*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Christopher Uckermann dolazi sa svime

Go down 
+2
**Dora**
anaany
6 posters
Autor/icaPoruka
anaany
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
anaany


Broj postova : 3602
Join date : 06.04.2010

Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty
PostajNaslov: Christopher Uckermann dolazi sa svime   Christopher Uckermann dolazi sa svime Emptyuto 14 ruj 2010, 11:42


Christopher Uckermann dolazi sa svime

Christopher kaže da njegova karijera samostalnog glazbenika ide jako dobro. Nervozan je ali i uzbuđen zbog izdavanja svog albuma koji izlazi u listopadu.

Christopher Uckermann dolazi sa svime Christopher1
Christopher Uckermann ima 23 godine. (Foto: Luis Ortiz)

Od kad se razišao od RBD-a, grupe kojoj je pripadao nekoliko godina, odlučio se posvetiti na vlastiti album.

Sudjelovao je u prvoj sezoni serije “Kadabra”, bilo mu je jako dobro i sad je jednom nogom u avionu, jer će snimati drugi dio ove televizijske serije.

“Moja karijera ide dosta dobro, to je razdoblje u kojem sam mogao biti svoj (ja). Moja glazba će biti malo riskantniji pop”, prokomentirao je 23godišnji pjevač.

O mogućem povratku RBD-a izjavio je da bi mu se svidjelo ali za nekoliko godina.
“Za sada je jako rano, sad sam sa svojim planovima, volio bi se okupiti sa prijateljima i kolegama, također bi fanovi bili sretni”.

Christopher Uckermann dolazi sa svime Christopher
Christopher Uckermann uskoro izdaje svoj album. (Foto: Luis Ortiz)

OVAKO SU GA TRAŽILI NA TWITTERU:

@Dm_Erika: ima naj sexy osmijeh na cijelome svijetu i njegovo bebi lice osvaja svaku ženu

@Uckers_Peru: jedan je muškarac sexy svojom ljepotpom talentom karizmom i poniznošću … 4 stvari koje @christopheruck obiluje!!

@AnaLocaVondy@AnaLocaVondy: te usne, ta guza (esas pompas), ta kosa ta..SVE ga čini neodoljivim

******

Christopher Uckermann viene con todo

Vanessa Gutiérrez, Jueves 09 de septiembre de 2010 a las 11:55

Asegura que su carrera como músico independiente va muy bien. Está nervioso pero emocionado por el próximo lanzamiento de su disco que saldrá en octubre próximo.

Christopher Uckermann tiene 23 años. (Foto: Luis Ortiz)

Desde que se desintegró RBD, agrupación a la que perteneció por varios años, decidió concentrarse en hacer su propio disco.

Participó en la primera temporada de la serie “Kadabra”, le fue muy bien y ahora está con un pie en el avión, pues filmará la segunda parte de esta serie televisiva.

“Mi carrera va bastante bien, es una etapa en la que he podido ser yo. Mi música será un pop más arriesgado”, comentó el cantante de 23 años.

Sobre un posible recuentro de RBD externó que si le gustaría pero dentro de algunos años.
“Por ahora es muy pronto, en este momento estoy con mis planes, me gustaría reunirme con mis amigos y compañeros, además que los fans estarían felices”.

Christopher Uckermann pronto sacará su nuevo disco. (Foto: Luis Ortiz)

ASÍ LO PIDIERON EN TWITTER:

@Dm_Erika: tiene la sonrisa más sexy de todo el mundo y su carita de bebé conquista a cualquier mujer

@Uckers_Peru: un hombre es sexy por su belleza talento carisma y humildad… 4 cosas que a @christopheruck le sobran!!

@AnaLocaVondy@AnaLocaVondy: esos labios, esas pompas, ese pelo ese..TODO lo hace irresistible


Fuente: Quien
Preuzeto sa: http://dulcecroacia.forumotion.com/index.htm

[Vrh] Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty
PostajNaslov: Re: Christopher Uckermann dolazi sa svime   Christopher Uckermann dolazi sa svime Emptyuto 14 ruj 2010, 15:28

aa napokon...jedva čekam njegov album
[Vrh] Go down
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty
PostajNaslov: Re: Christopher Uckermann dolazi sa svime   Christopher Uckermann dolazi sa svime Emptyuto 14 ruj 2010, 15:54

Baš mi je drago da je zadovoljan ovime što radi i da mu se sviđa posvetiti svojoj glazbi Smile

A naravno, najviše mi se sviđa izjava da bi htio da se RBD ponovno okupi za nekoliko godina srčeko Very Happy

Las pompas de Ucker....mmmmm... Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty
PostajNaslov: Re: Christopher Uckermann dolazi sa svime   Christopher Uckermann dolazi sa svime Emptyuto 14 ruj 2010, 22:40

Baš mi je drago što mu ide ovako dobro.... Smile MI BEBE
[Vrh] Go down
Ivona
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Ivona


Broj postova : 309
Join date : 21.04.2010
Age : 26
Lokacija : *El Mundo Detras*

Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty
PostajNaslov: Re: Christopher Uckermann dolazi sa svime   Christopher Uckermann dolazi sa svime Emptypet 17 ruj 2010, 16:19

Jedva čekam album,sigurna sam da će biti predobar Smile
Druga sezona Kdabre? savršeno će oglumiti Very Happy
Krenulo je njemu

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty
PostajNaslov: Re: Christopher Uckermann dolazi sa svime   Christopher Uckermann dolazi sa svime Emptypet 17 ruj 2010, 18:46

DRuga sezona Kadabre..prva mi je odlicna.pa sta ce bit sa drugom,vdijet cemo
Drago mi je sta je zadovoljan sa ovim sta radi..
i potpis svega sto su cure napisale Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty
PostajNaslov: Re: Christopher Uckermann dolazi sa svime   Christopher Uckermann dolazi sa svime Empty

[Vrh] Go down
 
Christopher Uckermann dolazi sa svime
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Christopher Uckermann dolazi sa "Somos"
» Christopher Uckermann: Dolazi sa svojom "Sinfoniom"
» Somos - Christopher von Uckermann
» Christopher Von Uckermann: u glazbi RBD-a nisam bio svoj
» Christopher Von Uckermann: "Čarolija ljubavi"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: