*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Maite Perroni kao kraljica telenovela

Go down 
Autor/icaPoruka
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

Maite Perroni kao kraljica telenovela Empty
PostajNaslov: Maite Perroni kao kraljica telenovela   Maite Perroni kao kraljica telenovela Emptypet 07 sij 2011, 15:41

Maite Perroni kao kraljica telenovela 67253121120261277474104

Maite Perroni, 27-godišnju meksičku glumicu, iako je još mlada, mnogi nazivaju kraljicom telenovela, jednako kao što su nekad u njezinim godinama nazivali i Veronicu Castro ili Thailiju, dok skromna Maite govori kako je sve to proisteklo iz njezinog interesa da radi svoj posao najbolje što može, te je kazala kako je važno demonstirati svoj talent i pritom uzbuditi publiku, a kako su dobre kritike vrlo važne.

Naravno da mi je drago što sam dobila divan kompliment, ali za mene taj naziv znači veliku obvezu, no svakako će me poticati i ako će to takvi komentari biti dar za moj rad, to će za mene biti pravo ispunjenje. Okrećući se na 2010. godinu i postignuća u tom razdoblju, zvijezda “Oprezno s anđelom” komentirala je sljedeće: Znam da ovo zvuči poznato, ali hvala Bogu na ovom poslu i ljudima za njihovu potporu. Ja ću se i dalje truditi i ako će to biti dobro prihvaćeno, biti ću zadovoljna. Sada je sva moja energija usmjerna na snimanje sapunice Triunfo Del Amor.

Na kraju, glumica je iskreno kazala kako joj je veliko zadovoljstvo u karijeri bilo raditi sa jednima od najboljih meksičkih glumica sa kojima je profesionalno rasla. Usuđujem se reći kako sam dijelila pozornicu sa najboljim glumicama u ovom poslu što se Televise tiče, a neke od njih su Helena Rojo, Evita Munoz Chachita, Victoria Ruffo, Diana Bracho i Daniela Castro. Sve su one bile moje učiteljice i od njih sam naučila puno važnih stvari, posebno Carmen Salinas koju bih posebno istaknula.
[Vrh] Go down
 
Maite Perroni kao kraljica telenovela
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Maite Perroni o telenoveli „Teresa“
» Maite Perroni - No Vuelvas (nova pjesma)
» Maite Perroni pjeva za "El Triunfo del Amor"
» William Levy o poljupcima sa Maite Perroni
» ZURITA I MAITE PERRONI ZAJEDNO DEBITIRAJU U KAZALISTU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: