*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 William Levy o poljupcima sa Maite Perroni

Go down 
Autor/icaPoruka
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

William Levy o poljupcima sa Maite Perroni  Empty
PostajNaslov: William Levy o poljupcima sa Maite Perroni    William Levy o poljupcima sa Maite Perroni  Emptypet 26 stu 2010, 14:31

William Levy o poljupcima sa Maite Perroni  Maiteperroniwilliamlevy


Nakon što je prvi puta uočena posebna privlačnosti u poljupcima Williama Levyja i Maite Perroni u sapunici “Oprezno s anđelom” producentice Nathalie Lartilleux, taj je lijepi dvojac bio prepoznat i od strane producenta Salvadora Mejia, te se i on odlučio za njih kao protagoniste u novoj sapunici koja se već počela emitiratri u Meksiku pod nazivom “El Triunfo del Amor”. Sam je producent strast Maite i Williama javno komentirao nakon snimljene serije govoreći kako su i drugi na setu primjetili njihovo ljubljenje. Nakon tih nenamjernih komentara naravno da Williamu nije prostalo ništa drugo nego da pred novinarima objasni svoje primjećeno ljubljenje. William je objasnio kako se apsolutno ništa ne događa između njega i Maite, te da oboje dobro prate date glumačke upute.

Nije strast u pitanju, nije istina. Mi to radimo kao umjetnici i glumci i držimo se striktno scenarija. Ako u scenariju piše da slijedi poljubac od jedne minute, to je jednominutni poljubac, ako je poljubac za deset sekundi onda je to desetsekundni poljubac, izjavio je Levy pokušavajući dati do znanja javnosti da se radi o poslu koji mora odraditi najbolje što zna. Glumac je objasnivši svoje stajalište ujedno apelirao na javnost i obožavatelje da prestanu vjerovati da par u sapunici postoji izvan ekrana. Nema druge veze između mene i Maite osim prijateljstva. Maite ima dečka, a ja imam ženu i djecu, i to što se priča nema smisla. Sve što želimo je biti profesionalci a na kraju krajeva je i naš posao da glumom oživimo likove i da ljudi vjeruju u njih.
[Vrh] Go down
 
William Levy o poljupcima sa Maite Perroni
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Maite Perroni o telenoveli „Teresa“
» Maite Perroni kao kraljica telenovela
» Maite Perroni - No Vuelvas (nova pjesma)
» Maite Perroni pjeva za "El Triunfo del Amor"
» ZURITA I MAITE PERRONI ZAJEDNO DEBITIRAJU U KAZALISTU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: