*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom

Go down 
+2
*Lea
anaany
6 posters
Autor/icaPoruka
anaany
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
anaany


Broj postova : 3602
Join date : 06.04.2010

Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty
PostajNaslov: Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom   Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Emptysri 30 lip 2010, 00:41

Anahí bi mogla surađivati sa Pablom Cohelom

Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Iom5xj

Za vrijeme svoje promocijske posjete Španjolskoj, Anahí je potvrdila da je u njenim planovima, osim predstavljanja svog albuma u različitim dijelovima svijeta, nalazi suradnju sa piscem Pablom Cohelom, kojem se divi.

Za vrijeme radijske emisije u kojoj je odgovarala na pitanja svojih sljedbenika, Meksikanka je najavila da se već priprema za glumu u živo u matičnoj zemlji za vrijeme serija koncerata koje završava u listopadu.

"Moj najveći san je učiniti pozitivan pokret sa fanovima u različitim zemljama da smo ujedinjeni više nego ikada imati čista srca biti veselije osobe koje se ne žalimo zbog svega. Misli da zajedno možemo promijeniti ovaj Svijet" rekla je.

Pjevačica pjesme Quiero rekla je da će putovati u Ženevu kako bi upoznala svog najdražeg pisca Pauloa Coelhoa s kojim ima iznenađenje.

"Ima jedan plan da u njegovoj sljedećoj knjizi bude jedna moja pjesma i na mom sljedećem albumu također može biti nešto ali još uvijek se nije ništa potvrdilo... ¡bit će odlično!" rekla je.


******

Anahí podría colaborar con Pablo Cohelo
Madrid, España


Fuente: Yahoo México / 29 de junio 2010

Por: Luis Gonzalo Puente


Durante su visita promocional a España, Anahí aseguró que entre sus planes, además de presentar su álbum en diferentes partes del mundo, se encuentra una colaboración con el escritor Pablo Cohelo, a quien ella admira.

Durante una emisión radial donde respondió los cuestionamientos de sus seguidores, la mexicana adelantó que ya se prepara para actuar en vivo en la madre patria durante una serie de conciertos que se llevarán a cabo en octubre.

"Mi mayor sueño es lograr hacer un movimiento más positivo con los fans en varios países que estemos unidos más que nunca por tener los corazones limpios más alegres ser personas que no nos quejemos por todo. Creo que entre todos podemos ayudar a cambiar este Mundo" dijo.

La intérprete de Quiero comentó que viajaría a Ginebra para conocer a su escritor favorito Paulo Coelho con quien tiene reservada una sorpresa.

"Hay un plan para que en su próximo libro haya una canción mía y en mi próximo disco también puede haber algo pero todavía no se ha concretado... ¡sería buenísimo!" aseguró.
[Vrh] Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty
PostajNaslov: Re: Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom   Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Emptysri 30 lip 2010, 01:54

odlično
drago mi je zbog Any Smile Smile
[Vrh] Go down
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty
PostajNaslov: Re: Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom   Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Emptysri 30 lip 2010, 13:44

Baš super Smile Vidila sam na njenom Twitteru da je rekla da će ići u Ženevu Very Happy
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty
PostajNaslov: Re: Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom   Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Emptysri 30 lip 2010, 14:46

LeaLocita je napisao/la:
odlično
drago mi je zbog Any Smile Smile

Bas lijepo da je u suradnji s svojim idolom bas mi je drago zbog nje Very Happy Goo Annyyy!! Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
*Any Hadita*
Novi član
Novi član
*Any Hadita*


Broj postova : 40
Join date : 07.05.2010

Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty
PostajNaslov: Re: Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom   Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Emptysri 30 lip 2010, 17:23

Dušica <333 zaslužila je to! baš mi je drago zbog nje
[Vrh] Go down
Tina_Dul
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Tina_Dul


Broj postova : 2908
Join date : 08.04.2010
Age : 27
Lokacija : S Uckerom na njegovoj jahti usred Altlanskog oceana..

Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty
PostajNaslov: Re: Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom   Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Emptyčet 01 srp 2010, 13:15

Baš mi je drago zbog nje..... :sweet:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty
PostajNaslov: Re: Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom   Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi- moguća suradnja sa Pablom Cohelom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi - The Best Of
» Aleph-Anahi
» Anahi kao voditeljica
» Anahi kaže da će nas posjetiti
» Anahi se udaje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: