*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi se vraća nazad na posao!!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Emptyčet 20 svi 2010, 03:18

Anahi se vraća nazad na posao!!

Anahi se vraća nazad na posao!! Anahi48

Comunidad de Orkut y Ultimate-RBD - Ciudad de Mexico (Mexico)

Prevela: *~Hαηα~*

Nakon gotovo mjesec dana bez mnogo pojavljivanja u javnosti i pojavljivanja samo na manjim prezentacijama i događajima, Anahini praznici su završili.

Pjevačica se u posljednjih mjesec dana koncentrirala samo na svoj nadolazeći rođendan, i također je provela par dana s obitelji i prijateljima. Sada se vraća na posao promocijskom turnejom najnovijeg singla „Me Hipnotizas“ i planira nastaviti svoju turneju, nazvanu Mi Delirio Qorld Tour, koju će ponovno započeti u Šanjolskoj, zatim u Venezueli i ostalim zemljama gdje još nije bila. Njezin posjet Brazilu već je predviđen, i to za kolovoz ili rujan, no to je i dalje nepotvrđeno.

Njezin menadžer Guillermo Rosas je preko Twittera potvrdio novosti u vezi njezinih novih spotova, te je rekao kako će u srijedu otkriti datume kada će izaći toliko očekivani „Me Hipnotizas“ i „Quiero“, koji je samo specijalan dodatak za Španjolsku. Također je na Twitteru otkrio kako će Anahi ponovno imati fotosession, no ne zna se ni gdje ni za koga.


**************************************************************************************************************

Después de casi un mes sin muchas apariciones en público y hacer pequeñas presentaciones en programas y eventos, las vacaciones de Anahí llegan a su fin.

La cantante se pasó el último mes concentrarse únicamente en la llegada de su cumpleaños y también tuvo unos días con la familia y amigos. Ahora, de vuelta al trabajo con su gira promocional de su más reciente sencillo "Me Hipnotizas" y el plan de la segunda fase de su gira, titulada Mi Delirio World Tour, empezando por España, después por Venezuela y otros países que aún no se han divulgado. Ya su visita a Brasil está prevista para agosto o septiembre, pero sigue sin confirmar.

Sobre sus nuevos clips que se han registrado, Guillermo Rosas (su manager) a través de Twitter ha confirmado que el miércoles revelaran la fecha de lanzamiento tan esperado de "Me Hipnotizas" y "Quiero", que es sólo un especial para España. También reveló en Twitter que mañana (martes) Anahí realizara una sesión de fotos nuevas, aún se desconoce.


Fuente: Ultimate RBD
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Re: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Emptyčet 20 svi 2010, 13:49

Drago mi je Smile da bar nas posjeti Sad
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Re: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Emptyčet 20 svi 2010, 14:16

I wish...voljela bih opet na njen koncert....sad umjesto u sredinu 2. reda do pozornice obavezno u sredinu 1. reda Very Happy
Ljubljana je bila super, al mislim da niš od tog kod nas...Sad
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
*Any Hadita*
Novi član
Novi član
*Any Hadita*


Broj postova : 40
Join date : 07.05.2010

Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Re: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Emptyčet 20 svi 2010, 14:55

super,ali ja mislim da bi nas čak i mogla posjetiti,al nezz,ndm se da oće
[Vrh] Go down
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Re: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Emptyčet 20 svi 2010, 15:09

Ja bih da Anahi dode u hrvatsku pa ako ste citali Ok! u jednom je bilo da ce doc u hrv smrc
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Re: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Emptysub 22 svi 2010, 02:26

da...bilo je ono kad je koncert trebao bit u 3.mj. pa je otkazan...
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
°Ivana°
Novi član
Novi član
°Ivana°


Broj postova : 18
Join date : 12.10.2010
Age : 26

Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Re: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Emptyuto 12 lis 2010, 19:29

Baš bi htijela da nas posjeti...i drago mi je zbog toga...Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahi se vraća nazad na posao!! Empty
PostajNaslov: Re: Anahi se vraća nazad na posao!!   Anahi se vraća nazad na posao!! Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi se vraća nazad na posao!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahí se vraća telenovelama
» Anahi se vraća telenovelama 2011.!
» Anahi - The Best Of
» Anahi kao voditeljica
» Anahi dolazi u Hrvatsku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: