa vrata.

Udaljila se od svojih prijatelja da bi se mogla stopiti u jak zagrljaj sa tim djecakom koji je upravo dosao,dok su ih Chris i Patricio promatrali sa ulaza

Naslonjen na ulaz od sobe,promatrao je karavanu auta koji su se zaustavljali pred ulazom.Na plocniku su se susretali neki clanovi obitelj,sigurno da uzdahnu svjezi zrak nakon sto su vidjeli svoje najmilije u ovoj situaciji.Promatrao je mrsava lica.Bol od jedne starije zene,sigurno none od Mar,koja je plakala priljepena za jednu djevojcicu koja je spavala u njezinom narucju.Ta djevojcica...gdje je vidio prije?Njezine oci su zalutale do jedne plave djevojcice koja je plakala nekontrolirano.Ta djeovjcica,,bila su djeca od one zene koja ga je zbunjivala
Dok tada
On je isao pozdraviti Mar,i sada se nasao pred najljepsom zenom koju je ikad vidjeo
Patricio:Drago mi je.Zao mi je sto se upoznajemo u ovakim uvjetima
Dul:Hvala(placuci)Oprostite,moram vidjeti mog necaka,ne zeli napustiti svoje roditelje(placuci jos jace)
Patricio(grleci je)Isplacite se.Treba ti to.
Dul:Hvala,ali ne mogu.Moji me necaci trebaju.
Patricio:Jako si plemenita
Dul:Hvala Patricio.Adio
Patricio:Adio.
Udaljila se od Patricija u potrazi za svojim necakom,rastresena se zabila u jednu osobu.Njihove su se oci brzo nasle.Jedan par ociju boje kafe,intenzivne,duboke,briljantne su je gledale napeto,pokusvajuci vidjeti preko,dodi vise nego sto pokazuje njezin pogled.Eksplozija topline mi je preplavila tijelo.Njezin puls je poceo ubrzavati,dok su joj noge pocele prijetiti da se pasti.
Taj pogled tako tuzan,tisuci suza,skrivale su jedinstvenu slast.Te usne koje je tako zelio kraj vrata koledza mu se cinile 1000 puta slasnije nego nekoliko centimetara daleko.Njegovo tijelo je napeto,uzrokuje nepoznatu senzaciju do sada.Impuls mu je izasao iz dubine njegova bica,prisilio ga da djeluje
Drzao je jako,umotana u njegovom narucju,pruzajuci joj zastitu.
Daleko,on je odgovorio na njezin zagrljaj.Ovi jaki zagrljela su joj vratili dio mira.Otkucaj onog srca kucaju skupa sa njegovim,zarobljena u miru,dok je u dubni osnovana jedinstvena senzacija,jedna senzacija koju nikad nije iskusila sa nikim drugim,cak i Tomasom

Chris(sapuci joj)Zao mi je.
Dul(bez da ga pusti)Hvala
Za nekoliko sekundi je izgubila pojam o vremenu.Samo je postojao ovaj momet skupa sa ovim strancem koji joj pruza toplinu i zastitu.Bilo je macino,jedinstveno.Najcudnija i neobjasnjiva senzacija koju nikad nije osjetila
Nastavili su se grliti u tisini,Zeleci da ova unija bude vjenca.Osjecali su se tako dobro zagrljeni.Dok...
Tomas(kaslje da bude zamijecen):Dul
Stvarnost je bila kao samar.Nazalost,morali su se razdvojiti
Tomas(grleci Dul oko struka dok je gledao chrisa izazovno)Neces me predstaviti prijatelju?
Dul:Da,on je (promatrajuci Chrisa)
Chris(drzeci ruku od Tomasa): Christopher Uckermann.Moj brat Thiago je prijatelj od Mar.
Tomas:Ja sam Tomas,decko od ove ljepotice.
Dul:Oprostite,idem trazit Facunda(Chrisu)Hvala
Chris(smijuci joj se):Pazi se
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 19 kol 2010, 21:52

CAPÍTULO 4

Sahrana je bila cak i gora.Facundo,Valentina i Marianella su odlucili da ce biti sa roditeljima do zadnjeg trenutka

Oprostili su se od posljednih prijatelja i rodbine koji ih prate

Anny,prijateljica od Dul,tvrdi da je Oli hodala prema izlazu iz groblja

German:Dul,zelis li ostati u kuci?

Dul:Ne hvala

German:Jesi sigurna?Nije dobro da ostanes sama

Anny:Ne brini se,ja cu ostat sa njome

Paula je skinula Oli iz narucja,oprezno

Paula:Umorni smo,bio je tezak dan,idemo djeco

Facu,Mar i Val su je promatrali sa ocima punih suza,moleci je da ih ne ostavlja same

Dul ih promatra,dok Paula ukrcava Oliviju

Dul(skidajuci svoju necakinju iz narucja,oprezno)Vjerujem da je bolje da podu sa mnom.Tvoj se muz mora odmoriti jer mora raditi.Ja cu ih odvesti.

Paula (lazno se smijeseci)Ok.

U kuci Uckermann

Lezeci sna krevetu,Chri se sjetio susreta sa dul i razgovara sa Thiagom

Flashback

Chris:Znaci,ta djeca su braca od Mar,nisu njezina djeca?

Thiago:Ne.Dul nije udana.Previse je mlada da bi imala toliko stado jajajja

Fin del Flashback

Savrseno...sama je,nema djeca,godinu malda od mene,pisac je kako je rekao njegov brat.Samo ima mali nedostatak:Tomas.Ali ne bi ni bilo tesko rastaviti ih..Opet Christopher?Sto ti se dogada?Ne poznajes je.Samo znas da se zove Dulce,da nema djece,ali ima decka,da je pisac i da ima 13 godina i da ima nevjerovatan pogled koji nikad nije u zivotu vidio i njezina aroma..najslada aroma koju je ikad uzdahnip,i njezina koza,najmeksa svila koja moze postojati na svijetu.Ali najbolje od scega:taj osmijeh.Taj slabi i gotovo lazan osmijeh koji je rekao zbogom,bilo je najvece zadovoljstvo koje je iskusio u svojih 24 godine..i toplina njezina tijela(reagirajuci)Njezino tijelo?Christopher Uckermannn..koji su ti vragovi bili kad si zagrilio na taj nacin jednu totalnu neznanku?(smijeci se)Bolje..sto ce ona misliti kad cu joj dopustiti da se omota u moje narucje?

U sobi:
Patricio:Jadna Mar,bila je jako tuzna.I njezina braca

Thiago(tuzan)Da,nikad je nisam vidio da onako place

Patricio:Tetka od Mar je prelijepa

Thiago:Da,jako je lijepa.Mar uvijek kaze da joj je decko budala

Patricio:Steta je sto ovakva zena nema muskarca koji je zasluzuje

Tri dana poslije tragedije,Paula i German su vjerovali da je potrebno(za njih) da odvedu njihove necake doma.Mar je zaspala placuci,Val je zavrsila sa kupanjem i Facu je bio u sobi,dok je Paula mijenjala najmladu necakinju

Paula: Ostani mirna i pusti me da te obucem Olivia
Oli(placuci):Ne..Mami

Paula:Tvoja mama je mrtva,shvati jos jedan prokleti put.

Octavio(saputajuci joj)Nemoj govoriti tako,mogu te cuti drugo dvoje...to nam ne odgovara.

Paula(smijuci se) Imas potpuno pravo ljubavi.Bolje da se smirim...Moci cu ih ispraviti(odgojiti)kada budu moji.

German:Oces da te otpratim do odvjetnika

Paula:Ne.Bit ce ocito da ocajnicki zelimo cuti da su deriste i novac nasi.Bolje je da budes nesebicni dudno i ostani sa njima

German:dobro,sretno ljubavi

Tusirala se sa vrucom vodim.Dok joj je voda padala kroz tijelo,njezino srce je jako drhtalo kad bi se sjetila susreta sa Christopherom.Ali njezino lice bi se opet zategnulo kad bi se jsteila situacije u koju je upoznata.Opet je posjetila necake.Trebala ih je braniti od nje da ih pokrije pod svojim krilim od svih opasnosti.Ali Paula ce biti odgovorna da osigura njihovu sigurnost i dobrobit do sada,ijako ona nikad nece ih napustiti.

Sat poslije je ceka citanje oporuke uz Paulu

Odvjetnik je dosao i poceo sa protokolima,stvarima koje Paula podnosi vise nego sto je gnjavi.

Poceo je citati pazljivo,dosao je do tocke gdje se Paula totalno izivcirala.

Paula:Citajte vec jednom doktore

Odvjetnik:Jako dobro....Nasa zelja da skrbnistvo nase 4 djece takoder i naslijede kojeg se moramo rijesiti za njezinu buducnost preuzme Dulce Maria Espinoza

Paula(sokirana):sto??

Dul(iznenadena):ja?

[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   pet 20 kol 2010, 14:44

CAPÍTULO 5
Paula(ljutita)-To ne moze biti,to je ludost.ne mogu vjerovati da su mi napravili to

Dul(jos uvijek sokirana)Ja ne znam...

Paula:Smiri se Dul,ja cu ovo sredit.

Notario(Dulce govori)Gospodice Epinoza,ako se vi ne zelite brinuti za djecu,mozete odustat od skrbnistva.

Paula:Naravno da ce odustat.ona je prakticki djevojcica,pocela je da zivi.Upravo je primljena,planira zivot sa covjekom kojeg voli,a Valeria i Luis su joj utrpali 4 djece

Odvjetni:Gospodo,siguran sam kada su vasa sestra i vas sogor radili oporuku,nisu mislili da ce stvarno potreba da netko drugi podize 4 djece,Bili su malde dvije osobe,ono sto im se dogodilo bila je tragedija.Siguran sam da nikad nisu mislili da ce se gospodica Espinoza trebati brinuti o njima.

Paula:Naravno da nisu mislili,nikad ne bi mogli zakomplicirati zivot mojoj sestri.Recite mi sto trebamo napraviti da mi Dul da skrbnistvo?

Odvjetnik(promatrajuci Dul):U tom slucaju ako zeli dati skrbnistvo,morate predstaviti prije nekom odvjetniku moc gdje se odricete skrbnistva nad djecom,i preporuciti vas kao buduceg skrbnika.Tako isto..kao gospoda Valeria koja je bila njezina sestra,vi mozete imenovati osobu koja ce se brinuti za djecu.

Paula:Savrseno.Sutra odmah cemo poceti sa papirologijom.zar ne Dul?

Dul(zamisljena):Da

Pokusao se koncentrirati na novi slucaj,ali to je bilo nemoguce.U svakom momentu bi se sjetio te prekrasne zene,sa tako njeznim i tuznim ocima,sa zadivljucom i ocaravajucom ljepotom.Ta zena ga je zacarala.Nije znao kako ni zasto,ali je morao opet vidjet.
Naravno..kako je glup..Mar... Mar je "prijateljica" od Thiaga.
Sigurno je Mar bila kod kuce.Mora nagovorit Thiaga da ode vidjet Mar(stvar koja je bila suvise laka) i spremno!Mora se naci opet sa tom ljepoticom i malo je bolje upoznati!

Nazvao je svog brata da ga nagovori da posjeti Mar.Stvarno umirem da je vidim.U kuci je od Paule.Idemo?

Patricio(razocaran):Nije kod Dul?

Thiago:Ne..ona je sa svojom tetkom i ujakom(nasmije se )Razumijem..ti se ne zelis druziti sa mnom kao dobar brat,ti samo zelis izgovor da vidis Dul..Osjecam se kao suucesnik.

Patricio:Ne pravi se zrtvom i idemo vec jedanput
Patricio: - No te hagas la víctima y vámonos de una vez.

Sastala se u depi(ne znam sta znaci) sa Tomos,koji nije mogao vjerovati sto mu je djevojka rekla

Dul:Paula ce naci odvjetnika da vi zapoceli proces prijenosa.

Tomas:Hvala Bogu,To je ludost.Ne razumijem kako su tvoja estra i Luis mogli to dopustiti.

Dul(tuzna):Zasto su osjetili da bi mogla czvati i voljeti bolje nego nitko

Tomas:Ay Dulm molim te,ne pricaj gluposti.Imas 23 godine,nikad se ne bi mogla brinuti za 4 djece.

Dul:Mogla bi.Ja ih volim.

Tomas:Znam chiquita.Ali jedna je stvar kad ih vidis opet i opet i druga kada se igras mame sa njima(smijuci se)Ja bih mogao igrati tu ulogu,kada budemo imale nase djece,za nekoliko godina

Dul:Nekoliko godina? Kazes da ne bi bila u stanju brinuti se o nikom zato sto imam 23 godina.

Tomas:Dul,ta djeca trebaju zenu koja moze djelovati kao prijateljica i kao majka(smijuci se)Ne mogu te zamislit da stavljas granice Mar.

Dul(ozbiljna)Ja mogu voljeti moje necake i mogu postavljati granice,

Tomas(ironicno)-Dul,pobogu,ti bi se igrala lutka sa djevojcima ili videoigrice sa Facundom,ili bi sminkala Mar.

Dul:To nije istina.Volim tu djecu kao nikoga na ovom svijetu,i ja se mogu igrati videoigrice,cesljati barbike i sminkati moju necakinju,ali takoder sam sposobna da ih podignem kao sto bi roditelji ,i mogu im staviti granice da bi osigurala njihovu dobrobit.

Tomas:Kako god,nije vazno.Tvoja sestra i German ce bit dobri roditelji,zar ne vjerujes?Dul..Dul govorim ti nesto...

Dul:Paula i German nece bit njihovi roditelji.Ja cu ostat sa djecom.(kao bit ce njezina)
Tomas(iznenaden):Sto?
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   pet 20 kol 2010, 19:58

CAPÍTULO 6

Nakon zestoke svade sa svojim deckom,a jos gorom sa sestrom radi mijenjanje svoje odluke,jednostavno se vratiti doma potpuno opustena,i ono sto je stvarno pravilo sretno je da ima hrabrost nametnuti se kao skrbnik svojim necacima. Reagirala je impulsivno,imaju u obzir da se njezin stan sastoji jedino od njezine sobe i malene sobice.Imala je samo dva kreveta:svoj bracni krevet i jedan koji je smjesten onoj sobi kada jedan od njezinih necaka prespava.
Trebala bi s e baciti na posao da moze smjestiti svoje necake.Srecom njezini najbolji prijatelji su joj se pridruzilo da pomogne.

Mala sobica je uredena za Facunda:on je jedini djecak,pa treba privatnost.U njezinoj sobi je smjesten krevet koji su Poncho i Anny radili za svoj stan:ovaj krevet je za Valentinu,dok ce Olivia spavati sa njom.Samo jos fali mjesto za Mar.Ponco sje smjetio jedan ekran u boji mahagonije u jedan kraj sobe,da improvizira sobu za Mar.Smjestio je kauc blizu kreveta.Djeca su bila zadovoljna sa rezultatom.Dul takoder je bila zadovoljna,ali nije mogla izbjeci da se zapita u dusi je li radi ispravno za svoje necake?

Poslije ukusne pizze i osvjezavajuce kupke,Valentina i Olivia su zaspale u sobi od Dul,dok je Poncho uspaljivao Facunda,a Mar je zavrsila sa kupanjem.U kuzini,Dul i Anny su uzivale u salici kafe.

Anny:Ispalo je jako dobro,zar ne?

Dul(zamisljena):Si.

Anny(uzima joj ruku u znak podrske):Dul sve ce biti u redu,vidjet ces

Dul:Bojim se Anny.Ako ne radim ispravno.Ako Tomas ima u pravu i ovo se pokaze katastrofalno?

Anny:Naravno da nece.Nitko nece cuvat ovu djecu kao ti

Dul:U kuci od Paule svatko ima svoj mir.

Anny:I ovdje takoder.Facu ima svoju sobu, Mar je sretna sa mjestom gdje smo je stavili,Val i Oli su sretne sto spavaju skupa.Uostalom ovako ce bit samo nekoliko dana dok se papiri ne rijese,poslije mozete zivjeti u kuci od Valerie i Luisa

Dul(tuzna):Istina

Anny:Prodat ces stan?

Dul:Nadam se da ocu.Uostalom trebam vise novca.

Anny:Ne znas koliko su novca ostavili Valeria i Luis?

Dul:Ne jos.Ali ne mislim dirat taj novac.Zelim da ga djeca iskoriste za fakultet kad narastu.Samo cu dirat kad bude potrebno...da platim proslavu od Mar
Dul: - Supongo que sí. Además voy a necesitar más dinero.

Anny:Cini mi se dobro,ali ga mozes koristiti za nesto sto ces trebati i..

Dul(odlucna)Ne.Valeria i Luis su cuvali taj novac za njihovu buducnost i tako ce biti

Anny(grleci je)-Jedina si,prijateljice.Znas da se ponosim sa tobom=

Dul:I ja sa tobom.Hvala prijateljice

Poncho se vrato u kuzinu te ih promatrao njezno,pa se pridruzio u zagrljaju.

Poncho:Facu spava i Mar se jos kupa,kao sto se cini,mislim da podsjeca na tebe.

Dul(udareci ga):Jako zahvalno

Anny:Kasno je bebe,idemo(zagrlila je Dul) Laku noc Dul

Poncho:Ako trebas nesto,mi smo na katu ispod

Dul:Hvala

Poslije odlaksa njezinih prijatelja i nakon sto je vidjela svoje 4 necaka kako spavaju,otusirala se i sklupcala se u krevet sa Olivio.Njezine su se oci brzo zatvorile.

Zapravo nije imala ideju da ce slijedeci dan biti 1000 puta gori od onog koji je je upravo zavrsio.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   sub 21 kol 2010, 13:40

CAPÍTULO 7

Morao je uskoro otici u urednistvo.Bit ce tamo nekoliko sati.Zeli predati ovaj materijal i poslije ce uzeti 15 dana odmora koje jos nije iskorstio.

Pustila je svoje necake da ih cuva Anny,koje nasrecu nije vratila.
Vratila se u svoj stan.Mir kuce joj je nedostajao,ali poruka na stolu joj je odgovorila na pitanja koja muce njezinu glavu.

Amix:

Ne znam kako sam to ucinila,ali sam pozvala tvoje andele da izademo da se opuste i bili smo u Mc Donald's.Val je cijelo vrijeme zivahnaFacu gotovo nije plakao cijelo jutro,a Mar je bila tuzna dok nije dosao taj djecakm,ako me razumijes.Oli se razveselila kada sam joj obecala Cajita Feliz.
Otisli smo u 12.15,ako si dosla doma,reci nam

Besos amix
Anny

Nasmijala se,Barem su njezini necaci poceli da se oporavljaju.Bilo je nesto pozitivno u cijelom iskusenju i boli.Pogledala je svoj sat:12.25.Ima 10 minuta da su otisli.Nazvat ce svoju rpijateljicu da je pita kad ce otic od tamo.

Smijala se kad je dosla Pati da jedu i gledala svoju najmladu necakinju kako skace na igrackusok je Val razovarala sa drugom djevojcicom.Nekoliko Centimetara dalje Anny ih je promatrala dok se igrala sa Facuom,i malo dalje,Mar i Thiago su pricali.

Priblizila im se da uzivaju u ukusnom rucku.Uzivali su u rucku.Oli i Vali su se vratili igranju sa lutkom,Facu se igrao sa jednim djecakom,i Mar je bila u banji,dok su Dul,Anny i Thiago pricali

Dul:Jako je zivahna,zar ne?

Thiago:Da.Kad san dosao pricala mi je puno ovome,placuci,i ja sam je uspio smiriti.Ja to znam najbolje

Anny(udarajuci Thiago njezno) : Jos mi dugujes Thiaguito

Thiago: :cara_sonrojada:

Dul: - Anny !!

Zvuk njezina mobitela je prekinuo izazov njezine prijateljice

Anny:Dul sto je bilo? Tko je bio?

Dul(placuco) : Odvjetnik..

Thiago:Odvjetnik.Sta ti je rekao.

Dul:Paula ce podnijeti tuzbu da mi oduzme djecu .

Anny(ljuta) Sta??

Thiago(grleci je):Smiri se Dul.Nitko ti ih nece oduzet

Anny:Naravno da nece.Nitko ti ih nece oduzet.

Dul:Sta cu?

Anny:Uzmi odvjetnika

Thiago:Ja upoznajem dva,jako dobra

Dul(zadivljena):To?

Thiago:Da.Moja braca su odvjetnici.Siguran sam da ce ti pomoci.

[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   sub 21 kol 2010, 13:41

CAPÍTULO 8
Slusali su pazjivo pricu njihovog mladeg brata.Bilo je za pomisliti da nijedan od njih nece reci ni rijeci,oboje su imali jednu misao:osim sto je iznimno lijepa,ova zena je jaka,sigurna,odlucna i imala je puno ciljeva.meduti, njihva misljenja su bila razlicita

Patricio:Cini mi se kao zena jako hravra,koja se bori za svoje necake i zeli ih,znajui sto treba sve zrtvovat.

Chris:Ovo mi se cini kao jedna lusot

Patricio:Zasto?

Chris:I sam si rekao:mora se puno zrtvovati da bi se brinula za djecu.Ima 23 godina i brinut ce se o cetvero djece.Ne razumije zasto komplicira svoj zivot kad je njezina sestra udana i moze odrzati stabilnu obitelj.Na taj nacin ce ispunjavati ulogu tete i osnovati svoju obitelj.

Thiago:Ja ne mislim tako.Ako su Marini roditelji prepustili skrbnistvo Dul,mora biti iz nekog razloga

Chris:Naravno.Nikad nisu vjerovali da ce netko morati odgajati njihovu djecu.Ne vjerujem da su mislili da ce umrijeti i ostavtit cetvero djece Dulce.

Patricio:Daj mi telefon Thiago,idem je nazvati(Chrisu)-Cestitam brat,imas svoj prvi slucaj.

Patricio:Da.Ti ces naplatiti,ali ja cu biri vrlo oprezan(tako cu vidjeti dul)

Chris:O cemu mislis?

Patricio:O nicemo.Uzbuden?

Chris:Da.Ali prije me upitaj sto mislim o slucaju.Za mene djeca bi trebala

Thiago(prekidajuci ga) : Medu tom djecom je Mar,ako je razdvoje od Dul ona ce umrijeti.Pomoci ces joj?

Thiago(rugajuci mu se) :Nesto si samouvjeren

Chris:Siguran Thiago,suvise sam siguran,kao dobar odvjetnik

Patricio:Idem nazvati Dul da se vidimo sutra ujutro(umirem da je vidim)

Chris.mislim da mora biti zabrinuta ne znajuci sto ce biti sa djecom,bolje da joj kazemo vec jedanput

Thiago:Kazes...

Chris:Da.Idemo kod njezine kuce(tako cu je moci vidjeti)
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   sub 21 kol 2010, 13:42

CAPÍTULO 9

Oli,Val i Facu mirno spavaju,nesvjesni situacije u kojoj se nasla njihova tetka i u koju su ukljuceni izravno.

U kuzini,Mar i Dul su pili salicu caja.Ne zeli zabrinuti svoju necakinju,ali takoder joj ne zeli lagat ni siliti Thiaga da otrije sto se dogada.

Dok se tusirala da se smiri,Dul je cula kako zvoni telefon od Mar,pretpostavljajuci da je Thiago da joj zazeli laku noc.Taj djecak joj se svidao,mogla se osjetiti njegova ljubav prema Mar.Plemenit je,drag,zastitnik i divan..tako divan kao...

Mientras se daba una ducha para relajarse, Dul oyó sonar el teléfono de Mar, supuso que sería Thiago para desearle las buenas noches. Ese niño era un encanto, se le notaba el cariño hacia Mar. Era noble, honesto, tierno, protector y cautivante...tan cautivante como...

Flashback
Njihove su se oci brzo nasle.Jedan par ociju boje kafe,intenzivne,duboke,briljantne su je gledale napeto,pokusvajuci vidjeti preko,dodi vise nego sto pokazuje njezin pogled.Eksplozija topline mi je preplavila tijelo.Njezin puls je poceo ubrzavati,dok su joj noge pocele prijetiti da se pasti.
Taj pogled tako tuzan,tisuci suza,skrivale su jedinstvenu slast.Te usne koje je tako zelio kraj vrata koledza mu se cinile 1000 puta slasnije nego nekoliko centimetara daleko.Njegovo tijelo je napeto,uzrokuje nepoznatu senzaciju do sada.Impuls mu je izasao iz dubine njegova bica,prisilio ga da djeluje
Drzao je jako,umotana u njegovom narucju,pruzajuci joj zastitu.
Daleko,on je odgovorio na njezin zagrljaj.Ovi jaki zagrljaji su joj vratili dio mira.Otkucaj onog srca kucaju skupa sa njegovim,zarobljena u miru,dok je u dubni osnovana jedinstvena senzacija,jedna senzacija koju nikad nije iskusila sa nikim drugim,cak i Tomasom

Chris(sapuci joj)Zao mi je.
Dul(bez da ga pusti)Hvala
Za nekoliko sekundi je izgubila pojam o vremenu.Samo je postojao ovaj momet skupa sa ovim strancem koji joj pruza toplinu i zastitu.Bilo je macino,jedinstveno.Najcudnija i neobjasnjiva senzacija koju nikad nije osjetila
Nastavili su se grliti u tisini,Zeleci da ova unija bude vjenca.Osjecali su se tako dobro zagrljeni.

Fin del Flashback
Nasmijala se njezno,kad je cula svoj telefon koji je prekinuo ovu slatku uspomenu.
Dul:Bok...Tomas(izgnjavljenja)Konacno si se sjetio da postojim..Sta..Nemoj vikat na mene....(ljutita)nije ludost ni sala,to je moja odluka i moja zadnja rijec(ljutito poklopi) Budala

Novi prekid,zvuk zvona
Zavrsila je sa oblacenjem pidzama i otisla je u sobu da se nade u lice sa thiagom,osmijehom Patricija i tim ocima boje kafe koje su joj usadile mir i nesto vise...
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   ned 22 kol 2010, 18:43

CAPÍTULO 10

Strpljivo im je rekla kako su dali stvari od smrti njezine sestre i sogora.Obojica su je slusali napeto,dok su Thiago i Mar pripremali kafu.

Obojica su naravno htjeli biti njezini odvjetnici,i ona ih je primila sa zadovoljstvom
Patricio je promatrao.Nije mogo skinuti pogled sa nje..njezina usta,kosa,koza,oci....njezine oci su bile uperene u...Chrisa

Chris je gledao napeto.Ijako je osjecao divljenje za Dul,zelio je napraviti,zadrzao je misljenje da je ovo ludost.Njezina sestra se mogla brinuti za djecum,dati im stabilnost,obitelh,,,i ona mogla biti njihova tetka i brinuti se o njima bez potrebe da zrtvuje svoj zivot.Bio je vise nego siguran u svoju poziciju i pa je odlucio demnostrirati

Dok u kuzini...

Mar:Hvala

Thiago:Zasto?

Mar:Za sve sto radis.Znam da si pitao svoju bracu da pomognu Dul.

Thiago(dolazeci njezno):To sam napravio za tebe

Mar se nasmijala slatko.Drhtali su.Njihova srca su kucala 1000 na sat,pul se ubrzavao.Dugo ocekivani poljubac je dogodio izmedu njih,kad su vristanja iz sobe razbili magiju trenutka

Trcali su iz sobe i nasli su ljutu Dulce

Dul(ljuta):Sta ti se dogada budalo?Idiot si ili sta??

Chris:Oprosti mi,ali te ne razumijem.Tvoja sestra ima dobru ekonomsku poziciju,muza,nema djece,dovoljno je stara i zrela da se brine za njih.Mozes biti jos uvijek njihova tetka i svakodnevno ih posjecivati.

Dul(gnjaveci)Patricio,ne zelim da vas brat bude na sudu.Umjesto da me brani i podrzava,on ce me srusiti.
Chris:Varas e.Ako se ti zelis brinuti o troje male djece i baciti sve sto ste postigli u 23 godine,samo naprijed.Napraviti cu sve da ta djeca budu tvoja.

Patricio (grleci ih oboje):Savrseno.Znaci Chris se vratio u akciju.Nitko i nista nas nece sprijeciti da pobijedimo ovaj slucaj.

Dul i Chris su se gledali prkosno,pokusavajuci sakriti osjecaj koji je jaci od njihovog gnjevnja....rodilo se nesto sto objasnjivo raste.

Zvuk zvona je smrio dufi.Vrata su se otvorila i iza njih se pojavio Tomas
Kada se cinilo da je paklenski dan zavrsio,dosao je Tomas i ukazalo se Dulce da najgore tek dolazi

U putu do kuce,Patricio i Thiago su nastavili gnjaviti Chrisa

Patricio:Kako su se usudio ono reci?

Chris:Nisam joj to reko sa zlocom.Samo sam joj rekao sta mislim

Thiago:Ali ona zeli ostati sa svojim necacima,i nadam se da znas da si njezin odvjetnik i da je branis.

Chris:Okej,oprosti.Nije bila losa namjera,uostalom rekao si da ce ostati sa djecom,zar ne Patricio?

Patricio(ometen):Da

Thiago:Na sta mislis

Patricio:Na onog Tomasa,ne svida mi se uopce

Thiago:I meni takoder,idiot je

Patricio(znatizeljno):Oye Chris,zasto te je onako gledala?

Chris:Mora biti radi zagrljaja

Thiago:Kojeg zagrljaja??

Chri(reagirajuci):Nijednog,nije vazno.Ni meni se ne svida taj tip

U stanu od Dul

Mar ej lezala sa Oli u sobi od Dul,zato da njezina tetka moze pricati sa onom budalom od njezina djecaka.Zaspala je grleci svoju mladu sestru

Dul i Tomas su se svadali vatreno

Tomas(van sebe):Moras zavrsiti sa ovim Dulce Maroa

Dul:Razumi Tomas,ne mislim zavrsiti sa ovim.Volim svoje necake i necu ih napustiti

Tomas:Napustiti?Nitko ne govori o napustenju.Neces ih napustiti,ostaviti ce ih sa tvojom sestrom,ona ce ih cuvati bolje nego ti.Tako ti je rekao Christopher.

Dul:To nije istina.Ja ih volim vise nego itko na ovom svijetu.Nitko ih nece bolje cuvati nego ja.

Tomas:Vise nego itko na ovom svijetu? Vise od mene

Dul:Ljubavi se razlikuju.

Tomas:U svakom slucaju ne mozes nastaviti s aovim.Ne mozes se suprostaviti sestri na sudu.

Dul:Naravno da mogu.Nije bila moja ideja.Ona me odlucila tuziti i boriti se za skrbnistvo,ijako moja sestra da zele biti sa mnom.

Tomas:Dulce Maria,dobro razmisli.Ne mogu dopustiti da si unistavas zivot.Tako da ces morat birati.

Dul(zbunjena):Birati?

Tomas:Da.Ja ili tvoji necaci

Dul(iznenadena):Sta?

Tomas:Cula si.Ako ostanes s anjima,nase je istog trena gotovo.Ne mislim se brinuti o 4 djece koja nisu moja

Dul ga je gledala ocima punih suza.Nije mogla vjerovati kakvo je cudoviste njezin decko,progutala je bol,nije zeljela plakati ispred njega

Dul:Dobro Tomas,ako zelis,dobro.Nase je zavrsilo.

Tomas:Sta?

Dul:Cuo si.Od ovog trenutka,nase je zavrsilo.Ne zelim te vise nikad vidjeti u mom zivotu

Tomas:Luda si.Unistit ces si zivot.Ostat ces sama,zato me dobro slusaj Dulce Maria:nikoji tip sa zdravom pameti nece htjeli zenu koja se brine za 4 djece,barem te nece shvatiti ozbiljno.Najvise sto ce tipovi bit sa tobom je vrlo malo da bduu sa tobom u krevetu i onda ces im dosaditi.Ostat ces sama

Dul(odlazeci do vrata):Zavrsio si?

Tomas:Da.

Dul:Onda idi.

Tomas:Tomas je dosao do vrata i okrenuo joj se jos jedanput

Tomas:Unistit ces se.

Tomas je izasao iz stana zatvarajuci vrata iza njega.Dul je pala.Osjecala se sama,nemocno i nezasticeno kao da je ispred vulkana koji ce eruptirat.Suze su joj tekle niz lice ocajno.Netko tko je cuo razgovor,dosla je do nje i zagrlila je

Val:Ne placi tetka,ja sam sa tobom

Dul je zagrlila svoju necakinju placuci u tisini
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   pon 23 kol 2010, 23:58

CAPÍTULO 11
Jutro je doslo brzo. Nije mogla sklopiti ni oka.Samo je plakala nekontrolirano.Njezin savrseni zivot se srusio,jedino istino,jedino sto je cinilo sretnom je da ima ovu djecu kraj sebe

Mar i Facu su odlucili da idu u skolu,znajuci da ce biti tesko, ali su shvatili da je doslo vrijeme da pocnu i obnove svoje zivote,njihovi prijatelji su ili spremni pomoci im u svemu.Uciteljica od Valentine je bila na putu,pa zato je ona ostala sa Dul

Poncho je odvezao Mar i Facunda na koledz zato sto mu je usput.Val i Oli su spavale,dok je Dul govorila sve Anny sto se dogodilo proslu noc,o njezinoj prepirci sa Chrisom i njezinom raskidu sa Tomasom.

Anny se iznenadila kada je vidjela svoju prijateljicu kako se svadala sa gotovo nepoznatim covjekom,i na kraju i sa Tomasom.Ali niej govorila nista,ali Dul je nastavila pricati bez prestanka...o Chrisu.Netko ih je slusao pazljivo.

Poslije dugog razgovara sa prijateljicom,Dul je spremala svoje necakinje da ih povede u kucu od Anny,ona je morala ic u Buffete de Abogados od Patricia

.Val:Oces li biti puno s atvojim odvjetnicima?

Dul:Ne ljubavi.mozda 1 sat.

Val:Mogu ic sa tobom?

Dul:Dosadivat ces se puno.

Val:Ne.Molim te.Obecajem da cu biti dobraa,poslije cu te pozvat na sladoled

Dul: - Vas a aburrirte mucho Val.

Dul(smijuci joj se):Dobro,ostavit cemo Oli kod Anny i mi cemo otic.
Dosle su ured.Celia,tajnica od Patricia ih jeprimila.Dul se vratila u ured,dok je Cela zabavljala Val u cekaonici sa casopisima i nekoliko karamela

Chris se vratio u ured

Chris:Dobar dan Celia.

Celia:Dobar dan Christopher

Chris(promatrajuci Val):I ko je ova lijepa gospodica?

Val se nasmijala slatka,priblizila mu se i dala mu ruku

Val:Zovem se Valentina Alcolta

Chris:Alcorta?Ti si sestra od Val?

Val:Da..ti si?

Chris: Christopher Uckermann..ali me mozes zvat Chros

Val je pala ruku i pogledala ga je ozbiljno

Val:Odvjetnik si od moje tetke Dul?

Chris:Da.

Val ga je pogledala ljutio, onda ga je udarila u glezanj i izasla je trceci iz sobe.

Chris je vikao od boli.Celia je potrcala za djevojcicom,ali chris je zaustavio i posao je za njom

Nasao je u ulazu u ured

Chris(zbunjeno,ali mirno):Zasto si me udarila?

Val(placuci)Zasto si los?
Cris(sjedne kraj nje)Nisam los
Val:Jesi,ne zelis da ostanemo sa mojom tetkom dul.
Chris:Nije to..Nego ja...

Val(placuci)Vjerujes da je moja tetka Pual dobra,ali moja mama nas nije ostavila sa njome jer ona nije htjela

Chris(zamisljen)Dobro...to je istina,ali...

Val:Ali nista.... Idiot od Tomasa je prekinuo sa njom zato sto zeli ostati sa nama.

Val:Da.Kaze da zeli osnovati svoju obitelj i da mi nismo njihova djeca

Chris:Tko ti je rekao to?

Val:Slusala sam kad je pricao sa tetkom Dul.
Chris je sutio nekoliko sekundi.Znao je da je naudio Dul,ali nije mogao izbjeci radost kada je saznao da je sada Dul sama...sreca?Christopher Uckernabb,ni u snovima,dali jos mnogo vremena da se stvarno pocnes zanimati za zenu.Uostalom Dul i ti..skupa? ne ne ne.Ti vrlo dobro znas sta zelis,i en zelis kucu pune djece,ne zato sto nisu njegova,nego zato njegov sin ne bi imao sve moguce prednosti,i sa 4 djece,5 kontajuci i Thiaga.To bi bilo ruzno.Ne samo da je zamisljao zivot sa Dul i njezinim necacima,nego je razmisljao sto ce ponudizi svojemu sonu,njegovom sinu i ovoj zeni koja mu je koja mu je oduzimala san.Najgore je bilo sto jedino,ali falilo u tom snu jest jedino ekonomska pozicija koja je bila potrebna za odrzavanje tako velike obitelji.Bili bi ga icega kostalo da ga zavoli ovu djecu:Mar mu se svidala,Val je bila cista slatkica,sigurno su Facudno i Oli.I Dul,kad bi jedan muskarac stajao u njezinoj blizini nije mu trebalo vise od 2 minute da se zaljubi u nju:bila je lijepa,pametna,borac,hrabra,imala je oci koje su sposobne da izlude svakoga,najpozeljnija usta,i tijelo od kojeg se nikad ne bi umorio kad bi vodili ljubav.Bila je jaka,odlucna,transparetna,jednostavno savrsena.Kako sam mogao naci toliko kvaliteta u jednoj zeni koju prakticki ne poznaje?Zaludila je i njega takoder? Ili je ozbiljno volim..

Val:Zemlja zove Christophera

Chris:Oprosti,bio sam zamisljen

Val:Primjetila sam.Smijes se kao idiot

Chris(pazeci i gledajuci je napeto):Valentina,dobro me slucaj:nitko te nece odvojiti od tetke.Ona ce se brinuti za vas i nitko je nece zaustavtiti.

Val(smijuci se)-Kunes se?

Chris:Kunem se

Val se nasmijala uzbudeno,ali mu je poslije poklonila topao zagrljaj

Val:Hvala Chris

Chris(grleci je):Nista,princezo

[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   pon 23 kol 2010, 23:59

CAPÍTULO 12

Kad joj je kupio sladoled,vratili su se u urede.Dok je malena ostala sa tajnicom,Chris se vratio u ured gdje je njegov brat pricao sa Dul

Chris:Bok(gledajuci Dul)

Dul(smijuci se sramezljivo):Bok

Njihovi su se pogledi nasli.Promatrali su se netremice,u tisini.Njihove oci su govorile vise nego 1000 rijeci.Patricio ih je gledao neugodno.Ijako nije to htio priznati,postojala je veza koja je postojala izmedu njegovog brata i te zene koja ga je izludila.Njegov telefon je poceo zvoniti

Patricio:Hola...Gospodine Ordoneze, kako ste? Da,pricekajte minutu...(pokrivajuci slusalicu,Chrisu)Izaci cu na minutu,odma se vracam

Chris(sjedne zajedno sa Dul):Okej

Patricio ih je opet pogledao.Ljubomora ga je grizla.Ali znao je da Dul ima decka,i da Chris previse pazljiv da se spetlja sa zenom koja ima toliko obaveza

Dul je gledala kako se vrata zatvarala iza Patricia,zatim se usredotocila na Chrosa

Chris:Kako si?

Dul:dobro

Chris:Sigurna?

Dul(neugodno):Naravno da da

Chris:Znas,pricao sam sa jednom posebnom damom.Zove se Valentina

Dul:Upoznao si je?

Chris:Da.I mogu ti reci kako sam je slusao..mogu ti sa sigurnoscu reci da je kao tvoja odvjetnica,Ona me natjerala da vidim nesto sto nisam primjetio,da tvoja sestra i sogor su te izabrali radi necega(smijuci joj se) I ko sam ja da recem drukcije?

Dul se takoder nasmijala

Dul:Jako mi je drago da su moja dva odvjetnika uz mene

Chris:Jako si hrabra Dulce Maria

Chris se ustao i poceo setati po sobi,gledajuci police pune kniga o pravu.Dul je promatrala svaki pokret tog muskarca.Nije znala zatso,ali ga nije mogla prestat gledati

Chris:Valentina je jako pametna djevojcica i zabrinuta je za tebe

Dul:zasto?

Chris:Osjeca se krivom zato sto si prekinula sa deckom

Ijako je pokusala da ne misli o toj temi,rijeci od Chrisa su je podsjetila na ono sto oce zaboraviti,i briznula je u pkac.

Sjedio je kraj nje u tisini.Nije razumio zasto,ali su mi se dusa slomila kad je vidio kako place.Dao joj je svoju maramicu da obrise suze.

Dul(placuci) Ne mogu vjerovati da me tjera da biram izmedu njega i necaka.
Chris:Mogu ti reci nesto?

Dul ga je promatrala.

Cris:On je budala koji te ne zasluzuje,ako te natjerao da biras izmedu njega i njih on te zapravo ne voli (brise joj suzu)-Ne kako ti zasluzujes.

Dul ga je promatrala sekundu i onda se bacila u njegova prsa i pala u plac.Cris je zamotao u svoje narucje,osiguravajuci joj mir,zastitu i podrsku.

Dul:Ne zelim ih izgubiti,Chris

Chris:Neces ih izgubiti,kunem se

Opet su se stopili u zagrljaj.Nastavili su se grliti u tisini.Moglo se samo cuti smrcaju od Dul.

Vrata su se otvorila,i Patricio je gledao zapanjen ovu scenu.Okrenuo je da izade iz ove sobe tiho,primjecuju da su se njegov brat i ova zena zaljubili,koji nisu bili svjesni njegove prisutnosti

[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   uto 24 kol 2010, 00:00

Sutra...
Prvi poljubac...

Dul(grleci ga):Chris bojim se

Chris(grleci je):Smiri se.Sa mnom si. Uostalom samo si u liftu

Dul:Samo u liftu?Ovdje smo zatvoreni i ne mozemo izaci

Chris(saleci se):To zvuci primamljivo

Du ga je pogledala iznenadeno i uspustila je uzdah
Dul la observó sorprendida y luego soltó una carcajada.

Dul:Budala si

Chris(smijuci joj se)-Dul,smiri se i probaj se opustiti

Dul ga je gledala napeto

Dul:Hvala sto me pratis.Ne znam kako cu ti ovo platiti

Chris:Poslije ogromnog putovanja,prepirke i zaglavljena u liftu,barem mi dugujes veceru

Dul:Razmislit cu jos.

Njihove su se oci opet nasle.Rijeci nisu trebale...njihove usne su radile za njih,izrazavajuci potisnutu zelju od nekoliko tjedana..ovaj poljubac je pocetak necemu tako lijepom,ali tako opasnom

[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   uto 24 kol 2010, 18:24

CAPÍTULO 13

Oslanjajuci se na balkon svoje kuce,promatra zvjezdano nebi,misleci o dogadajima koja su se dogodilla ovih 3 tjedana.Dijelio je toliko dana uz sebe upoznavajuci je vise,a njegovi osjecaji su rasli i pomalo su se uocavali na povrsini.Ali ne..on je znao tocno sto zeli u svom zivotu.Izmedu njih moze biti samo dobro prijateljstvo.Nije mogao sve napustiti zbog jednog impulsa..ali nije priznao da se taj impuls ljubav.
U tisini noci, recorría su departamento.Vratila se u sobu od Facua.Njezin je necak mirno spavao sklupcan izmedu svojih nogu,glreci loptu americkog nogometa:dara od Chrisa nakon sto ga je odevo u nedjelju na utakmicu,jezin necak je tesko obeshrabljen radi svojih roditelj,samo je Chris je bio sposoban da ga potakne da ga razveseli.Zatvorila je vrata oprezno i vratila se u sobi.Nasmijala se kada je pogledala ove ormare koje je Chris napravio uz pomoc Poncha:sada Mar ima svoju sobu i totalnu privatnost.

Opet se nasmijala,ali nije mislila na svoje necake.Sada je mislila o tom covjeku koji joj je postoa veliki prijatelji.Cris je bio uz ju u svakom trenutku.Ne samo da je pomogao Dul da dobije skrbnistvo,nego je i pomogao da je razveseli djecu:Chris je bio velika podsrak,nije je pustio samu ni na jednu minutu,pogotovo sada kada je Patroco otputovao u New York,i on se morao brinuti za sev u vrijeme njegove odsutnosto.Vrlo je metodican,neosporan:ali je plemenit,iskren,odlucan i suvise atraktivan.Nije mogla negirati:Chris Uckermann je previse privlacio.On je nevjerovatan cpvjek,ali bio je izvan njhovih mogucnosti,posebno sada kada usvaja 4 djece:ko bi mogao biti sa nekim ozbiljno kada ima toliko obaveza?
Ovaj osjecaj je muci ovih dana.Sklupcala se u krevetu sa Oli,ijako je pokusala zaspati 100 puta,uspjela je zaspati.

Bila su 8 ujutro.Anny i Poncho su spremni da odvezu njezine necake.Dul se redivaladok je cekala Chrisa.Njezin "prijatelj ce je pratiti do Acapulca da ona posjeti Loli,jedinu sestru svoga dogoras Luisa.Chris i Patrico su je uvjerili da ce svjedocenje Lole biti u njezinu korist,tako ce Dulce imat vise sansi da dobije trajno skrbnistvo.Rociste za skrbnistvo je pocelo prije dva tjedna,a za 3 mjeseca ce znati konacnu presudu.U meduvremenu Patricio i Chris su uspjeli da Dul dobije privremeno skrbnistvo and djecom.

Putovali su zivahno.Kemije izmedu njih dvoje je bila neporeciva i oboje su se upoznali bolje dok su se zabavljali.

Dosli su u kuco od Lole,vrata su se otvorila,iznenadenje je bilo veliko kada su vidjeli jako poznato lice,

Dul:Sta radis ovdje?

Paula:Provjerila sam ono u sto sam sumnjala.Vidis Lola? Imala sam pravo.Znala sam da ce doci

Dulce(zbunjeno):Sta?

Dul(tuzno):Ne mogu vjerovat.Vjerovala sam da si dobra osoba,sada vidim da sam se prevarila

Dul:O cemu pricas?

Paula:Nema potrebe da se pretvaras Dulce Maria.Ovdje si zato sto zelis nagovoriti Lolu da svjedoci za tebe da ostanes sa djecom

Dul:Naravno da zelim ostati sa djecom

Lola:Sa djecom i sa njezinim nasljedstvom.

Dul:sta?To nije istina

Paula:Nemoj biti licemjerna.Ne zelis ti djecu,trebala si ih ostaviti meni,ali kada si cula da su ostavili 250.000 dolara u banku,promijenila si misljenje.

Dul(placuci):To nije istina i ti to znas.

Lola:Grozna si.Ali nek ti bude jasa jedna stvar,napravit cu sve gotovo sve da ti oduzmem moje necake.Necu dopustiti da im oduzmes novac.

Dul je pokusala osgovoriti,ali njezine su se rijeci utopile u placu.Srecom,netko je dosao obraniti.

Chris:Dobro me slusajte oba dvije.Kao prvo nitko te nije dosao nagovoriti na ista Lola,samo smo mislili da volis dovoljno svoje necake da zelis najbolje za njih,i nema nijedne sumnje da je Dulce Maria najbolja za njih.Ona ne mora imat muza,veliku kucu i zrelost,ali ima previse ih voli,i zrtvovala se puno za njih. Kao drugo Lola,istina je,prvo je Dul mislila ostaviti djecu Pauli,ali zato sto se bojala da nece biti ono sto treba djeci,i promijenila je misljenje ne radi prokletog novca,nego zato sto ih voli i sto se odlucila boriti za njih.Ali ako ti oces vjerovati ovom,ajde.Mi imamo nesto vrlo vaznija,ISTINU,sa tim smo postigli nesto i pobijediti cemo na sudu.

Rekao je ovo,uzeo Dul za ruku i otisao odande,ostavljajuci zacuednu Paulu i Lolu pune sumnje.Hodali su dva bloka u tisini,onda se Chris zaustavio pred nju.

Chris:Jesi li dobro?

Dul ga je gledala duboko,pa mu se bacila u narucje placuci

Dul:Oduzet ce mi ih.

Chris:Nece.Kunem ti se sa mojim roditeljima da ti ih nitko nece oduzeti.

Dul mu se njezno nasmijesila.Znala je da se Chris nije uzalud zakleo,ponajmanje zato sto se kleo sa svojim roditeljima.

Chris(brisuci joj suze):Ne placi,vratimo se u hotel,otusirat cemo se i pozivam te da jedemo nesto.Izaci cemo u 6 sati,sta kazes?

Dul:Prihvacam

Chris(uzimajuci joj ruku=-Jako dobro gospodice,onda znaci idemo.

Sat poslije,Chris je pokucao na vrata njezine sobe,Dul ih je otvorila smijuci se

Chris:Spremna?

Dul:Spremna.

Chris:Dobro,jer umirem od gladi.

Hodali su do lifta,kada se Chris iznenada rekao

Chris:Zaboravio sam ti reci,lijepa si

Dul:Hvala.

Usli su u lift.Chris je pritisnuo tipku 0 za odlazak u prizemlje,kada se sve smracilo.

Dul(uplaseno):Sto se dogada?

Chris:Nestalo je svjetla(struje).Koja losa sreca,ovo se dogada jedanput u 10 godina i moralo se bas danas to dogoditi,sa nama ovdje i u liftu(sjedne na pod)Ah,sada moramo cekati da otvore.

Dul je hodala u krugovima,nervozna.Chris je to primjetio i priblizio joj se

Chris:Sto ti je?

Dul(grleci ga):Chris bojim se

Chris(grleci je):Smiri se.Sa mnom si. Uostalom samo si u liftu

Dul:Samo u liftu?Ovdje smo zatvoreni i ne mozemo izaci

Chris(saleci se):To zvuci primamljivo

Du ga je pogledala iznenadeno i uspustila je uzdah

Dul:Budala si

Chris(smijuci joj se)-Dul,smiri se i probaj se opustiti

Dul ga je gledala napeto

Dul:Hvala sto me pratis.Ne znam kako cu ti ovo platiti

Chris:Poslije ogromnog putovanja,prepirke i zaglavljena u liftu,barem mi dugujes veceru

Dul:Razmislit cu jos.

Njihove su se oci opet nasle.Rijeci nisu trebale...njihove usne su radile za njih,izrazavajuci potisnutu zelju od nekoliko tjedana..ovaj poljubac je pocetak necemu tako lijepom,ali tako opasnom

Zadnja promjena: Ojos de cristal; pon 30 kol 2010, 23:02; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 26 kol 2010, 01:02

CAPÍTULO 14

Mislio da ce rastopitit kada bude osjetio njezine usne,ali srecom bio je okruzen bokovima koje je cvrsto drzao.Njezine usne su imale nevjerovatan okus.Osjetio je da ce umrijeti u istom momentu kada je osjetio jezik svog "prijatelja"koji je napravio prolaz u ustima da ude u nju i da pocnu igrati vatrenu igru

Tresla se..Nikad nije uzivala toliko u poljubcu...Te barsunaste usne su se izgubile izmedu njezinih.Nikad nije dozivila nesto tako slatko i magicno do ovog trenutka.Ali nikad ne kazi nikad...

Bili su svom svijetu.Ostali su bez zraka,ali nisu se htjeli odvojiti.Mozda zato da ne slome magiju ili mozda radi straha da se suoce sa razlozima ovog poljubca.

Ali sudbina se igrala sa njima,i nazalost vratilo je svjetlo.Lift se pokrenuo iznendada,uzrokovajuci da oboje padnu na pod,Chris padne preko Dul

Chris:Dobro si?

Dul:Da,ti?

Chris(smijuci se):Nikad u zivotu nisam bio bolje

Dul se nasmijesi sramezljivo.Vrata lifta su se otvorila,stariji ih se par preplasio kada su ih vidjeli u takvoj situaciji.

Dul:Koja bruka

Chris:Da.Sigurno si mislili svasta

Dul(smijuci se):A gdje ces me odvest?

Chris:To je iznenadebje,vidjet ces

Dosli su u restoran sa nevjerovatnim pogledom

Dul je gledala krajolik,zapanjeno

Chris(smijuci se):Svida ti se?

Dul:Svida mi se.Ima nevjerovatan pogled

Chris:Mislio sam da je ovo najbolji nacin da zavrsimo dan.Imala si tezak dan,zar ne?

Dul:Da.Ne mogu vjerovati da je Paula sve ono napravila

Chris:Smiri se.Paula je luda,ali ti imas najbolje odvjetnike na svijetu i branimo ce te zubima i sa noktima

Dul(smijuci se):Znam.To si mi dokazao ovaj tjedan

Chris:To nije nista.Dodi,idemo jest

Sjeli su na stol sa pogledom na more

Dul:Chris hvala ti sta si me branio.Kada mi je Lola rekla sve ono,toliko me bolilo da nisam mogla reagirati,dobro je sto te imam ovdje.Nitko me nikad nije branio tako.Drago mi je sta si dosao sa mnom.
Chris:stvarno

Chris: Unatoc tomu sto se dogodilo u liftu?

Dul je pogledala prema dolje posramljeno

Dul:Zasto si ono napravio?

Chris:Dul..ja

Dul:Dobro ya znam.Napravio si to zbog impulsa(nagona?

Chris je gledao sekundu.Znao je savrseno da ono sto je napravio u liftu nije bio samo impuls,nego osjecaj koji je izasao na vidjelo.Ali oce li biti u mogucnosti da ga iskaze?

Zadnja promjena: Ojos de cristal; sub 30 lis 2010, 02:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 26 kol 2010, 01:03

CAPÍTULO 15

Mar je spavala i Anny je bila spremna da pode.Pricale su vise od 3 sati o tome.Nijedna se nije usudila pitati,a ona neuporno ne govorizi sto se dogodilo tog popodneva.

Gledala je svoje necake i nasmijala se.Znala je da ih nece nitko oduzet,njezini odvjetnici su je podrzavali i branili je sa zubima i noktima.Uostalom nije bila sama

Nije mogao spavati.Vrtio se po krevetu misleci na to sto se dogodilo ove veceri.Znao je da ce biti vrlo tesko nastaviti sa svojim savrsenim zivotom,nakon takve ispovijesti,svaki put se sjecao tog trenutka,osjetio je bez obzira koliko je bilo tesko,isplati se biti sa njome.Nasmijao se kad se sjetio sjaj onih lijepih ociju kada su cule moje rijeci

Flashback

Dul:Bio je to impuls,zar ne?

Niej znao sta reci.Impuls.To je bilo sve osim impulsa.Bio je svjestan svoji postupaka.Ali Dul je najveca komplikacija u njegovom zivotu,ali komplikacija najljepsa u svemiru.Bio je spreman prihvatiti da je to bio nalet strasto,no kada je pogledao.Bila je posramljena.Cinila mu se tuznom.Tuznom?mislio je Chris.Naravno da je bila tuzna.Trebala se osjecati korisna,i ovom momentu je bila krhka,tako senzibilna.Nije mogao lagati,nije je mogao povrijedit nepravedno,kada je stvarnost bila drukcija.

Podigao je njezinu slatku bradu,nasmijao se

Chris:Dul.Ono sto se dogodilo u liftu nije bio impuls.Vrlo dobro sam znao sta rado,.Poljubio sam te zato sto sam to osjecao(uzdahnuo je nervozno)Dul ja..ja te volim puno..svidas mi se...kunem ti se da mi se to nikad prije nije dogodila ni sa jednom zenom

Dul se nasmijesila iznenadebo.On se opet nasmijao i potapsao je

Chris:Znam da imas puno stvari u glavoi i da si prekinula sa deckom prije mjesec dana(nervozan)Ne ocekujem da ti se svidam.Ali mislim da je bilo vrijedno toga.Osjecao sam da je bilo vrijedno rizika.Ne bi mi smetalo da mijenjam sve moje planove,ako si ti u njima

Dul je slusala utjecajno.Nije mogla vjerovati u ovo sto je cula.Chris joj je rekao da ju zanima i da bi je stavio u sve svoje planove svoga savrsenog zivota samo da bude sa njom.Cinio se kao san..moment,jeli sanjala?Mozda je spavala u liftu ili je cula ono sto je zaista htjela cuti.Glas od Chris joj je pomogao shvatiti da nije sanjala

Chris(nervozan i zabrinut):Dul molim te,reci nesto.Vrijedaj me,udaraj me,ali nemoj me ostaviti ovako

Dul se nasmijala.Izgledao je kao malo dijete sa tim tuznim licem i stavom

Dul:Chris,zelim da znas da su necaci meni najvazniji,i zelim se boritit za njih,zelim im biti majka u kojoj nece moci uzivati,ijako necu biti najbolja.

Chris(smijuci joj se,nervozan):Naravno da ces bit.

Dul se opet nasmijala i nastavi.

Dul:Kada sam prekinula sa Tomasom,osjecala sam da me nitko nece prihvatiti za ozbiljno,sto je naravno logicno.

Chris:Ne,nije logicno.Ti si jedna nevjerovatna zena.Liepa si,draga,pametna.I tako si plemenita da si dala sve da ostanes i cuvas svoje necake,nije te bilo briga sta si mogla izgubiti.Ti rizikujes,boris se i siguran sam da ces dobiti ono sto zelis.Svaki te covjek moze uzeti za ozbiljno.Ja te uzbiljno volim.Zelim biti sa tobom uvijek,naravno ako ti zelis

Dul je ostala u tisini.Nikada nije cula ove rijeci,ni na usnama od Tomasa.Ali Chris je bio drukciji...i ona je htjela biti sa njime uvijek
Opet se nasmijala i zagrlila ga je toplo

Dul:Zelim biti sa tobom Chris.Mislim da vrijedi pokusati

Chris(iznedadeno):Tko ozbiljno govoris?
Dul ga je poljubila toplo

Dul:Ovo je odgovor na tvoje pitanje?

Chris se nasmijao sretan i zagrlio je jako

Fin del Flashback

Opet se nasmijao.Nije mogao vjerovati da ona takoder osjeca nesto jako prema njemu.Sada su bili skupa i bez obzira koliko ce biti teske prepreke,oni ce ih skupa prevladati.

[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   čet 26 kol 2010, 01:04

Unaprijed

Patricio:Mislim da sam zaljubjen

Thiago:Stvarno?I ko je sretnica?

Patricio:Tetka od Mar

Thiago(pljuvajuci sok):Sta?Zaljubjen si u Dul

Chris:Vecera je bila ukusna

Dul:Dugujem ti je,sjecas se?

Chris(smijuci joj se):Naravno.Idem,imamo sutra rociste

Dul:Sta ce Lola?

Chris:Smiri se,sve ce biti u redu

Chris je toplo poljubio.Pomalo se poljubac pojacavao,postaje sve strastveniji

Chris:Bolje da ja idem ili...

Dul:Ili sta?

Chris:Ili cu te zavrsit volit ovdje

Dul(smijuci se toplo):I ko te sprjecava?
Thiago:Bolje da ni ne pitam đe si spavo..ali slusaj me,sinoc sam zvao Patricia

Chris:I sta kaze?

Thiago:Da je zaljubjen

Chris:Stvarno?Pato zaljubjen?U koga

Thiago:U tvoju djevojku

Chris:Sta?

Zadnja promjena: Ojos de cristal; sub 18 ruj 2010, 19:39; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   pet 27 kol 2010, 23:34

CAPÍTULO 16

Aroma lazanja je preplavila kuhinju.Mar se priblizila svojoj tetki sa nestasnim osmijehom

Mar:mmm..lazanje,dobro bijelo vino,mus od cokolade koji izgleda odlicno,spektakularni stol(smijuci joj se)I ti izgledas nevjerovatno.Znas,mislim da ce biti bolje da ovu noc ostanemo spavat kod anny.

Dul(udari je njezno):Cuj mala,hrabra si

Anny se vratila u kuzinu sa Oli u narucju

Anny:Bok.Woww Dul.Izgleda spektakularno

Dul:Nemojte pretjerivati,samo se malo uredila.Hvala sta ih cuvas,samo ce biti nekoliko sati

Anny:Nema sanse.Organizirali smo nesto za ovu noc

Poncho se vratio u kuzinu sa Facuom i Val.

Poncho:Ici cemo u kino

Val:I jesti pizzu

Poncho:Dul,prelijepa si

Dul:Hvala Ponchis

Mar:Idem potraziti nesto za spavanje

Val:I cetkice za zube

Facu i Val su izasli iza Mar

Dul:Hvala sta cete ih odvesti u kino,ali nije potreba da ostanu sa vama

Poncho:Naravno da je.Nemamo vrijeme povratka

Anny(sapuce Dul).Uostalom,ne znas nkad sta s emoze dogoditi

Dul:Anny

Anny:Pa idemo mi.Djeco,jeste li spremni?

Mar:Gotovo

Anny:Idem ih traziti.Zabavi se amiga

Anny je izasla iz kuzine sa Oli u narucju.

Poncho:Uzivaj ardilla.Christopher je dobar tip,to je vrijedno.I voli te,

Dul:To vjerujem.I nadam se da je takav jer ag volim puno.Kunem ti se da se nikad ovako osjecala

Poncho:to je zato sto se nikad nisi zaljubila

Dul:Ljubav?Je li malo prerano da govorimo o ljubav.

Poncho:Naravno da nije.I ti to znas dobro,ardilla

Dul je ostala u tisini.Poncho i ona su bila prijatelji od 4.godine..nitko je ne pozna kao on.Bila je istina.Ona je zaljubjena u Chrisa.Bila je ludo zaljubjena

Vratio se u sobu svoga brata.Nasmijesio se kada je vidio kako je uredio kosu ispred ogledala

Thiago:Uyy...kako si se uredio!!

Chris:Ne gnajvi Thiago

Thiago:Ok oke. Qué buena colonia!!!.Posebna prigoda(smijeseci se vragolasto)

Chris: - No te desubiques niño....Postuj je

Thiago:Istian je...moram postovati svoju sogoricu(opet se nasmijao)I ovo(uzeo je buket bijelih ruza na krevetu)

Chris:To je za Dul.

Thiago:Kunem se da nisam te vidio,ne bi vjerovao.Nikad nisam mislio da ce ovako izgledati tako samo zbog jedne zene

Chris:To ej zato sto me Dul izluduje.Nikad nisam osjecao tako ni za ikoju

Thiago:Znam.Znas da stvari sa Dul nisu u tvojim planovima

Chris:Briga me. Dovoljno mi je biti sa Dul,boli me briga za sve

Thago:Uhh..ovo mirise na ljubav

Chris(uzimajuci ruze):Prestani da me gnjavis.Vidimo se poslije

Thiago:Poslije..Dodi ces spavat

Chris(izgnjavljen prije njegova komentara):Naravno da cu doc spavati.Kada ja dodem,ti ces spavati

Thiago:Da,tata

Chros:Ne rugaj se ,Uckermann

Chris je izaso iz sobe... ali ga je Thiago zaustavio

Thiago:Chros

Chris:Da?

Thigao:Provedi se lijepo,brate

Chris:Hvala,sampionu

Zadnja promjena: Ojos de cristal; sub 18 ruj 2010, 19:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   pon 30 kol 2010, 17:13

p.s.one hot dijelove cu kasnije prevest

CAPÍTULO 17

Vecera je brzo prosla...izmedu smijeha i poljubaa sati su brzo prolazili

Chris:Vecera je bila ukusna

Dul:Dugujem ti je,sjecas se?

Chris(smijuci joj se):Naravno.Idem,imamo sutra publiku

Dul:Sta ce Lola?

Chris:Smiri se,sve ce biti u redu

Chris je toplo poljubio.Pomalo se poljubac pojacavao,postaje sve strastveniji

Chris:Bolje da ja idem ili...

Dul:Ili sta?

Chris:Ili cu te zavrsit volit ovdje

Dul(smijuci se toplo):I ko te sprjecava?

Chris je gledao iznenaden.Mislio je da je krivo cuo i da su te rijeci izvor njegove zelje da je imala u svom narucju.Srecom,Dul mu je pomogla da se osvjesti.

Dul:Chris..rekla sam nesto krivo?

Dul(smijuci se):Ne,naprotiv(poljubio je njezno)I djeca

Dulce:Bit ce u kuci od Any i Poncha(opet ga je poljubila)

Chris je poljubio strastveno..njihove su se ruke pocele njezno milovati,otkrivajuci svaki kutak njihovih tijela preko robe

Chris(gledajuci je netremice):Sigurna si da zelis nastaviiti?

Dul:Nikad nisam bila tako sigurna u svom zivotu.Poljubi me Chris,ne prestaj

Chris:Necu,draga(opet je osvojio njezina usta strastveno...zabada svoj jezik u njezina usta da istarzi svaki kutak svoje voljene

Izmedu poljubaca i milovanja..doveo je do sobe
Izmedu poljubaca i milovanja..doveo je do sobe

Njihovi poljubci su sve vis ei vsie bili strastveniji,njihovi dahovi su se isprekidali.Njhova tijela su tako bila priljepljena da je izgledalo kao da je jedno

Chris abandonó sus labios, descendiendo por su cuello. Dul se estremecía con cada beso que Chris depositaba sobre su cuello, apegándose más a él.
Chris acarició su espalda tiernamente hasta encontrarse con el cierre de su vestido y bajándolo lentamente. Dul temblaba de emoción. Su corazón amenazaba con salirse de su pecho. Chris la estaba enloqueciendo con sus besos, mientras sus manos comenzaban a bajarle el vestido.

Dul comenzó a desabotonar los botones de su camisa, acariciando su torso.

Chris: (gimiendo ante sus caricias) - Me vuelves loco Dul.

Dul: - Ytú a mí. (desabrochando su pantalón)

Sus prendas comenzaron a volar por los aires. Necesitaban el contacto de sus cuerpos piel con piel. Necesitaban estar juntos y sucumbir en el manto de la pasión.

Cayeron sobre la cama sin dejar de besarse.

Chris observó su cuerpo fascinado.

Chris: - Eres perfecta mi cielo.

Dul: (sonriéndole) - Bésame Chris

Chris: - Tus deseos son órdenes.

Chris volvió a apoderarse de sus labios, mientras acariciaba sus muslos con ternura. La deseaba como jamás había deseado a ninguna mujer. Estaba extaciado, deseoso por entrar en su cuerpo.

Lentamente se deshicieron de la ropa interior de ambos, el único obstáculo que tenían para amarse.

Las caricias eran tiernas, los besos frenéticos. Chris tomó su billetera para tomar un preservativo, y Dul le sonrió.

Dul: - ¿Viniste preparado?

Chris: (sonriéndole seductoramente) - Uno nunca sabe qué puede pasar.

Dul: - Bésame.

Chris volvió a besarla, mientras continuaba con aquellas caricias que la estaban enloqueciendo.

Sus ojos se encontraron obsevándose fijamente, mientras sus labios esbozaban una amplia sonrisa. Lentamente, Chris se adentró en ella haciéndola gritar.

Se detuvo en el acto.

Chris: - Dul, tú eres...

Dul: (sollozando) - No te detengas por favor.

Chris la observó enternecido. No podía creer lo que acababa de descubrir.

Chris: (besando sus mejillas) - Tranquila chiquita, el dolor desaparecerá pronto, te lo juro.

Dul: - Abrázame Chris.

Chris la besó tiernamente, rodeándola con sus brazos y comenzó a moverse en su interior lentamente.

Dok tada,u kuci Uckermann

Thiago je pricao sa svojim bratom

Thiago:Kada se vracas?Ah..moram vidjeti dar koji si mi kupio?Kupio si parfem za Mar..Prestano me gnjaviti Patricio,Ne Chris nije..ako ti kazem,neces mi vjerovati..bolje da ti kazem kad se vratis (uzimajuci gutljaj soka iz svoje case)I sto si shvatio

Thiago:Stvarno?I ko je sretnica?

Patricio:Tetka od Mar

Thiago(pljuvajuci sok):Sta?Zaljubjen si u Dul

Dul je otvorila oci i nasmijala se kada je vidjela da je u njegovom narucju

Chris:Dobar dan

Dul:Dobar dan

Chris:Kako si spavala?

DuL:Nikad nisam spavala tako dobro.

Chris:Kako se osjecas?

Dul(smijuci se):Jako dobro..nikad se nisam osjecala tako u mom zivotu

Chris:Dul,zasto mi nisi rekla da si djevica?

Dul(tuzna):Razocarala sam te?

Chris:Dta?Sta to govoris(zagrlio je)Ti me nikad ne mozes razocarati.Samo sam se iznenadio,mislio sam da ste ti i Tomas...

Dul:Ne.Izmedu mene i Tomasa se nikad nije nista dogodilo.Ne znam zatso..ali nisam se osjecala spremnom.I sada mi je drago sto je bilo tako.

Chris:Radi onog sta ti je napravio?

Dul:Ne.Zasto sta sam tek shvatila da si ti pravi.

Dul(nasmijesci joj se):Volim te Dul.Volim te puno

Dul:I ja te tebe takoder volim Chris(poljubila ga je njezno)

Chris joj se nasmijao i poslije je pogledao na svoj sat

Chris:Osam sati je...u 1 sat je rociste

Dul(ostajuci sa svog kreveta):Istina.Idem nesto pripremiti za dorucak.Ti se otusiraj ako zelis.

Dul je izasla iz sobe.Zatim je Chris otisao do banje,ali vidio je tu curu koju je pretorio u zenu.Bio joj je prvi,ali je htio da joj bude posljednji

Anny(saleci se):Osea sa Tomasom si bila 6 mjeseci i nista nije bilo,i sa Chrisom si tjedan dana i vec u krevet(grleci je sretno)To je moja prijateljica.Ti znas izabrati eh..

Dul:Chris,reci mi sta ti se dogada

Chris:Okej,ali obecaj mi da neces reagirati

Dul:Obecajem

Chris:Patricio je zaljubejn

Dul(smijuci se):Kako dobro za njega..Zasluzuje..

Chris(prekinuo je):Zaljubjen je u teme

Dul:Staaa??

Zadnja promjena: Ojos de cristal; sub 04 ruj 2010, 00:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: LA CUSTODIA   

[Vrh] Go down

LA CUSTODIA
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next