*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Christopher Von Uckermann: "Čarolija ljubavi"

Go down 
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Christopher Von Uckermann: "Čarolija ljubavi" Empty
PostajNaslov: Christopher Von Uckermann: "Čarolija ljubavi"   Christopher Von Uckermann: "Čarolija ljubavi" Emptyčet 27 svi 2010, 18:58

Christopher Von Uckermann: "Čarolija ljubavi" Ucker3

Para Teens - Ciudad de Mexico (Mexico)

Meksikanac koji te zaludio u telenoveli Rebelde ponovno će te osvojiti, no ovoga puta kao mađioničar. Cristopher Von Uckermann protagonist je serije Kdabra i glumi Lucu, dečka koji živi u religioznoj zajednici koja ga štiti...sve dok on ne pobjegne. Sada kada je u stvarnome svijetu postaje svjestan kako je njegov glavni cilj postati najbolji mađioničar na svijetu, dok oni koji ga okružuju pokušavaju otkriti izvor njegovih moći.

-Koji ti je izazov bila Kdabra što se profesionalnog nivoa tiče?
- Morao sam se mnogo pripremati ne samo u glumačkom smislu, već i razviti neke druge vještine. Vjerujem da je to bilo ono najkompliciranije, no u ekipi su bila 2 velika kolumbijska mađioničara koji su mi pomagali. Naučio sam mnogo trikova i kompliciranih stvari, kao na primjer, kako levitirati (levitirati znaći lebditi iznad zemlje).

- Što imaju Luca i Christopher zajedničko?
- Ono što mi se najviše svidjelo i oko čega se nisam morao truditi je to što je njegov prijatelj Matias važan dio njega kao osobe. U životu ja sam također jako druželjubiv i vezan za svoje prijatelje. Osim toga, jako sam se koncentrirao na to da taj dečko nikada ne izgubi svoju nevinost.

-Jesi li trenutačno u vezi?
-Ne. Zbog ritma moga posla komplicirano je biti u vezi. Osoba koje je uz mene morala bi razumjeti moje ludo radno vrijeme. Ono što znam je da, ukoliko dođe ljubav, sam spreman na nju.


**************************************************************************************************************

Para Teens - Ciudad de Mexico (Mexico)

El mexicano que te enloqueció en la novela Rebelde vuelve a enamorarte pero, en esta oportunidad, convertido en mago. Como protagonista de la serie Kdabra (todos los jueves a las 22 hs. por Fox), Christopher Von Uckermann –de 23 años– interpreta a Luca, un chico que vive en una comunidad religiosa que lo protege… Hasta que él se escapa. Ya en el mundo real, este adolescente se deslumbra y se da cuenta de que su gran meta es convertirse en el mejor mago, mientras que quienes lo rodean intentarán descubrir cuál es el origen sus poderes.

–¿Qué desafío te propuso Kdabra a nivel profesional?

–Tuve que prepararme no sólo en lo actoral, sino también en otras destrezas. Creo que eso fue lo más complicado, pero tuvimos a dos grandes magos colombianos en nuestro equipo que estuvieron ayudándome. Aprendí muchos trucos y también cosas complicadas, como por ejemplo, a levitar.

–¿Qué tiene Luca de Christopher?

–Lo que más me gustó y no me costó trabajo es que su amigo, Matías, es una pieza muy importante para el personaje. En la vida real yo también soy súper amiguero. Además, me enfoqué mucho en que este chavito nunca pierda la inocencia.

–¿Ahora estás de novio?
–No. Por el ritmo de mi trabajo es complicado estar en pareja. La persona que esté a mi lado tendrá que entender mis tiempos. Lo que sé es que si llega el amor, estoy preparado.

Prevela: *~Hαηα~*

Fuente: Ultimate RBD
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
 
Christopher Von Uckermann: "Čarolija ljubavi"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Somos - Christopher von Uckermann
» Christopher Uckermann dolazi sa svime
» Christopher Uckermann dolazi sa "Somos"
» Christopher Uckermann: Dolazi sa svojom "Sinfoniom"
» Christopher Von Uckermann: u glazbi RBD-a nisam bio svoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: