*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ~♥ La noche de pasion ♥~

Go down 
Autor/icaPoruka
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

~♥ La noche de pasion ♥~ Empty
PostajNaslov: ~♥ La noche de pasion ♥~   ~♥ La noche de pasion ♥~ Emptypet 04 vel 2011, 16:38



~♥ La noche de pasion ♥~

Osobe:

DULCE MARIA - ANA DULCE
CHRISTOPHER UCKERMAN - LUIS ALEJANDRO


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

~♥ La noche de pasion ♥~ Empty
PostajNaslov: Re: ~♥ La noche de pasion ♥~   ~♥ La noche de pasion ♥~ Emptypet 04 vel 2011, 16:43



1° PARTE


Taj dan,sjecam ga se dobro,kao jucer..bio je petak,probudila sam se..otvorila sam oci,osjetila sam da su moji kapci teski,bilo mi se tesko se dignuti,ali..kada sam pomislila na njega,kada sam pomislila na to da idem u skolu da ga vidim,bila je to snaga koja me je povukla te digla.Sjedila sam jos trenutak,gledajuci svoje lice.

Skinula sam se da odem kupati,ali prije sam se pogledala u ogledalo,izgledala sam cundo,kao da se moje tijelo pripremila za ono sto dolazo.
Usla sam u vodu i voda je padala mojim tijelom,milovala sam se misleci na njega,nesto sto sam prije radila,ali nikad kao sada,ali nesto me je prekinulo,bio je to krik moje mame koja mi je govorila da se pozurim.Tako sam i uradila,izasla sam iz kupaonice te sam se obukla.Obukla sam bilo sto.Ali kada sam se vidjela,usta mi se otvorila,ostala sam zapanjena.Mini crna suknja,crvena bluza,te neke cizme i naocale.


Moj otac je bio onaj koji me je odveo u skolu,i kada sam se oprastala od njega,osjecala sam se cudno.Bilo je kao da se oprasta od djevojcice Ane Dulce,one koju je prije nekoliko godina nosio u svom narucju.

Usla sam u skolu,bila sam nervozna,leptirici u trbuhu i jedna velika uzbudenost.Osjecala sam isto kada sam se priblizavala u trenutku kada sam ga vidjela.I ondje je bio,cekao me na vratima salona.Bio je tako zgodan,nasmijesio mi se i kada sam vidjela taj prekrasni osmijeh,hipnotizirao me kao prvog puta,njegove oci su tisucu puta vise svjetlucale kada me je gledao.

Luis Alejandro:Bok lijepa,cekao sam te,danas si lijepa,dobro prelijepa si

U njegovom glasu sam osjetila veliku uzbudenost,njegov je glas cinio da letim.fi]

Ana Dulce:I ti si prezgodan

[i]Ucinio je ono sto sam htjela otkad sam se probudila..poljubio me..njegovi poljubci su kao prvi,ali drugaciji i posebniji,njegovi poljubci su imali jednu vezu koju sam ja samo mogla desifrirati


Ana Dulce:Udimo bombonu

Gledao me je kao nikad prije,kao da je znao sto se dogada.Posvadala sam se sa glavom.
Usli smo,on je otisao sa svojim prijateljima,dok sam ja otisla sa svojom vjernom prijateljicom

Monserrat:Alo,vidi se da se volite puno

Vec nas je vidjela kako smo ja i Luis Alejandro za ruku.

Ana Dulce:Da,volim ga,znam da je to snazna rijec,i rekla si mi da ne trebas reci prije nego sto promislis i budes sigurna,ali stvarno,volim ga

Rekla sam toliko sigurna u sebe,cak toliko da je u mom glasu i pogledu primjetila

Monserrat:Drago mi je radi tebe,i reci mi..kada cete napraviti slijedeci korak,eh nemoj misliti da nisam primjetila u pogledima kojima se upucujete

b]Ana Dulce:Ne budi znatizeljna,sjeti se da znatizelja ubija covjeka[/b]

Zeljela sam izbjeci tu temu,da ne odgovorim

Ana Dulce:I taj profesor ne misli doci ?

Ona mi je dala jedan znak koji nisam razumijela.
Cekali smo 20 minuta jos,da vidimo hoce li doci profesor iz povijesti,tijekom tog vremena on me nije prestajao gledati kao ja njega,moja mi je prijateljica nesto pricala,ali ja nisam obracala puno paznje na to sto smo razgovarale.
Ubrzo mi se on priblizio.

Luis Alejandro:Sto ti se cini da malo odemo negdje?

Bilo je obicno da ja njega nagovaram da odemo iz skole,ali nesto sam mu htjela reci te napraviti to.
Gledala sam ga,ne znam sto mu je bilo,sa jednim pogledom ostavio takvom,gledala sam ga izdefinirano,kada me gledao sa svojim prekrasnim ocima,bila sam gotova.


Ana Dulce:Da,idemo,dosadno mi je

Oprostila sam se od svoje prijateljica,dala ruku Luisu Alejandru te smo tako otisli na izlaz skole,sa ruksacima u ruci.
Sjeli smo u auto.[i]

Luis Alejandro:I,gdje zelis ici ?

[i]Prije bih imala rezervni plan za ovakve situacije,ali sada nemam


Luis Alejandro:Ok,onda sto ti se cini da odemo u zabavni park,ijako se kasnije otvara..dok se ne otvori,napravimo dir sa autom..sto kazes ?

Ja sam samo potvrdila sa glavom,ustvari bilo me je briga gdje idemo,samo da budem sa njime,to je vise nego dovoljno za mene

Jos smo se vozili autom,cekajuci trenutak kada ce se zabavni park otvoriti,onda je nesto sto on nikad prije nije napravio,i pretpostavljam da sam ga ja prisila da to napravi,znam da sam bila takva.

Njegova ruka je isla polako prema meni,nasla se na mojoj nogi,osjecala sam skakljanje po cijelom tijelu,i ustvari uplasila sam se malo.

Luis Alejandro:Neugodno ti je ?


Bio je tako pazljiv sa mnom i prvo je mislio na mene.
Negirala sam sa glavom,i on je nastavio,milovao me je njezno,njegovom srecom.auto je automatski.
Ne znam sto sam osjecala u tom trenutku tocno,nikad me nitko prije nije dirao,tako da sam iskusila nove osjecaje u sebi.Bilo je vise nego ocito da je trazio nesto vise od moje noge,te sam,kada sam zatvorila noge,maknuo je ruku


Luis Alejandro:Oprosti,bilo je prebrzo

Ana Dulce:Moras me razumijeti,ja nikad..

Luis Alejandro:Ne brini se

Okrenula sam se na trenutak,te sam se nasmijesila da smirim i sebe i njega.
Dosao je trenutak kad se otvorio zabavni park,tako da sam mu se priblizila.
Kada smo dosli u park,bio je otvoren...kada sam izasla iz auta,spustila sam pogled,ali poslije sam uzdahnula i digla glavu.Nakon svega svidjelo mi se..dali sam se stidjela ?
Da,u vezi se moze raditi to,i vise..i mi smo bili 8 mjeseci u vezi,i upravo sada me se usudio dirati,bilo je tako lijepo i vrijedno postovanja od njega




Zadnja promjena: Rose ♥; pet 04 vel 2011, 19:56; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

~♥ La noche de pasion ♥~ Empty
PostajNaslov: Re: ~♥ La noche de pasion ♥~   ~♥ La noche de pasion ♥~ Emptypet 04 vel 2011, 19:52


2° PARTE

Platila sam ulaznicu,tako da smo usli unutra.Prvo smo otisli na rucak.Cekali smo jos neko vrijeme,te je onda pocela zabava.Otisli smo na vlak smrti za mlade,ali ja sam htjela jos nesto vece.

Luis Alejandro:Ne,ja u to ne idem,ne radi mi to Andy

Zvao me tako otkad smo postali cura i decko,prema:kombinaciji mojih imena,koja mu se svidala.Ali meni se ne svida da me zove tako,ali tolerirat cu.

Ana Dulce:Ajde molim te,ili zelis da odem sama..sjeti se da imaju 2 asisenta i jedan decko koji moze sjesti sa mnom

Luis Alejandro:Dobro,dobro,idemo

Ovo je 100 % djelovala kod njega,ljubomoran je,ijako to negira.
I tako smo bili pola dana i velik dio noci.
Tocno u 3.00 nasli smo odmarati u jednom restoranu.Nitko od nas dvoje nije bilo gladan,tako da smo narucili samo nekoliko pica


Luis Alejandro:Sada je tvoj red,idemo sada

Pokazao je jednu kucu.... „Strasna kabina“
Mogla sam popeti na najvisu i najvecu planinu na svijetu,ali ne to,bila sam prestravljena idejom

Ana Dulce:Ne tamo ne,znas da se bojim

Luis Alejandro:Ali ja cu te cuvati..ajde,ja cu biti sa tobom,ako neces,onda cu morati ici sa drugom curom

I ovo je kod mene funkcioniralo,ne mogu vjerovati da me poznaje tako dobro,ja sam ljubomorna,ijako to ne priznajem.
Tako smo u usli u tu kucu.Ja sam se drzala za njegovu ruku,bojeci da u nekom momentu me moze pustiti.Hodali smo,on je stao iza da me zagrli.Izasao je jedno cudoviste te sam se uplasila,ali prestala sam vristati kada sam cula nesto na lijevom uhu,nesto sto me je vise najezilo od samog cudovista.On mi je rekao:

Luis Alejandro:Andy..zelis li voditi ljubav sa mnom ?

Nisam znala sto da mu kazem u tom trenutku,ne znam jeli ovo planirao samo da me pita ovako iznenadno.Nisam nista spominjala tijekom hodanja,ja..ja..nije da sam se uplasila,ono sto sam radila jest da sam mislila na ono sto me je pitao.Bio je ozbiljan?Mislila sam..ako je stvarno?
Ustvari vec i prije sam zamisljala moju srastvenu noc sa njima,ali ono cega sam se bojala pomalo jest:hoce li biti i dalje sa mnom nakon toga?Ijako mi je on dokazao da me voli,ja ne mogu prestati misliti na to.
Kada smo izasli,okrenula sam ga da ga vidim,razmisljala sam puno o tome.


Ana Dulce:Jesam li dobro cula ono ?

On me je pogledao

Luis Alejandro:Da..ali ne zelim te pozurivati,ako ti ne zelis,ne mislim te prisiljavati

Te rijeci su pridonijele na kraju mom odgovoru

[b]Ana Dulce:Dobro..i ja zelim biti sa tobom

On se nasmijesio..i ja sam se.Ostavila sam jos sa strane moje sumnje i strahove,ja sam zeljela biti sa njime?
Dali stvarno zelim?
Osjecam se cudno,ali mislim da bih trebala to napraviti u nekom trenutku
Mozda danas?
Uostalom,Luisa Alejandra sam voljela kao sto nikad nisam mislila da cu voljeti nekog?
Sto ne bi sa njime?

Bilo je 6.30 kada smo otisli u jedan motel,sigurno je to bio najskupljiji koji je nasao,bio je daleko i bio je savrseno ureden..kada je zatvorio vrata,moje su se oci zatvorile,pomislila sam,kada opet otvori ta vrata,sve ce proci.
Pogledala sam svugdje nervozna,on je sjeo te me gledao,ni ja nisam znala sto raditi ni reci.On mi se priblizio,poljubio me i malo pomalo polozio me na krevet,ali ja sam ga zaustavila.


Luis Alejandro:Ako ti ne zelis ili se ne osjecas spremnom,reci mi,razumijet cu

Ali,ja sam bila ondje,voljela sam ga,zeljela sam napraviti.Zamolila sam ga da opet pocne.Tako da me opet poljubio,stao je povise mene,njegova ruka je bila na mojoj nozi..osjetila sam se..divno..ali zapravo,bilo mi je malo neugodno,ali poslije mi se svidjelo...moj neocekivani implus je ucinio da otvorim jos vise noge,mislila sam da je to znak za njega,digla sam se te sam mu otkopcala kosulju,onda je on meni skinuo bluzu..ljubili smo se...opet se on dignuo te mi skinuo skunju..pa onda grudnjak.Bilo mi je neugodno,ali sam trpila..on mi je poceo milovati lagano leda,dok sam ga poljubila i dirala po trbuhu sa sramezljivoscu.
Kada se dignuo,skinuo mi je gacice..kada je to ucinio,poljubio mi je noge te sam se ja jos vise uzbudila.On si je brzo skinuo bokseruce,mislila sam da cu umrijeti od srama kada vidim njegov..ali nisam.Onda se stao povise mene.

Luis Alejandro:Jesi li spremna ?

On nije upotrijebljavao snazne rijeci,i barem(mislim ja)u ovom trenutka,vidio je da sam napeta.
Udahnula sam duboko,dala sam mu znak da krene..ali kada je usao,osjecala sam se grozno,bila je to bol koju nisam mogla objasniti,jos su mi pocele izlaziti suze,ubrzo sam mu rekla Luisi Alejandru da se makne.


Luis Alejandro:Proslo je najgore Andy,pusti da nastavim,vjeruj mi


Rekla sam mu dobro sa zatvorenin ocima,on je usao jos te se priblizio mom uhu da mi rece nesto.


Luis Alejandro:Volim te

Te dvije rijeci su mi pomogle puno,sigurno je on mislio da je to vazno da mi kaze,u tako kljucnom trenutku.Onda je kada se poceo kretati,stegla sam jastuk kada je usao i mene.Krikovi su poceli izlalti,ne od zadovoljstva,nego od boli,molila sam se da to brzo zavrsi,da ta bol zavrsi.Ali,nije proslo puno da zamolim da ne zavrsi.Dosao je i trenutak kojim je adrenalin prosao mojim tijelom,adrenalin koji nisam osjetila,i osjetila sam ga,pogotovo u mojim nogama,osjetila sam toliko zadvoljstva tako da je bol otisla.I krikovi su sada bili od zadvoljstva,od uzitka.Ubrzo,on mi je rekao nesto sto nisam razumijela na pocetku:“Sada cu“.Ali pocela sam razumijeti kada se poceo kretati jos brze,naravno i on je htio osjetiti zadovoljstvo,tako da je i uradio.

Ana Dulce:Sto je bilo?

Bila sam u polulezecm polozaju,sa laktovima na krevetu.U tom trenutku sam osjetila nesto curi iz mene,bilo je to malo krvi.

Luis Alejandro:To je da ne zatrudnis.

Ok,rekla sam.Otisla sam u kupaonicu sa necim cudnim u mojim nogama,uzela sam jedan ulozak te ga stavila na moje gacice.Ali imao je dio koji je bio otkriven.Poslije sam se vratila njemu,te legla opet,bila sam umorna.Onda me pokrio sa dekom,te je legao jos blize meni

Luis Alejandro:Hvala Andy..volim te malena

Dao mi je jedan poljubac u usta,te jedan u kosu

Ana Dulce:I ja tebe volim


I zagrlila sam ga.Zaspala sam na njegovom torzu

Kada sam se probudila..prvo sto sam vidjela jest prekrasno lice od Luisa Alejandra,nasmijesila se tom prizoru.Onda sam shvatila..bilo je jutro.Isti cas sam se digla,jos su mi noge drhtale,te me bolilo malo,ali bila sam iznenadena da tome nisam ni dala vaznosti.


Ana Dulce:Luis..Alex..probudi se

Gurnula sam ga,i on se probudio..nasmijesio se kada me je vidio.

Luis Alejandro:Ne znas koliko sam puta sanjao ovaj trenutak..da kad se probudim vidimo prvo tvoje prelijepo lice.

Ana Dulce:I ja,ali znas da..je jutro,moji ce me roditelji ubiti sto nisam dosla spavati

Isti tren on se dignuo,kupali smo se zajedno i sto brze moguce ostavio me kod moje kuce.I pogodito sto..moji roditelji su me cekali u dnevnom boravku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Ali znate sto..ne kajem se radi one strastvene noci koju sam dozivjela sa Luisom Alejandrom.Uzivala sam i bilo je odlicno(ijako me bolilo)
Danas nam je godina dana veze i tako sam sretna sto se volimo kao na pocetku nase veze.I svidjelo bi mi se provesti ostatak zivot uz njega




Zadnja promjena: Rose ♥; ned 06 vel 2011, 14:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

~♥ La noche de pasion ♥~ Empty
PostajNaslov: Re: ~♥ La noche de pasion ♥~   ~♥ La noche de pasion ♥~ Emptypet 04 vel 2011, 19:55



FIN


kredit za prijevodenje:Angela(ja)
izvor:univison

[Vrh] Go down
Sponsored content





~♥ La noche de pasion ♥~ Empty
PostajNaslov: Re: ~♥ La noche de pasion ♥~   ~♥ La noche de pasion ♥~ Empty

[Vrh] Go down
 
~♥ La noche de pasion ♥~
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Arhiva webnovela-
Forum(o)Bir: