*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Empty
PostajNaslov: Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi   Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Emptypon 20 pro 2010, 23:17



Joe Jonas,clan americke grupe,Jonas Brothers se izjasnio kao fan meksicke pjevacice Anahi.
U jednom intervju,dok je grupa bila na promociju po Europi,je slusao pjesma Quiero lijepe pjevacice.

Woww ova pjesma od Anahi,divim joj se puno i svida mi se kako pjeva.Prvi put kada sam je cuo je bilo kada sam kupio knjigu Paula Coelha "O Aleph" i bila je jedna njezina pjesma u knjizi,njezin glas je nevjerovatan i poslije sam gledao njezine spotove i puno mi se svidaju,uostalom jako je lijepa.rekao je interpetator.
Pjevac je priznao da je fan od pjevacice i da je hipnotiziran radi njezine glazbe i ljepote.
Cini se smijesno,ali htio sam je slijediti na Twitteru,ali nisam nasao njezin racun.rekao je
Anahi,kako se cini da nije shvatila da je jedan od najpoznatijih braca dio redova njezinih slijedbenika.
Jos jedan dokaz da je Anahi konsilirala u internacionalne zvijezde.

Preuzeto:Anahi World
Prijevod:Ojos de cristal
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Empty
PostajNaslov: Re: Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi   Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Emptyuto 21 pro 2010, 21:30

On mi je njardzai clan JB(ne radi ovog xD)
Nadam se njihovom nekom duetu u bliskoj buducnosti
[Vrh] Go down
~*Portinon*~ <3
Novi član
Novi član
~*Portinon*~ <3


Broj postova : 90
Join date : 19.11.2011
Age : 27
Lokacija : En la cama con Ucker ;)

Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Empty
PostajNaslov: Re: Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi   Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Emptysri 07 pro 2011, 18:15

On je i meni također najdraži član JB jerr je prezgodan...
I ja se nadam njihovom duetu <3 <3 <3 Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Empty
PostajNaslov: Re: Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi   Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi Empty

[Vrh] Go down
 
Clan grupe Jonas Brothers je "hipnotiziran" Anahi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi - The Best Of
» Anahi kao voditeljica
» Anahi dolazi u Hrvatsku
» Anahi se udaje?
» Anahí - Dividida

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: