*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi među najpopularnijima

Go down 
+2
Ivona
*Lea
6 posters
Autor/icaPoruka
*Lea
Admin
Admin
*Lea


Broj postova : 1122
Join date : 28.03.2010
Age : 29
Lokacija : New York :D

Anahi među najpopularnijima Empty
PostajNaslov: Anahi među najpopularnijima   Anahi među najpopularnijima Emptysub 04 ruj 2010, 14:22

Anahi među najpopularnijima Anahi4

Jedno od najočekivanijih izdanja časopisa "People en espanol" ,uključuje 25 najpopularnijih žena šoubiznisa.Ove godine su na čelu liste glumica i pjevačica Lucero,Adamari Lopez,Thalia,Shakira i Anahi,uz mnoge druge uspješne žene.Urednik People en espanol,Armando Correo,ispričao je ekskluzivno u programu "Primer Impacto",kakav je bio proces izbora.
Izabrana od čitatelja People en espanol,na listi se pridružila pjevačica Anahi , "prešišavši" svoju bivšu kolegicu iz RBD-a,Maite Perroni.Anahi je na listi najmoćnijih zbog glasova publike.




***
Una de las ediciones más esperadadas de People en español, es la que incluye a las 25 mujeres más poderosas del espectáculo.

Este año la lista la encabezan la actriz y cantante Lucero, Adamari López, Thalía, Shakira y Anahí, entre muchas otras exitosas mujeres.

El editor de People en español, Armando Correo, contó en exclusiva al programa “Primer Impacto“, cómo fue el proceso de selección.

Seleccionada por los usarios de People en español, se une a la lista la cantante Anahí, destronando a su ex compañera de RBD, Maite Perroni. Anahí está en la lista de las más poderosas por voto popular.



Fuente:UltimateRBD
prijevod:Lea
[Vrh] Go down
Ivona
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Ivona


Broj postova : 309
Join date : 21.04.2010
Age : 26
Lokacija : *El Mundo Detras*

Anahi među najpopularnijima Empty
PostajNaslov: Re: Anahi među najpopularnijima   Anahi među najpopularnijima Emptysub 04 ruj 2010, 14:33

Baš mi je drago zbog Any Smile
Super sto je usla medu najpopularnije zene Very Happy
Shakira je mesu njima :love_ya:
I ona je to zasluzila,cestitam im Smile
[Vrh] Go down
uckvondy
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
uckvondy


Broj postova : 1085
Join date : 13.08.2010
Lokacija : evo me pred TV-om gledam reprizu TVD po ne znam koji put

Anahi među najpopularnijima Empty
PostajNaslov: Re: Anahi među najpopularnijima   Anahi među najpopularnijima Emptysub 04 ruj 2010, 15:33

vrlo lijepo.....svaka čast.... Smile
[Vrh] Go down
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Anahi među najpopularnijima Empty
PostajNaslov: Re: Anahi među najpopularnijima   Anahi među najpopularnijima Emptysub 04 ruj 2010, 16:29

Bravo Anny!!!!! <3 dusa moja ,bravo bas mi je drago da joj ide ovako dobro :sweet: ajde neka se jos malo popne na toj ljestvici Very Happy go anny!!
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Anahi među najpopularnijima Empty
PostajNaslov: Re: Anahi među najpopularnijima   Anahi među najpopularnijima Emptysub 04 ruj 2010, 17:35

ijako mi nije draga..zasluzena je titula
[Vrh] Go down
Ivana Voli Dul y Any
Novi član
Novi član
Ivana Voli Dul y Any


Broj postova : 37
Join date : 04.10.2010

Anahi među najpopularnijima Empty
PostajNaslov: Re: Anahi među najpopularnijima   Anahi među najpopularnijima Emptypon 11 lis 2010, 17:27

Ajme, ajme, ajme, svaka joj čast...to je Any
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahi među najpopularnijima Empty
PostajNaslov: Re: Anahi među najpopularnijima   Anahi među najpopularnijima Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi među najpopularnijima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter
» Aleph-Anahi
» Anahi - The Best Of
» Anahi - kraljica Twittera
» Anahi se udaje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: