*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 I Anahi je od krvi i mesa !

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

I Anahi je od krvi i mesa ! Empty
PostajNaslov: I Anahi je od krvi i mesa !   I Anahi je od krvi i mesa ! Emptyuto 25 sij 2011, 22:09

I Anahi je od krvi i mesa ! 83825567

Iako nije prvi put da se meksička pjevačica i glumica Anahi žali zbog prekomjernog iskazivanja emocija svojih fanova, mlada se zvijezda još jedanput suočila s takvim susrenom prilikom dolaska na koncert u San Cristobal u Venezueli.



Naš dolazak u San Cristobal...koliko nam je samo trebalo da se probijemo. Imala sa rastrganu odjeću, vukli su me za kosu…ne razumijem. Netko me skoro ugušio dok mi je pokušavao uzeti šal s vrata i iznenada sam osjetila da ne mogu disati. Jako sam se prestrašila. Doista razumijem i cijenim ljubav svojih obožavatelja i to što mi se žele približiti, ali molim samo za malo pažnje…, rekla je pjevačica svojim sljedbenicima na Twitteru.



Zabrinuti obožavatelji počeli su postavljati pitanja o tome što se dogodilo Anahi, a glumica im je sat kasnije odgovorila kako je sve u redu, no da je izrekla navedeno u svrhu sigurnosti. Hvala što brinete za mene, sve je u redu. Samo me malo bole ruka i vrat, ali ništa se nije dogodilo, dodala je Anahi. Samo želim da znate da nisam bila ljuta nego da me uhvatila panika. Ali glavno je da smo svi dobro, zaključila je Anahi.
[Vrh] Go down
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

I Anahi je od krvi i mesa ! Empty
PostajNaslov: Re: I Anahi je od krvi i mesa !   I Anahi je od krvi i mesa ! Emptysri 26 sij 2011, 21:28

Uh..i fanovi nekad pretjeraju..zamislite kako je to kad stotine njih vas vuku za sve strane xD al važno da je ona dobro Smile
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

I Anahi je od krvi i mesa ! Empty
PostajNaslov: Re: I Anahi je od krvi i mesa !   I Anahi je od krvi i mesa ! Emptysri 26 sij 2011, 23:01

Sta je previse,previse je.
Oni nisu imali losu namjeru
[Vrh] Go down
Sponsored content





I Anahi je od krvi i mesa ! Empty
PostajNaslov: Re: I Anahi je od krvi i mesa !   I Anahi je od krvi i mesa ! Empty

[Vrh] Go down
 
I Anahi je od krvi i mesa !
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi - The Best Of
» Anahi među najpopularnijima
» Aleph-Anahi
» Anahi kao voditeljica
»  Anahi-MD Deluxe edition

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: