*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Maite-intervju za Portal Caras

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Maite-intervju za Portal Caras Empty
PostajNaslov: Maite-intervju za Portal Caras   Maite-intervju za Portal Caras Emptyned 22 kol 2010, 11:46

Maite-intervju za Portal Caras Maite016

Pjevačica,glumica i bivša RBD-ovka Maite Perroni od prošlog je tjedna na turneji Brazilom da bi se ponovo okupila sa svojim fanovima te je primila Portal Caras za ekskluzivni intervju.

Draga i pokazujući se u vrlo dobroj "silueti",otkriva neke detalje o tome kako biti u formi."Zdrav način života je vrlo bitan i nikada ništa loše",rekla je ona,koja ne voli biti na dijetama,ali je potrebno,kad jedete čokoladu i kruh.

Osim što je zadovoljna svojim tijelom,i ne želi mijenjati ništa ne sebi,Perroni slavi svoja profesionalna dostignuća.Nakon raspada grupe,snimila je dvije novele ,nastavila sa karijerom pjevačice,i ima sve više i više fanova koji se nikad ne umore pokazativati svoju ljubav,divljenje....

Provjerite ovaj intervju s Maite ,održan u Clinica Visia u Sao Paolu.Umjetnica govori o posjeti zemlji,životu poslije RBD-a i taštini.Također možete vidjeti ekskluzivne fotografije na Portalu CARAS.

-Što vam se sviđa u Brazilu???

Naklonost ljudi je uvijek dobra i osjećam se kao kod kuće.Čini se kao da je vrijeme stalo i stalno sam sa mojim fanovima,koji mi daju mnogo ljubavi.Užitak u Brazilu je to što je zemlja nevjerojatna,ima preukusnih jela i izvrsne glazbe.Najvažnija mi je ljubaznost ljudi.


Kako se našao na ovoj listi?? (misli se na Brazil)

Jako sam sretna.Mnogo je godina prošlo otkad nisam bila u Brazilu i vrlo sam sretna što sam ovdje sa publikom,koja me podupirala tijekom cijelog vremena.

-Jesi li ikad razgovarala s fanovima preko društvenih mreža?


Internet se pokazao vrlo efikasnom metodom da ostanem u kontaktu sa mojim fanovima i sljedbenicima.Unatoč fizičkoj udaljenosti,Internet mi "dopušta" osjećati,čuti komentare,vidjeti poruke,znati što mislim i živjeti sa mnom svakim korakom.Prelijepo je,što se na neki način,ne gube ti trenutci sa njima.

Preferirate biti pjevačica ili glumica?

To su dvije stvari vrlo važne i različite.Gluma je prekrasna,može dati život biću koji ne postoji i koje mora prenijeti emocije napisane na papiru,sve je vrlo posebno.I biti na bini,pjevati uživo,ispred publike je jedinstveno jer je to jedinstven trenutak.Dakle,obadvoje me upotpunjuje,nema jednog bez drugog.



Kakav je vaš život poslije buntovnika??


Vrlo je dobar i veoma sam sretna.Veseli me što nastavljam rasti i raditi projekte vrlo važne za mene.Imala sam priliku raditi dvije protagonizacije,u Mi pecado i CCEA,dvije telenovele iz Meksika.Ostajem aktivna ,radeći,sretna sam ,raspoložena i rastući konstruiram svoju vlastitu karijeru.

Kakav je vaš odnos sa ostalim RBD-ovcima ,još ste prijatelji??

Živjeli smo skupa gotovo pet godina našeg života.Postoji ljubav,nježnost,poštovanje među nama.Ne vidimo nas kao umjetnike koji su na TV-u ,nego kao prijatelje i normalne ljude.I ljiepo je biti u mogućnosti kontaktirati sa njima i znati što svaki od njih radi u svom životu i karijerama.Rastemo zajedno u različitim projektima.

Želite li raditi drugi veliki projekt,kao Buntovnike??

Buntovnici su jednistveni i završili su "živjeti" u potpunosti.Za mene ,svaki projekt koji radim je jednako važan,jer je to što ja radim,što je u mojem srcu i što je moj posao.To je važno i vrlo sam sretna zbog toga.

Smatrate se ponosnom ženom?

Ponosna sam na sebe,vjerujem da svi imamo malo taštine.Ali,normalna sam,volim se osjećati dobro,jesti..Zdrav život je važan i ništa loše.

Imate koji ritual ljepote??

Oduvijek sam voljela svoju šminku, raditi tretmane za kosu...Samo sve normalno,ništa posebno.Ne vježbam ,iako želim,ali ne radim to (smijeh)

Imate kakvu dijetu i pazite li u prehrani?

Katkada.Imam problem kad započnem dijetu,ne mogu završiti.Volim jesti,zapravo istina je,da ne volim dijete,ali i moram se paziti,iako pokušavam ne uzimati samo zdrave stvari,jer ne mogu živjeti ograničavajući se.Uvijek kao i svi ,ali ima prilika kada moram izbjeći prženu hranu,čokoladu,kruh,kada želim smršaviti.Ali kada ne,kao i svi.

Biste li voljeli promijeniti nešto na svom tijelu?

Ništa.Volim svoj izgled.Imam dvije noge,dvije ruke,kompletna sam ,zdrava,i živim,to je dovoljno.Kada ću željeti više,morati ću vježbati.

Što volite raditi u slobodno vrijeme?

Volim ići u kino,to je nešto što obožavam,izaći sa svojim prijateljima,biti sa ljudima koji me vole i sa svojom obitelji.Najviše volim jednostavne stvari.Volim biti u svojoj kući i imati vrijeme za sebe.



La cantante, actriz y ex RBD Maite Perroni está de gira en Brasil desde la semana pasada para reunirse de nuevo con sus fans y la recibió el Portal Caras para una entrevista exclusiva.

Linda y mostrando una silueta muy bien dibujada, revela algunos detalles de cómo hacer para mantenerse en forma. “Una vida sana es fundamental y nunca nada indebido”, dijo ella, que no le gusta hacer dieta, pero es necesario, cuando comes de chocolates y panes.

Además de estar feliz con su cuerpo, ya que no quiere cambiar nada en sí mismo, Perroni celebración de sus logros profesionales. Después de terminados los rebeldes del grupo, ella tiene dos novelas y continúa con su carrera como cantante,y más fans más que no se cansan de mostrar su afecto.

Echa un vistazo a la entrevista con Maite, realizada Clínica Visia en Sao Paulo.La artista habla sobre su visita al país, la vida después de la RBD y la vanidad. También puedes ver los fotos exclusivas en el Portal CARAS.

- ¿Qué te gusta en Brasil?

-El cariñp de las personas es siempre bueno y me hace sentir como en casa. Parece que el tiempo no pasa y estoy siempre del lado de mis fans, que me dan mucho cariño. ¿Cuál es el encanto de Brasil es un país que es increíble, hay una deliciosa comida y excelente música. Lo más importante para mí es el cariño de la gente y he recibido soy.

- ¿Cómo es el paso en esta lista?

- Estoy muy, muy feliz. Fueron muchos años que no venía a Brasil y estoy muy contento de estar aquí y en contacto con el público, que me han apoyado durante todo este tiempo.

- ¿Alguna vez hablar con los fans brasileños de las redes sociales?

- El Internet ha demostrado ser una herramienta muy eficaz para mantener el contacto con mis fans y seguidores. A pesar de la distancia física que tenemos, Internet me permite sentir, oír los comentarios, leer sus mensajes, saber lo que piensan y saben que están viviendo conmigo en cada paso. Ha sido maravilloso, porque de alguna manera no se pierda esos momentos con ellas.

- ¿Prefieres ser cantante o actriz?

- Son dos cosas muy importantes y diferentes. La actuación es maravillosa, puede dar vida a un ser que no existe y que tiene que transmitir las emociones escritas en papel, todo es muy especial. Y estar en el escenario, cantando en directo, frente al público, es único porque es un momento único. Entonces, los dos me complemento, no una sin la otra.

- ¿Cómo es su vida después de los rebeldes?

- Es muy buena y me siento muy feliz. Soy muy afortunada de seguir creciendo y haciendo proyectos que son muy importantes para mí. Tuve la oportunidad de hacer dos protagonistas, en mi Pecado y Cuidado con el Ángel Con, que pasó dos telenovelas en México. Me quedé activa, trabajando, feliz, animado y creciente para construir mi propia carrera.

- ¿Cómo es su relación con los demás miembros de RBD siguen siendo amigos?

- Vivimos juntos casi cinco años de nuestras vidas. Existe un cariño, un amor, un respeto entre nosotros. No vemos a nosotros mismos como artistas que están en la televisión, sino como amigos y la gente normal. Y es agradable ser capaz de contactar con ellos y saber lo que cada uno está haciendo en sus vidas y carreras. Estamos creciendo juntos en diferentes proyectos.

- ¿Quieres hacer otro gran proyecto, como los Rebeldes?

- Los rebeldes son únicas, y que acaba de vivir plenamente. Para mí, cada proyecto que hago es de igual importancia, porque es lo que estoy haciendo, lo que está en mi corazón y es mi trabajo. Es lo que importa y me siento muy afortunado con eso.

- ¿Se considera usted una mujer orgullosa?

- Estoy orgulloso de sí, creo que todos tenemos un poco de vanidad. Pero yo soy normal, me gusta sentirme bien, comer … Una vida sana es fundamental y nunca abusar.

- ¿Tienes algún ritual de belleza?

- Siempre me gusta mi maquillaje, hacer tratamientos para el cabello … Solo lo normal, nada extraordinario. No hago ejercicios, aunque tengo que hacer, pero no lo hago. (risos) (Risas)

- ¿Tiene alguna dieta y el cuidado de los alimentos?

- A veces. Tengo un problema si empiezo una dieta, no puedo terminar. Me gusta comer, ¿qué es en realidad más corto, no me gusta las dietas! Pero cuando tengo que cuidarme, porque trato de no tomar las cosas que hacen bien, pero no puedo vivir limitandome. Siempre como de todo, pero hay ocasiones en que debo evitar comer alimentos fritos tantos, chocolates, panes, así que cuando quiero mirar un poco. Pero cuando no, como de todo.

- ¿Le gustaría cambiar algo en tu cuerpo?

- Nada. a mi me gusta la forma que soy. Tengo dos piernas, dos brazos, estoy completa, estoy sana y tengo una vida, es suficiente. Cuanto más quiero más, voy a tener que hacer ejercicio.

- ¿Qué le gusta hacer en tu tiempo libre?

- Me gusta ir al cine, que es algo que me encanta, salir con mis amigos, estar con gente que me gusta y con mi familia. Las cosas simples son las que más me gusta. Me encanta estar en mi casa y tener tiempo para mí.


Fuente:ultimateRBD
prijevod:Lea
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Maite-intervju za Portal Caras Empty
PostajNaslov: Re: Maite-intervju za Portal Caras   Maite-intervju za Portal Caras Emptyned 22 kol 2010, 13:10

dusaa <3
svida mi se njeziniodgovori i nacin razmisljanja..samo ti tako nastavi May Wink

[Vrh] Go down
Nelly
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Nelly


Broj postova : 253
Join date : 20.05.2010

Maite-intervju za Portal Caras Empty
PostajNaslov: Re: Maite-intervju za Portal Caras   Maite-intervju za Portal Caras Emptyned 22 kol 2010, 19:28

Ojos de cristal je napisao/la:
dusaa <3
svida mi se njeziniodgovori i nacin razmisljanja..samo ti tako nastavi May Wink


slažem se,sva je nekako,vesela i nježna, go Mai :srce:
[Vrh] Go down
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

Maite-intervju za Portal Caras Empty
PostajNaslov: Re: Maite-intervju za Portal Caras   Maite-intervju za Portal Caras Emptyned 22 kol 2010, 20:02

Obožavam ju, jednostavno je jedinstvena !!!! srčeko srčeko srčeko
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maite-intervju za Portal Caras Empty
PostajNaslov: Re: Maite-intervju za Portal Caras   Maite-intervju za Portal Caras Empty

[Vrh] Go down
 
Maite-intervju za Portal Caras
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Maite potvrđena u Mujeres Asesinas
» Maite ima decka
» Maite izaziva delirij u Riu
» Maite Perroni kao kraljica telenovela
» Maite Perroni o telenoveli „Teresa“

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: