*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Barken(Anahi y Ucker)

Go down 
+9
Tina_Dul
lusha
~Angel~
Rose ♥
Dulce ♥
☮ Hαηα ☮
Damon
*portinon*
*Lea
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Damon
Admin
Admin
Damon


Broj postova : 1305
Join date : 28.03.2010
Age : 27
Lokacija : With *vondy mafia*

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptypet 21 svi 2010, 11:45

Dulce ♥ je napisao/la:
I ja sam prije..al vidit ćet vi..prije ili poslije..kako će vam normalna postat..kao meni sada..a i nekad je stvarno bila reality tak da Very Happy

Vjeruj mi da NEMA ŠANSE da ja tu traumu zavollin..no way Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 45762
A to da su bili reality,nisu bili ni godinu dana skupa,tako da se nisu ni mogli zaljubit..tako da od toga nije bilo ništa..
[Vrh] Go down
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptysub 22 svi 2010, 02:32

Extranjera je napisao/la:
Dulce ♥ je napisao/la:
I ja sam prije..al vidit ćet vi..prije ili poslije..kako će vam normalna postat..kao meni sada..a i nekad je stvarno bila reality tak da Very Happy

Vjeruj mi da NEMA ŠANSE da ja tu traumu zavollin..no way Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 45762
A to da su bili reality,nisu bili ni godinu dana skupa,tako da se nisu ni mogli zaljubit..tako da od toga nije bilo ništa..

haha jos netko tko se slaze samnom Smile
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
Damon
Admin
Admin
Damon


Broj postova : 1305
Join date : 28.03.2010
Age : 27
Lokacija : With *vondy mafia*

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptysub 22 svi 2010, 19:47

*~Hαηα~* je napisao/la:
Extranjera je napisao/la:
Dulce ♥ je napisao/la:
I ja sam prije..al vidit ćet vi..prije ili poslije..kako će vam normalna postat..kao meni sada..a i nekad je stvarno bila reality tak da Very Happy

Vjeruj mi da NEMA ŠANSE da ja tu traumu zavollin..no way Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 45762
A to da su bili reality,nisu bili ni godinu dana skupa,tako da se nisu ni mogli zaljubit..tako da od toga nije bilo ništa..

haha jos netko tko se slaze samnom Smile

hehe,naravno Very Happy
[Vrh] Go down
vondy*ana
Voliš Portinon
Voliš Portinon
vondy*ana


Broj postova : 669
Join date : 13.07.2010
Age : 30
Lokacija : da,ćer i ja u skejt parku..naša ljepota privlači sve ,ali ćer je zaboravila reć da joj tražimo novog taticu..pa mislim ko će je školovat i uzdržavat

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptysri 08 ruj 2010, 00:27

očajni su mi!!! mrzim ih!!!!
ucker ima da se čuva samo za dul...
nisu mi uopće dragi ,čak ka ni brat ni sestra
[Vrh] Go down
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptysri 08 ruj 2010, 01:27

meni najmanje draga trauma....Uckera mogu pustiti da bude sAmo sA Dul Twisted Evil
[Vrh] Go down
FandeRebelde
Novi član
Novi član
FandeRebelde


Broj postova : 1
Join date : 04.02.2011

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptysub 05 vel 2011, 16:40

Stvarno neznam xD al oni se odmalena druže i bili su reality,i sad su stalno zajedno zbog Guille-a i nekako su mi više realniji engo Los A,mislim Los A si bolje pašu al Poncho je sad više s Dul a Any s Uckerom xD

Ja ću se složit s tobom Dulce Smile

Meni je Vondy naj . al gledajte realno Dul i Ucker nisu bili skupa jedino u seriji . a Ucker i Any jesu .
Meni su oni baš dobar par Razz
[Vrh] Go down
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptysub 05 vel 2011, 18:04

pa kakve veze ima što su bili skupa, osim toga bili su jako kratko skupa, meni su oni očajan par, nimalo mi idu jedno uz drugo
[Vrh] Go down
Damon
Admin
Admin
Damon


Broj postova : 1305
Join date : 28.03.2010
Age : 27
Lokacija : With *vondy mafia*

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptyned 06 vel 2011, 14:20

bili su skupa po godine,godinu dana.. Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 70252 Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 70252 stvarno dugo Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 70252
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Emptypon 21 vel 2011, 19:52

8 mjeseci su bili skupa? To je za odrasle malo Razz
za 8 mjeseci se nije moglo ono pravo dogoditi..msm da su oni bili pomijesali ljubav i prijateljstvo hahahahahhaha
realno ni meni ne idu skupa,ona je josss starija po tri godine od njega,ne znam..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Barken(Anahi y Ucker)   Barken(Anahi y Ucker) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Barken(Anahi y Ucker)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Barken group
» Vondy (Dulce y Ucker)
» Anahi - The Best Of
» Aleph-Anahi
» Anahi kao voditeljica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Barken (Anahi y Ucker)-
Forum(o)Bir: