*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)   »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Emptypet 11 oľu 2011, 17:38

Capitulo 25


Dulce ga je ozbiljno pogledala. Ljubav je bila tu, samo za nju.
Sumnjala je da je netko vidio Christophera ranjivog kao u tom trenutku i to ju je dirnulo više od ičega što je on mogao reći.
-Da – rekla je tiho
Christopher joj je trebao dokazati koliko ona znači za njega... i uradio je to tako savjesno da je dan polako prelazio u noć. Bila je ponoć kad su otišli do frižidera. Zatim su pripremili tortilju, tost i kavu.
-Kupovina! – uzviknula je Dulce odjednom očajnim tonom dok je micala glavu sa jedne strane na drugu – Sve mi je ostalo u autu – dodala je dok je razmišljala o razmazanom mlijeku i ostalim namirnicama.
-Imaš li neki određen plan za naredne tjedne? – upitao je Christopher rastreseno-
Dulce je bila dražesna, sa blistavim očima, toplom kožom i neurednom kosom.
Christopher je ispružio ruku i stavio joj jedan pramen iza uha.
-Neki poseban razlog? – rekla je Dulce iznenađeno.

christopherov osmijeh je izražavao zabavno zadovoljstvo.
-Vjenčanje. Naše – rekao je. Doći će dan kad ju ništa što uradi ili kaže neće iznenaditi... ali još je falilo dosta da dođe do toga. – Nešto privatno, zbog tvoga oca. Samo obitelj i neki intimni prijatelji. Ako želiš tradicionalnu ceremoniju možemo sve ponoviti kroz nekoliko mjeseci.
-Tjedana? – Dulce je ponovila tonom zadivljujuće zabave – Ovaj vikend idem u Rim na Anahino vjenčanje.
-Odlično. Idemo skupa, provedemo nekoliko dana u gradu...
Ona je podigla ruku.
-Ideš prebrzo.
-I vratimo se na vrijeme da se pobrinemo za obaveze oko vjenčanja – zaključio je.
-Medeni mjesec prije vjenčanja? – Dulce je pokušala reći kao šalu, ali joj nije baš uspjelo.
-Smeta ti to?
Kako bi joj moglo smetati kad je jedino htjela biti sa njim?
-Ostavljaš me bez daha – priznača je razmišljajući o organizaciji vjenčanja i o planovima za putovanje u Rim.

Tu je i nje posao.
Christopher je promatrao njenu emocionalnu borbu i pokušao ju smiriti.
-Sve se svodi na par poziva. Prepusti to meni.
Rim je bio magičan. Anahino vjenčanje sa njenim talijanskim grofom bio je događaj sa puno glamura, ljubavi i veselja.
A tjedan koji je uslijedio bio je poseban jer je Christopher Dulce vodio u umjetničke galerije, ekskluzivne draguljarnice i provodili su opuštene trenutke u modnim trgovinama. Na večer bi išli u kazalište ili na večeru u neki restoran.
I vodili su ljubav sa intenzivno primitivnom strašću.
Vratili su se u Sidney tri dana prije svoga vlastitog vjenčanja. Dani su se miješali jedan s drugim dok je Dulce trčala od krojačice, do cvjećara, vidjela se sa Christianom i organizirala posljednje što je morala odnijeti iz svoga stana u Christopherovu kuću.
Nedjelja je osvanula jasna i osvijetljena, i za nekoliko sati brojne osobe zadužene da dovrše posljednje detalje ispunili su svoju obavezu savršeno.
Vrtlari su dali posljednju popravku svome poslu u vrtu i cvjećarke su napravile prelijepe cvjetne aranžmane sa bijelim orhidejama u sjenici.
Oltar je bio spreman da ceremonija započne i proizvođači hrane su se pobrinuli za kuhinju.
Christian je došao prije uzvanika i Dulce mu je dopustila da ju pažljivo zagrli prije nego što se pojavi na crvenom tepihu koji je vodio do sjenice.
-Nervozna?
-Malo.
-Smiri se – rekao joj je brat i ona mu je uputila drhtav osmijeh kad je počela glazba.
Christopher ju je čekao ispred oltara i Dulcino srce je malo poskočilo kad se okrenuo da ju pogleda dok je išla prema njemu,
Sve se zamračilo i ona je vidjela sam čovjeka svojih snova.
Visok, tamnoput i atraktivan, sjao je u svom oholom konfekcijskom odjelu. Ali njegov izraz ju je omamio. Topao, nježan i vidno strastven izraz.
Ona je znala da će joj sve to davati do kraja života.
Gestom bez najave on je krenuo prema njoj, uzeo joj ruku, prinio ju svojim usnama i onda su skupa krenuli prema sjenici.
Bila je to jednostavna ceremonija izmiješanih povjerljivih i osobnih gostiju.
Zajedničkim dogovorom odlučili su jedno drugome izabrati vjenčani prsten.
Dizajn nakita je bio njen posao, tako da je Dulce izabrala prsten od bijelog zlata i briljanata.
Bio je muški, drugačiji i jedan od njenih osobnih dizajnova.
Prsten koji je Christopher stavio na mladenkin prst bio je ženska kopija njegovog.
-Za ono što smo već dijelili i za ono što imamo sada – rekao je Christopher nježno dok je dodavao magično značenje prstenu od dijamanata koji je predstavljao vječnost – Budućnost.
Ona je željela smijati se i plakati u isto vrijeme i uradila je to oboje, jedno poslije drugog, i osjetivši Christopherove usne na svojima u poljupcu koji je sadržavao duboko senzualno obećanje, sve što je mogla uraditi bilo je zadržati suze.
Kasnije, puno kasnije, kad su ostali sami, ona mu je zahvalila.
Umjesto da rezerviraju apartman u hotelu, odlučili su ostati kod kuće. Na neki način bilo je odgovarajuće provesti prvu bračnu noć u krevetu u koje su prvi put vodili ljubav.
-Dobrodošla u naš dom – promrmljao je Chris, kad je ona, ispruživši ruke, privukla njegovu glavu svojoj.
-Volim te – rekla je glasom pormuklim do emocija – I uvijek ću.
On je okrznuo njeno čelo usnama a zatim se spustio do ženskih usana.
-Ti si moja ljubavnica, moja žena, moj život.
-Hvala, ljubavi – odgovorila je ona slatkim osmijehom.
Odjednom, između smijeha, Christopher je rekao nešto što ona nije razumjela.
-Ponovi što si rekao Chris.
-Bolje da ti pokažem – rekao je sa zločestim osmijehom dok joj je namigivao.
-Chris, ti si princ na bijelom konju o kojem sam uvijek sanjala.
-Više nećeš sanjati Dul, imat ćeš me uz sebe. Uvijek.
-Volim te Chris
-Volim te Dul
I ujedinili su se prelijepom strastvenom poljupcu punom ljubavi koja će trajati zauvijek.

KRAJ
[Vrh] Go down
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)   »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Emptypon 14 oľu 2011, 17:32

FINAL!!!! (parte 1)

SEDAM MJESECI POSLIJE....
-Dul, živote, hoćeš da pogledamo jedan film prije spavanja?
-Chris ne! Iscrpljena sam! Dobrotvorni ples je bio fantastičan... nikad se u životu nisam tako zabavila. Svi su nas gledali! – rekla je Dulce euforično dok je skidala nakit gledajući se u ogledalo u sobi.
-To je zato jer je moja supruga bila najbolja plesačica na cijelom plesnom podiju. – rekao je Chris grleći je odzada i nježno joj ljubeći vrat.
-Chris ti si glupan, znaš li?
-Ali uvijek dobijem ono što hoću... i sad mi se baš i ne spava...- rekao je dok je uvlačio ruku u njen dekolte i dirao joj grudi.
-Oh Chris... – ali Dulcin izraz uživanja pretvorio se u potpuno drugačiji izraz...
-Dulce, jesi li dobro ljubavi?
Ali Dulce nije odgovorila i istrčala je prema kupaonici, zatvarajući vrata za sobom i povraćajući.
-Bože sveti! Dulce dušo, jesi li dobro? Što je bilo?
-Ja.... dobro sam... ne brini se...
-Ali kako da se ne brinem kad si povraćala? Osim toga, u posljednje vrijeme ti se stalno manta. Sutra ću nazvati svoga privatnog liječnika da te pregleda, želim znati što ti je.
-Ne trebaš zvati nikoga Chris. - rekla je Dulce dok je umivala lice da se malo osvježi.
-Ali ja želim znati što ti je, shvati da te volim i brinem se za tebe
-Ali ja ti mogu reći što mi je... štoviše... skupljam snage da ti to kažem već nekoliko dana, ali ne znam kako da ti kažem a da se ne naljutiš
-Dul, molim te, ne plaši me. Bolesna si? Što god da he, kunem ti se da mi možeš reći. Poduprijet ću te uvijek, što god da se dogodi. Dođi – odveo ju je do kreveta, posjeo ju ondje i sjeo kraj nje, uzimajući je za ruku da shvati da je podržava.
-Ali nije tako lako... Jučer si rekao da je naš život savršen ovakav kakav jest... i ja ga en želim uništiti...
-Ali zašto bi ga uništila? Dulce, molim te, reci mi što se događa... počinjem se plašiti...

-Tako mi je žao Chris... ja... ako nisi spreman nastaviti sa ovim nakon ovoga što ću ti reći, razumjet ću, ali ja želim, i sada više nego ikad.
-Dul...
-Dobro... – uzela je zraka koliko je mogla... bilo je vrijeme za istinu... – Chris...ja... dobro... ja sam... trudna sam – i baš nakon što je to rekla spustila je glavu da ne vidi njegov izraz razočarenja ili ljutnje... ustvari nije znala kakav će mu izraz biti.
Ali čula se samo tišina...nije ništa govorio.
Onda ju je Chris uzeo za bradu i podignuo joj glavu da ga pogleda... i... Plakao je?
-Oh Chris...ne plači... ako ne želiš nastaviti sa ovim ja... – ali nije mogla završiti... Chris joj je začepio usta slatkim poljupcem.
Podignuo ju je i zagrlio snažnije nego ikad.
-Volim te Dulce!! Najdivnija si žena na svijetu!! Ne možeš ni zamisliti koliko si me usrećila. Naš je život bio i jest savršen, jer sam uz tebe, ali ne mogu zamisliti veću sreću nego da te gledam dok dojiš ili ninaš bebu... našu bebu...Oh Dul...divna si.
-Volim te Chris.
-I ja tebe volim. Volim te! Hahaha
Dulcin pogled je pao na njegovu ruku koja je prekrivala njenu sa tolikom toplinom. Čekajući tako strpljivo da ju učini svojom kao što je i radio svaki dan otkad su postali muž i žena.
On ju je podigao na sebe, i ona se dobrovoljno pribila uz njegovu toplinu. On je poljubio vrh njene glave, spustio se do obraza i zatim do vrata. Poljubio ga je tako slatko da je Dulce zajecala i Chris je nastavio milovati njena ramena, ruke, spuštajući njenu haljinu i ostavljajući Dulce potpuno golu.
Uzeo je njenu ruku i pritisnuo ju uz svoj k***c, čvrst i topao čak i kroz tkaninu hlača.
-Osjeti koliko te želim.
Ona je pažljivo pogledala u njegove oči. On je sklonio njenu ruku, privukao ju svojim usnama, i dao joj poljubac u dlan.
Dulce se odvojila od njega i uputila se prema krevetu, spustivši se na njega i šireći noge, pokazujući Chrisu svoj goli i mokri seks.
[Vrh] Go down
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)   »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Emptyuto 15 oľu 2011, 00:59

FINAL!!!! (parte 2)


christopheru se zavrtjelo dok je prolazio očima dužinom njenih nogu, i opet se penjao u pravcu njenog golog seksa, koji je bio otvoreno na vidjelu.
Prvo, Dulce je primijenila klasičnu pozu nogu: sa jednom nogom opušteno presavijenom i koljenom prema vani. Pronijela ruke gore iza kose. Bila je besramna, senzualna i Christopheru se očvrsnuo penis iz sekunde u sekundu.
Kasnije se Christopher pomakao.
Kleknuo je pred nju, i laganim pokretom njegovo lice je nestalo između njenih nogu. Dulcina glava je pala unazad i njene ruke su se spustile dolje u pravcu Christopheove glave.
On je podigao glavu i uzeo jednu bradavicu u svoja usta, snažno sišući, koristeći jezik da pritisne njenu dojku uz nepce svojih usta.. njegove ruke su je okružile, držeći ju čvrsto uz njegova čvrsta prsa.
Pljesnuo je njenu stražnjicu, i nagli udarac ju je natjerao da poskoči. Sa prstima u niže, povlačio se prema njenom bolnom klitorisu, ona nije mogla ni misliti, samo jecati.
Malo je posrnula, ispruživši ruku da nađe nešto čvrsto. Jedna njena ruka je udarila u zid i uspjela se oduprijeti.
On se onda pomakao, dok je uzimao njene ruke u svoje i povukao ih... stavljajući njene ruke iza njenih leđa. Njegova usta su napala njena, ližući, štipajući njene usnem mučeći je. Ona je pokušala staviti svoje ruke oko njega, dodirnuti ga, ali njegove ruke su još uvijek držale njene.
Njegovo bedro ju je potaklo da raširi noge, pritišćući uz njen seks.
-Raširi noge – promrmljao je.
Ona je to i uradila.
Odjednom su njene ruke bile slobodne. Njegovo bedro se povuklo, i njegovi smjeli prsti, vješti, bili su među njenim nogama, klizajući, milujući, istražujući. Njegova ruka ju je izluđivala. I veza između njih je snažnije rasla, dok ona nije mogla osjetiti ono što on osjeća, mogla je osjetiti svoju mokru toplinu na njegovim prstima, svoje bradavice koje su dirale njegova prsa. Snažno je jecala.
-Ne mogu više čekati – promrmljao je u njen vrat.
Bacio se na koljena i stisnuo svoja usta između njenih nogu, ližući, sišući i jecajući u nju.
Dulce je slijepo ispružila ruku i našla je njegovu kosu, zaplićući prste u njoj dok su je njegove usne i jezik cijedili.
Mogla je osjetiti njegovu glad kad ju je pohlepno sisao. Bože, skoro je mogla oprobati samu sebe.
-Reci mi što trebaš Dulce.
-Oh, tu. Tu!!
-Mmm...Ovdje Dulce?
-Da, da...Da!
On je točno znao što raditi, kao da on osjeća ono što ona osjeća. Možda i jest. Isto kao što je i ona osjećala njegov užitak.
Ona je znala kad je on počeo trljati svoj k***c kroz hlače. Mogla je osjetiti njegovu potrebu kao i svoju.
I njegova strast je uvećala njenu, odveo ju je na vrhunac tako užurban kao što nikada nije upoznala, dok nije vrisnula i puknula u drhtavom orgazmu koji ju je ostavio iscrpljenu i uplašenu.
Njegove ruke su je okružile oko struka, i on je uzdisao uz njen trbuh. Izgledao je tako zadihano kako se ona osjećala. A on je dostigao vrhunac.

Protrljao je svoja vlažna usta sa jedne na drugu stranu na njenom trbuhu.
Sjeo je na krevet i prošao jednom ruku po njenom vratu, iznad njenih grudi, u dugom i sporom milovanju.
Njegovi prsti su se igrali sa čvrstim porastom njenih bradavica. Onda je podigao njene ruke iznad njene glave. Stavio je kravatu oko njih, vežući njene ruke u svilenom zatvoru.
Ona je pokušala spustiti ruke, ali nije ih mogla pomaknuti. Sigurno ju je svezao na jedan od krajeva kreveta.
-Sada te ne mogu dirati – rekla je Dulce.
On je polizao njen podlakticu... mokar i topao dodir od kojeg se uzdrmala.
-To i jest zamisao. Ja ću dirati za oboje.
Kad je napustio krevet, ona se okrenula da ga vidi dok se svlači. Njegova prsa su bila prelijepa, snažna, široka i blago dlakava. Otvorio je svoje hlače, zatim ih bacio zajedno sa gaćicama.
Ona se podigla prema njemu i veze su je snažno vratile. Ah. Na sekundu je zaboravila da je vezana.
[Vrh] Go down
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)   »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Emptyuto 15 oľu 2011, 18:43

FINAL!!!! (parte 3)


Kleknuo je na krevet i povukao jednu ruku preko njenog ramena, iznad ruke, gdje je bila zavezana. „Moja si“, pomislio je Chris.
Ugrizao ju je za vrat, opet, uviše, na osjetljivom području ispod uha. Ona se uvijala na krevetu, skupljajući bedra, želeći da ju on dira tu... želeći da se spusti na nju...Dovraga, željela je da je j**e.
Taj prvi vrhunac ju je ostavio pripremljenu. Praznu i bolnu još više.
-Strpljenja – Chris joj je šaptao na uho – Prvo ću te vatreno označiti. Posvuda.
Njegova usta su se pomakla do njene klavikule, njegova kosa je blago dodirivala njenu bradu. Lizao je i grizao.
Njegov jezik se kretao duž njene klavikule, zatim ispod, dolje prema njenim grudima. Pomilovao je njenu bradavicu sa oštrim rubom svojih prstiju.
Uzeo je jednu u usta i nježno ju držao između zubi. Onda je njegov jezik udarao njenom bradavicom sa jedne strane na drugu. Njene ruke su se protegnule uz kravate. Kad bi ona mogla držati svoju glavu tamo.
Chris se odmaknuo, klizao je svojim ustima uz njene grudi. Uštipnuo ju je, i Dulce je vrisnula. Chris je podigao glavu i pridržao svoje lice jednom rukom.
-Povrijedio sam te Dul?
Ona je protresla glavu.
-Ne. Samo si me iznenadio.
Chris se nasmijao između zubi.
Oh, sad će se je Chris moriti. Prokletstvo.
Chris se spustio niz njeno tijelo, lagano prolazeći preko njenih grudi, i snažno sišući na njenom trbuhu.
Kad se povukao unazad, ona je primijetila koliko je bio zadovoljan vidjevši pomalo crveni znak, koji je tvorio krug, ostavio joj je znak svojih usana.
Njen pupak se napunio toplom vlažnošću njegovog jezika. Chris je nastavio lizati prema dolje, prema njenom boku, onda ju je uštipnuo tu. Ona je osjetila kako se njegova usta kreću do vrha njenog bedra, toplog i vlažnog.
-Raširi noge – rekao je.
Njen dah se zaustavio.
-Uradi to – naredio joj je Chris.
Dulce je oklijevajući ispružila noge. Chris je zabio svoje lice među njene noge, trljajući svojim ustima sa jedne na drugu stranu, i ona je raširila noge više, želeći uživati u užitku koje joj je mogao dati njegov talentirani jezik.
Chris je sisao njen klitoris snažno, i ona je jecala.
Gurnuo je jedan prst u nju, duboko i brzo, zabijajući se u njene unutarnje zidove dok su joj njegova usta upijala jednu bradavicu.
Oh, da. Dulce je svršavala tako brzo i tako jako da ju je boljelo.
Odjednom Chris je okrenuo glavu i ugrizao unutar bedra. Dulce je iznenađeno vrisnula.
I onda je osjetila da se Chris smije u njenu nogu.
Chris ju je ostavio na rubu orgazma. Namjerno. Samo da je muči. Imao je sreće što joj ruke nisu slobodne, inače bi se osvetila.
Chris se pomakao prema gore i ispružio svoje tijelo pokraj nje, ostavljajući svoje prste između njenih nogu, milujući lagano iznad njenog klitorisa. Previše lagano da dostigne vrhunac.
Dulce je uvila bokove i njegov dodir je postao još lakši. Još mučniji.
-Chris, molim te.
-Molim te što Dul?
Ona je zajecala.
-Znaš.
[Vrh] Go down
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)   »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Emptyuto 15 oľu 2011, 23:48

FINAL!!!! (parte 4)


-Možda. Ali neću to uraditi dok me ne zamoliš-
-Molim te... Želim te u sebi
Chris je stisnuo svoj prst najdublje u nju.
-Ovako?
Dulce se stisnula, jecajući.
-Znaš što želim reći.
On ju je poljubio, ispunjavajući njena usta sa svojim jezikom.
Drugi dugi i topli prst se pridružio prvom, otvarajući je, gurajući je u sebe.
-U tebi sam. Zar to nisi tražila?
Bože, namjerava ju moriti do smrti.
-Molim te, Chris. Molim te.
Njegovi prsti su ulazili u nju polako i čvrsto, milujući njen klitoris sa savkim nabijanjem. Dulce je ugrizla usnu da zaustavi jecaj.
-Ovo nije ono što želiš?

Ona je protresla glavu niječući.
-Reci mi onda što želiš Dul.
Ona je zatvorila oči, sakrivajući se od njegovog prepoznatljivog pogleda.
-Tvoj k***c. – prošaptala je – Želim tvoj k***c u sebi.
On se ustao od nje, i onda je osjetila da se madrac spustio ispod njene glave. Nešto čvrsto i toplo dotaknulo joj je usne. Ona je uzdahnula i otvorila oči.
On je klečao iznad njene glave, njegov k***c uz njena usta.
-Evo – rekao je – Uzmi moj k***c. Kao što si i tražila.
Dulce je mogla odbiti, ali znala je da joj čuva osvetu zbog striptiza koji mu je izvela ne dopustivši mu da je dira dok je bio zavezan. Osim toga, trebala mu je udovoljiti toliko.
Tako da je Dulce otvorila usta i uzela unutra glavu njegovog penisa, nježno sišući, kovitljajući svoj jezik oko njega,
-Bože, da.
Chris je dodirnuo njenu čeljust snažnom rukom, osjećajući kako se njena usta kreću na njemu,
Njegovi bokovi su se ljuljali naprijed i nazad, ne baš duboko guranje koje je činilo da poželi da ga može uzeti dublje, da poželi da ona može uzeti njegove bokove i zadržati snažno uz sebe.
Dulce nikada nije uživala toliko. Shvaćajući što Chris točno treba, osjećajući njegov užitak... bilo je skoro kao da Dulce zadovoljava sami sebe.
I da Dulce nije osjećala koliko Chris ovo voli, njegovi uzdasi i jecaji bi joj rekli.
Chris je jecao. Njena usta su napravila nježni zvuk sisanja dok je on sklanjao svoj penis... udaljujući se trenutak prije nego što je svršio.
Chris je došao kraj nje, opet pritišćući njen seks, igrajući se.
Chris je baš znao kako je držati na rubu.
Možda je on primijećivao koliko je prokleto očajna.
-J**i me – rekla je Dulce blagim šapatom jedva čujnim.

-Nisam čuo – rekao je Chris.
-Čuo si me Chris
-Reci – zahtijevao je Chris.
Dobro. U svakom slučaju bi Dulce to rekla.
-J**i me – rekla je Dulce.

FINAL!!!! (parte 5)


Chris ju je poljubio u obraz.
-Zacrvenila si se.
-Ja nikad nisam to rekla nijednome muškarcu – priznala je.
Chris je dotaknuo njena usta svojima najblažim poljupcem.
-Znam. Zato sam htio da meni kažeš.
Kako lijepo. Da se Dulce mogla pomaknuti, poljubila bi ga.
Chris je i dalje milovao njen seks sa jednom rukom, klizajući u njoj sa svojim prstima.
-Nećeš... – Dulce nije mogla opet reći.
-Strpljenja dušo.
Kako je Chris mogao biti strpljiv? Dulce je agonizirala od početka njegovih igrica... bolna, presavijajući se i vrišteći.
Da su njene ruke slobodne, Dulce bi ga isto tako izludila. Sljedeći put.
Chris je držao glavu na jednoj ruci, pažljivo ju gledajući u lice dok su je njegovi prsti mučili.
Gledati ove blistave oči dok ju je njegova ruka vodila do ludila, bilo je previše. Dulce je morala zatvoriti oči.
Onda je uzela duboki udah, stresajući se i otvorila oči.
-J**i me, dovraga! J**i me ili učini da svršim sa rukom.
Chris je lagano udario njene klitoris vrhom prsta, čineći da ona uzdahne.
-Ne budi tako zahtjevna – promrmljao je – Mislim da si zaboravila kako sam ja patio kad si me vezala... već dugo pripremam ovu osvetu...
-Molim te – molila je, istežući se uz veze, okrećući se koliko je mogla prema njemu – Žao mi je. Molim te...Diraj me opet.
Chris ju je gurnuo bliže uzglavlju kreveta, opuštajući malo pritisak u njenim ramenima. Sigurno je primijetio njenu neudobnost, pomislila je Dulce.
Chris se odmaknuo, odgurujući njen bok dok opet nije bila na leđima. Dulce nije mogla točno vidjeti što on ima na umu.
-Ispruži noge – rekao je Chris.
Chris se pomaknuo dok nije klečao između njenih raširenih nogu, pažljivo promatrajući njen seks.
Chris je uzeo svoj penis jednom rukom.
-Molit ćeš za ovo – rekao je Chris.
Njene ruke su se ispružile prema njemu u refleksu, i mišići u ramenima su je zaboljeli. Proklete veze.
-Već sam molila Chris, prokletstvo!!
Mogla je glumiti bol i postigla bi da je odveže. I onda bi skočila na njega.
Chris je jecao, onda je dopustio da se njegov penis smjesti na nju pritišćući savršeno uz njen seks, vrh je dodirnuo njen klitoris.
Dulce se pokušala pomaknuti ispod njega, protrljati njegov penis uz sebe grublje, ali njegovi bokovi su je čvrsto držali.
-Ne radi ti – promrmljao je Chris u njeno uho.
-Što? – Dulce je izgledala zbunjeno.
-Ne glumi da te boli da te pustim... sa mnom ti ne uspijeva.
Chris ju je ispunio jednim nabijanjem, brzim, divljim.
Dulce je plakala. Chris je jecao.
Chris se zaustavio, miran sa svojim penisom ukopanim najdublje u njoj. Dulce je osjetila kako uzdiše uz njen vrat. I veza između njih je još jače rasla. Njihovi misli su letjele skoro istodobno.
Ona čak više i nije mogla misliti. Snažni osjećaj njegovog tijela uz njeno bio je previše dobar.
[Vrh] Go down
**Dora**
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
Još malo i postaješ pravi fan Portinon
**Dora**


Broj postova : 1470
Join date : 07.09.2010
Age : 31

»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)   »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Emptysri 16 oľu 2011, 01:50

FINAL!!!! (parte 6 y última)


Ali Dulce nije morala misliti.
Chris je znao što njoj treba, znao je to intuitivno otkad su prvi put spavali zajedno.
Znao je točno kako usmjeriti svoje bokove... kako gurati... kako pritiskati uz njen bolni klitoris.
Chris ju je ugrizao za uho i ona je obavila noge oko njega.
I zajedno su jecali, jecali i vrištali i plakali, pričajući jedno s drugim bez riječi, sa besramnom bukom.
Dulce je osjetila svoj i njegov vrhunac. Samo je mislila: „ ne zaustavljaj se, ne zaustavljaj se, ne zaustavljaj se nikada...“
Dulce se odgurnula prema njemu, istežuči se više da se približi udaru njegovih bokova, trudeći se da se uskladi sa njegovim nestrpljivim ritmom. Svako guranje ju je vodilo više... bliže.
Njena strast je prasnula u divljem vrhuncu, i on je bio tu sa njom, skupljajući grč za grčem, jecaj za jecajem.
Dulce i Chris su vrištali zajedno, drhtali i miješali se zajedno dok se strast iscrpljivala u bolnom zadovoljstvu.
Chris se srušio na nju, težak teret, zaštitnički. Bože, htjela ga je zadržati.
Chris je zabio svoje lice u njen vrat kad su oboje otvorili usta u potrazi za zrakom.
Nakon minute, on je podigao glavu i pogledao ju zapanjeno, nježnim izrazom lica.
-Volim te i voljet ću te uvijek – rekao je.
Ona se nasmiješila njegovu atraktivnom licu.
-Ti si rekao za oboje.
Kasnije, na rubu sna. Christopher ju je privukao svome tijelu i držao ju zagrljenu... svjestan da mu neće biti dovoljan ni cijeli život da bude sa njom.




FIN

[Vrh] Go down
Sponsored content





»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)   »-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-»  (HOT) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
»-(¯`v´¯)-»cUaTrO NoChEs dE PaSiOn»-(¯`v´¯)-» (HOT)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ~♥ La noche de pasion ♥~

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Arhiva webnovela-
Forum(o)Bir: