*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Empty
PostajNaslov: Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa   Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Emptysri 08 ruj 2010, 12:07

Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa

Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Normalanahiomarmexico

Ove godine navršava 25 godina karijere, po Latinskoj Americi proslavila se grupom RBD, a sada je uspješna solistica. Zbog ovih je razloga dovela u totalni delirij svoje najvjernije fanove, djecu i adolescente, koji su joj dodijelili dva kipića (nagrade) na Nickelodeon Kids' Choice Awards Meksiko 2010.

"Veoma sam sretna, prije svega zato što sam primila dvije nagrade, a drugo zato što su upravo one najvažnije za mene, zato što su mi ih "darovala" djeca a ona su oduvijek bili najbolji fanovi. Najvjerniji su, kažu ti istinu o tome sviđa li im se nešto ili ne i predaju ti srce", rekla je uzbuđena Anahi na konferenciji za novinare.

Na događaju se održao u "Kineskom teatru" u zabavnome parku "Six Flags" pred skoro 4000 fanova programa Nickelodeon, pjevačica je izjavila kako, unatoć kritikama, uvijek pokušava dati najbolje fanovima i kako neće napraviti album za djecu.

"To je nešto što radim otkad imam 2 godine. Sada imam 27 i s RBD-om i bez njega uvijek će me netko kritizirati. Ne živim zato da bih se svima svidjela, samo sebi, nije bitno što neki ne vjeruju u moju glazbu, radim najbolje što mogu, i to za sebe i svoje mlade fanove."

"I da, nemojte misliti da ću napraviti jedan dječji album, to nikada. Ne želim biti sljedeća Tatiana, njoj se divim, no nisam kriva za to što me djeca slijede. Nisam šašavica niti ne nosim nosim suknjice i slično. takva sam, sviđam se klincima i pokušavam im ostaviti pozitivnu sliku", rekla je pjevačica, koja je zajedno S Omarom Chaparrom vodila događaj te ga zatvorila svojom novom pjesmom "Alergico", koju je napisala s Noelom Schajrisom, i pjesmom "Me Hipnotizas".

Ono što je potvrdila je kako već osjeća materinski instinkt i da se nada da će u budućnosti imati obitelj. "Voljela bih imati 5 djece, jer ih obožavam. Problem je u tome što nemam ni dečka", našalila se.



Anahi gana dos premios y es campeona del show

Este año cumple 25 años sobre los escenarios, se encumbró en toda Latinoamérica con RBD y ahora navega sola con éxito, razones por las cuales Anahí llevó al delirio total a sus fans más fieles, los niños y adolescentes que la hicieron acreedora a dos estatuillas en los Nickelodeon Kids’ Choice Awards México 2010.

“Estoy muy feliz, primero que nada porque recibí dos premios y segundo, porque éstos son los más importantes para mí, ya que me los otorgan los niños y ellos siempre han sido mis mejores fans. Son los más fieles, te dicen de verdad si les gusta algo o no y te entregan su corazón”, expresó emocionada Anahí en conferencia de prensa.

En evento realizado en el Teatro Chino del Parque de diversiones Six Flags ante cerca de 4 mil fans del canal Nickelodeon, la ex RBD reiteró que a pesar de las críticas, a sus 27 años trata de ser congruente con sus fans y aclaró que no haría un disco para niños.

“Esto es lo que hago desde que tenía dos años, ahora tengo 27 y con RBD y sin ellos me criticaban. No vivo para darle gusto a todos, sólo a mí y nunca van a creer en mi música, así que soy feliz, hago lo mejor y me demuestro a mí misma y a mis fans jóvenes.

“Eso sí, no crean que voy a hacer un disco infantil, eso nunca. No seré la próxima Tatiana, a ella la admiro, pero no tengo la culpa de que los niños me sigan, hasta eso no soy una ñoña ni uso falditas o colitas. Soy así, le gusto a los chavitos y trato de darles una imagen positiva”, indicó la cantante, quien condujo el evento al lado de Omar Chaparro y cerró la tarde con el tema inédito ‘Alérgico’ compuesto con Noel Schajris, y ‘Me Hipnotizas’.

Lo que sí aseguró es que ya siente instinto maternal y en un futuro próximo espera tener familia. “Me gustaría tener cinco hijos, adoro a los niños. Pero el problema es que ni pareja tengo”, bromeó.


Fuente: Ultimate RBD
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
DULCE/ANAHI/B.F.F.
Voliš Portinon
Voliš Portinon
DULCE/ANAHI/B.F.F.


Broj postova : 765
Join date : 08.04.2010
Lokacija : More

Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Empty
PostajNaslov: Re: Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa   Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Emptysri 08 ruj 2010, 12:36

Baš mi je drago zbog nje , zaslužila je !!!! :anahi:
[Vrh] Go down
Nelly
Malo si redovniji/a
Malo si redovniji/a
Nelly


Broj postova : 253
Join date : 20.05.2010

Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Empty
PostajNaslov: Re: Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa   Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Emptysri 08 ruj 2010, 15:57

DULCE/ANAHI/B.F.F. je napisao/la:
Baš mi je drago zbog nje , zaslužila je !!!! :anahi:
slažem se :love_ya:
[Vrh] Go down
×Any♥Dul×
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
Fan si naših cura..Dobivaš autogram od njih
×Any♥Dul×


Broj postova : 1996
Join date : 18.04.2010
Age : 25
Lokacija : Na mdwt croatia :D

Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Empty
PostajNaslov: Re: Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa   Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Emptysri 08 ruj 2010, 19:36

Very Happy
Eto bas pjesma za nju "asi soy yo" nije je briga sto ima ljudi koji ne vole njenu glazbu i drzi se sebe ma neka samo tako nastavi :love_ya:
[Vrh] Go down
http://dul-any-may-dam.forumotion.com/
vondy*ana
Voliš Portinon
Voliš Portinon
vondy*ana


Broj postova : 669
Join date : 13.07.2010
Age : 30
Lokacija : da,ćer i ja u skejt parku..naša ljepota privlači sve ,ali ćer je zaboravila reć da joj tražimo novog taticu..pa mislim ko će je školovat i uzdržavat

Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Empty
PostajNaslov: Re: Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa   Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Emptysub 18 ruj 2010, 10:30

ovdi gori mi je super obučena...
drago mi je šta je pokazala kako ima samopouzdanja u sebe te kako je rekla da će je s rbd-om il bez njega kritizirat...
zna da oće,ali je opet nije briga i čvrsto radi i dalje... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Empty
PostajNaslov: Re: Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa   Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi osvaja dvije nagrade i šampionka je showa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi u borbi za nagrade na OL 2010.
» Me hipnotizas osvaja!
» Anahi - The Best Of
» Anahi kao voditeljica
» Anahi se udaje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: