*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes”

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
anaany
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
anaany


Broj postova : 3602
Join date : 06.04.2010

Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes” Empty
PostajNaslov: Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes”   Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes” Emptyned 10 lis 2010, 13:37


Anahí je u Brazilu; pročitaj ekskluzivan intervju sa pjevačicom

Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes” Anahi04

Meksička pjevačica Anahí se nalazi na turneji po Brazilu. Bivša RBD-ovka održala je koncerte u Fortalezi i Brasiliji i ima programirane koncerte u Río de Janeiru (09), u São Paulu (10) i Porto Alegreu (11).

Koncerti su dio Mí Delirio Tour Reloaded , bazirani na njenom albumu Mi delirio, 2009. Put je prošao kroz nekoliko zemalja uključujući i Španjolsku, Argentinu, Meksiko, SAD, Kolumbiju, Venezuelu, Paragvaj i Urugvaj.

Iskorištavajući boravak pjevačice u zemlji, Virgula Música odabrala je neka od pitanja fanova koja su direktno odgovorena sa Anahíne strane.

Također smo pitali što se dogodilo za vrijeme koncerta u Fortalezi, koji je započeo sat vremena ranije i neke od obožavatelja ostavio ogorčene. Ali čini se da meksikanka o tome ne želi govoriti.

Pitanja Virgula Música:

¿Što se točno dogodilo u Fortalezi? Čini se da ste morali svoju prezentaciju otkazati zbog zdravstvenih problema. Mnogi su se fanovi žalili putem Interneta.

-Nisam imala ništa sa zdravstvenim problemima.

Nedavno ste se pretvorili u jednu od prijateljica Paula Coelhoa. On je vrlo iskusan čovjek koji poznaje svijet spektakla i bio je partner Raúla Seixasa, najveća zvijezda brazilskog roka. Došao vam je dati savjete o karijeri i profesiji?
-Ja sam ga upoznala i očarao me! Sada smo veliki prijatelji. Uvijek sam bila fan Paula Coelhoa i pročitala sam sve njegove knjige, bila sam vrlo uzbuđena što ću moći pjevati pjesmu Aleph i kasnije smo završili sastanak i danas smo veliki prijatelji. Kasnije sam ga osobno upoznala, međutim, on je predivna osoba i posebna duša.

¿Već ste puno putovali u Brazil. ¿Koje su tipične stvari koje vam se ovdje sviđaju?
-Volim brazilsku glazbu, kad dođem ovdje napunim se CDima i DVDima brazilskih umjetnika, kao što su funk, samba, rock, ljubav prema glazbi koja je vrlo plesna i puna strasti. Volim ples i brazilska glazba ima jedinstven ritam.

Vi ste uložili jako sexy imidž. ¿Jeste li primili ikoju ponudu da pozirate naga (gola)? Bili se kompromitirali učiniti to?
-Da, dobila sam pozive da poziram naga, ali pokušavam ne militi o tome. Ne radi se o meni ili mom poslu.


Pitanja publike:

Prošle godine, kad je došla u Brazil tek je započela karijeru. Godinu kasnije, mnogima je poznata, osvojila je razne nagrade i smatrana je novom princezom Latino Popa. Je li očekivala to? ¿Kako je bilo sve to? ¿Što će sada činiti?

(Shelley Nandhara Silva Passos – Sao Paulo, Osasco,)
-Najvažnije za mene je baviti se glazbom i putovati svijetom i da ljudi uživaju u mom poslu i mojoj glazbi i da moje poruke taknu više ljudi. Uspijeh je samo posljedica rada učinjenog s ljubavlju i predanošću i moj posao ima puno toga. Moj plan za budućnost je nastaviti s Mi Delirio Mí World Tour i osvojiti više sljedbenika cijeloga svijeta.

Anahí, ¿zašto si odabrala Brazil za snimanje svog prvog solističkog DVD-a?
(Adriana Aquino – Paranavaí, Paraná)
- Moj DVD će imati slike i showove koji su održani u raznim zemljama, i započet ćemo sa showom u São Paulu, kako su brazilski fanovi više strastveniji i zato ćemo započeti s jednim od tih spektakala. Zadovoljstvo je biti u Brazilu i ovdje su najtopliji fanovi na svijetu. Želim se vratiti u Brazil kad bude moguće.

S kojim bi brazilskim umjetnikom napravila duet?
(Camila Scapolo Bellotto – Sorocaba, SP)
-Kao i mnogi brazilski pjevači, kao što su funk, samba, itd., ali za sad sam napravila duet sa Reneeom. Radit ćemo jedno po jedno i mislim da će se fanovima doista svidjeti ta verzija pjesme Alérgico na portugalskom. Ne govoreći da će i video clip biti predivan!

Kako je bilo snimati glazbu Alérgico na portugalskom sa vokalistom pop rock brazilskog benda Hevo84?
(Santiago Ripardo – Sobral / CE)
-Tražili smo umjetnika za duet i moja diskografska kuća u Brazilu, predložila je Rennéa. Čula sam njihove singlove i smatram da HEVO84 ima balade koje se miješaju, također ima malo klavira sa rockom i potpuno sam se identificirala. Bilo je savršeno! Renne je predivna osoba koja savršeno razumije značenje riječi i emociju glazbe, od prve ju je odsvirao i snimila sam glas također vrlo brzo, jer sam snimila tri albuma na portugalskom za RBD. Ne mogu dobro govoriti portugalski (odnosi se na razgovor), ali mogu pjevati!

Anahí, smatrate li se princezom Latino popa prema Latino medijima. Tko je za vas Kraljica Latino Popa? Thalía ili Shakira?
(Justino da Silva Junior – Eusebio, Ceará)
-Volim Shakiru i također mi se sviđa Ricky Martin i Alejandro Sanz.
_________________________

Anahi nominirana na “Galardon a Los Grandes”

Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes” Anahi05


Dolazi “Galardon a los Grandes” (“Nagrada za Velike”), najpoznatija dodjela nagrada zabavne industrije u svim žanrovima. Film, Kazalište, Glazba u svom punom sjaju i naravno prisutnost najtraženijih umjetnika… Čarobna noć puna iznenađenja i iznad svega očekivanja naših dragih nominiranih.

Zgodna pjevačica Anahi nalazi se nominirana u kategoriji “Artista Pop Femenina del Momento” (“Ženski pop umjetnik trenutno“) tako da nam ostaje jedino glasovati za nju ovdje.

ŽENSKA POP UMJETNICA TRENUTNO:

LAURA PAUSINI
ANAHI
THALIA
SHAKIRA

Preuzeto sa: http://dulcecroacia.forumotion.com/index.htm

******

Anahí está en Brasil; mira la entrevista exclusiva con la cantante

La cantante mexicana Anahí se encuentra de gira en Brasil. La ex RBD ha realizado presentaciones en Fortaleza y Brasilia y tiene conciertos programados en Río de Janeiro (09), en São Paulo (10) y Porto Alegre (11).

Los conciertos son parte de Mí Delirio Tour Reloaded , basada en su álbum Mi delirio, 2009. El recorrido pasó por varios países entre ellos España, Argentina, México, Estados Unidos, Colômiba, Venezuela, Paraguay y Uruguay.

Aprovechando la estancia de la cantante en el país, Virgula Música selecciono preguntas de alguns fãns que furon respondidas directamente por Anahí.

También preguntamos qué había pasado durante la presentación en Fortaleza, que comenzó una hora antes de la hora y dejó a algunos fans indignados. Pero parece que la mexicana no quiere hablar de ello.

Preguntas de Virgula Música:

¿Qué pasó exactamente en Fortaleza? Parece que usted tuvo que acortar su presentacion por problemas de salud. Muchos fans se quejaron a través de Internet.

-No tenía nada que ver con problemas de salud.

Usted se convirtió en una amiga de Paulo Coelho recientemente. Él es un hombre muy experimentado que conoce el mundo del espectáculo y fue socio de Raúl Seixas, la mayor estrella del rock brasileño. Él vino a dar consejos sobre la carrera y la profesión?
-Yo lo conocí y me encantó! Somo ahora grandes amigos. Siempre he sido una fan de Paulo Coelho y he leído todos sus libros, yo estaba muy emocionada de poder cantar esta canción Aleph y luego terminamos la reunión y hoy somos grandes amigos. Después lo conocí personalmente, sin embargo, es una persona maravillosa y un alma especial

¿Ya haz viajado mucho en Brasil. ¿Cuáles son las cosas típicas que te gusta de aqui?
-Me encanta la música brasileña, cuando yo vengo aquí lleno de CDs y DVDs de artistas brasileños, como el funk, la samba, el rock, el amor a la música que es muy bailable y lleno de pasión. Me encanta el baile y la música brasileña tiene un ritmo único.

Usted ha invertido una imagen más sexy mucho. ¿Ha recibido alguna oferta para posar desnuda? Usted se compromete a hacer este tipo de prueba?
-Sí, he recibido invitaciones para posar desnuda, pero trato de no pensar en ello. No se trata de mí o de mi trabajo.


Preguntas del público:

El año pasado, cuando llegó a Brasil recién comenzaba su carrera. Un año más tarde, ella es conocida por muchas personas, ha ganado varios premios y fue considerada la nueva princesa del Pop Latino. Se espera esto? ¿Cómo fue todo esto? ¿Qué vas a hacer ahora?

(Shelley Nandhara Silva Passos – Sao Paulo, Osasco,)
-Lo importante para mí es hacer música y viajando por el mundo y que la gente disfruta de mi trabajo y mi música y mis mensajes toque más personas. El éxito es sólo una consecuencia del trabajo realizado con amor y dedicación y que mi trabajo tiene mucho. Mi plan de futuro es seguir con mi delirio Mí World Tour y ganar más seguidores en todo el mundo.

Anahí, ¿por qué ha elegido Brasil para grabar su primer DVD en solitario?
(Adriana Aquino – Paranavaí, Paraná)
- Mi DVD tendra imagenes y shows que sucedera en varios paises, y vamos a empezar con el show en São Paulo, como los fans de Brasil son más apasionadas y por lo tanto vamos a empezar con uno de estos espectáculos. Es un placer estar en Brasil y los fans aquí son las más calientes en el mundo. Quiero volver a Brasil cuando sea posible.

Con que artista brasileño harias un dueto?
(Camila Scapolo Bellotto – Sorocaba, SP)
-Al igual que muchos cantantes brasileños, como el funk, la samba, etc, pero por ahora acabo de hacer un dueto con Renee. Vamos a hacer una cosa a la vez y creo que los fans realmente les gustará esta versión de la canción en portugués alérgico. Por no hablar de que el clip será hermoso!

Como fue grabar la música Alérgico en português con el vocalista de la banda de pop rock brasileña Hevo84?
(Santiago Ripardo – Sobral / CE)
-Estábamos buscando un artista para hacer un dueto y mi sello discográfico en Brasil, sugerío a Renné. He oído los singles de ellos y consideró que HEVO84 tienen baladas que se mezclan, también tiene un poco el piano con el rock y estoy totalmente identificado. Fue excelente! Renne es una persona maravillosa que entiende perfectamente el significado de las palabras y la emoción de la música, lo golpeó primero y grabé la voz también es muy rápido, porque he grabado tres discos en portugués para RBD. No puedo hablar bien portugués, pero puedo cantar!

Anahí, usted se considera la princesa del pop Latino por los medios de comunicación Latinos. Y para ustedes quien es la Reina del Pop Latino? Thalía o Shakira?
(Justino da Silva Junior – Eusebio, Ceará)
-Me encanta Shakira y también me gusta Ricky Martin y Alejandro Sanz.


Fuente: Virgula
Preuzeto sa: http://dulcecroacia.forumotion.com/index.htm
_________________________

Anahi Nominada a “Galardon a Los Grandes”

Llega “Galardon a los Grandes”, la premiacion mas reconocida de la industria del entretenimiento en todos sus generos. Cine, Teatro, Musica en todo su esplendor y porsupuesto la presencia de los artistas mas cotizados del firmamento… Una noche magica llena de sorpresas y sobre todo la espectativas de nuestros queridos nominados.

La guapisima cantante Anahi se encuentra nominada en la categoria “Artista Pop Femenina del Momento” asi que solo nos queda votar por la cantante aqui.

ARTISTA FEMENINA POP DEL MOMENTO

LAURA PAUSINI
ANAHI
THALIA
SHAKIRA


Fuente: Galardon
Preuzeto sa: http://dulcecroacia.forumotion.com/index.htm
[Vrh] Go down
http://dulcecroacia.forumotion.com
☮ Hαηα ☮
Admin
Admin
☮ Hαηα ☮


Broj postova : 1712
Join date : 04.04.2010
Age : 30
Lokacija : **Club de pervertidas**Vondy Mafia** **seguridad 24/7**

Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes” Empty
PostajNaslov: Re: Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes”   Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes” Emptyned 10 lis 2010, 14:05

Već sam komentirala na Celestialu, nije lijepo to što je napravila u Fortalezi, a bezobrazno je to što sad ne želi reć zašto... Mogla je to u Sloveniji napravit, a ne da mi visimo 2 sata pred halom Tivoli da budemo drugi red do pozornice XD
[Vrh] Go down
http://twitter.com/FcCroInsDmCRO
 
Ekskluzivan intervju sa Anahi + Nominacija na “Galardon a Los Grandes”
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi među najpopularnijima
» Anahi - The Best Of
» Anahi kao voditeljica
» Anahi se udaje?
» Anahí - Dividida

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Novosti-
Forum(o)Bir: