*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypon 05 tra 2010, 15:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iskreno,ne znam otkud da počnem,ali najbolje bi bilo da se prvo predstavim..Moje ime je Dulce....Dulce Herrera..Ah,kako volim čuti to prezime....Prezime čovjeka kojeg volim,za kojeg živim,kojeg sanjam svake noći...On je taj koji mi donosi doručak u krevet,koji me ljubi tako strasno,on je taj u čijem se zagrljaju osjećam ispunjeno i sretno....No,nije uvijek sve bilo tako lako...Mnogo sam propatila u prošlosti i život me nije oduvijek mazio..Sad je došao na mene red da vam ispričam svoju životnu priču..Nazovite je kako želite,no ja sam joj dala ime...Moja priča života se zove "Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz",jer je glavni lik ON...ON je sve promijenio,ON me izvukao iz pakla i doveo me u raj.....Dakle,počinjem...
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:17


-Chris,pusti me..To me boli...
-Sad ćeš ti vidjeti tko je Christopher von Uckermann...Ubit ću te...
-Neee,pusti me.....

Chris je bio moj prvi suprug..Nikad neću zaboraviti koliku mi je bol i patnju on nanio,koliko sam suza radi njega isplakala..A tek modrice koje je ostavio na mom tijelu....No,još su gore one koje je ostavio u mojoj duši,u mom srcu...Moj život s njim bio je pakao..Pakao,iz kojeg sam mislila da nikad neću izaći...Sve je počelo jedne ljetne večeri kada sam sa mojom tad naj frendicom Anahi u jednom disko klubu slavila rođendan...

Anahi:Pa,uzdravlje!!!!Ipak su ti 22..
Dulce:Da,već sam starica...
Anahi:Jajjaja....Taj tvoj humor....
Dulce:Hm,da čuješ moju staru...-imitira ju-Već ti je vrijeme za udaju,u tvojim godinama sam ja već tebe nosila,ovo ono...
Anahi:I meni moja isto to govori..Ah,one ne znaju da smo u 21.stoljeću....
Dulce:Heh....

Dok smo mi tako čavrljale,u disko je ušao,da se tako izrazim,"Meksički Brad Pitt"....Taj frajer mi je oduzeo dah čim sam ga ugledala.To tijelo,ta kosa,ta bradica..Mamma mia,srce mi je počelo lupati sto na sat...Koja ljepota!!!!...Ostala sam u šoku....

Anahi:Dulce?????.Zemlja zove Dul.....Znam ja koga si ti spazila..Mistera "Ultrazgodnog"...
Dulce:OMG...Srce će mi stati....
Anahi:Što čekaš??..Kreni u akciju...

Ja sam njega gledala,on mene....Bilo je to tako magično da vam sada ne mogu opisati....A ja lukavica,odmah sam ustala i oitšla do šanka...Anahi me samo gledala i smijala se,jer je znala što smjerom..Pa ipak,poznamo se od djetinjstva..Zajedno smo odrasle,polazile školu sve...Oduvijek smo bile najjj frendice...

Anahi:Lija Dul...Ah,to je moja Dulce!!!!!

Prošla sam pored njega kao neka božica i zavela ga svojim parfemom Chanel '5...On nije mogao odoljeti i...
xxx:Zdravo mlada damo,jeste li za piće???
Dul:Može..A s kim imam čast razgovarati????
xxx:Christopher..Zovi me Chris....
Dulce:Dulce,ili ti ga Dul,drago mi je....

Što reći....Kemija na prvi pogled....
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:17

Pričali smo mi tako,pričali i valjda smo dva sata proveli za onim šankom...A onda me još pozvao na ples....Bilo je savršeno..A da ste tek vidjeli kako smo plesali???...Hm,bolje nego u "Plesu sa zvijezdama"...Kako su mi samo sve cure zavidjele..Vidjelo im se u pogledu..Čak je i Anahi u početku bilo žao,no ona si je brzo pronašla zanimaciju-nekog Rodriga,mislim da se tako zvao...

Dulce:Nikad ne bi mislila da i macho muškarci znaju plesati..Obično su oni glupi za takve stvari...
Chris:Misliš da mi samo znamo zavađati cure??
Dulce:Pa sad....Hhehe...
Chris:Heheh...Sad vidiš da nije tako...
Dulce:Da...Joj mislim da su mi ove juice-votke "udarile" u glavu....Vrti mi se....Koji zakon rođendan..
Chris:Neka..Pa samo je jednom godišnje rođendan.....
Dulce:Upravo tako..
Anahi:Ei,oprostite što smetam,ali Dul ja idem doma..Već mi se spava...
Dulce:Aha..Ovaj,pa onda idem i ja....
Chris:Baš moraš ići??
Anahi:Ne moraš ti ići....

Osjećala sam potrebu da idem..Ne bi bilo fer da sad Anahi pustim samu a zajedno smo došle..Osim toga,malo puno sam popila i nisam mogla sama kući....
Dulce:Idem i ja..
Chris:Dobro.....Bilo mi je super...Baš si otkačena..Evo ,ako želiš,moja posjetnica..Pa,nazovi me kad si za druženje....
Dulce:Naravno...Evo i tebi moj broj...

Kad sam došla kući nisam mogla zaspati....On mi je zaokupio misli u potpunosti...Bilo je pet ujutro kad sam se išla otuširati...Mmmm,topla voda mi je baš godila...Još da je Chris kraj mene-mislila sam cijelo vrijeme...U to vrijeme što smo proveli skupa učinio mi se drag i simpatičan,a ne bahat i bezobrazan ko neki dečki "njegovog staleža"..Otac mu je bio poduzetnik....No,mene to nije zanimalo..Samo on....
Dulce*:Oooooo,on je moj Brad Pitt...Uhhhhhh.....
Zaspala sam oko sedam ujutro,a probudila se u devet sati....Stvarno sam dugo spavala.Čak dva sata...Jejeje....

Mama:Dul,kako je jučer bilo???-rekla je znatiželjno dok je spravljala doručak...
Dul:Mmmmm,savršeno....
Tada sam čula piskanje mobitela....Jedna nova poruka.....Pogađate???..Bio je Chris...Tako brzo..Stvarno očaravajuće...

U isto vrijeme....

kuc kuc
Anahi:Dul,otvaraj...
Bila je to Anahi...Btw.samo da znate,ona mi je i susjeda..Kuća do mene....Sad želi tračeve,jer joj na putu kući iz diska nisam sve rekla....Okej,Dulce,smiri se...Imaš puno posla..Kao npr. smisliti kako ćeš čim ljepše odogovoriti na Chrisovu poruku:Ei,kaj ima????
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:18

Godinu dana poslije

Zrake sunca obasjale su prekrasno otočje Bahame....Tamo smo Chris i ja bili na medenom mjesecu.....Da,znam,malo je čudno jer sam preskočila veći dio toga što se događalo u tih godinu dana ali evo ukratko....

flashback
Onog jutra Chris i ja smo se nastavili dopisivati...Počeli smo se češće viđati,nalaziti i jednostavno uživali smo u tome...Oboje smo voljeli provoditi vrijeme zajedno..Sve dok jednog dana nakon ,dva mjeseca našeg poznanstva nismo prohodali....

Chris:I kako ti se čini film????
Dulce:Super,ali i tužan .....Umrla je....
Chris:Ah....Šta možeš....Hoćeš kokice???
Dulce:Ne...Ovaj...

Počeo mi se približavati..Drhtala sam jer sam htjela poljubac...Pa za Boga miloga,zaljubljena sam u njega od prvog susreta.....I da,poljubili smo se.....
Prohodali smo...Nakon 10 mjeseci veze me zaprosio.....

Te smo dane bili u Londonu...Chrisov otac imao je poslovno putovanje pa je i nas pozvao...
Bila je večer..Nakon što smo razgledali London,otišli smo na onaj poznat vrtuljak iz kojeg se vidi cijeli grad....Chris me cijelo vrijeme čudno gledao ali nisam znala zašto....No onda....

Dulce:OMG,vrtuljak je stao..Što sad???Na vrhu smo...
Chris:Dok čekamo da nas spusti,iskoristit ću priliku....

Izvadio je kutijicu iz džepa..U njoj je bio prekrasan prsten....
Chris:Želiš li se udati za mene???
Dul:O,Chris...Daaa.....

Bilo je prekrasno...Još dok sam saznala da je on dogovorio da stane vrtuljak......Bila sam oduševljena....
Dul*:Ti si najjj dečko kojeg poznajem...

E kako sam se prevarila kad sam to rekla....No,o tome kasnije...Ugl.vjenčali smo se..Bilo je malo vjenčanje,kuma mi je bila Anahi,Chrisu je kum bio njegov najj frend Tomas....

kraj flashbacka

Bahami
Chris:Mmmmm,dobro jutro-rekao je grickajući mi uho...
Dul:Hej,ribice moja..<3
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:19

Chris:Što ćemo danas raditi????
Dul:Ja bi u kupovinu,pa na plažu pa....
Chris:Ei..Uspori malo..Ja bi da smo u krevetu cijeli dan....
Dul:Aj bb ne možemo....Došli smo se zabaviti...Ovo su Bahami osea hello...
Chris:Jajajaja....Ali..

Nakraju je ipak bilo po mojem..Popustio je on svojoj ženici...Joj,naviru mi suze kad se svega prisjetim..Mogli smo biti sretni,no...On je sve upropastio...
Vratimo se na Bahame sad...Evo jedne slike iz Bahama...Ta je valjda jedina koja mi je ostala..Druge sam spalila...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ljudi moji,tako vam je to....

Na Bahamima smo bili 2 tjedna a onda smo se vratili kući..Živjela sam u kući Uckermann..Wauuu koja vila..Chrisovi roditelji su bili vrlo prijatni i ljubazno me primili u njihov dom...

Mabel:Chris,tvoj otac sljedeći tjedan priprema veliko slavlje za svoj 50.rođendan...Doći će nam i prijatelji iz Španjolske..Obitelj Herrea..
Dul:Tko su oni??
Chris:Upoznat ćeš ih...Moramo se pripremiti za feštu....
Dul:Da,ovaj idem ja malo do mame i seke...

Bila sam sretna....Mislim da vam još nisam spomenula svog oca...Reći ću vam...U sljedećem nastavku...A do tada..Šaljem vam svjetlost
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:20

Dakle,stala sam na svojem tati...Hm,odlučila sam vam ga spomenuti da ne razmišljate gdje je on pošto stalno govorim samo o mami i seki...
Moj tata..Puno me uspomena veže za njega...Uvijek bi me vodio svugdje gdje bi god htjela...Najljepše bi bilo kad bi me vodio u lunopark...Isprobali bi sve moguće vrtuljke,odvozili valjda milijun vožnja...I obavezno uvijek jeli šećernu vatu...
Kad je moja seka malo porasla i ona nam se pridružila...Ona je inače 5 godina mlađa od mene...
Bili smo prava sretna obitelj...No,jednog dana tata je samo nestao..Bez pozdrava,bez ičega..Jedino čega se sjećam je pismo koje je ostavio na kuhinjskom stolu...
Mama ga je pročitala ali nam nikad nije rekla o čemu se radi..Oduvijek sam to htjela saznati...Mislila sam da se više nikad neće vratit,no život mi ga je opet doveo,a kroz priču ćete i čuti kako..

Vratimo se sad pripremi slavlja za Leonov 50.rođendan...

Dulce:Doći će puno ljudi..
Chris:Da,dušo...Moramo sve pripremiti...Obitelj Herrera će doći dva dana prije da se udobno smjeste..Mislim da će biti kod nas tjedan dana ili više...
Dulce:Uff,zanimljivo...
Chris:Simpa ljudi,vidjet ćeš...
Dulce:

Nisam ni slutila da će mi ta obitelj Herrera promijeniti život...
Tjedan je brzo prošao i došao je dan kad je trebali su ljudi doći...
Chris:-gleda kroz prozor-:Došli su
Dul:Okej..E Any (razgovarala sam s njom preko mobitela)..Moram ići..Čujemo se...By...
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:20

Leon:Tako nam je drago što ste došli...
Mabel:Uđite,udobno se smjestite....
Carlos i Silvana Herrera:Hvala..
Mabel:A gdje su vam djeca???
Silvana:Evo ih,izlaze iz auta ..Alfonso,Maite,požurite...
Carlos:A ovo je vaš Chris...Koja muškarčina je...
Chris:jajaja...

Dok su oni razgovarali ,ja sam stajala uz vrata.....Tada sam ugledala sexy boya kako izlazi iz auta..Bio je to Alfonso...No,naravno,iako mi je bio zgodan ,ja sam udana žena i volim svojeg supruga više od svega...
Chris:Dulce,dođi da vas upoznam..Dakle Dulce,ovo su Carlos i Silvana Herrera...I ovo su Maite i Alfonso...
Dulce:Drago mi je..Ja sam Dulce,Chrisova žena....

Da ste samo vidjeli kako me taj Alfonso gledao..Ufff...No,meni to ništa nije značilo..Imala sam pokraj sebe pravog muškarca (bar sam tada tako mislila)...Moj Brad Pitt..Ja sam bila njegova Angelina...Hehe...
Mabel:Osjećajte se kao kod kuće...
Carlos:

Nakon što su se smjestili,uslijedila je večera...Chris je rekao da se moram srediti jer su oni važni ljudi..Nisam ga baš shvatila,ali okej...Obukla sam predivnu haljinu,bila je to ono "mala crna haljina" poznata u pedesetim godinama prošlog st..Ne volim se hvaliti,ali bila sam mačka kakve nema..
Dul:Idem se urediti do kupaone..
Chris:Joj,moram na wc..Daj odi u drugu kupaonu...
Dul:Okej...

Išla sam do druge kupaone..Otvorila sam vrata misleći da nema nikog kad ono..
Dulce:Aaaaaaaa
Alfonso:Zar ne znaš kucati??!!!
Dulce:Zar ne znaš zaključati vrata ???-pokrila sam brzo lice i odjurila van-
Vidla sam...Znate što....I sad zamislite da morate večerati s praktički strancem kojeg poznajete tek par sati a već ste mu vidjeli...onu stvar...
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:21

Došlo je vrijeme za večeru..Bila sam u sobi..Kako da sad dođem dolje u blagavaonu pred njega???? .....Bilo mi je ultra neugodno..Ali ,moram priznati,nije loš nije...eheheh....

Chris:Dulce,idemo???...Već nas čekaju za stolom!!!
Dulce:Idemo,evo samo da popravim šminku-odugovlačila sam-
Chris:Daj no,lijepa si,ajmo dolje....
Dulce:grrrrrrrrr

I tako smo mi došli do njih...Ona Maite mi se cijelo vrijeme smijala..Mislila sam u sebi,kučka jedna razmažena..Upravo se tako činila..Bila je sva puna sebe...Mrzim takve ljude...

Dulce*:Što ako joj je Alfonso rekao za ono???..Valjda nije...

Nije???Vraga nije,slušajte sad ovo....

Mabel:Dulce,pa daj sjedni već jednom za taj stol..Ne trebaš se sramiti..Znamo što se dogodilo..
Carlos:I..kakav je moj sin???
Dulce:
Alfonso:Joj,pustite curu..Vidite da joj je neugodno..Svakome se može desiti..
Chris:Ja ne znam o čemu se radi..
Maite:Pa..
Dulce:Ja ću mu reći-ljutito-Ali poslije..Sad je večera....

I tako su "kroz tu večeru" nekako zaboravili na moju neugodnost danas...Fala Bogu jer inače..A ta Maite ...

Dulce:I...koliko ostajete???...
Pitala sam to nadajući se da ipak neće ostati tjedan dana već samo do rođendana a onda...
Silvana:Još ne znamo..
Mabel:Naravno da znate..Ostajete mjesec dana..Ipak se nismo vidjeli više od godinu dana...

Dulce*:Puno vam hvala svekrvo....Baš ste srce....
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:22

Nakon večere izašla sam malo na svjež zrak.Legla sam na travu i promatrala zvijezde.Obožavala sam promatrati zvijezde,mogla bi cijeli dan samo ležati i gledati nebo..To mi nekako daje mir,spokoj...

Gledam ja tako zvijezde kad odjednom..
Alfonso:Očito da ćeš me morati još mjesec dana gledati.
Okrenula sam se i vidjela njegovu glavu..Bili smo tako blizu jedno drugome da su me čak trnci prošli..Ali nisam se napalila..Kad ja volim samo njega..Mojeg Chrisa..

Dulce:Joj,još mjesec dana..
Alfonso:Ma daj,nisam takav kakav se činim...
Dulce:Pa nisam rekla ništa loše o tebi..
Alfonso:Okej,onda super..I ti voliš gldati nebo??
Dulce:Da,jako...
Alfonso:I ja...Od malena...
Dulce:Op op..Ti si više onda romantičan tip..
Alfonso:Možda..
Dulce:A tvoja sestra???..Ona dosadna Maite..
Alfonso:Ma dobra je ,samo je trebaš bolje upoznati...
Dulce:Da da
Alfonso:Stvarno

I pričali smo mi i pričali,i prošlo je tako neko vrijeme kad je već bili vrijeme i da "veliki" idu na spavanje..Bilo mi je ugodno s njim..Simpa je bio od početka...

Dulce:Idem spavati.Laku noć..
Alfonso:Noć..

Ušla sam potiho u sobu..Chris je već spavao..Skinula sam haljinu i otišla se otuširati..Kad onda..
Chris:Ljubavi??
Dulce:Ne spavaš???
Chris:Pa mogao bih ti se pridružiti..
Dulce:Hehehe...

I tako smo se nas dvoje igrali pod tušem svakakve "igrice" a onda..
Chris:Moram ti nešto reći--Zapravo predložiti..
Dulce:Pucaj..
Chris:Već sam ti pričao da je tata vlasnik nekoliko zgrada tu u Mexico Cityu??
Dulce:Daa i...
Chris:Što kažeš da se odselimo u jedan stan..Naš stan..Gdje ćemo biti sami..Ha???
Dulce:Može..Ja sam za..
Chris:Odmah nakon tatinog rođendana
Dulce:Tako brzo???
Chris:pa da
Dulce:Pa..Može....

E da sam tada što ću sve u tom stanu proživjeti...Patnju,bol,mržnju..I..modrice....
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyuto 06 tra 2010, 23:23

Nakon "zajedničkog tuširanja",Chris i ja smo otišli u krpe..
Drugi dan probudila sam se rano..Nije mi se spavalo..Otišla sam u kuhinju popiti čašu vode,kad ono..

Alfonso:I tebi se ne spava???
Dulce:Ne..Ni tebi??
Alfonso:Ne..
Dulce:Došla sam popiti čašu vode...
Alfonso:Okej..Tvoji su rekli da se osjećam kao kod kuće pa sam uzeo mlijeko iz hladnjaka..
Dulce:Heeheh..Jesi smiješan,Alfonso...
Alfonso:Zaboravio sam ti reći..Zovi me Poncho...plizz..Ljepše zvuči...
Dulce:Oke,Poncho..

Ostali smo još malo pričati..Bio je tako smiješan...Joj,kad on počne pripovijedati,popišaš se od smijeha...Nakon pola sata vratila sam se u sobu i još malo prilegla...
Kad sam se ponovo probudila,bilo je već 9 h....Ustala sam,obavila jutarnju rutinu..Nakon zajedničkog doručka gdje me Maite opet čudno gledala,krenuli smo s pripremama za sutrašnju feštu..
Nisam se iznenadila kad mi je Chris rekao koliko će ljudi biti-malo više od 100..Velik broj,ali što je to za Uckermanne???..Nije me ni iznenadilo što su bile pozvane moja mama i seka,pošto su od početaka moje veze s Chrisem bile dobre s njegovima...No,iznenadilo me ovo.....
Chris:Hoćeš pozvat i Anahi???
Dulce:Anahi?????Na feštu tvojeg tate??
Chris:Pa neću da ti bude dosadno..Pozvat ću i ja svoju kompaniju tako da...
Dulce:Pa..Oke...Pozvat ću je...(u sebi-čudno)

Pozvala sam ju i oduševljeno je pristala,a Chrisa je to jako obradovalo...Vidjelo mu se po izrazu lica....Mislila sam,valjda hoće da se zabavim..Koji dobar muž...

Došao je i taj dan...Proslava Leonovog rođendana...Nisam ni slutila da će mi taj dan u potpunosti promijeniti život...
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptyčet 08 tra 2010, 21:43

Ustala sam rano ujutro da pripremim sve za slavlje..Svako od nas imao je neki zadatak..Ja sam postavljala stolnjake i to,a pomogao mi je i Poncho..

Poncho:I..Što si kupila svekru???
Dulce:Ma Chris i ja smo mu kupili lijepo poslovno odijelo..I skupo,al ipak je to svekar...
Poncho:Jajaja...
Dulce:Zašto se tvoja seka ne bi primila posla???..Samo se izležava..
Poncho:Ah,takva je ona...Ali nije to ona loša kad ju bolje upoznaš...
Dulce:Vjerujem -ironično-
Poncho:No,ajde požurimo..Vrijeme leti,gosti će početi dolaziti...
Dulce:Imaš pravo..

******

Gosti su počeli polako dolaziti i kad su se konačno okupili,proslava je započela... Svi smo se lijepo zabavljali, moja mama i seka također a Anahi je bila cijelo vrijeme nasmiješena...Kad je došlo vrijeme za ples,počela je prava "fešta"...Prvo sam plesala s Chrisom,a onda...
Anahi:Mogu ja jedan ples s frendičinim mužem????
Dulce:Hmmmmm
Anahi:A dajjj Dul...jjajaaja
Dulce:Naravno...Ja ću plesati s....sa..sa..Aha...S Ponchom..

Došla sam do njega i pitala ga za ples..On je oduševljeno pristao..Mislim,a tko ne bi,ipak sam to ja ....
Bilo mi je lijepo plesati s njim iako mi je malo bilo neugodno...S druge strane,Anahi i Chris su se zabavljali...I tako je vrijeme prolazilo,čak si je i Maite našla partnera za ples,Chrisovog bratića Santosa...

A onda odjednom..
Poncho:Super mi je plesati s tobom..ehehe..Dobro ti ide..
Dulce:Pa nisi ni ti loš..Jesi vidio gdi Chrisa????
Poncho:Nee
Dulce:Idem ga potražiti..Nema ni Anahi..Odmah dođem...

Otišla sam ih potražiti..U kući ih nigdje nije bilo,ni u dvorištu..Sve dok nisam došla do malenog vrta u blizini Chrisove kuće...Od tamo su stizali neki zvukovi..Približila sam se i tada sam ih vidjela...i čula..zajedno....Ljubili su se...I....
Anahi:Misliš da nas neće vidjeti???
Chris:Nadam se...Znaš kako si mi falila...Da bar opet ponovimo onu noć..Od prije mjesec dana...
Dulce: Shocked
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:30

Ostala sam ukočena..U tom trenu imala sam osjećaj kao da je cijeli svijet stao..Počela sam plakati,nisam se mogla suzdržati,a oni su me tada ugledali.

Barken:Dul????
Dul:Kako ste mogli??Gadite mi se..Moj muž i moja naj frendica..Mrzim vas..
Anahi:Dul,čekaj.
Chris:Čekaj Anahi,ja ću to srediti..

Otišla sam..Chris je išao za mnom,a ja sam počela bježati...No,on je bio brži,došao je do mene i primio me za ruku..
Chris:Dul,ljubavi,dopusti da ti objasnim..
Dul:Nećeš ti meni ništa objašnavati

Pljusnula sam ga,no on se nije dao..Ponovo je išao za mnom no ovoga puta me zgrabio svom svojom snagom i odveo na neko mjesto kojeg se baš i ne sjećam..Jedino čega se sjećam je to da je bio mrak,njegove ruke udarale su moje tijelo,ja sam htjela vrištati ali od bola nisam mogla..Jako mi je teško o ovom pričati..Te loše uspomene još me razdiru

Dul:Puuustiiii me..
Chris:Ako obećaš da nećeš nikome reći..
Dul:Nee

Počeo me jače udarati i nije mi bilo druge..Morala sam popustiti

Dul:Dobro..Samo me pusti..Šutjet ću..
Chris:Odlično..Ionako znaš da se uskoro selimo..

O ne!!Kad sam to čula,počela sam još jače plakati..Osjećala sam se kao da mi je neko zabio tisuću noževa po tijelu..Moram šutjeti o svemu i živjeti s njim..Neee....

Chris:Sad smo sve rješili..

Sljedećeg čega se sjećam je to da sam se probudila ujutro u svojoj i Chrisovoj sobi..Kasnije mi je on rekao da me je odveo u sobu kad su gosti otišli..

Ne možete ni zamisliti kako sam se tada osjećala..Sve me boljelo,bila sam puno modrica,imala sam osjećaj da mi je nešto slomljeno a i bilo je-moje srce..Čovjek kojeg sam voljela učinio mi je takvu zlo..A što je tada bilo nagore,još sam ga voljela..Nije mogla ljubav za jedan dan nestati..

Kroz par ostalih dana nosila sam dugu odjeću i naočale i nekako uspjela prekriti modrice,no bilo me strah da se to ne ponovi..Htjela sam pobjeći,ali nisam mogla..Leon nam je već kupio namješteni stan i došao je dan kad smo se trebali useliti..

Ah,da vam još kažem,Poncho me cijelo vrijeme čudno gledao.Kao da je sumnjao.I Maite također...Tih dana mami i seki nisam dolazila,a Anahi-mrzim je..Iz dna duše...
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:30

Chris:Evo,ovo je naš novi stan!!!!Kako se osjećaš???
Dulce:Kao u paklu..
Chris:Dulce,nemoj biti takva..Obećajem ti da se ono više neće ponoviti..
Dulce:Želiš da ti vjerujem????Prevario si me s najboljom prijateljicom,mislim bar sam mislila da mi je najbolja...I još si mi učino..ono..
Chris:Ali,ljubavi..
Dulce:Nemoj ti meni ljubavi..Ne znam zašto sam uopće ostala s tobom..

Eh,dragi moji,stvarno ne znam zašto sam ostala s njim..Možda zbog straha da nešto ne učini meni..ili još gore,mojoj obitelji...A za svoje najmilije sve bi dala..

Prolazili su tako dani..Izvana sam već prilično dobro izgledala,no moja duša je jako patila.Nisam više mogla biti s njim.Jedva da sam izlazila,ponekad bi došla do svoje kuće..Mama i seka nisu ništa znale u vezi svega toga,čak je i jedan dan kad sam ih išla posjetiti,Anahi bila kod njih.Možete misliti kako je meni tad bilo.Gledala sam je očima punim gorčine.Htjela sam joj reći sve u lice,ai nisam mogla pred svojom obitelji.Poludjela sam..Nije ni njoj bilo svejedno..Brzo nakon što sam došla,"pokupila se doma",jer sam ju ubijala pogledom...

Moj pakao je svakim danim bio sve veći...A onda jednog dana ,dok sam čistila stan,čula sam zvono i naravno otišla otvoriti vrata..

Dulce:Ti????
Poncho:Ja...Smetam???ehhehe
Dulce:Ne,naravno..heh..Što radiš ovdje..Nisi ti trebao biti već sa svojima u Španjolskoj???...
Poncho:Nope..Dopustiš mi da uđem pa ću ti sve objasniti..
Dulce:Naravno...

Pozvala sam ga unutra,skuhala kavu i počeli smo razgovarati..Hvala Bogu,pa je Chris bio na poslu..

Dulce:Ma da...Živjet ćeš ovdje??
Poncho:Da,kupit ću si stan..Vlastitom zaradom..
Dulce:Pa lijepo onda..
Poncho:Vidio sam da u ovoj zgradi ima slobodnih stanova pa ...ko zna...možda budemo susjedi...
Dulce:Ooooo,pa to je odlično...A gdje sad stanuješ??Mislim,dok tražiš stan..
Poncho:Pa kod tvojeg svekra i svekrve..Dobri su prema meni..
Dulce:Aha..

Imala sam onaj "lažni smiješak"..Morala sam sve vješto prekrivati,a to je bilo jako teško..
Nakon nekog vremena Poncho i ja smo se zapričali,a onda je opet netko pozvonio..
Dulce:Idem vidjeti (u sebi-Samo da nije onaj vrag od mog muža)

Otvorila sam vrata kad ono....Nakon Poncha još jedan šok..Ali punoooo veći...
Dulce:Tata?????
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:31

Dulce:Što radiš ovdje????
Rodrigo:Ovaj,tvoja mama mi je dala adresu i to...

Ništa mi nije bilo jasno.Otkud se sad on stvorio..Bilo mi je drago što ga vidim nakon toliko vremena ali htjela sam saznati zašto nas je napustio..Što se to dogodilo????

Rodrigo:I...
Dulce:Uđi..

Nisam znala što činiti pošto je tu bio i Poncho.Kad smo došli do boravka,tata je zastao i gledao Poncha neko vrijeme..I tada...

Poncho:Striko Rodrigo?????
Rodrigo:Alfonso,to si tiiiii...Ne mogu vjerovati...Pa gdje si ti meni...

Pričali su par minuta a ja sam samo blijedo gledala...Očito je bilo da se oni poznaju...
Dulce:Ljudi,i ja sam tu..Možete mi objasniti o čemu se radi...
Poncho:Heh..Rodrigo je radio godinama u firmi mojeg tate u Španjolskoj..Onda je otišao jer se vratio u Meksiko..Tatina firma je izgubila najboljeg radnika..
Rodrigo:Ma daj Alfonso..Što tebe dovodi ovamo???
Poncho:Duga priča
Dulce:Oke,ja sam još u šoku..Najbolje bi bilo da sjednemo i lijepo popričamo o svemu...Važi???
Poncho:Važi
Rodrigo:Što se mene tiče..Naravno

Tata me zagrlio čvrsto..Ipak se dugo vremena nismo vidjeli...Došlo je vrijeme da saznam zašto je otišao..
Nakon dugog razgovora,sve mi je objasnio..Srce mi se "paralo" dok sam ga slušala..Rekao mi je da su on i mama imali već dulje vrijeme probleme u braku koje se nekako uspjeli prikriti no kad je došlo vrijeme za razvod,tata je dobio poziv za posao u Španjolskoj..Teška srca je pristao..Moji roditelji su se razveli bez mojeg i Lidijinog (moja sestra) znanja.A ono je pismo bilo oproštajno..No,da ne bi mislili,tata nam je i dalje pomagao i činio nam život boljim..Ipak,svu alimentaciju bi bacila u smeće samo da je on bio tu..Kraj nas...Prošlost ne možemo vratiti,ali je tata sada tu..Vratio se,ima stan,posao i u našoj je blizini..

To je bila jedna od rijetkih dobrih stvari koja mi se tada dogodila..Ah,kad se sjetim koliko vam još toga moram ispričati..Nismo ni na polovici tog životnog poglavlja...

Navečer su tata i Poncho otišli...Čim su otišli,počela sam plakati..Molila sam Boga da Chris ne dođe skoro,ali...Došao je...Mrtav pijan..

Chris:Ljuuuuubavi...Gdje si ljepotice???
Dulce:-briše suze-:Tu sam...Što želiš???
Chris:Mmmm..večeru
Dulce:U kuhinji ti je poslužena..
Chris:Ne mislim na to....

Počeo me svlačiti...Pokušala sam se oduprijeti,zvala sam pomoć,no pomoć nije stizala..Nisam mogla ništa..Bio je grub prema meni,čak me i tada tukao..Svakom sekudom mi je uništavao život..Tada sam odlučila-TO MORAM PREKINUTI-jednom zanavijek....Ubit će me ako ovako nastavi...Reći ću svima..I policiji....Već sutra....


Ali,i sami znate-nije sve tako jednostavno....
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:31

Probudila sam se ujutro u svojoj sobi..Chrisa nije bilo..Glava mi je "pucala" od boli,a kad sam se pogledala u ogledalo,počela sam vrištati..Izgledala sam grozno..

Dulce:On je sigurno na poslu..Moram na policiju...

Krenula sam prema vratima da izađem iz sobe kad ono..Vrata su bila zaključana,a na njima je bio zalijepljen papirić..

Na njemu je pisalo:

Danas nećeš izaći van
sve dok ja ne dođem..

Tvoj Chris <3

Kad sam to pročitala,osjećala sam se kao da mi je tijelom prošao zemljotres..Srce mi je prestalo kucati,počela sam se tresti,trnci su mi prolazili tijelom..Plakala sam,u kutu sobe..

Dulce: Ne mogu više..
Pokušala sam naći mobitel,ali ga u sobi nisam pronašla..Tada sam shvatila kakav je Chris manijak....
Dulce:OMG,taj je čovjek psihički bolesnik...

Nisam znala što učiniti..Otišla u kupaonu koja je bila spojena sa tom sobom..Otuširala sam se...Svoje tijelo nisam mogla gledati,osjećala sam se prljavo..Pomoći mi nije bilo..Morala sam ostati u sobi sve dok on ne dođe...Bilo me užasno strah..

Došla je večer...Vratio se s posla kasno,i tada otključao vrata sobe..
Chris:Zdravo..

Došla sam do njega i ošamarila ga..
Dulce:Kako si mogao?????Mrzim te
Chris:Ne izazivaj me glupačo...
Dulce:Ma..

Baš kad me htio udariti,pobjegla sam van..Počela sam trčati,a on za mnom..Nisam više ni znala gdje se nalazim.Ljudi na ulici su me gledali kao da sam luda..Bio je mrak i kako sam bježala,spotaknula sam se i pala..

A ujutro...Ponovo me zaključao...Bez hrane,bez ičega..No ovog puta na noćnom ormariću sam vidjela svoj mobitel...Moj spas....

Dulce:Sad si gotov....

Nazvala sam prvu osobe koje sam se sjetila....Pitate se koga sam nazvala???
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:32

Dulce:Halo..Lidia ti si????
Lidia:Da,seki,kaj je bilo????
Dulce: Slušaj me dobro...

Nazvala sam svoju sestru..Nisam znala koga drugog..Iako je bilo jutro,bilo me strah da Chris ne dođe..Umirala sam u toj sobi..Nakon pola sata čula sam kucanje...I da je netko probio vrata...Prvo ulazna,a onda vrata sobe...Nije bila Lidia sama...S njom je bio i ...

Dulce:Poncho???
Poncho:Dulce,sva si u modricama..
Dulce:Reći ću vam sve..A otkud ti???
Poncho:Kupio sam stan u ovoj zgradi,pa sam te htio posjetiti i onda sam vidio Lidiu,predstavila mi se i..
Lidia:Seki,izgledaš grozno...
Dulce:Znam..Hvala vam puno..Idemo sad..Ne želim da Chris dođe...
Lidia:Kakav je to gad....

Otišli smo do moje kuće..Naravno,i Poncho je išao sa nama..Pozvali smo policiju i sa njima dogovorili kako ćemo smjestiti klopku Chrisu..Došao je i moj tata..
Poncho:Još ne mogu vjerovati...
Dulce:Strah me jako..
Rodrigo:Gad jedan...Sad bi ga prebio..
Dulce:Još me strah..

Nekako su me uspjeli smiriti..Popila sam tabletu i otišla spavati..Nisam sam se htjela zamarati time da li su ga ulovili ili ne..Ali bilo je to jače od mene..Ni tableta nije pomagala...Okretala sam se po krevetu....Odlučila sam otići malo van na svjež zrak..

U nebu i zvijezdama sam pokušavala pronaći neki mir..Suze su same od sebe klizile niz lice..Razmišljala sam o Chrisu..O tome kakav je čovjek postao..Zaokupio mi je misli..

A sad dolazi jedan možda i od najgorih dijela moje priče..Teško mi je govoriti o tome..Probat ću skratiti taj dio jer previše boli i ne želim ga se baš prisjećati..Uglavnom,pobjegao je policiji,dok sam bila vani, došao je iza mene,dao mi jak udarac,stavio povez na usta i odveo me...Sjećam se da mi je rekao..

Chris:Mislila si da si pobjedila????Nikada......

Uopće ne znam kako se zove mjesto kud nas je doveo...Nekakva kuća,stara i mala...Moje vrijeme patnje i nemira se nastavilo...
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:32

Ta mala kuća donijela mi je mnogo boli i nemira....Chris me već i samim pogledom uništavao i tjerao me do ludila..Zlostavljao me,i psihički i fizički...Bili smo u toj kući 2 dana,sve dok....

Chris:Ja više ne mogu ovo podnesti..Želim te se riješiti..Gotova si...
Dulce: Što ćeš učiniti?????...Chris,zašto mi ovo radiš....

Uzeo je pištolj...Ovaj put sam zaista mislila da sam gotova...Ali,iskreno,od toliko boli više nisam imala ni volje za životom..Pa sam mu rekla..
Dulce:Učini to..Ionako si već uništio ovaj moj je**ni život..

Približio mi se...Mogla sam osjetiti njegov dah..Bojala sam se,ali nisam znala kako da se spasim..Pa sam čekala da me ubije,da me upuca..

I tada..

bum bum
Dulce:Chriiiiiiiiiiiiiissss

Ostala sam u šoku..Jedva da sam mogla disati...Taj je metak probio duboko u mene..Još sam bila pri svijesti..Čula sam da neko dolazi a tada....
bum bum

.......................
Probudila sam se u bolničkom krevetu..Nisam baš bila pri svijesti..Kraj mene je bila moja mama koja je dozivala doktora...
-Mama???
-Dušice...Probudila si se....Ne brini...Taj gad je mrtav..Više ti nikad neće nauditi...

Kad sam to čula,srce mi se raspalo na tisuću komadića..Istina je da ga više nisam voljela,ali nikome ne želim zlo...A on je bio moj suprug..Sa njim sam podijelila gotovo sve...Sve mi je bilo mutno..Bila sam u šoku...No,ne bi preživjela da nije došla policija na vrijeme..I Poncho je bio sa njima...I on me na neki način spasio...A Leon i Mabel...Molili su me za oprost..Nisu mogli vjerovati u kakvu im se zvjer sin pretvorio..No,nije na meni da mu sudim...

***
mjesec dana poslije

Nakon što sam se oporavila,nakon obdukcija i Chrisovog sprovoda,moj se život bar malo pomaknuo na bolje..No,ja sam još patila..Bojala sam se Chrisa..Noćima sam plakala u strahu da će on doći...I tada sam dobila poziv..Pitate se čiji????

Bila je Maite..Neću vam ovo prepričavati,kratki dijalog će vam sve objasniti..

Maite:Gle,znam da se nismo bile baš slagale,ali ajde...plizz..Dođi u Madrid..Ja imam svoj stan i bilo bi nam super..I Poncho bi to htio..Makar je on sad u Mexico..
Dulce:Ne bi smetala..
Maite:Ma neee..Ja jedva čekam....
Dulce:Hm..razmislit ću..

I???Što mislite????
Naravno,nakraju sam pristala....Došlo je vrijeme za novi život..Iako je bol još bila duboko urezana u meni..

Još vam mnogo toga moram reći i moja patnja će se nastaviti...Saznat ćete i kako....
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:33

--------------------------------------------------------------------------------

***
Sunčeve zrake obasjavale su taj predivan grad.Bila sam na aerodromu u Madridu.Tražila sam Maite,ali u tolikoj gužvi,šanse da je nađem ,bile su vrlo male.No,nasreću,ugledala sam je baš na ulazu u zračnu luku..

Dulce:Ei..
Maite:Dulce,došla si..Tako mi je drago..
Dulce:I meni..Ali sve mi je ovo malo prebrzo..Mislim..
Maite:Razumijem te..Ali Poncho mi je predložio da te pozovem i naravno pristala sam..
Dulce:Hvala vam..Ionako sam se htjela maknuti iz Mexica..Sve mi je to prebolno..
Maite:Mah,sve će biti u redu..Ja želim da se ovdje prije svega dobro zabaviš..I da budeš što dulje..
Dulce:Ne znam što da kažem..Uvijek si me tako čudno gledala..Mislila sam da me ne voliš..
Maite:Heh,to su ti neke moje "mušice" pa sam takva uvijek kad nekog tek upoznam..Ali,dosta sad..Idemo..I da,i Poncho će doći za koji dan..
Dulce:Stvarno????Super...

Bilo mi je drago kad sam čula da će Poncho doći..Obožavala sam ga..Njegovu karizmu,ljepotu,i unutarnju i vanjsku...Uvijek je bio tako divan i drag..A i zgodan..

No,vratimo se Madridu..Moj novi život počinje...

Ugodno sam se smjestila u Maitinom stanu..U početku mi je bilo malo neugodno jer ipak ju ni ne znam tako dobro,ali s vremenom smo postale super frendice..Došao je i Poncho..Sve je bilo super..Uspjela sam bar malo zaboraviti Chrisa..

Život u Madridu je savršen..Posebno noćni..Mjesta za izlazak ima ko u bajci..Htjela sam izlaziti,veseliti se i uživati u životu...A onda jedne večeri..

Maite:Nnananaanananana....Kako volim ovu mjuzu...
Dulce:I ja..Ovaj,idem nam po piće..

Otišla sam ja tako piće..Red na šanku je bio dugačak,ali ajde tko čeka taj i dočeka..I taman kad je došao red na mene,doašo je neki manijak i odgurno me..

xxx:Mala,ja sma sad..
sss:Pusti jee..
xxx:A tko si ti??
sss:Briga te...Ostavi je..Red je bio na njoj..

Počeli su se tući..Bila sam u šoku..Nisam htjela opet nevolje..No,nekako su se uspjeli odvojiti i nakraju sam dobila svoje piće..Platio mi ga je gospodin koji me spasio..Iskreno,nisam ni vidjela kako izgleda jer je sve bilo zamračeno..Tek sam ga vidla kad mi je prišao..A onda...

-Zdravo,ja sam Marco!!!
Dulce*:OMG,ovaj je isti ON..

ON?????....Isti on....To lice,te oči,ta kosa.....Neeeeeee
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:35

--------------------------------------------------------------------------------

I taman kad sam ga uspjela bar na tren zaboraviti,pojavio se "njegov klon"..Bio je isti Chris..Gledala sam ga suznim očima te brzo otišla natrag kod Maite..Nisam mu se ni predstavila..

Dulce:Idemo doma..
Maite:Zašto???
Dulce:Molim te..Odvedi me...Ne želim više biti ovdje..
Maite:Pa,dobro onda..Al ne razumijem..
Dulce:Reći ću ti kad uđemo u stan..

***
Došao je blizu mene..U jednoj ruci je imao nož..Počeo mi se približavati..U meni je vladao strah,tjeskoba..Vrištala sam a on je nožem ispisao poruku na mojem tijelu:Vratit ću se....

Dulce:Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....
Poncho je došao do moje sobe..
Poncho:Što je bilo???
Dulce:Poncho,ja više ne mogu ovako...Bojim se...Bojim se da ne dođe..
Poncho:Dulita,al njega više nema..Smiri se..Ja sam tu uz tebe..
Dulce:Ali onaj čovjek iz diska..Isti on...
Poncho:Gle,ti si u tom Marcu samo vidjela sličnosti sa Chrisom..Ali sigurno,da si ga pogledala malo bolje,vidjela bi brdo razlike..Zato,bez panike..Uostalom,ja sam tu....

Zagrlio me snažno i poljubio u čelo..U njegovom naručju sve je bilo lakše..Njegove predivne oči poput zvijezda su obasjavale moj svijet koji je ,nažalost,bio prepun patnje i boli..

Gledao me...
Gledala sam ga..
Približio je svoje usne mojima...
I ja svoje njegovima..
Poljubili smo se..

Ahh..Bio je to jedan predivan poljubac..Pun nježnosti i topline..Poljupci su prerasli u dodire,pa milovanja i ...
Dulce:Nee..Ne mogu to..
Poncho:Oprosti,zanio sam se..
Dulce:Mah,i ja sam kriva..Oprosti..
Poncho:I ti meni...
Dulce:Molim te,možeš otići iz moje sobe??? Želim mir..
Poncho:U redu..

Možda sam i bila malo gruba,ali bolje da sam ostala sama u sobi..Bilo mi je previše neugodno gledati ga...

Bila je to naporna noć za mene..Nisam mogla zaspati pa sam cijelo vrijeme buljila u jedan kutak sobe i razmišljala...
Dulce:Mogla bi ovdje ostati neko vrijeme...I zaposliti se..Čim dalje od Meksika...

Što mislite što će biti dalje???
Reći ću vam samo da nije sve gotovo..Jer-MARCO...
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:36

***
Drugo jutro donijela sam odluku.Ostajem u Madridu.Želim se zaposliti,i ostati ovdje neko vrijeme,iako mi već i malo fale moji doma..No,posjećivat ću ja njih..A i oni mene..

Maite:Ostaješ????
Dulce:Neko vrijeme dok se ne zaposlim i ne počnem zarađivati a onda ću si unajmiti negdje stan..
Maite:Jesi luda?????Ostaješ ovdje...Bit ćeš sa mnom i Ponchom....Ovdje si već 2 mjeseca i super ti je..Nadam se..
Dulce:Ma ovdje nije super..Ovdje je savršeno..
Maite:Onda..Sve po starom???
Dulce:Da..Bit ću kod vas...Hvala ti Maite..Ne znam što bi bez tebe i Poncha..
Maita:Ma daj..Pa super se provodimo..

Prva stvar koja mi je tada bila na pameti jest naći posao..Kupila sam oglasnik i počela tražiti..Našla sam mnogo primamljivih ponuda..Maite mi je preporučila jednu tvtrku vrlo poznatu u Madridu koja traži nove zaposlenike..Bila je to tvrtka "San Roman"..Hmm..Zašto ne????..Možda mi se posreći pa budem primljena...Kontaktirala sam se sa njima i već za dva dana išla sam na razgovor..A u međuvremenu..

Poncho:Dulce,oprosti još jednom zbog onog neki dan..
Dulce:Maaa ne brini Ponchito..Sve 5..
Poncho:Ali ne mogu poreći da mi se ne sviđaš..
Dulce:
Poncho:Na prijateljski način..
Dulce:Aha..To je već bolje..Već sam misla..
Poncho:Nego..Što kažeš da se idemo malo provozati gradom??
Dulce:Pa nije loša ideja..Idemo...

MADRID,PONCHO I JA=NEPROCJENJIVO!!!!!

Dok sam sa njim uvijek se tako divno osjećam..On mi svojom pozitivnošću daje snage za dalje,uz njega zabroavim na sve patnje..Divniju osobu upoznala nisam.Samo se duboko nadam da se neću ponovo razočarati..To me jedino plaši..

Dulce:Hmm..Madrid je preedivan..A ovaj sladoleeed je mmmm..Obožavam vaniliju...
Poncho:Al čokolada je bolja..
Dulce:Ne nije..
Poncho:Da je..
Da
Ne
Da
Ne

I tako smo se poput male djece svađali i lovili po parku sve dok nismo pali na travu..Poncho je bio cijeli u čokoladi..Heheheh...A ja sam mu lice još malo ukrasila vanilijom..Ljudi su nas čudno gledali al nas nije bilo briga..Svakua provedena sekunda sa Ponchom bila je za mene znak novog i ljepšeg života..Obožavala sam njegov načim gledanja na svijet i ljude..Njegove misli i sve....O Bože..Tako mi se svidio kao da sam se zaljubila..

Ali tako brzo nakon..onog gada???



U sljedećm nastavku:

Poncho:May,zaljubljen sam u nju..
Maite:O bracoooo....

###:Gospodin San Roman će vas sad primiti u svoj ured..
Dulce:U redu..
xxx:Dobar dan..
Dulce:

***:Maite???
Maite:Santos..To si ti??????

_________________
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:36

***
Došao je i taj dan.Danas saznajem imam li posao ili ne.Kao i gotovo svako jutro,probudila sam se prva i spremila.Poncho me odvezao do tvrtke "San Roman"....

Poncho:Sretno,Dul!!
Dulce:Hvala ti Poncho..Idem..

Dala sam mu poljubac u obraz a zatim izašla van iz auta..Kad sam ušla u tvrtku,ostala sam u šoku..Znala sam da je to velika i poznata tvtrka,ali toliku raskoš još nisam vidjela..Na recepciji me jedna gospođica uputila u ured gospodina San Romana..Imala sam tremu,al cijelo vrijeme sam si u glavi ponavljala "Možeš ti to Dul!!!!""...Ušla sam u ured i..

Dulce:Dobar dan!!!
xxx:Dobar dan.. Ooo koga ja to vidim..Niste li vi ona...
Dulce:Da,ona iz diska..A vi ste onaj Marco...
Marco:Glavom i bradom..Sjednite da porazgovaramo.
Dulce:U redu.

Možete si samo misliti kako sam se tada osjećala..Uopće nisam razmišljala o poslu i da li ću biti primljena,već o njemu..Otkud mu toliko sličnosti s..Chrisom???..Jedva da sam i govorila,al nisam znala kako drukčije reagirati..
Marco:Dobro,što vam je???.Zašto me se bojite???
Dulce:Znate što..Zaboravite na sve ovo..Bolje da idem..
Marco:Nee..Želim znati..Neću vam ništa,za Boga miloga..

***
Poncho:May,ja više ovako ne mogu..Zaljubljen sam u Dul!!!!!
Maite:O bracoo..Pa kako to??
Poncho:Ne znam..Od prvog dana mi se svidjela,a i..
Maite:Ma ne trebaš mi objašnjavati..Misliš da sam slijepa????..Hello,pa i ti se njoj sviđaš..Vidi se..
Poncho:Po čemu???
Maite:Kako se gledate,razgovarate i..jednostavno vidi se..
Poncho:Da,čak smo se i poljubili jednom..
Maite:Toooo..Samo tako..Morate biti skupa..
Poncho:O čemu ti???..Mi smo samo..

din don
Maite:Idem otvoriti..Poslije nastavljamo..
***:Maite?????
Maite:Santos..to si ti????

***
I????Što mislite????Jesam li dobila posao????
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:37

***
Da,dobila sam posao..Marco me zaposlio zbog dobrih preporuka,ali i nakon našeg razgovora je shvatio zašto sam bila tako prestrašena..Možda sam i bila bez razloga..Pa koliko ima ljudi na svijetu koji sliče nekome..Nisam se trebala uzrujavati..Uostalom,Chrisa više nema...

Nakon što sam izašla iz tvrtke,prošetala sam gradom..Imala sam toliko planova..Kao npr. nazvati svoje doma..Ali prvo sam vijest htjela javiti Ponchu i May..

Dulce:Evo me..
Poncho:Došla si...I???
Dulce:Pa..Kako da ti to kažem..DOBILA SAM POSAO!!!!!!!!!!!
Poncho:Too,ljuba..Mislim,to Dul..
Dulce:Htio si reći ljubavi????
Poncho:..
Dulce:Joj,znam ..to onako prijateljski..-zagrlila sam ga-
Poncho:Da,upravo tako..Samo prijateljski..
Dulce:Gdje je May???
Poncho:Pa,posjetio ju je jedan stari frend,pa su otišli na piće i takoto...
Dulce:Stari freend???..Aha,moš mislit..
Poncho:Heeh..
Dulce:Idem sad nazvati svoje kući..Baš se veselim..
Poncho:A što kažeš da poslije odemo proslaviti tvoj novi posao????Recimo,u restoranu???
Dulce:Naravno..

***
Santos:I eto..To ti je sve o meni..
Maite:O,pa tebi onda super ide..Drago mi je zbog tebe..
Santos:A što ima kod tebe???
Maite:Pa i ne baš puno toga..Al Poncho i ja imamo novu cimericu..
Santos:Hmm..Jel zgodna??
Maite:Opet ti...Daj čekaj da ti ispričam sve..
Santos:Oke..Smiri se..Nemoj biti ljubomorna
Maite:Ha-ha..Very funny...

***
Dulce:Aaa seki,tako mi je drago da te čujem..I..šta ima??
Lidia:Dulce,moraš odmah doma..
Dulce:Molim??
Lidia:Gle,mama mi nije dala da te nazovem jer je htjela da konačno uživaš i ne patiš ali moraš doći..Jer..mama..
Dulce:Mama??..Što je sa mamom??
Lidia:Ima tumor na mozgu...
Dulce:ŠTO??????????
Lidia:I bojim se..da će...
Dulce:
Lidia:Dulce,si tu???Jesi još na liniji???Duuuuuuuuul!!!!!!

nešto kasnije...
Dulce:mmmmmmmmm....
Poncho:Budiš se,hvala Bogu..Pala si u nesvijest...
Dulce:Poncho!!!!Moram kući...
Poncho:Što je??
Dulce:Moja mama..Teško je bolesna..Ima tumor..
Poncho:Ooo ne!!!!
Dulce:Ja..moram u Mexico...

I kad sam mislila da sve napokon kreće nabolje,život mi se opet preokrenuo..Moja mama...neeeeee..Jedna od najvažnijih osoba u mom životu...Što sad???Kako dalje????...Nemam izbora..Moram u Mexico...Moja mama mora živjeti..Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypet 04 lip 2010, 14:37

***
Trudila sam se da kući dođem što prije.Brzinskom snagom spakirala sam kofere i kupila kartu.Bilo je vrijeme da se vratim kući.Ali,od sve te brige i šoka,uopće sam zaboravila da sam dobila posao.O ne!!Još jedan problem više.Morala sam otići do Marca i ispričati mu sve.Umirala sam od straha kako će on reagirati,no ipak..Mama je najvažnija.Došla sam do tvrtke da mu sve kažem,i na moje iznenađenje Marco je bio vrlo razuman.Čudno za ljude u današnje vrijeme..ahh...I ne samo što mi nije ništa prigovorio nego i..

Marco:Ako želiš,mogu poći s tobom.
Dulce:Molim???
Marco:Znam da ti je čudno,ali mislim zar se ne sjećaš da sam te ja spasio onog dana disku???Pa moram dobiti nešto zauzvrat.
Dulce:Vi bi išli sa mnom??
Marco:Kao prvo pita se "Ti bi išao sa mnom",a kao drugo da..Pa i sama si mi na razgovoru za posao puno ispričala o sebi i želim ti pomoći.
Dulce:Ali..
Marco:Dopusti mi.Osim toga,želim naći načina da se tvoja mama izvuče.
Dulce:Da,mora se..Ona mora živjeti.U redu,idi sa mnom..
Marco:Hvala ti.

Da..Marco ide sa mnom.Znam da je sve to nekako čudno ali vidjelo se na njemu da stvarno želi pomoći.Pa onda,zašto ne??

***
Dan poslije bila sam spremna za odlazak.Ponchu nisam rekla da Marco ide sa nama,a i ne vjerujem da bi to njega zanimalo.Maite ostaje u Madridu,a mi krećemo.Jedva čekam da vidim svoje doma makar me pomalo i hvata tjeskoba zbog svega što će biti...Nadam se samo najboljemu..

Zračna luka,Madrid
Poncho:Idemo!!
Dulce:Moramo još čekati Marca..
Poncho:Koga???
Dulce:Marca..Marco San Roman..
Poncho:On ide sa nama??
Dulce:Da,rekao je da..
Poncho:Što će on sa nama????..Meni se čini da se ti njemu sviđaš..Malo ti previše popušta..
Dulce:Molim??
Poncho:Prvo te spasio u disku,a ti koja si bila i pomalo bezobrazna prema njemu, ipak si dobila posao..I sad ide s tobom..
Dulce:Kako se usuđuješ??
Poncho:Govorim istinu..Nemoj biti navina i glupa..
Dulce:Ne mogu vjerovati..Kao da ti nije drago što imam posao i što je on takav...Znaš šta???..Ne trebaš ići sa nama..U biti,ne želim da ideš..

Marco:Zdravo!!
Dulce:Zdravo,Marco..Idemo,avion uskoro polijeće..I da,Poncho,da ne bi mislio da sam tebe i Maite iskorištavala,vratit ću vam svaki novčić koji ste mi dali i sve što ste mi pružali..A sad zbogom!!!!

Poncho:Dulce,čekaj..Nisi me razumjela..Dulce...

Možda mislite da sam bila pregruba,ali stvarno me povrijedio,,Kakve mi je samo riječi izgovorio..Uza sve što sam prošla,i on me napustio..Dokle će tako moj život???
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypon 12 srp 2010, 11:59

***
Nakon dugog i napornog puta konačno smo stigli u Meksiko.Pod "mi" mislim na Marca i sebe,jer Poncho nije išao.I sami znate zbog čega.

-Hvala ti što si išao sa mnom
-Ne trebaš mi zahvaljivati,ja uvijek rado pomognem
-Puno mi to znači

I konačno..Došla sam do svoje kuće.Ni sama ne znam kako bi opisala što mi je tada prolazilo kroz glavu.Polako sam otvorila ulazna vrata i ušla u kuću.Sve je bilo nekako mirno,tiho,kao da nikoga nije bilo doma.No,tada sam čula škripanje.Bila je to moja sestra Lidia koja je upravo izlazila iz mamine sobe.

Lidia:Dulce???O hvala Bogu da si tu!!
Dulce:Ej,kako si??Kako je..ona??
Lidia: Loše.Stanje se pogoršava svakim danom.
Dulce:Ali kako se to desilo,mislim nije mi jasno.Ipak,nisam ja tako dugo bila u Madridu.
Lidia:E pa najgore od svega je što je ona bolova i prije,al je to skrivala.
Dulce:O,ne!!!!Moramo naći načina da je spasimo!!
Lidia:Da,i to čim prije.Zašto nisi zatvorila ulazna vrata za sobom??
Dulce:Joj,Marco..Zaboravila sam..Moram po njega.Čeka me vani.
Lidia:Marco???!!!

Dulce:Marco,uđi!!
Marco:Dobar dan!!
Lidia:Dan!!
Dulce:Nemoj se čuditi,ovo je moj prijatelj i šef na poslu Marco.
Lidia:Aha,Lidia,Dulcina sestra,drago mi je.Očito da mi moraš puno toga ispričati.
Dulce:Moram,a moram i vidjeti mamu.
Lidia:Odmara sad.Idem skuhati kavu,pa ćemo popričati dok se ne probudi...

Bilo mi je teško slušati sve što je Lidia govorila o mami i njenoj bolesti.Uspjela sam ostati nekako prizemljena jer sam se unatoč svemu nadala da će sve biti dobro.A toj me pozitivnoj energiji naučila samo jedna osoba-Poncho.Znam da nisam smjela tako reagirati,pa sam mu se odlučila javiti.Otišla sam u boravak da ga nazovem,kad onda..

-Dulce??????
Dulce:Mama??Budna si??

Nisam ni slutila da joj je tako loše,jer izgledala je poput..smrti..
[Vrh] Go down
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Emptypon 12 srp 2010, 12:00

***
-Mama!!!!Zašto mi..nisi rekla???Zašto si sve sakrivala????
-Dulce,oprosti mi,ali...Lidia-ona ti je rekla????
-Da,ne mogu vjerovati.Nisi smjela tajiti nešto tako veliko.Zašto???
-Dulce,oprosti mi al nisam htjela da ti uz sve što si prošla još i ja budem teret,pa..
-Mama,mamice..Ti mi nikad nisi teret,za Boga miloga!!!

Zagrlila sam ju snažno i počela plakati.Zapravo,obje smo plakale.Nisam mogla vjerovati da je to ona.No,znala sam jedno.Vremena nema.Moramo se požuriti.Ne smijem ju izgubiti.Onda stvarno nemam razloga za život

-Mama,sve će biti dobro!!!!Volim te!!!
-Dulce,ako umrem..
-Prekini!!Naravno da nećeš..Ozdravit ćeš!!!!
-Mislim da..
-Ništa nemoj misliti..Idi leći..Ja idem u kuhinju..Tamo su Lidia i Marco..
-Marco???
-Idi leći,poslije ću ti objasniti!!!!

**Iskreno,tada nisam znala što misliti.Pozitivno ili loše-sve je izgledalo tako zastrašujuće da mi mozak nije uopće funkcionirao.Nisam htjela biti pesimist,al sve nas često loše misli susreću-život je takav i moramo se pomiriti sa tim**

No,imam svoju izreku koju si ponavljam svaki dan po sto puta:"No pares nunca de sonar"..

**Vjerujem u to,od malena...**

Nakon što je mama otišla ,odlučila sam nazvati Poncha..Morala sam mu se ispričati.Ipak,nije ništa skrivio,a sve je ono rekao samo iz ljutnje...

-Javi se,ajde Poncho!!
-Halo??
-Halo..Poncho???
-Nije POncho,Blanca je..Trebate ga????
-Da,možete mi ga dati-začuđeno-???
-Evo,samo malo...-Poncho,ljubavi,dođi..Neko te treba...
-Ljubavi?????-Kad sam to čula,prekinula sam vezu...

Tko je sad Blanca???I zašto ga zove ljubavi?????

[Vrh] Go down
Sponsored content





Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty
PostajNaslov: Re: Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz   Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz Empty

[Vrh] Go down
 
Solo en tu abrazo yo me puedo ser feliz
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maite Perroni opet solo i u novoj sapunici s Levyem

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Arhiva webnovela-
Forum(o)Bir: