*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi kao voditeljica

Go down 
+2
Rose ♥
☮ Hαηα ☮
6 posters
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Anahi kao voditeljica Empty
PostajNaslov: Anahi kao voditeljica   Anahi kao voditeljica Emptypet 06 kol 2010, 17:24

Anahi kao voditeljica Anahi17

Anahi će biti voditeljica na dodjeli nekih nagrada. Poznata nam je kao pjevačica i glumica, no Anahi je počela raditi kao veoma malena, i to kao voditreljica jednog od najpopularnijih programa u Meksiku, Chiquilladas, gdje je od svoje druge godine života pokazala veliku karizmu pred kamerama i sada, meksikanka će se prisjetiti starih vremena.
Pjevačica će voditi Kid's Choice Awards 2010., koje je se po prvi puta održavaju u Meksiku.
Događaj, koji organizira Nickelodeon, održat će se 4.9. u 11 ujutro na meksičkom Six Flagsu, gdje će biti predstavljeni umjetnici i serije koji su miljenici publike toga programa.
"Veoma sam sretna što su me odabrali da budem dio ovoga događaja koji će biti pun iznenađenja, i koji će nas jako zabaviti", rekla je pjevačica, nakon sastanka s meksičkim dnvnim novinama "Reforma".

Misliš li da će Anahi biti dobra voditeljica?

******

Será la presentadora en unos premios. La conocemos como actriz y cantante, pero Anahí inició muy pequeña como conductora de uno de los programas más populares de México, Chiquilladas, en donde desde los 2 años ya mostraba todo su carisma ante las cámaras y ahora, la mexicana recordará aquellos viejos tiempos.
Y es que la cantante será la anfitriona de los Kid’s Choice Awards 2010, los cuales se realizarán por primera vez en México.
El evento, organizado por Nickelodeon, se realizará el 4 de septiembre a las 11 de la mañana en Six Flags de la Ciudad de México y en él, se premiará a los artistas y series favoritas del público de dicho canal.
“Estoy muy contenta que me hayan elegido para ser parte de este evento que estará lleno de sorpresas, en el que todos nos vamos a divertir muchísimo“, expresó la cantante, según cita el diario mexicano Reforma.

¿Crees que Anahí será buena condutora?



Fuente: Ultimate Rbd
Prijevod: *~Hαηα~*
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Anahi kao voditeljica Empty
PostajNaslov: Re: Anahi kao voditeljica   Anahi kao voditeljica Emptypet 06 kol 2010, 17:34

Super za nju.
Vjerujem da ce biti dobra kao voditeljica..samo da se ne izblamira xD
[Vrh] Go down
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Anahi kao voditeljica Empty
PostajNaslov: Re: Anahi kao voditeljica   Anahi kao voditeljica Emptypet 06 kol 2010, 17:49

Naravno da ce bit odlicna voditeljica vec zamisljam kako ce vodit Razz
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
barbie girl
Novi član
Novi član
barbie girl


Broj postova : 16
Join date : 05.08.2010
Age : 28
Lokacija : barbie world

Anahi kao voditeljica Empty
PostajNaslov: Re: Anahi kao voditeljica   Anahi kao voditeljica Emptypet 06 kol 2010, 17:50

drago mi je zbog nje....i ja isto mislim da ce bit dobra voditeljica...
[Vrh] Go down
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

Anahi kao voditeljica Empty
PostajNaslov: Re: Anahi kao voditeljica   Anahi kao voditeljica Emptypet 06 kol 2010, 21:47

Aww..dan prije mog rođendana Very Happy vjerujem da će biti super voditeljica..i drago mi je zbog nje Wink
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
Ivana Voli Dul y Any
Novi član
Novi član
Ivana Voli Dul y Any


Broj postova : 37
Join date : 04.10.2010

Anahi kao voditeljica Empty
PostajNaslov: Re: Anahi kao voditeljica   Anahi kao voditeljica Emptypon 11 lis 2010, 17:20

[b]superr...ali ja bi je htijela i jednom vidjeti (kako vodi emisiju) Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahi kao voditeljica Empty
PostajNaslov: Re: Anahi kao voditeljica   Anahi kao voditeljica Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi kao voditeljica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi - The Best Of
» Anahi dolazi u Hrvatsku
» Anahi se udaje?
» Anahí - Dividida
» Anahi među najpopularnijima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: