*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma

Go down 
+3
Nelly
Rose ♥
DULCE/ANAHI/B.F.F.
7 posters
Autor/icaPoruka
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptypon 27 pro 2010, 19:46

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma 60397792

Tinejdžerska zvijezda Anahi, jedna od glavnih glumica popularne serije 'Rebelde', nedavno je imala koncert u Zagrebu, a tim povodom dala je i ekskluzivni intervju za Doma TV. Novi zabavni kanal od 2. siječnja donosi šarolik zabavni program i pregršt novih serija, ali i s velikim nestrpljenjem očekivanu drugu sezonu teen serije 'Rebelde'.

Pjevačica i glumica Anahi proslavila se diljem svijeta upravo svojom ulogom u seriji 'Rebelde' čije nove nastavke od 3. siječnja donosi Doma TV, a u ekskluzivnom razgovoru za emisiju 'Dobrodošli doma' Anahi će između ostalog otkriti gledateljima što će se sve u novim nastavcima događati liku Mije koju utjelovljuje u popularnoj seriji.

Nakon što je serija postigla nezapamćen uspjeh producenti su je na svojevrstan način oživjeli, pa je bend iz serije na čelu s Anahi i u stvarnom životu osvajao pozornice diljem svijeta. Simpatična glumica nakon toga je ostvarila i uspješnu samostalnu karijeru kao pjevačica Anahi. Svojim dolaskom i održanim koncertom u Hrvatskoj Anahi je oduševila obožavatelje serije Rebelde koji su je zavoljeli na Novoj TV, a čije će nove nastavke sada imati priliku pratiti na novom kanalu Doma TV.

Anahi će u uvodnoj emisiji 'Dobrodošli doma' otkriti kakve sve planove i iznenađenja priprema za svoje obožavatelje te na hrvatskom jeziku poručiti gledateljima Doma TV-a: Ljubav te čeka doma. Cijeli intervju gledatelji imaju priliku pogledati na Doma TV-u 02. siječnja u 18 sati.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptypon 27 pro 2010, 23:29

JEdva cekam kako ce izgovorit to na hrvatskom !! Laughing
[Vrh] Go down
Nelly
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Nelly


Broj postova : 253
Join date : 20.05.2010

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptyuto 28 pro 2010, 19:35

uuu i mene zanima isto....probala sam RBD već davno zamislit,kako pričaju na hrv al mi niej išlo...uff ne mogu dočekat!! *_____*
[Vrh] Go down
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptysri 29 pro 2010, 17:30

Aaa..jedva čekam taj cijeli intervju i to kak će reć : Ljubav te čeka doma! Very Happy
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
pepy
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
pepy


Broj postova : 280
Join date : 22.04.2010
Age : 27
Lokacija : Croacia

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptysri 29 pro 2010, 17:53

Jedva čekam to vidit!
Baš me zanima! Laughing
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptyčet 30 pro 2010, 01:25

Haha,na moj rođendan
jedva čekam

hoće biti kakva reportaža s koncerta??? Wink
[Vrh] Go down
Nelly
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Nelly


Broj postova : 253
Join date : 20.05.2010

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptyned 02 sij 2011, 16:45

nez za reportažu...al Feliz cumple bb!! :felizcumple:
[Vrh] Go down
~*Portinon*~ <3
Novi član
Novi član
~*Portinon*~ <3


Broj postova : 90
Join date : 19.11.2011
Age : 27
Lokacija : En la cama con Ucker ;)

Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Emptysri 07 pro 2011, 18:10

Ja sam vidjela i super je to izgovorila...
Žao mi je šta nisam bila na koncertu...

Evo vam link na YT-u pa da vidite malu reportažicu... <3

https://www.youtube.com/watch?v=8ifdsv_P0cs
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty
PostajNaslov: Re: Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma   Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi na DomaTV - Dobrodošli doma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi - The Best Of
» Aleph-Anahi
» Anahi kao voditeljica
»  Anahi-MD Deluxe edition
» Anahi se udaje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: