*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter

Go down 
+2
Rose ♥
anaany
6 posters
Autor/icaPoruka
anaany
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
anaany


Broj postova : 3602
Join date : 06.04.2010

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty
PostajNaslov: Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter   Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Emptysri 25 kol 2010, 13:39


Anahí traži dizajnere među svojim fanovima

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Anahi025

Zajednica među fanovima i umjetnicima putem društvenih mreža i dalje pokazuje svoju snagu, i sada je Anahí ta koja među svojim sljedbenicima najboljeg dizajnera da napravi pozadinu za njenu Twitter stranicu.

Putem poruke ostavljene na njenoj službenoj stranici, bivša RBD-ovka ostavila je otvoreno pitanje svim svojim sljedbenicima, kojih svaki put ima sve više.

“Želim promijeniti pozadinu svog Twittera, ¿hoćete mi pomoći? Da vidimo tko će mi poslati najzanimljiviji i postavit ću ga i tako ću postavljati one koji mi se najviše svide, ¿može?”

Fanovi izvođaćice Me hipnotizas također je podupiru i na Orgullosamente Latino, Nagradama publike, pjevačica je finalistica u raznim kategorijama, uključujući i kategoriju Latino solist godine.

******

Busca Anahí diseñadores entre sus fans

La unión entre los fans y los artistas a través de las redes sociales sigue mostrando su fortaleza, y ahora es Anahí la que busca entre sus seguidores al mejor diseñador que realice el fondo para su página en Twitter.

A través de un mensaje colocado en su página oficial, la ex RBD lanzó la pregunta abierta a todos sus seguidores, que cada vez aumentan más.

“Quiero cambiar el fondo de mi Twitter, ¿me ayudan? A ver quien me manda el más padre y lo pongo y así voy poniendo los que más me gusten, ¿va?”

Los fans de la intérprete de Me hipnotizas siguen también apoyándola en Orgullosamente Latino, El Premio del Público, pues la cantante es finalista en varias de las categorías, incluyendo la de Solista Latina del Año.


Fuente: RitmosonLatino
Preuzeto sa: http://dulcecroacia.forumotion.com/index.htm


_________________________________________________


Anahí kraljica Twittera sa više od 800 tisuća sljedbenika

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Anahiiconnot

Pjevačica Anahí je najpraćenija Meksikanaka u društvenoj mreži Twitter, sa više od 800 tisuća sljedbenika.

Pjevačica je komentirala da se osjeća jako zahvalna svojim sljedbenicima na vijest: ‘800,000 nas je! Doista hvala svima‘.

Anahí se rodila u Ciudad de México, najmlađa kći Enriquea Puente i Marichelo Portillo; najmanja među dvije sestre. U dobi od dvije godine, započela je svoju karijeru u programu Chiquilladas i za vrijeme nekoliko godina bila je zaštitno lice Pepsi Cole. Pjesma Te doy un besito koju je pjevala služila je dnevno za zatvaranje dječjeg programa na Televisinukanalu 5 .

******

Anahí la reina del Twitter con más de 800 mil seguidores

La cantante Anahí es la mexicana más seguida en la red social Twitter, con más de 800 mil seguidores.

La cantante ha comentado que se siente muy agradecida con sus seguidores por dicha noticia: ‘Ya somos 800,000! Gracias a todos de verdad‘.

Anahí nació en la Ciudad de México, hija menor de Enrique Puente y Marichelo Portillo; es la pequeña de dos hermanas. A la edad de dos años, inició su carrera en el programa Chiquilladas y durante varios años fue la imagen de la marca Pepsi Cola. El tema que interpretó Te doy un besito sirvió para cerrar diariamente la programación infantil del canal 5 de Televisa.


Fuente: Terra Mexico
Preuzeto sa: http://dulcecroacia.forumotion.com/index.htm

[Vrh] Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty
PostajNaslov: Re: Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter   Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Emptysri 25 kol 2010, 17:56

800 000? Shocked
a za dizajn..msm pobijedit ce rad koji ce bit najljepsi Wink
[Vrh] Go down
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty
PostajNaslov: Re: Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter   Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Emptysri 25 kol 2010, 18:00

jejjjj 800.000 Very Happy

pa slazem se s Anđom pobjedit ce najbolji hmm nezz hocu li napravit twitter
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
Nelly
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Nelly


Broj postova : 253
Join date : 20.05.2010

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty
PostajNaslov: Re: Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter   Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Emptysri 25 kol 2010, 19:57

×Any♥Dul× je napisao/la:
jejjjj 800.000 Very Happy

pa slazem se s Anđom pobjedit ce najbolji hmm nezz hocu li napravit twitter
ma napravi,da ih možeš pratit,a supp mi je što traži naše mišljenje za dizajn
[Vrh] Go down
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty
PostajNaslov: Re: Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter   Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Emptysri 25 kol 2010, 22:35

Drago mi je što ima 800 000 sljedbenika Smile
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty
PostajNaslov: Re: Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter   Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Emptyčet 26 kol 2010, 12:09

Baš mi je drago zbog nje, to je zaista veliki dokaz njene popularnosti (800 000 ljudi ju prati na twiteru, COOL)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty
PostajNaslov: Re: Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter   Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter Empty

[Vrh] Go down
 
Anahí traži dizajnere među svojim fanovima + Twitter
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi među najpopularnijima
» Anahí - Dividida
» Anahi - The Best Of
» Anahi kao voditeljica
» I Anahi je od krvi i mesa !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: