*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Empty
PostajNaslov: Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi!   Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Emptyčet 20 svi 2010, 03:47

Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi!!

Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Maite5

Grupo Generacion - Ciudad de Mexico (Mexico)


Prevela: *~Hαηα~*

Maite se trenutačno nalazi na turneji sa predstavom „Bračna večera“, gdje glumi glavnu ulogu zajedno s Sebastianom Zurritom, Chantal Andere i Sergiom Sendelom. „Više sam se posvetila glumi. To je kao da započinjem ovaj san, ovu karijeru, to je način na koji sve počinje, nešto što mi je pružilo mnogo zadovoljstva, što me naučilo mnogo toga, i želim se još malo baviti tim područjem dok ne napravim sljedeći korak“, rekla je Maite, koja je bila protagonistica telenovela „Moj Grijeh“ i „Oprezno s Anđelom“.

„Glazba je nešto što mi se jako svidjelo, nešto što sam nedavno otkrila, jer to je bilo nešto sasvim novo za mene. To je nešto o čemu postaješ ovisan, zajedno na sceni sa ljudima pješeš, pjevaš, to je osjećaj koji se ne može usporediti s ničim drugim.“
Priznala je kako je dobila ponudu da potpiše ugovor s jednom diskografskom kućom, no sada se ne želi obvezati na takav projekt jer je 100% koncentrirana na kazalište.

„Zasada još nije trenutak, jao sam usredotočena na predstavu, no kada u jednom trenutku u budućnosti dođe neki glazbeni projekt, sigurno ću ga prihvatiti“.

Maite je rekla da održava kontakte sa svojim kolegama iz bivšeg RBD-a, unatoć tome što ima prepun dnevni raspored, bilo to putem telefona ili e-maila.

„Sa svima se čujem (Ucker, Poncho, Chris, Dul i Any) i svaki od njih zauzima posebno mjesto u mome životu, u mom srcu. Sa nekim se čujema, sa nekima manje, no okolnosti su takve zbog posla, no ono što mi je bitno je znati kako su dobro i kako svatko od njih čini ono što želi u životu“ rekla nam je.


**************************************************************************************************************

Maite se encuentra actualmente de gira con la obra Cena de Matrimonios, donde comparte créditos con Sebastián Zurita, Chantal Andere y Sergio Sendel. "Me he enfocado más en la actuación. Es como iniciar para mí este sueño, esta carrera, es de la forma que empieza, es algo que me ha dado muchas gratificaciones, me ha enseñado mucho, quiero reforzar un poquito más esta área, antes de dar el siguiente paso", contó Maite, quien ha protagonizado las telenovelas Mi Pecado y Cuidado con el Ángel.

"La música es algo que me gustó muchísimo, algo que descubrí porque ciertamente era algo nuevo para mí, totalmente, es algo que se vuelve adictivo, estar en un escenario compartiendo con la gente cantando, bailando, es una energía que no tiene comparación".
Admitió que ha tenido el ofrecimiento de firmar con alguna disquera, pero ahora no desea comprometerse con algún proyecto porque está enfocada al 100 por ciento en el teatro.

"Ahorita no es el momento, yo estoy enfocadísima en esto (la obra), ya cuando en algún momento se diera algún proyecto musical, yo misma lo compartiría".

Comentó que a pesar de lo apretado de su agenda, mantiene el contacto con sus ex compañeros de RBD, ya sea por teléfono o correo electrónico.

"Tengo una relación con todos (Christopher, Poncho, Christian, Dulce y Anahí), cada quien tiene un lugar especial en mi vida, en mi corazón, habrá con quienes más, con quienes menos, hay contacto por las circunstancias de trabajo, me da gusto saber que están bien y que está cada quien haciendo lo que quiere", aseguró.


Fuente: Ultimate RBD
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Empty
PostajNaslov: Re: Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi!   Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Emptyčet 20 svi 2010, 15:26

Ma super ali ja bih da bude pjevacica tako savrseno pjeva :sweet:
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
uckvondy
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
uckvondy


Broj postova : 1085
Join date : 13.08.2010
Lokacija : evo me pred TV-om gledam reprizu TVD po ne znam koji put

Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Empty
PostajNaslov: Re: Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi!   Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Emptyuto 24 kol 2010, 18:02

bolje joj ide gluma,iako ima i lijep glas...ma preslatka jeee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Empty
PostajNaslov: Re: Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi!   Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi! Empty

[Vrh] Go down
 
Maite zasada napušta glazbu i posvećuje se glumi!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Maite ima decka
» Maite izaziva delirij u Riu
» Maite Perroni kao kraljica telenovela
» Maite Perroni o telenoveli „Teresa“
» Maite potvrđena u Mujeres Asesinas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: