*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.

Go down 
+2
Nelly
☮ Hαηα ☮
6 posters
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty
PostajNaslov: Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.   Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Emptypet 13 kol 2010, 05:42

ANAHI DA BATALLA EN OL 2010.

Ritmoson Latino, Ciudad de Mexico, Meksiko (12.8.2010.)

Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Anahi01

Iako Anahi trenutačno ne vodi u niti jednoj od sedam kategorija na natjecanju stranice „Orgullosamente Latino“, „Nagrade publike 2010.“, sedmo izdanje; upravo bivša RBD-ovka je jedna od favorita obožavatelja, te se nalazi među prvim mjestima u mnogim kategorijama natjecanja.

Iako je Shakira i dalje favorit u kategoriji Latino solist godine, glumica Rebelde-a nalazi se na drugome mjestu u ovoj kategoriji. Osim toga, nalazi se među prvih 5 mjesta i u drugim kategorijama: Latino pjesma godine (Me hipnotizas,na trećem mjestu), Latino video godine (Mi delirio, na drugom mjestu) i Latino album godine (Mi delirio, na drugom mjestu).
U 6 dana glasovanja, koji čine prvu etapu natjecanja, zasad nije prisutna napetost, te nema velikih iznenađenja.

Camila se trenutačno nalazi na prvome mjestu u tri kategorije (Latino album godine, Latino grupa godine i Latino pjesma godine), Enrique Iglesias u dvije (Latino video godine, Latino solist godine), dok Shakira i Ricky Martin zauzimaju prvo mjesto svako u jednoj kategoriji (Latino solistica godine i Trayectoria Latina (ne znam što to znaći pa nisam prevela)).

Ritmoson Latino primio je preko svojih profila na društvenim mrežama mnogo poruka u kojima se neki žale kako imaju poteškoće u registriranju i glasovanju. Podsjećamo Vas kako se jedna osoba može samo jednom registrirati, te da se može glasati samo jednom dnevno, kako bi se lakše kontrolirali glasovi i izbjegla prijevara u glasanju.

Također smo primijetili kako neki Internet pretraživači pokazuju neke detalje koji smetaju registriranju i/ili glasovanju, te Vas stoga molimo da nas putem društvenih mreža obavijestite o kojim je Internet pretraživačima riječ kako bi što prije riješili problem.

Za to vrijeme, potičemo Vas da se nastavite registrirati i glasati. Podsjećamo vas da su ovo „Nagrade publike“, i da vi odlučujete tko će pobijediti.

Osim toga, Vi ćete također biti ti koji će otputovati u bilo koji dio svijeta kako bi upoznali vašeg omiljenog umjetnika te mu osobno predali mu nagradu.

Ovo je top 5 favorita za svaku od kategorija natjecanja (navedeni po trenutačnom broju glasova):

Latino solistica godine

Shakira
Anahí
Dulce María

Thalía
Laura Pausini

Latino solist godine

Enrique Iglesias
Luis Fonsi
Ricardo Arjona
Christian Chávez
Daddy Yankee

Latino grupa godine

Camila
Wisin y Yandel
Panda
Ádammo
Chino y Nacho

Latino pjesma godine

Camila / Aléjate de mí
Enrique Iglesias y Juan Luis Guerra / Cuando me enamoro
Anahí / Me hipnotizas
Dulce María / Inevitable
Ricardo Arjona / Tocando fondo

Latino video godine

Enrique Iglesias y Juan Luis Guerra / Cuando me enamoro
Anahí / Mi delirio
Dulce María / Inevitable
Luis Fonsi / Aunque estés con él
Ricardo Arjona / Tocando fondo

Latino album godine

Camila / Dejarte de amar
Anahí / Mi delirio
Ricardo Arjona / Quinto piso
Luis Fonsi / Palabras del silencio
Panda / Poetics

Trayectoria Latina

Ricky Martín
Ricardo Arjona
Alejandro Sanz
Enrique Bunbury
Maná

Prevela: Hana
Fuente: Ultimate RBD



Aunque por el momento Anahí no lidera en ninguna de las siete categorías de Orgullosamente Latino, El Premio del Público 2010, Séptima Entrega, la ex RBD es una de las favoritas de los fans, al colocara entre los primeros lugares de las votaciones en varios de los rubros de la contienda.

Aunque Shakira sigue siendo la favorita en la categoría Solista Latina del Año, la actriz de “Rebelde” está en el segundo puesto de la contienda en este rubro. Además, compite entre los cinco primeros sitios en otras ternas: Canción Latina del Año (Me hipnotizas, en el tercer puesto), Video Latino del Año (Mi delirio, segundo puesto) y Disco Latino del Año (Mi delirio, segundo puesto).

A 6 días de votaciones, en la primera etapa de los premios, las tendencias siguen estables, sin grandes sorpresas por el momento.

Camila se establece como el favorito en tres categorías (Disco Latino del Año, Grupo Latino del Año y Canción Latina del Año), Enrique Iglesias en dos (Video Latino del Año y Solista del Año), mientras que Shakira y Ricky Martin toman la preferencia de los rubros restantes (Solista Latina del Año y Trayectoria Latina, respectivamente).

Ritmoson Latino ha recibido varios mensajes de usuarios a través de sus redes sociales, indicando que tienen dificultad para registrarse y votar. Les recordamos que sólo existe un registro por persona, y que sólo podrá realizarse una votación por día y/o computadora; esto con la finalidad de controlar los votos, y evitar alguna acción fraudulenta.

Sin embargo, hemos notado que en algunos navegadores se presentan algunos detalles que impiden el registro y/o voto, por lo que los invitamos a que nos informen por las mismas redes sociales cuál es el explorador que utilizan, para resolver el problema.

Mientras tanto, los exhortamos a que sigan intentando registrarse y votar. Les recordamos que éste es “El Premio del Público”, y que son ustedes quienes eligen a los ganadores.

Además, ustedes también serán quienes viajen a cualquier parte del mundo para conocer a su artista favorito, y entregarle la estatuilla de OL 2010.

Los cinco favoritos en cada una de las categorías del Premio del Público hasta el momento son los siguientes (por orden de votos):

Solista Latina del Año

Shakira
Anahí
Dulce María
Thalía
Laura Pausini

Solista Latino del Año

Enrique Iglesias
Luis Fonsi
Ricardo Arjona
Christian Chávez
Daddy Yankee

Grupo Latino del Año

Camila
Wisin y Yandel
Panda
Ádammo
Chino y Nacho

Canción Latina del Año

Camila / Aléjate de mí
Enrique Iglesias y Juan Luis Guerra / Cuando me enamoro
Anahí / Me hipnotizas
Dulce María / Inevitable
Ricardo Arjona / Tocando fondo

Video Latino del Año

Enrique Iglesias y Juan Luis Guerra / Cuando me enamoro
Anahí / Mi delirio
Dulce María / Inevitable
Luis Fonsi / Aunque estés con él
Ricardo Arjona / Tocando fondo

Disco Latino del Año

Camila / Dejarte de amar
Anahí / Mi delirio
Ricardo Arjona / Quinto piso
Luis Fonsi / Palabras del silencio
Panda / Poetics

Trayectoria Latina

Ricky Martín
Ricardo Arjona
Alejandro Sanz
Enrique Bunbury
Maná
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
Nelly
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Nelly


Broj postova : 253
Join date : 20.05.2010

Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.   Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Emptypet 13 kol 2010, 22:44

Bravo Any, i vi ostali samo tako nastavite Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. 302423


Zadnja promjena: Nelly; sub 14 kol 2010, 21:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
barbie girl
Novi član
Novi član
barbie girl


Broj postova : 16
Join date : 05.08.2010
Age : 28
Lokacija : barbie world

Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.   Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Emptypet 13 kol 2010, 22:59

bravo za nih... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Dulce ♥
Admin
Admin
Dulce ♥


Broj postova : 5089
Join date : 27.03.2010
Age : 27

Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.   Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Emptysub 14 kol 2010, 00:31

Drago mi je zbog svih njih Smile I Ucker je također nominiran samo što nije među prvih 5
[Vrh] Go down
https://portinon4ever.forummotion.com
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.   Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Emptysub 14 kol 2010, 13:27

da Ucker je 8..drago mi je za sve
[Vrh] Go down
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.   Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Emptysub 14 kol 2010, 13:38

Bas mi je drago zbog nje sto joj ide u karijeri kao i ostalim rbd-ovcima da ih se nije zaboravilo i da i kao solisti mogu uspjet Smile
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
Sponsored content





Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty
PostajNaslov: Re: Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.   Anahi u borbi za nagrade na OL 2010. Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa
» Anahi izabrana za jednu od najbolje odjevenih na PJ-u 2010.
» Anahi - The Best Of
» Anahi kao voditeljica
» Anahi dolazi u Hrvatsku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: