*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 21 tra 2011, 20:15



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Alma i Franco su zaboravili znacenje rijeci "ljubavi"...
Ona uvijek pozorna na svoje tri kceri,odricanjem je dala bolju buducnost
On konstatno radi,brinuci se jedino o svoja tri sina,
a uvijek je zelio sve najbolje za njih.

Neocekivano vjencanje njhovih roditelja ce promijeniti njihove zivote zauvijek
Neocekivana ljubav..zaracene strane...sjedinjavanje u nezamislivim uvjetima

Ubrzo,novo imanje Uckermann-Espinoza ce biti totalni revolt




[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 21 tra 2011, 20:17

DULCE MARÍA ESPINOZA

Velikodusna,zabavna,strastvena u zivotu,pravedna.Dul je najstarija kcer od Alme.Ima sestru blizanku,May,svoju potpuno suprotnost.Unatoc razlikama,obozava je
Kaze uvijek da zivot ide dalje,ali kada se razocarala u ljubav,odluci zivjeti za mrvice i za trenutak(trenutak koji je trajao 8 mjeseci)
Sudbina,s pomocu njezine majke prisila je da ujedini sa tim covjekom koji joj je zagospodario njezinim srcem

CHRISTOPHER UCKERMANN

Ima 18 godina,zaljubljen je...u zene.Zabavan,zenskar...njegov zivot se promijenio kada je prije godinu dana upoznao zenu koja ga je dizala u nebesa.Ali ona se kako se cinilo nije nista ozbiljno trazila,zato je on odlucio slijediti igru,igru koja je trajala 8 mjeseci.4 mjeseca poslije sve mu se cinilo sruseno..onda se njegov tata odlucio ozeniti...

ANAHÍ ESPINOZA (ANNY)

Najmlada kcer od Alme.Ima 17 godina i zavrsila je skolu.Jaaako je drugacija od svojih sestara... Njezna,zenstvena,
ali ima ogromno srce i nevjerovatnu velikodusnost.
Uvijek je patila od ravnodusnosti njezina oca..nasla je tu ljubav u Francu..takoder je nasla bratsku ljubav u Uckeru.Ona mrzi kadase ponasaju prema njoj kao da je djevojcica i spremna je dokazati kakva zena moze biti

ALFONSO UCKERMANN (PONCHO)

Ima 23 godine.Najstariji je od brace Uckermann.Ozbiljan,odgovaran, "zaljubjen "u svoju curu Sabrinu.Student je medicine.Stvorio je posebnu vezu sa May...Osjeca potrebu da zastiti Anny,smatra ju kao naivnu djevojcicu
Uskoro ce otkriti da ga ta djevojcica moze smotati

CRISTIAN UCKERMANN (CRIS)

Ima 21 godinu.Zabavan je,lud,zenskar,neorganiziran...ali ima veliko srce vrijedno i krasnu solidarnost.Cris je student novinarstva...macho tip,vjeruje da zene trebaju cistiti dom,a muskraci trebaju raditi.Njgove sestrice ce mu otkrititi stvarnost..Stvorio je posebnu vezu sa Dulce..i morat ce se osloboditi bijesa od May

MAITE ESPINOZA (MAY)

Sestra blizanka od Dul.Plemenita,studentica..vodi potpuno normalan zivot,bez sokova..njezina tisina ce se narusiti kada se njezina majka odlucila opet udati,i sa neba se pasti katastrofalna tri brata.Unatoc svadama obozava svoju bracu,posebno Poncha,s kim ima posebnu vezu.Odlucila je da izjavi rat Christianu,umorna od svojih stavova...ovaj covjek ce uciniti da upozna buntovnu May,sposobna da se buni protiv pravila







Zadnja promjena: Rose ♥; sub 30 tra 2011, 23:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 21 tra 2011, 20:20



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]


UNAPRIJED

Alma i Franco su bili na karaokama u kasinu,u Las Vegasu. Velika zabava ih je okruzivala...Svi su ih pritiskali..

Voditelj:Idemo tortolitos,oraspolozite se.Ovo je grad zabave,strasti i LUDOSTI!!!Ovdje morate uciniti ono sto osjecate..ajde Alma

Sva publika:Alma,Alma,Alma(vikali euroficno)
Franco je gledao iscekivano.
Alma ga je gledala i nista vise nije postojalo oko njih.

Alma: (uzbudena) Da,zelim se udati za tebe

Pljesak se isprepletao sa vikovima,nekoliko sati su bili spremni da se vjencaju

Ucker je imao novine u rukama,iznenaden je bio..isto kao i njegova braca,nije se mogao prestati cuditi

Franco je usao u kucu misleci na to kako ce objasniti svojim sinovima,kako je ozenjen u svojim godinama,da se vjencao nagonski.On je volio tu zenu kao nitko..ali nije imalo boljeg nacina

Usao je te se razveselio kad je vidio svoje tri sina okupljenih u kuhinji

Franco:Bok decki

Poncho: (uzeo je novine Uckeru i baca ih svom ocu):Zelis li mi reci sto ovo znaci ?

Franco je uzeo novine,procitao ih je te im objasnio,Novinarski clanak je pisao da su poduzetnik Franco Uckermann i pjevacica Alma Rey vjencali u Las Vegasu.

Alma je usla u dnevnu sobu.Kada je vidjela kako njezine tri kceri sjede u stolicama,nije mogal izbjeci da se ne nasmijesi.Njezin osmijeh se izbrisao kada je pogledala ekran televizije.

Voditeljica:Tako ej goospodo,oni koji imaju nade sa Almom Rey,ili one koje umiru za Francom Uckermannom,susdrzite se,sada su vjencani.

Anny se okrenula da vidi svoju majku gurajuci Dul i May.Sve tri su je gledale ljute,cekajuci objasnjenje

Ucker je bio na aerodrom,pospan.Kad je god spavao,sanjao je nju.Njegova svijest ga je podsjecala na njegove poljuce,poglede,zajednicke trenutke,njihova vodenja ljubavo...on je zelio zaboraviti,ali njegovo srce ne,

Pocho ga je vratio u stvarnost...

Poncho:Spavao si hahaha

Ucker: (tuzan):Da

Poncho:Sanjao si nju,zar ne?

Ucker:Nisam.Bolje idemo sa Chrisom da nam ne pobjegne avion

Dul je usla u sobu.Bila je umorna,ali znala je da ne moze spavati u onoj kuci tako cudnoj za nju.
Nasmjestila se u krevetu Francova sina i zatvorila je oci..slike nisu cekale..sanjala je njihov prvi susret..njihov prvi poljhubac..prvi put kada su vodili ljubav..suze su se prisilile da otvori oci.
Umila se,skinula se te se namjestila u krevetu.Ovaj krevet joj je inspirirao mirom,smirenoscu,osjecala je iznenadujuce ugodno tamo.Za sekundu je zaspala.

Netko je usao u sobu.Bacio je svoju prtljagu te je skinuo odjecu,nije gledao u svjetlost.Krenuo je prema svome krevetu i...



[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 21 tra 2011, 20:23



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 1

Alma je zavrsavala sa pakiranjem svog kufera.Anny i May su je gledala.

Alma:Djevojcice moje,sigurne ste da cete biti dobro?

May:Da mama,smiri se.Sve ce biti u redu

Alma:To je samo tjedan dana.

Anny:Ok,mami

Alma:Ne zaboravite da kada se vratim,zelim da upoznate Francove sinove.

May(iznevrirana):To je potrebno?Dovoljno je sto smo morale upoznati Franca,sada cemo morati upoznati cijelo njegovo potomstvo.

Anny nije mogla izbjeci a da se ne nasmije

Alma(zivcana):Nemoj tako Maite.

May:Oprosti mami.

Dul je usla trceci

Dul:Mama,neki muskarac te ceka vanka,kaze da ce te odvesti do aerodroma.

Alma(anksiozna):To ne moze cekati.

Poljubila je svoje kceri te je izasla trceci.

Dul:Intenzivna hoda kao luda,lose je to sto je stara.

Anny:Zasto?

Dul:Jer joj luduju hormoni,pa bi nam mogla dati malog brata.

May:Ne govori gluposto Dul.Sigurna sam da ova veza nije ozbiljna,kao sve mamine romanse.

Anny:Sumnjam.Mislim da se mama zaljubila.

May i Dul su joj se smijale u facu.Anny ih je gledala iznervirano.

Dok tada,u kuci Uckermann

Ucker je bio lezao na svom krevetu.Imao je divlju noc sa jednom zenom koju je upoznao u disku.Pokusao je zaspati,ali svaki put kad bi pokusao,sjecanja su mu navirala.


Flashback 1

Ucker je u disku.Krenuo je prema baru da naruci pice.Glazba je bila izuzetno glasna,mjesto je bilo krcato ljudi,gotovo nije mogao pronaci svoje prijatelje.Trazio je mjesto na kojem ih je ostavio,ali sudario se sa nekim te se prolilo pice po njezinoj bluzi.

***:Sto ti je beep?Zasto ne gledas gdje ides?..(kad se susrela sa Uckerovim ocima,nije mogla zavrsiti recenicu)

Ucker nije mogao ni izustiti rijec.Nije se vise cula glazba,nisu se vidjeli ljudi.Sva njegova osjetila su bila uperena u tu crvenokosu koja ga je hipnotizirala.

Sutjeli su dok nije Ucker prekinuo tisinu.

Ucker:Oprosti,nisam te vidio..ima puno ljudi i..

Dul:Ne brini se,bila sam isla prema izlazu.

Ucker:Tako rano?

Dul:A moja je sestra otisla sa nekim tip,pa me je ostavila ovdje zaglavljenu.

Ucker:Pa mozes se sama zabavljati..gledaj,da ispravim moju gresku(pokazao je Dulcinu bluzu)pozivam te na pice.I ne prihvacam ne kao odgovor.

Dul(smijeseci se):Super,jer nisam mislila reci ne.

Ucker joj se nasmijao,uzeo je za ruku te su skupa otisli prema baru

Fin del Flashback


Pokusao je zatvoriti oci,ali jos jedno sjecanje mu je naviralo.

Flashback

Deset dana nakon tog susreta,Ucker i Dul se nastavljali vidati.Izasli su 7 puta,uvijek sa prijateljima.Nitko nije zelio napraviti prvi korak na prvom spoju.

Chris je koketirao sa Dul.Uckeru je to bio kao spasavajuce,zna da ce Poncho provesti vikend zalijepen za svoju djevojku.
May ga jos nije upoznala,zna da joj je to bio „ljubavnik“ i nije izlazila sa svojom sestrom.
Anny nije mogla ici plesati u disko za punoljetne,Tako je da Uckera samo upoznala preko Dulcinih rijeci.

Bili su u lunaparku sa Tomasom i Teom,Uckerovim prijateljima.I Dul je isla sa Pilar i Lujan,njezinim nerazdvojnim prijateljicama.

Ucker je iskoristio guzvu da bi se izgubio skupa sa Dul.

Dul(smijuci se):Cuj,izgubili smo se

Ucker:To sam i htio

Dul:Ucker ja..

Ucker je nije pustio da zavrsi.Poljubio ju je.Deset dana je cekao taj trenutak.Dul se nije opirala.I ona je ceznula za tim otkad ga je upoznala.Ljubili su se njezno nekoliko minuta.Onda su se odvojili postideni,nervozni,bez rijeci.

Fin del Flashback


Ucker je otvorio oci,nije je se zelio vise sjecati.Prije 4 mjeseca su odlucili da se prestanu vidati.Nijedno nije priznalo da ovo nije bila prolazna veza.Nisu se htjeli vise vidati kada su dobili priliku.Zeljeli su se vidjeti cijelo to vrijeme.Ljubiti se bez da daju objasnjenje i isprike.Zeljeli su imati prava od jedno od drugog.
U pocetku su se dogovorili da ce biti „prijatelji sa uslugama“.Nikada nisu ni pomislili da ce to „prijateljstvo“trajati 8 mjeseci i nikada nisu ni pomisli da ce podijeliti sve svoje trenutke.Jos su osjecali tu privlacnost od prvog dana,ali osjecaji su se pretvorili u nesto vise.Rodila se ljubav.

Ucker je mrzio prisjecati se da se zaljubio kao budalu i da ga je ona zeljela kao zabavu.

Odlucio se otusirati da bi prestao misliti na nju.



[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypet 22 tra 2011, 15:16



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 2

Slijedeci dan,Alma i Franco su se nasli u kasinu Las Vegasa.Gladni,odlucili su se uputiti u restoran gdej su se izvodili showovi svake veceri

Voditelj je zabavljao publiku,ali Alma i Franco su bili daleko odande.Samo su mislili na njih same.

Franco:Alma,ne znas koliko te volim.Nikad nisam ni pomislio da cu se ovako zaljubiti,pogotovo u ovim godinama

Alma:Ali sto ti je?Ti si mlad muskarac,ti si najbolji muskarac kojeg zena moze pozeljeti(milovala ga je njezno)

Franco: (nasmijesio se) Ti si luda hahaha,Ali te volim,toliko da bi bio spreman uciniti sve za tebe

Alma: (saleci se)A da?Sjecas li se mladog paea koji su se dosli vjencati u kapelicu malo prije?

Franco:Da.Njihovi ce roditelji biti vijesni kada saznaju da su se vjencaju.Ludi su.

Alma:Kazu da ljubav izluduje.Franco(saleci se)Bili to ucinio za mene?

Franco.Naravno da da(uozbiljio se te ju je uzeo za ruke)Alma,udaj se za mene,sada i ovdje

Alma je zasutila,njezina sala je preokrenula njezino znacenje.
Netko je ih je prekinuo.

Voditelj:Dodite cijenjena publiko..ovo je ljubav!!Vjencanje bez razmisljanja.(Francu)Kako se zoves?

Franco: (nije prestajao gledati Almu)Franco

Voditelj: (Almi)A ti?

Alma:Alma

Voditelj:A dobro Alma,sto kazes

Voditelj:Idemo tortolitos,oraspolozite se.Ovo je grad zabave,strasti i LUDOSTI!!!Ovdje morate uciniti ono sto osjecate..ajde Alma

Sva publika:Alma,Alma,Alma(vikali su euroficno)
Franco je gledao iscekivano.
Alma ga je gledala i nista vise nije postojalo oko njih.

Alma: (uzbudena) Da,zelim se udati za tebe

Pljesak se isprepletao sa vikovima,za nekoliko sati su bili spremni da se vjencaju

Dok tada u Meksiku

Dul i May su se suncale u vrtu.Dul je sjela kao da je nesto presjeklo

Dul:Ay ne

May:Sto ti je?

Dul:Imam los predosjecaj

May: (zabrinuta)Boze!!Gdje je Anny?

Dul:Kod Vico

May je otrcala do telefona da bi se uvjerila da je njezina sestra dobro.Kada je cula Annyin glas,opustila se

May:Anny je dobro

Dul:Nadam da se da Alma nece uraditi neke gluposti.

May:Sto?

U kuci Uckermann

Ucker je uspio zaspati.Poncho je bio u svojoj sobi,spreman da ode spavati,kada su ih Chrisovi krikovi prisili da sidu

Poncho:Chris,sto ti je

Chris: (grleci svoju bracu)Osvojio sam radijski natjecaj,covjece!!

Ucker: (promatrao je Poncha bez da je ista shvatio)O cemu on prica?

Poncho.O glupom natjecaju gdje prolaze 2 para(iznenadeno Chrisu)pobjedio si?

Chris: (zagrlio ih je)Daaaaaaaaaaa!!!Idemo u Brazil sa garothinas.

Poncho:Ali trebaju 2 para..koga ces povesti?

Chris:Pa vas dvoje.Ja imam ustedevinu te sam kupio karte,a nisam pitao starog.

Poncho:Nema sanse

Ucker:Poncho i ja cemo kupiti sve i te cemo rezervirati boravak u hotelu(znatizeljan)a kada idemo?

Chris:Ponedjeljak navecer.

Zagrlili su se uzbudeno.Do malo prije su htjeli ici na odmor te je dosao trenutak da odu na njih.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypet 22 tra 2011, 16:56



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 3

U ponedjeljak ujutro, Alma i Franco su se vratili. Sretni zbog svoje donese odluke,ali uplaseni radi reakcije njihove djece

Oprostili su se na aerodromu i svakio je otisao k razlicitom mjestu,ali sa istim ciljem:postici razumijevanje od njihove djece

Ucker je imao novine u rukama,iznenaden,zapanjen..isto kao i njegova braca,nije uspio izaci iz soka

Franco je usao u palacu misleci na to kako ce objasniti svojim sinovima da se u svojoj dobi ozenio nagonski.On je volio tu zenu kao nikoga..ali to nije bio najbolji nacin

Usao je te se razveselio kada je vidio svoja tri sina u kuhini

Franco:Bok

Poncho: (oduzeo je novine Uckeru te se priblizio svom ocu)Zelis li reci sto ovo znaci?

Franco je zgrabio novine te je poceo citati.Jedan novinarski clanak je pisao o tome kako su se poznati poduzetnik Franco Uckermann i pjevacica Alma Rey vjencali u Las vegau

Alma se vratila u dnevni boravak.Cim je vidjela svoje kceri kako sjede na stolicama,nije mogao izbjeci da se ne nasmije.Njezin se osmijeh izbrisao kad je vidjela ekran televizije.

Voditeljica:Tako je gospodo,oni koji se nadaju u vezi Alme Rey,ili oni koje umire za Francom Uckermannom,suzdrzite se,sada su vjencani

Anny se okrenula i cim je vidjela svoju majku,gurnula je Dul i May.Sve tri kceri su je posmatrale ljude,iscekivajuci objasnjenje

Povratak u kucu Uckermann

Poncho: (ljutit)Ovo je sala,zar ne?

Franco:Nije

Chris:Jesi lit i lud,tata?Ti si se ozenio samo tako?Napaljen si..koja potreba za brakom,vec imas ono sto telis

Franco: (iznerviran)Pazi malo sa svojim rijecima.

Poncho:Pa reci nam zatso si se ponio kao neki tinejdzjer.Zasto si se ozenio?

Franco:Jer je volim

Chris:Hahaha..ljubav?U tvojoj dobi ljudi ne rade gluposti radi ljubavi.Ti si nam sam rekao da se ponasamo kao muskaraci,da budemo odgovorni,a vidi tebe.

Poncho:Zaljubjeni muskarac se ne zeni sakrivecki kao neki lopov.Planira da bi sve ispalo savrseno.

Franco:Zaljubjeni muskarac samo slijedi svoje srce Poncho,a ti bi trebao to znati.

Poncho je spustio pogled.Mrzio je sto ga je njegov otac tako dobro poznavao.Franco je znao da njezin sin zeli svoju curu,ali da je ne voli i da nikad nije bio zaljubjen u nju.

Chris: (Francu)Ja ne vjerujem da te ljubav povela..da radis ludosti radi nje samo tako(smijao se)ja ne vjerujem u ljubav

Ucker:Primjeti se

Frnaco,Poncho i Chris su se okrenuli da vide Uckera,to mu je bila prva recenica koju je izgovorio u ovom razgovoru

Chris:A sto ti kazes?

Ucker:Pa sto ako je tata tako pedantan,ozenio se sa Almom..jer je stvarno voli.Nitko ne radi ludosti ako nisu iz ljubavi(priblizio se Francu te ga je zagrlio)Cestitam ti tata.

Franco je iznenaden zagrlio svoga sina

Poncho i Cris su ostali bez rijeci.

Poncho: (zivcan)Cuj Ucker..

Ucker: (zivcan)Dosta Poncho,zar vam se ne cini da je tata odrastao te da ima pravo da radi sa svojim zivotom sto mu se prohtije?Nema zatso trpjeti vase ispade bijesa.Slobodan je da radi sto zeli.Mi radimo uvijek ono sto zelimo i nikad nam ne prigovora ili da?

Chris i Poncho su ostali u tisini,posramljeni.

Poncho:Zao mi je tata,bio sam grozan prema tebi.Ali iznenadila me vijest

Franco:Razumijem.Znam da sam vam trebao javiti.Toliko sam htio da budete tada sa mnom.Oprostite mi

Chris:Ne brini sestari,dodi(Chris ga je zagrlio)sada cemo imati macehu i tri sestrice haha

Poncho:Sada cemo morati upoznati nase sestrice

Franco:O tome sam razmisljao.Dogovorit cu se sa Almom za sutra

Chris:Sutra..nemomoguce

Franco:Zasto?

Chris: (plesajuci)Jer idemo u Brazil

Franco ih je posmatrao iznenaden.Ucker,Poncho i Chris su mu ispricali sve.

Dok tada u obitelji Rey

Alma se vratila u dnevni boravak.Cim je vidjela svoje kceri kako sjede na stolicama,nije mogao izbjeci da se ne nasmije.Njezin se osmijeh izbrisao kad je vidjela ekran televizije.

Voditeljica:Tako je gospodo,oni koji se nadaju u vezi Alme Rey,ili oni koje umire za Francom Uckermannom,suzdrzite se,sada su vjencani

Anny se okrenula i cim je vidjela svoju majku,gurnula je Dul i May.Sve tri kceri su je posmatrale ljude,iscekivajuci objasnjenje

Alma:Cure,ja...

May: (placuci)Ti si luda(izasla je trceci)

Alma: (pala je na stolicu placuci)

Anny i Dul su se promatrale u tisini te su je zagrlile.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypet 22 tra 2011, 16:57



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 4

Anny je potrcala u Mayinu sobu.Alma je i dalje plakala.Dul je uzdahnula

Dul: (saleci se)Ayy Almita,znala sam da si ti stvorena za nestaluske..ali da si tako intenzivna..

Alma su je posmatrala i nije mogla izbjeci,a da se ne nasmijesi od nervoze i pojave svoje kceri

Alma:Kceri,kunem ti se da ja..

Dulce:Volis li ga?

Alma:Sa svom dusom.

Dulce: (zamisljena)Dobro..ne mislim da nije bilo bolje nacina..ne volis biti sa nama?

Alma: (milujuci obraz svoje kceri)Naravno da volim(smijala se)ijako nikad nisam ni pomislila da cu se opet udati

Dulce:Pa zasto ne?Primjeti se da te taj muskarac..Franco voli..ako ti njega volis kao sto kazes,cestitam ti mama.

Alma:Ti govotris to ozbiljno?

Dulce:Naravno.

Alma:Kako bi htjela upoznati tog Christophera,tog decka koji te promijenio u potpunosti

Dul: (sa suznim ocima)Ne bi htjela razgovarati o tome

Alma:Kada ces si priznati da si ga izgubila radi ponosa?Mozda nije kasno

Dulce:Dosta Alma.Bolje da se vratimo na tvoju temu.Ne mogu vjerovati da je May tako reagirala.

Alma:Ni ja.Ocekivala sam tu reakciju,ali od tebe

Dulce: (udarila je svoju mamu njezno)Cuj napeta,ako budes takva,necu ti pomoci

Alma:Dobro,razgovaraj sa svojim sestrama

Dulce:Anny nece biti problem,ona voli Franca.A May(zamisljena)Mislim da znam zasto je tako reagirala.Mogu se uvjeriti da te htjela samo cuvati.

Dulce je poljubila u obraz svoju mamu te se uputila u Mayinu sobu





Zadnja promjena: Rose ♥; pet 24 lip 2011, 21:50; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypet 22 tra 2011, 16:57

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 5

Noc je brzo pala..

Alma je lezala u svojoj sobi,placuci neprestano dok je razgovarala sa Francom na telefonu

Alma: (placuci)Ne znas kakva je bila..kunem ti se da je nikad nisam vidjela takvu.Mrzi me(zaplakala je jos vise)

May ju je posmatrala sa vrata,nervozna.Cekala je da mama poklopi i bez upozorenja joj je rekla

May: (nervozna)Mozemo li razgovarati?

Alma: (obrisala je suze)Naravno da mozemo,udi ljubavi

May:Htjela bi te zatraziti oprost radi onakve reakcije,ja..

Alma: (milujuci obraz svoje kceri)Ja tebe trebam traziti oprost..bez razmisljanja sam povrijedila jednu od tri najvaznije mi osobe na svijetu.

May:Nisi mama,ti me nisi povrijedila..ja..nisam htjela da patis..vidjela sam te da places radi tate.i ne zelim da te Franco ni itko povrijedi

Alma:Ali Franco je dobar covjek

May:Znam(posramljena)mislim da sam bila ljubomorna

Alma: (nasmijesila se)Ljubomorna?Ljubavi,ni Franco ni jedan muskarac mi nece moci oduzeti tebe ni tvoje sestre ni mjesto koje zauzimate u mom srcu.

May: (placuci)Znam mama,oprosti mi,molim te

Alma:Naravno da ti oprastam..obozavam te

Oboje su se bacile u jedan njezan zagrljaj.Anny i Dul su je promatrale sa vrata,zadovoljne sto su pomirile mamu i kcer.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypon 25 tra 2011, 20:02

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 6

Noc je pala,ali zabava na plazi Ria je tek zapocela.Nekoliko mladih je plesalo u ritmu glazbe.Drugi su pili svoja pica za sankom

Chris je plesao sa jednom plavusom i crnkom.

Poncho je bio za sankom,pricao je na telefonu sa curom.

Poncho:Ljubavi,ne znas koliko mi nedostajes...da,posao sam spavati,umoran sam..moja braca?(posmatrajuci Christiana odaleka)cini se da se Chris dobro provodi bez nas(sa glavnom je trazio Uckera)A Uckera ne vidim,sigurno se izgubio negdje sa nekim komadom hhahaha.OK ljubavi,adio..volim te

Negdje drugo,na toj plazi..Ucker je sjedio u jednoj stolici,uzivajuci u blagom povjetarcu mora.Zatvorio je svoje oci da bi se opustio..i kao obicno,ona se pojavila..


Flashback

Dul i Ucker su jedrili.

Ucker: (zagrlio ju je oko struka)Svida li ti se?

Dul: (milujuci Uckerove ruke)Svida mi se(okrenula se ostajuci ispred njega,te mu je dala poljubac u usta)

Ucker ju je promatrao u tisini,izgubio se u njenom pogledu

Dul: (pocrvenila se)Zasto me tako gledas?

Ucker:Radi nicega,ne budi tako osjetljiva haha

Dul:Bili mi dao jedan..

Ucker joj nije dopustio da zavrsi te je poljubi strastveno.Njihove ruke su pocela uzimati maha.Dul se zaustavila,posramljena.Ucker je to primjetio.

Ucker: (posramljen)Oprosti,nisam htio

Dul:Ne,ne.Oprosti ti meni..ne znam sto ce se dalje dogadati sa nama..sada samo znam da zelim biti sa tobom..i ne zelim nista izgubiti.

Ucker:Sigurna si?

Dul mu se nasmijesila slatko te ga poljubi njezno.Onda mu je uzela ruku,vodeci ga prema sobi

Fin del Flashback

Ucker je otvorio oci,ali uspomene se nisu udaljavale.Brzo je obrisao suze koje su pale niz njegovo lice...i opet ju se prisjetio.


Flashback

Dosli su u sobu.

Izmedu poljubaca i milovanja zapoceli su jednu strastveni igru,ali i u isto vrijeme romanticnu.

Malo po malo poceli su se razodijevati.Ona je drhtala,ali odlucna u to sto ce se upusta.Prije 3 mjeseca kad su izasli skupa..nije znala kako ni kada,ali promijenila se..sada su bili prisutni osjecaji,nove senzancije..ti osjecaji su toliko brzo rasli da je bila spremna mu se dati u potpunosti.

On ju je ljubio i milovao sa njeznoscu.Nije razumio dobro zasto,ali trebao ju je cuvati..zelio je da se Dul osjeca zasticenom,sigurnom..voljenom..voljenom?Ucker je zadrhtao pri samoj pomisli te rijeci..u dubini srca se rodio taj osjecaj prema njoj..ucinit ce je svojom po prvi put..znao je da je ona djevica i zelio je da nikad ne zaboravi tu vecer

Izmedu poljubaca,zagrljala,milovanja,uzdaha vodili su ljubav po prvi put..promijenili su zauvijek tijek price koja je zapocela kao jednostavna veza,a sada je nista vise nego najcisca ljubavna prica..


Fin del Flasback

Chris se priblizio Uckera,koji ga je vratio u stvarnost.

Chris(pijan radi pica)-Idemo brate,imam koku za tebe

Ucker nije mogao odbiti,jer ga je Chris vec odveo do skupine djevojaka koje su plesale na veselu glazbu.
Sada je bio ispred jedne plavuse koja je kretala svoje bokove uz njegove tijelo.


Zadnja promjena: Rose ♥; pet 24 lip 2011, 21:51; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypon 25 tra 2011, 20:23



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 7

Ucker je bio na aerodromu,pospan.Kad je god spavao,sanjao je nju.Njegova svijest ga je podsjecala na njegove poljuce,poglede,zajednicke trenutke,njihova vodenja ljubavo...on je zelio zaboraviti,ali njegovo srce ne.

Pocho ga je vratio u stvarnost...

Poncho:Spavao si hahaha

Ucker: (tuzan):Da

Poncho:Sanjao si nju,zar ne?

Ucker:Nisam.Bolje idemo sa Chrisom da nam ne pobjegne avion

Dok tada,u Meksiku

Franco je pozvao Almu i njezine kceri na veceru kod njegove kuce.Anny je uzivala mnogo,Dul i May nisu mogle negirati da su uzivale.Uostalom,uvidjele su da Franco voli njihovu mamu.

Sada se njih 5 naslo u dnevnom boravku te su razgovarali.

May:Ne mogu vjerovati da se tvoj sin dobio putovanje u Brazil.Koja sreca!

Dul:Da.Ja nikad nista ne dobijem.
Anny: (zijevajuci)Uy oprostite,mislim da mi se spava,rano sam se ustala da odem na koledz

May: (grleci svoju sestru)Jadna dusica

Anny: (zivcana)May,znas da mrzim kad se ponasaju prema meni kao da sam djevojcica Mad

May: (uhvatila ju je za obraze)Ne ljuti se malena

Anny: Mad

Dul:Dosta May,pusti je ili ces ici sa mnom

May:Ok ok..ne budi ljutica Anny

Anny:Ako me ne prestanes gnjaviti,vidjet ces sto ti moze napraviti ova malena

Alma:Cure dosta,bolje da odemo

Franco: (zagrlio je Almu)Ne idi

May,Dul i Anny su ih promatrali

Franco i Alma su se gledali posramljeni

Dul:Dosta intenzivni,izgledate kao dvije rajcice.Zao mi je Franquito,ali ako ona ostane,morat ce sa njome ostati i njezine tri bebice

Franco:Naravno,volio bih da ostanete sa mnom.Mozete spavati u sobama mojih sinova




Zadnja promjena: Rose ♥; pet 24 lip 2011, 21:48; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypon 25 tra 2011, 20:47



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 8

Dul je usla u sobu.Bila je umorna,ali znala je da ne moze spavati u onoj kuci tako cudnoj za nju.
Nasmjestila se u krevetu Francova sina i zatvorila je oci..slike nisu cekale..sanjala je njihov prvi susret..njihov prvi poljhubac..prvi put kada su vodili ljubav..suze su je prisilile da otvori oci.
Umila se,skinula se te se namjestila u krevetu.Ovaj krevet ju je inspirirao mirom,smirenoscu,osjecala je iznenadujuce ugodno tamo.Za sekundu je zaspala.

Netko je usao u sobu.Bacio je svoju prtljagu te je skinuo odjecu,nije gledao u svjetlost.Krenuo je prema svome krevetu i...

U kuhinji,Anny i Franco su razgovarali dok su jeli sladoled

Anny:I tako Poncho studira medicinu,a Christian sportsko novinarstvo,zar ne?

Franco: (ponosan)Da.Srecom,marljivi su.

Anny:A sto Christopher studira?

Franco:Ucker studira..

Anny: (znatizeljna)Ucker?

Franco:Da.Moga sina Christophera zovu Ucker,radi prezimena.

Anny:Ucker(zamisljena)Christopher
Uckermann(iznenadena)Nemoguce..Christopher Uckermann..Boze,Dul..

Franco: (zbunjen)Sto je sa Dul?

Anny:Pa Dul..

Jedan krik je prekinuo Anny.Oboje su otrcali do sobe gdje su se culi krikovi.

Dul i Ucker su vikali u tami osjecajuci prisutnost jednog drugoga.

Ucker je bio paraliziran radi straha.

Dul je pokusala naci svjetiljku ocajno,ali nije uspijevala.

Franco je upalio svijetlo,uplasen.Dul i Ucker su se promatrali.

Franco: (iznenaden)Sine,sto radis ovdje?Kad si dosao?

Dul: (gledajuci Uckera prestravljeno)Sine?

Ucker: (cim je cuo taj glas,okrenuo se.Kada je vidio Dul ispred sebe,iznenadio se)TIIIII!!!Sto radis ovdje?

Franco:Sine,ne budi grozan prema Dul)

Ucker:Ti je poznajes?

Franco:Naravno da je poznajem,Almina je kcer

Ucker.Sto?

Franco:Dul,Anny,predstavljam vam moga sina Christophera

Anny je pokrila usta iznenadena radi situacije.

Dul i Ucker su se promatrali u tisini,sokirani.Nikad nisu ni zamislili da ce se opet vidjeti,pogotovo u ovakvoj situaciji.
Sada su bili braca..



Zadnja promjena: Rose ♥; pet 24 lip 2011, 21:52; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyuto 26 tra 2011, 18:46

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

UNAPRIJED

Franco se priblizio te je zagrlio Uckera

Franco:Sine,kad ste dosli

Ucker: (nije prestajao gledati Dul)Maloprije

Franco:Oprosti mi Dul,nisam znao da ce decki danas doci

Dul: (nije prestajala gledati u Uckera)Ne brini se,nema problema

Ucker:Tata,idem spavati kod Poncha.Sutra cemo razgovarati(Anny i Dul)
Dobra noc(otisao je)

Franco:Dobro cure,idem i ja spavati :devil:

Anny: (sarkasticna)Da naravno..lijepo spavaj

Franco:Laku noc Embarassed

Franco je otisao i Anny je zatvorila vrata.Pogledala je Dul,koja je i dalje bila potpuno sokirana

Anny:Dul?

Dul:Reci mi da nije ista..ovo je nocna mora,zar ne?

Anny:Nije Dul,Ucker je Francov sin

Dul: (placuci je zagrlila Anny)Nemoguce,ovo je nocna mora.

Anny ju zagrlila snazno,pokusavajuci da smiri njezinu bol.
U 3 ujutro,Anny se ustala po casu soka.

Poncho je sjedio u kuhinji,uzivajuci u navici koju je stekao na svojim putovanjima u Argentini:mateu

Anny je dosla u kuhinju te ga je promatrala izdaleka

Anny: (pokucala je da ju primjeti)

Poncho se okrenuo i ostao je u soku

Anny:Bok

Poncho:Bo..bo..bok

Anny: (nasmijesila se)Ti si Poncho ili Christian?

Poncho:Po..po

Anny: (saleci se)Zelis popo*?Bolje idi u kupaonicu,kralju

Oboje su se zacerekali

Poncho: (pruzio joj ruku)Ja sam Poncho,a ti?

Anny:Anahi

Poncho:Drago mi je.ne mozes spavati?

Anny:Ne,zabrinuta sam za sestru.

Poncho:Sto joj je?Nije joj drago za vjencanje?

Anny:Ne,nije to..Ucker je otisao spavati kod tebe(iznenadena)nije ti ispricao?

Poncho:Ucker nije u mojoj sobi..sto mi je trebao ispricati?

Anny:Dobro,izgleda da (pogledala je termosicu i mate*,znatizeljna)sto je ovo?

Poncho:Ahhh,mate..velika tradicija Argentine (uzeo je mate te joj ga je ponudio)Zelis li?

Anny: (sjela je kraj njega te popila gutljaj matea)Mmm,dobar je,svida mi se

Poncho:Stvarno?Ne sjecam se da mi je ijedan Meksikanac rekao da mu se svida mate.

Anny:Pa evo otkrio si jednog (oboje su se gledali netremice,hipnotizirani)

Poncho: (reagirao je nervozno i maknuo je pogled)Sto mi zelis reci o Uckeru?

Anny:Ucker,ah da.Poncho,izgleda da se moja sestra i tvoj brat Ucker poznaju.

Poncho:Da?Odakle se..(reagirao je)Dul?Nemoj mi reci da je tvoja sestra..

Anny:Da Poncho,tocno ono sto mislis.

popo*-pisati,jednostavno obaviti nuzdu
mate*-tradicionalno pice Juzne Amerike,u Urugvaju.Paragvaju,Argentini,Cileu,Brazilu




Zadnja promjena: Rose ♥; pet 24 lip 2011, 23:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptysri 27 tra 2011, 16:01

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 10

U garazi kuce Uckermann,u Francovom autu,Ucker se pokusavao opustiti..nije mogao vjerovati da se to dogada..Dul,njegova Dul,je njegova sestra

Nije mogao zaboraviti taj susret

Bila je tako prelijepa,ono tijelo koje je toliko zelio,ona kosa..one prekrasne oci..i bila je ondje,u njegovom krevetu
Osjetio je zelju da je zagrli,poljubi.Zelio joj reci sve ono sto se nikad nije usudio reci.

Osjecao se kao glupan,on je znao savrseno da ona nije trazila nista ozbiljno..kako se mogao zaljubiti u nju?

Zatvorio je oci pokusavajuci da zaspe,ali samo se prisjecao onog popodneva

Flashback


Ucker je trazio Dul,nemiran,znatizeljan.Odlucan je bio da ju pita da formaliziraju svoju vezu..nije ju htio samo tako..zelio je da bude samo njegova..da je grli i ljudi kada ga to zeli i da je stiti od svih i od svega.

Od guzve u disku nije ju uspio prepoznati..ali ubrzo ju vidio te je pobijesnio.Izdaleka je vidio kako Dul razgovara sa svojim prijateljem Inaquijem,tip kojeg je Ucker prezirao,znao je savrseno da je zaljubjen u Dul.Poceo se priblizavati njima kada je vidio da je Inaqui ukrao poljubac Dul.

Bijesan mu se priblizio te ga je udario i ovaj je pao na pod,uzrokovajuci mu ranu na usni.

Dul: (bijesna)Ucker!!Sto radis?

Ucker: (bijesan)Sto radim?Sto radim?Branim te od ove budale..nisi li primjetila da te poljubio..(ironicno)ili sto?Svidio ti se poljubac?

Dul:Ti si budala..ti nemas prava mijesati mi se u zovot..ti si nitko za mene Mad

Ucker:Nisam nitko?Onda ti se svidio poljubac od ove budale..ipak si k..

Dul: (udarila ga je)Ti si budala ! Mad

Ucker: (kaje se)Dul,ja

Dul:Kreten si Mad ne mogu shvatiti kako sam mogla biti slijepa cijelo ovo vrijeme,ja..

Ucker:Ti sto?

Dul: (obrisala je suze)Nista..umri..ne zelim te vidjeti ikad vise.

Inaqui: (priblizio joj se)Dul,idem sa tobom

Dul:Ni tebe ne zelim vidjeti glupane

Dul je napustila mjesto ostavljajuci Uckera opet samog u zivotu

Fin del Flashback

Ucker je obrisao suze,izasao iz auta te se uputio prema...


Zadnja promjena: Rose ♥; pet 24 lip 2011, 23:18; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptysri 27 tra 2011, 16:03



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 11

Ucker je dosao do vidikovca.Odande se mogao vidjeti predivan krajolik:totalno osvijetljeni grad u tamnoj noci

Sjeo je na kamen,zatvorio oci i uzdahnuo taj svjezi zrak jeseni.To mu je mjesto pruzalo jedinstveni mir.

U drugim prilikama,taj mu je krajolik bio pratilac njegovih patnji:kada mu je umrla mama:prije 6 godina,onda kada su Poncho i njegov tata dozivjeli nesrecu:prije 4 mjeseci,onda kada je izgubio veliku ljubav,onu istu ljubav koja mu se vratila traceci ocajno da mu smiri srce.

Na tom istom vidikovcu,nekoliko metara daljeosrce je trazio mir koje je imalo prije nekoliko sati

Priblizila se vrhu vidikovca,posmatrajuci grad te je zatvorila oci:dopustila je da joj padnu tisucu suza radi boli koju je osjecala.
****: (uzdisuci)Kako bi zeljela biti kao vjetar:slobodna.Da se mogu seliti sa jednog mjesta na drugo svaki put kad..

Nije mogla zavrsiti recenicu,skliznula se te je pala u prazninu.Zahvaljuci svojim refleskima,uspjela se uhvatiti sa jednom rukom,ali je znala da nece dugo izdrzati.Pocela je vikati ocajno kroz plac i strah.

Dok tada...

Ucker je i dalje mislio na Dul.Trebao ju je,jos je mogao osjetiti njezinu kozu,aromu,glas..njezin glas?Taj zvuk je bio previse stvaran.

Brzo je otrcao do onih krikova i ondje je pronasao svoju voljenu koja moze pasti..


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 28 tra 2011, 18:21


LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 12

Ucker se priblizio Dul brzo te ju je uzeo za ruku snazno da bi joj pomogao da se popne).Dul je podigla pogled te je pala.

Dul: (placuci od straha)Ucker.pomozi mi

Ucker: (drzao ju je snazno)Smiri se,nemoj me pustati,molim te (poceo ju je vuci sa velikom snagom.Napokon je uspio.

Dul: (uhvatila se za njega snazno,nije prestajala plakati)

Ucker: (zagrlio ju je snazno,milovao joj je kosu)Smiri se,proslo je

Dul: (placuci)Mislila sam da cu umrijeti

Ucker:Znam,ali proslo je (pogledao je od glave do pete)jesi li dobro?Dali te ensto boli?Nisi se povrijedila?

Dul:Dobro sam,hvala ti.Spasio si me

Ucker:Srecom,bio sam blizu.Sto ti radis ovdje?

Dul:Dolazim ovdje da razmisljam,puni me mirom

Ucker: (gledao je netremice)Da,i ja

Oboje su se gledali u tisini.ubrzo su shvatili da su jos zagrljeni te su se pustili.

Ucker:Vjerovatno da smo danas trebali mnogo razmisljati.

Dul:To kazes radi onoga i tvojoj sobi?

Ucker:Ja nikad nisam ni pomislio da cu te opet vidjeti(smijao se)pogotovo da ces mi postati sestrom.

Dul: (sarkasticno)Ali cini se da sudbina ima druge planove,zar ne? (oboje su se posmatrali sa tugom)

Ucker:I kako si?

Dul:Dobro,normalno vjerujem..a ti?

Ucker:Ide.Dul..sto cemo sa nasim roditeljima?

Dul:Sto mozemo?Nezreli su se vjencali,mislim da nisu cekali do vjencanja da imaju odnose.

Ucker: (nasmijesio se komentaru svoje bivse)Ne govorim o tome..govorim o (nervozan)nama

Dul: (nervozna)Nama?

Ucker:Da.Mislis li da bismo im trebali reci da se poznajemo?

Dul:Mislim da da.Uostakom,Alma me poznaje vrlo dobro i da kad-tad otkrila.

Ucker: (gledajuci u nebo)Vidi Dul,zvijezda padalica(pokazivajuci na nebo)

Dul: (iskusava ga,cim je vidjela da je Ucker i dalje promatrao zvijezdu)Sto=Nemoj mi reci da si zazelio zelju?

Ucker: (nije odvojio pogled od neba)Nemam nista za izgubiti.Ajde i ti

Dul:Ja ne...

Ucker: (prekinuo ju je)Dulce Maria,ne budi ogorcena,molim te

Dul: (ignorirala ga je,vec joj je pogled bio na nebu te je zamolila u tisini da osjeti njegove usne jos jedanput,makar bio to posljednji put)



Zadnja promjena: Rose ♥; pet 24 lip 2011, 21:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 28 tra 2011, 22:41

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 13

3 mjeseca poslije one noci,Alma i Franco su kupili veliku kucu,u kojoj svi skupa zive 2 mjeseca.

Jedno jutro,na dorucku

Poncho je doruckovao,dok je razgovarao mobitelom sa Sabrinom
May je pravila sok od narance.

Poncho: (poklopio je,te je uzdahnuo)Danas se napokon vraca Sabri

May:Drago mi je radi tebe Ponchis.Odvest ces je na neko ljepse mjesto?

Poncho:Razmisljao sam se(utisao se,zbunjeno je promtrao nekoga tko je usao)

Anny:Dobar dan(sjelaje pored Poncho te je uzela salicu kave)

Poncho: (izivciran)Sto radis tako obucena?

Anny:Kako?

Poncho:U toj suknji,zar ne mislis da je prekratka?I ta kosulja,priljubjena uz tijelo.Uostalom moras se zakopcati do grla,da bi zavezala kravatu.

Anny: (smijala se)Pobogu!Odakle si ti?Od prepovijesti?

May: (smijuci se)Anny,nije prepovijest,nego prapovijest

Anny: (zivcano Poncho)Kako da god.Ti nemas prava da se petljas u moj stil.Osea,ja sam super moderna,a ti(pogledala ga ej od glave do pete)se oblacis bas moderno,kako bismo rekli

Poncho: (ironicno)Curice..

Anny: (ljuta)Ne zovi me djevojcicom!! Mad

Poncho:Kako da god.Ovdje se ne raspravljamo o looku,ne znas kakvi su djecaci tvoje dobi,hormoni im luduju,ako te vide takvu,ima da te pojedu zivu

Chris,Ucker i Dul su dosli u kuhinju

Ucker:Sto se dogada?

Anny:Dogada se to da kreten od tvoga brata misli da je moj tata i da mi ima pravo govoriti kako da se oblacim

Chris: (grleci Dul)Znas nesto „sestrice“.Navikao sam se na „njeznosti“izmedu Anny i Poncha da ne mogu vise zamisliti dorucak bez njih.

Dul:I ja mislim tako.

Ucker: (priblizio se May)Hoces li mi napraviti jedan sok?

May:Ok.Dali si mogao zavrsiti sa radom za faks?

Ucker:Jesam,ijako nisam nista spavao.

May:Barem si ga zavrsio,sigurna sam da ti ispao super.Primjeti se da si radio puno(dala mu je sok)Evo ga

May i Ucker su sjeli kraj Chrisa i Dul,koji su promatrali intenzive Anny i Poncha koji su se i dalje svadali.

Anny: (ljuta)Zasto se nitko ne petlja sa tvojom curom koja se oblaci kao baba sa placa.

Chris: (sapnuo je Dul)To je istina.

Ucker: (Anny i Ponchu,spokojan)Dosta

Poncho: (ljut,Anny)To nije istina.

Anny:Naravno da je istina.Nosi one visoke i vulgarne suknjice koje je cine laksom nego sto je !!

Dul: (sapnula je Chrisu)I to je istina.

Poncho: (ljut,Anny)Ne dopustam ti da tako pricas o mojoj curi.Sabrina je jedna dama.
Ucker: (zivcan)Dosta

Anny: (Ponchu,Ironicno)Naravno,kako da ne..znas li ti kakva je tvoja cura? Beskorisna i razmazena.

Chris: (sapucuci Dul)Uyyy,nisko,nisko

Dul: Anny 1 : Poncho 0

Poncho: (Anny)To nije istina Mad

Anny:Naravno da je istina.Ne studira ni ne radi.Zivi od novca njezinih roditelja,cak je i trebala zivjeti sa tobom.

Ucker: (jos vise zivcan)Dosta

Chris: (Dul)Anny 2 : Poncho 0

Poncho: (Anny)Sto si rekla?Sabrina je nesposobna da radi nesto takvo.Nije jos nasla svoj pravi poziv.

Anny:Ono sto se dogada,jest da ga je nasla,hoda zauzeta shopping centrima.

Poncho:Povuci to,klinkice

Anny:Neces mene zvati klinkicom,rekla sam ti tisucu puta da ja nisam djevojcica.

Poncho:Naravno da si hirovita i razmazena curica.

Ucker: (viknuo je bijesno)DOSTA!!!!

Svi su ga promatrali iznenadeni.

Ucker: (Anny i Ponchu)Mozete li se prestati svadati jednom vec?Svako jutro doruckujemo sa vasom vikom,ne znam za njih,ali meni bi se svidjelo doruckovati smireno,ijako samo jedan prokleti dan(ironicno)Kazem,sa vremena na vrijeme,zar ne?

Poncho:Oprostite (promatrajuci Anny,zivcan)Bolje da idem raditi.

Anny:A ja na koledz

Oboje su se uputili prema vratima kuhinje i gurkali su se da bi izasli prvi.

Ucker:Napokon su otisli(pijuci kavu,smireno)tko zeli kavu?

Svo troje su se posmatrali napeto radi Uckerova stava


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 28 tra 2011, 22:44


De lo que existe en el mundo, nada es
tan puro, màgico e invaluable como el amor...
Llega sin avisar y se instala decidido a
quedarse para siempre...
nos hace los seres más felices
cuando es correspondido;
pero somos los más desdichados
cuando nos quedamos queriendo solos...
El amor no sabe de tiempos, ni de
razones, no entiende de pretextos...
Nada le importan las barreras...
sólo nace y fluye en los corazones...
Tarde o temprano sale a la luz...

Mañana, el amor explota!!!!!


Zadnja promjena: Rose ♥; čet 28 tra 2011, 22:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyčet 28 tra 2011, 22:48

En el día ni lo pensaba
En las noches te soñaba
Es tan cierto que buscaba
Alguien como tú
Que me abrazara


No sabía que aquí estabas
Que a mi lado caminabas
Sólo se que tú mirada
Hizo que de tí al instante yo me enamorara

Sólo momentos se convertiran en una eternidad
Y cada amanecer será mejor
Y el sol saldrá gritando que aquí estás


Llenando todo lo que tengo
pintando lo que estoy haciendo
de amor
Y aquí estás
Y tanta fe que me das

Me lleva mucho más adentro
Me une en este sentimiento de amor
Y abrazados tú y yo
Todo es mejor

Me di cuenta que te amaba
Cuando ví que te marchabas
Sólo se que al fin llegaste
Cuando para ser honesto ya no te esperaba

Sólo momentos se convertiran en una eternidad
Y cada amanecer será mejor
Y el sol saldrá gritando que aquí estás

Llenando todo lo que tengo Pintando lo que estoy haciendo
de amor
Y aquí estás
Y tanta fe que me das

Me lleva mucho más adentro
Me une en este sentimiento de amor
Y abrazados tú y yo
Todo es mejor


Te he visto una vez
Y creo que se quien es
Eres quien soñe
Y al fin te encontré

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypet 29 tra 2011, 21:11

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 13

Noc je brzo dosla.Anny je otusirala jer izlazi sa prijateljem,Chris se sprema za izlazak sa komadom,May je bila u kuci svoje najbolje prijateljice:Dul je radila nesto za faks u svoju biljeznicu,Ucker je gledao televiziju u dnevnom boravku i Poncho je razgovarao telefonom sa tatom.

Poncho:Kako ste provodite?Hahahahahah..odlicno?Drago mi je..i reci mi (saleci se)jesi li nesto poduzeo ili samo lezite u hotelu?

Dul i Ucker su ga promatrali napeto

Poncho: (ozbiljan)Tata ne govorim mi to,bas si...necu moci spavati mjesec dana.

Dul i Ucker su se opet pogledali znatizeljni

Poncho:Ok tata,onda cemo vas cekati u nedjelju...posalji poljubac Almi.Adio(poklopio je)

Ucker: (znatizeljan)Sto ti je rekao tata?

Poncho:Da se nisu makli iz hotela,nisu ni jeli.Samo nam prave brata

Ucker:Hahahahaha,ako ce moci imati u toj dobi dijete(Dul,nervozan)ne mogu ga imati,zar ne?

Dul:Dobro,bioloski mogu.Alima i dalje ima posjetu „stvari“
Poncho: (zbunjen)Stvari?

Dulce:Ono sto te posjecuje jedno mjesecno

Poncho: (smijuci se)Ti si...(paralizirao se kada je vidio kako se jedna ljepotica spusta niz stepenice)

Anny je zracila ljepotom spustajuci se niz stepenice.Nosila je jednu prelijepu bijelu haljinu koja je istaknula njezinu preplanulu kozu od Sunca,u kombinaciji sa sandalama,tprbicom i salom koraljne boje.Kosa joj je bila spustena te pri vrhovima valovita

Ucker: (potrcao je do stepenice te joj je ponudio ruku)Vase visocanstvo,dopustite mi da vam pomognem.

Anny: (nasmijesila se)Ucker,ne pretjeruj.

Dul:Ali predivna si(namignula joj je)gdje idete?

Poncho: (ljubomoran)Idu?Sa kime ides?gdje ides?kada ces se vratiti?Alma zna da izlazis..

Anny mu je isla odgovoriti,zivcana,ali ju je Dul pretekla.

Dul: (Ponchu,zivcana)Izaci ce sa prijateljem,ide na zabavu,nema tocno vrijeme da se vrati i nije potrebno da Alma zna da izlazi jer je na putu.MOJA sestra je na MOJU brigu i ima moje dopustenje i apsolutno povjerenje.

Poncho: (jos vise ljubomoran)Ako ide na zabavu,zasto je pitas gdje ce da idu?

Dul: (namignula je Anny)Jer ce mozda prvo ici na zabavu,ali nikad se ne zna gdje mogu zavrsiti.

Ucker: (sapucuci Dul)Nisko.

Poncho: (ljut,Dul)Kako mozes tako?Ona je djevojcica.

Anny: (ljuta)Koliko ti puta moram reci da nisam prokleta djevojcica? (priblizila mu se)cini se da ti moram dokazati,zar ne?(nije vise nista rekla,samo je uzela njegovo lice i poljubila ga strastveno)

Dul i Ucker su ih posmatrali u soku.


Zvono je stalno zvonilo,ali prije te scene,njih 4 ga je ignoriralo.

Chris: (spustajuci se niz stepenice)Alo glupani,zar ne cujete da netko zvoni na..(paralizirao se kada je vidio poljubac izmedu Anny i Poncha,koji je i dalje bio iznenaden)

Chris:Sto...sto...sto..radite

Ucker: (nije prestajao posmatrati Anny i Poncha,zapanjen)Anny dokazuje Ponchu da nije djevojcica.

Chris: (smiren)Ahhh,mislio sam da hodaju.

Anny: (pustajuci Poncha,zivcana)Lud si?Ja nikad ne bi hodala sa ovom budalom.

Poncho:Ja budala?A sto si ti?hirovita klinkica..dali ti shvacas sto si ucinila?

Anny:Zao mi je,ali dosli su po mene

Anny je izasla te nije predstavila svoga prijatelja

Poncho: (trceci do vrata)Izlazim..ne cekajte me

Poncho je otisao.Njih troje su se posmatrali u soku.

Ucker:Ludaci su.

Chris:Slazem se.Dobro moja djeco,htio bi ostati,ali koka me ceka.

Dul: (nervozna)I ti ides?

Chris:Naravno da da.Jedini koji mogu ostati ovdje u petak ste vi.(promatrao ih je pazljivo)Ijako mislim da cete vi,mozda naci jaaako zanimljiv naci kako se zabaviti(namignuo im je te je otisao)

Dul i Ucker su se gledali nervozni,u tisini

Ucker:Zelis li da narucimo

Oboje u isto vrijeme:Sushi!

Oboje su se nasmijali i opet su se pogledali netremice u tisini
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptypet 29 tra 2011, 21:24

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 13

Oboje su uzivali u toj divnoj veceri i onda su legli na kauc te gledali film.

Ucker je gledao film koncentrirano,Dul ga je promatrala zapanjena.Toliko puta je sanjala da ga ima opet kraj sebe,da osjeti njegovo disnje te otkucaje njegova srca kraj sebe.

Ucker ju je vratio u stvarnost.

Ucker: (znatizeljan)O cemu razmisljas?

Dul: (nervozna)O nicemu.

Ucker: (ironicno)O nicemu?(zivcan)Sigurno o nekom tipu.

Dul: (nasmijesila se zavodnicki)Ljubomoran si?

Ucker: (gledao ju ne tremice,pokusavajuci ju procitati)

Dul: (izmaknula je pogled,nervozna)

Ucker: (podigao joj je bradu,smijeseci se)Zasto mi izmices pogled?

Dul: (nervozna,nije ga gledala)Radi nicega

Ucker:Onda me pogledaj u oci.

Dul: (podigla je pogled,izgubila se u njegovom pogledu)

Ucker: (nije ju prestajao gledati)Dul,oprosti mi

Dul:Zasto? (zbunjena)

Ucker:radi ovoga (poljubio ju strastveno)

Dul se iznenadila,ali odmah mu odgovori..nije se mogla izdrzati,a da ne proba one usne..nije si mogla pomoci njeznosti njegovih poljubaca,mekoci njegovih milovanja.

Poljubci su ostavili sa strane njeznost da bi otkrili strast i zelju..
.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptysub 30 tra 2011, 22:02



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 13

Ucker,uzbuden i opijen radi njezinih poljubaca,rekao joj je ono sto je trebao prije nekoliko mjeseci.

Ucker: (uzeo je njezino lice te ju je gledao netremice)Volim te

Dul: (sokirana)Sto si rekao?

Ucker:Ono sto sam tio trebao reci davno.Volim te,volim te sa svim srcem,trebam te.Ne mogu ni ne zelim zivjeti bez tebe.Ti si ono sto sam oduvijek trazio.

Dul:Oduvijek?

Ucker:Da.I nije me briga ako mi se budes rugala i ako mislis da sam banalan jer sam rekao ono sto osjecam i..

Dul: (prolazeci prstima njegovim usnama)Ucker

Ucker:Sto?

Dul:I ja tebe volim (poljubila ga je opet njezno)

Ucker: (odvojio se iznenaden)Sto si rekla?Ti me volis?

Dul: (nasmijesila mu se)Naravno da te volim.Oduvijek sam te volila

Ucker:Ali ono sto si mi rekla one noci..

Dul: (posramljena)Jer sam se bojala.Kostalo me to shvatiti.Uostalom nisam znala sto osjecas.Mislila sam da nista osjecas prema meni.

Ucker:Prevarila si se.Ali dobro sto si shvatila.Kunem ti se da ne bi vise mogao izdrzati da te imam blizu,a da te ne mogu poljubiti.Nedostajala si mi uzasno.

Dul:I ti si meni nedostajao uzasno,ljubavi.

Opet su se poljubili.Malo po malo poljubci su postajali intenzivniji.Milkovanja su se povecala i vatra se zapalila.

Dul ga je ljubila ocajno,dok je on prolazio njezinim vratom divlje.Pazljivo je legao preko nje i poceo joj otkopcavati bluzu.Ali ubrzo..

Anny je usla bijesna u kucu popracena Poncom.

Anny:Budala si.Kako si se usudio ? Mad

Poncho:Ne pretjeruj,ja samo..Anny..gledaj

Oboje su promatrali par na kaucu koji su se i dalje prozdirali.-

Anny:Nisu nas primjetili

Poncho: (sarkasticno)Uyyyyyyy kako ne bi primjetili tvoje krikove

Anny: (udarila ga je)Pusti me na miru,idiotu..i dalje me partsi

Poncho: (pokrio joj usta)Zatvori ova lijepa usta,dekoncentrirat cemo ih.Bolje da odemo gore.

Poncho ju uhvatio za ruku sa jednom rukom,dok je sa drugom i dalje joj pokrivao usta.Anny je samo hodala nazivcirana,dok je on isao sa njome stepenicama do njezine sobe.

Ucker i Dul su i dalje bili „koncentrirani“na svoje

On je usio osloboditi njezine bluze,a ona njegove majice.Vrucina je pšocel avladati njihovim tijelima,krckala im je krv,zelja ih je opsjela u potpunosti.

Ucker je skinuo njezinu suknju,a ona je zapocela otkopcavati njegove hlace,dok nije..

Chris: (sokiran)BOZEEEEEEE!!!Besramnici!!Znala sam da cete naci nesto bolje za raditi.

Oboje su se udaljili,posramljeni.Ucker je pokusao pokriti Dul,koja je bila u donjem vesu

Chris:Strasno..svinje pervezne!! (dramatizira)Ucker,ne vidis da je ona tvoja sestra?

Ucker: (nazivciran)Dosta Christian,prestani govoriti gluposti i odi u sobu.

Chris:Sobu?To vi trebate.Ja sam se vratio po nesto,moja me koka ceka vanka.Samo sam dosao po nesto sto sam zaboravio,ali mislim da vi to trebate vise nego ja.Uzmi brate(bacio mu je kutiju prezervativa)najbolje kvalitete,eh(namignuo im je)dobro..ostavljam vas.Uzivajte u ovoj noci(otisao je)

Ucker su se gledali posramljeni.

Ucker:Mislim da je bolje da idemo spavati,zar ne?

Dul:Naravno..tvoj krevet ili moj?

Ucker joj se nasmijesio,uzeo ju u svoje narucje te je odveo do svoje sobe,da bi se upustili u tu strast koja ih je izjedala iznutra i da bi poceli pisati svoju ljubavnu pricu.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptysub 30 tra 2011, 23:53

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 14

10 dana nakon onoga „susreta“Ucker i Dul su odlucili da je vrijeme da rijese svoju situaciju,zbog koje ce morati razgovarati sa svojim roditeljima.

Alma i Dul su se nasle u kaficu.

Alma je sjela kraj izlaza,okrenuta ledima,zbog cega nije vidjela da je njezina kcer usla.

Dul je iskoristila nepaznju svoje mame da je uplasi.Preblizila se njezinom vratu i sa vrhovima njezine kose,pocela ju je dodirivati.

Alma: (skakuci iz fotelje)Ay,buba!!!!!

Svi su okrenuli cim su culi Almin krik

Dul: (posramljena,kroz zube)Sjedi Alma,svi nas gledaju

Alma i Dul su sjele posramljene

Alma:Ti si kriva jer si me uplasila

Dul:Ja?Ti si plasljivica koja se plasi svega(Sali se)tako ces barme imati prljavu savjest

Alma:Dosta i bolje mi reci o cemu si htjela razgovarati.Mora da je nesto ozbiljno ako si me pozvala na ovako elegantno mjesto.
Dul:Ne,nije nista ozbiljno.Mama(uzdahnula je duboko)Ucker i ja smo se pomirili

U baru

Franco: (zagrlio je svoga sina sretan)Cestitke sine,drago mi je radi vas dvoje,znam koliko je volis i primjeti se da i ona tebe voli

Ucker:Da tata,sretan sam.Kunem ti se da jos ne mogu povjerovati-

Franco:I dokad bi se igrali skrivecki sa nama? (namignuo mu povjerljivo)

Povratak u kafic

Alma: (ljuta)10 dana?10 dana ste skupa i nisi mi nista rekla?Dokad bi cekala..dok ne bi postala baka?

Dul: (zivcana)Mama..uostalom ne mogu vjerovati da tako reagiras

Alma:A kako bi htjela da reagiram kad si mi upravo rekla da imas avanturu sa svojim bratom?

Dul: (ljuta)Kao prvo,on nije moj brat.On je Ucker,izmedu njega i mene je ono bilo prije nego sto si se ti odlucila vjnecati.Kao drugo nemamo avanturu.

Alma:A ne?Par ste?Reci mi..jeli te pitao za hodanje?

Povratak u bar

Franco:Kako je nisi pitao?

Ucker:Bojim se.

Franco:Bojis se?

Ucker:Da.Plasim se da se osjeca prisiljenom,kao da je tjeram te ce se opet udaljiti.Ne zelim je izgubiti.

Franco:Onda joj reci.Reci joj da je volis i da zelis imati sva prava nad njom i ona nad tobom

Opet u kaficu

Dul: (spustila je pogled tuzna)

Alma:Vidis,nije te pitao.Kceri,dali ne shvacas da ce biti kao prije?On ne zeli nista ozbiljno,a ti ga volis.Zadnji put si izasla povrijedena,udaljila si se od svih mjesta da ga ne bi slucajno vidjela.Ali sada je drukcije.Sada ste braca,ako se opet povrijedete,vidjet cete se do kraja zivota.Jednog dana,tvoje kceri ce ga zvati „ujak“.Sada razumijes zasto tako reagiram?

Dul: (ustala se placuci)

Alma:Gdje ides?

Dul:Ne znam,ali zelim biti sama.

Dul je napustila kafic,ostavljajuci Almu potpuno zabrinutu.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptysub 30 tra 2011, 23:56

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 16

Nakon nekoliko minuta placa,Dul se uspjela opustiti sa njime..dobro je sto ga je imala,pretvorio je u vazan dio njegova zivota,bio je njezin prijatelj,onaj kome se povjeruje..njezin savjetnik,njezin stariji brat.

Dul: (obrisala je suze)Sada mi reci sto ti mislis,ali objektivno,molim te.Nemoj misliti da je on tvoj brat..dobro i ja sam.

On je uzeo njene ruke njezno..nije jos nasao nacin da dokaze njoj i May da su bile vazne u njegovom zivotu..nisu bila ista kriv,ali osjecao je kao da su njezine sestre,a Anahi za promjenu..prema toj „djevojcici“su rasli sve jaci i cvrsci osjecaji kao zeljezni zid kojeg je on pokusavao srusiti..nesto nemoguce za sakriti.

Poncho:Ja ne bih nikao ucinio takvo nesto.Objektivan sam,koliko sa Uckerom,toliko i sa Uckerom,jer vas oboje volim.Siguran sam da se ne moras brinuti radi nicega,on te voli i zeli netso ozbiljno sa tobom.

Dul: (smijeseci)Mislis?

Poncho:Siguran sam.Samo ja znam koliko je patio tijekom tih mjeseci kada je bio daleko od tebe.

Dul: (opet neraspolozena)Ali moja mama je u pravu,ako stvari ispadnu lose..sada ne mozemo zeznuti..vidat cemo se cijeli zivot.

Poncho: (smijeseci se)To kazes jer ti je to rekla Alma(oponasajuci glas njegove macehe)Kceri,pomisli malo..tvoje ce ga kceri jednog dana „ujakom“hahaha.Bolje mislim da ce ga zvati „tata“

Dul se zacrvenila,oslobadajuci jedan njezan osmijeh.

Poncho joj se nasmijesio,te je nastavio.

Poncho:Vjeruj mi,ako Ucker te jos nije pitao..nije jer se boji.

Dul:Boji?Cega?

Poncho:Da ga odbijes.Jako si ga povrijedila kada si mu rekla da ti nije bio nista u zivotu.Znam da je to bilo davno,ali siguran sam da on nikad nije zaboravio te rijeci.

Dul:U pravu si.Te noc sam bila gruba prema njemu.Sto mogu da uradim?

Poncho:Napravila si prvi korak,priznala si da ga volis.Sada samo moras da cekas i da ne ocajavas,budi strpljiva.

Dul: (uzdahnula je)Mislim da si u pravu,moram cekati.

Dok tada,u kuci Uckermann

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyned 01 svi 2011, 17:27



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 17

Dok tada,u kuci Uckermann

Alma,Franco i Christian su bili u vrtu te su razgovarali.

Christian:Sto kazete na to da narucimo pizze za veceru?

Alma:Savrseno,tako encu kuhati

Franco:Duso,ti nikad ne kuhas Razz

Alma: (udarila ga je)Nemoj pretjerivati Uckermann

Chris:Postuj je,ona je dama

May je sisla niz stepenice ljuta,uputila se prema vrtu te se bacila na Chrisu udarajuci ga

May: (nije ga prestajala udariti)Ti si idiot,glupan !!! Mad

Franco: (odvojio ju je od Chrisa)May,smiri se,sto ti je(Chrisu,nazivciran)Sto si joj uradio

Chris: (pravi se zrtvom)Ja?Ona je dosla,bacila se na mene udarajuci me,maltertira me i ti me piutas sto sam joj uradio?Ja nisam nista uradio,ta cura je luda.

May:Ti si lazljivac.Tvoj sin je otisao u moju kupaonicu da obavi nuzdu.Gotovo sam umrla od odvratnog mirisa(opet ga je udarila)koliko sam ti puta rekla da mi ne ulazis u moju sobu?

Chris:Oprosti,to je kada zove priroda.

Franco:Pa zasto nisi otisao u svoju kupaonicu.

Chris:Jer je bila pokrivena hehe Embarassed

Alma je bila iskusenju pri tim komentarom,ali prijeteci Mayin pogled ju je ozbiljio-

Franco:Ne brini se May,sutra ce doci vodoinstalater da popravi tvoju kupanicu,a Christian ce platiti popravak.

Chris:Ali tata..

Franco:Nista,sada idi kupiti pizze,ti castis.

May:Hahahaha,ti castis Razz

Chris: (uhvatio ju je za ruku)Ti suti i bolje odi sa mnom.

May:A zasto ja?

Chris:Jer moram kupiti pizze za 8 osoba,ja necu moci sam sa njima.

May:Ok,ok idemo

Oboje su otisli,a Alma i Franco su iskoristili samocu da bi se mazili,kada..su im se priblizili...

Poncho i Sabrina

Poncho:Dobra vecer obitelji,doveo sam goscu na veceru

Alma: (pozdravljajuci Sabrinu)Kako lijepo iznenadenje,kada si se vratila sa putovanja.

Sabrina:Popodne,ja sam umirala za zeljom da vidim svoju ljubavi (ljubeci Poncha)

Alma:Idem nazvati Chrisa da umjeto pizze donese piletinu,te cemo spremiti nesto tjestenine i salate.

Sabrina:Dopusti mi da ti pomognem,Alma

Alma:Hvala draga

Obje su se uputile prema kuhinji,a Poncho je sjeo kraj tate.

Franco:Barem dobro glumis da si sretan.

Poncho:O cemu pricas.

Franco:Ti vrlo dobro znas o cemu pricam.

Poncho: (nervozan)A gdje su svi?

Franco:May i Chris su otisli kupiti pizze,pa im idem javiti da idu bolje kupiti piletine(ustao se)a,a tvoga brata nisam vidio cijelo popodne,ni Dul,a Anny je izasla sa prijateljem.

Poncho: (slijedeci svoga tatu,sada su bili nalazili u dnevnom boravku)Sa kojim prijateljem?Kada ce vraca?

Franco:Sa Ramirom,provest ce dan sa prijateljima(gledao ga je netrmcie)a zasto?

Poncho:Jer je djevojcica i vi joj dopustite previse toga i davate joj previse slobode.

Anny: (posmatrala ga je nazivcirana sa vrata ulaza)Koliko ti puta moram ponociti da nisam djevojcica?(priblizila se isprovocirana)sto zelis da radim da ti to dokazem vise?

Franco: (zbunjen)O cemu pricate?

Poncho: (nije skinuo pogled sa Anny)O nicemu,to su hirovi tvoje pokceri.

Anny: (nazivcirana)Bolje da se odem istusirati.

Anny je isla stepenicama,a Poncho nije ni skinuo pogled sa nje dok se nije izgubila u hodniku na gornjem katu.Franco ga je posmatrao potvrdujuci ono cega se toliko bojao.

Dul je izvadila kljuc iz svoje torbe,stavila ga u bravu,ali iznenadno je netko pokrio usta i odveo je negdje..





Zadnja promjena: Rose ♥; ned 01 svi 2011, 21:08; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Emptyned 01 svi 2011, 17:55

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 1

[You must be registered and logged in to see this link.]

Muskarac sa kapuljacom je doveo do stare napustene zgrade,nije ni dopustio da se oslobodi,odveo ju je do terase gdje ih je drugi muskarac dovekao.
Kada je vidjela to lice,Dul se oslobodila od tog muskarca te se otrcala do narucja tog muskarca,nalazeci utociste.

Muskarac je skinuo kapuljacu,dopustajuci da se vidi njegovo lice.

Dul:Tomas,ti si idiot,umrla sam od straha.

Tomas:On je kriv,a ne ja.Ostavljam vas.Uzivajte(namignuo je svom prijatelju te ode)

Dul: (udarila ga je nazivcirana)Zasto si to uradio,htio si me ubiti?

Ucker:Naravno da ne,samo sam te htio iznenaditi(uzeo ju je za ruku te je doveo do drugog kraja tog mjesta i nekoliko vrsta hrane.Od malog radija se cula jedna prelijepa pjesma

AÚN NISIQUIERA TE TENGO Y YA TENGO MIEDO DE PERDER TU AMOR
QUE RÀPIDO SE ME HA CLAVADO,
QUE DENTRO TODO ESTE DOLOR


Dul: (iznenadena)Ljubavi,ovo je sve za mene?

Ucker: (zagrlio ju je)Samo za tebe i mene.Svida li ti se?

ES POCO LO QUE TE CONOZCO
Y YA PONGO TODO EL JUEGO A TU FAVOR
NO TE MIEDO DE APOSTARTE
PERDERTE SI ME DA PAVOR


Dul: (poljubila ga euroficno)Svida mi se.Ali cemu sve ovo?

Ucker: (uzdahnuo je duboko te ju uzeo za ruke)Dul,kada sam te upoznao,dogodilo mi se nesto nevjerovatno,nesto sto mi se nikad nije dogodilo u zivotu.Trebao sam te vidati,imati te blizusebe,ljubiti te,cuvati te.Kunem ti se da sam se na pocetku bojao tog osjecaja,bilo mi je potpuno nepoznato..osjecao sam da sam potpuno osjetljiv na tebe,sada si ti moja kraljica..jer sve to radim,radim misleci na teve..kada sam te upoznao,kada sam otkrio kakva si ti,upanicao sam se..osjecao sam se punim kraj tebe i tako prazno bez tebe..uplasio sam te da se ne udaljis odjednom,na isti nacin kao kad si dosla do mene.(milovao ju je)I kada sam te izgbio,osjecao sam ocajnu prazninu,senzanciju zbog koje sam zelio umrijeti da ne patim vise.Tada sam shvatio da ono sto sam osjecao prema tebi je bila ljubav,nazalost bila je vecer(nasmijesio joj se)ali sada te imam ovdje opet kraj mene,ne mogu ni ne zelim te izgubiti,jer osjecam da si ti jedino sto trebam da budem sretan(opet je uzdahnuo duboko)Dul,zelis li biti moja cura?

NO ME QUEDA MÁS REFUGIO QUE LA FANTASÍA,
NO ME QUEDA MÁS QUE HACER QUE HACERTE UNA POESÍA.
PORQUE TE VI VENIR Y NO DUDÉ,
TE VI LLEGAR Y TE ABRACÉ,
Y PUSE TODA MI PASIÓN PARA QUE TE QUEDARAS.
Y LUEGO TE BESÉ Y ME ARRIESGUÉ,
CON LA VERDAD TE ACARICIÉ,
Y AL FIN ABRÍ MI CORAZÓN PARA QUE TU PASARAS,
MI AMOR TE DI SIN CONDICIÓN PARA QUE TE QUEDARAS.


Dul je bila zapanjena.Nije mogla vjerovati sto je upravo cula.Taj muskarac u kojeg se zaljubila je „ocistio“dusu radi nje.Priznao joj je najdublje osjecaje i pitao ju je zeli li biti njegova cura.

AHORA ESPERARÉ ALGUNOS DÍAS
PARA VER SI LO QUE TE DI FUE SUFICIENTE,
NO SABES QUE TERROR SE SIENTE
LA ESPERA EN CADA MADRUGADA


Ucker se poceo tresti.Ona nije odgovarala..sto da mu kaze?Da taj njezin osjecaj nije tako snazan?Nenenene,to je nesto za sto nije bio spreman da cuje jos.

SI TU YA NO QUISIERAS VOLVER
SE PERDERÍA EL SENTIDO DEL AMOR POR SIEMPRE,
NO ENTENDERÍA YA ESTE MUNDO,
ME ALEJARÍA DE LA GENTE


Dul je reagirala radi primjetnog ocaja njegzinog voljenog radi odgovora.Dopustila si je da se izgubi u njegovom pogledu,da bi sve rijesila sa ogromnim osmijehom.

Dul:Znas nesto?Ovo popodne sam provela placuci.

Ucker: (zabrinut)Zasto?

Dul:Do ove noci sam mislila da si ti bio kriv,ali sada sam shvatila da sam ja.Svaki put kada sam vidjela kakav je moj tata bio prema mojoj mami,zakunila sam se da nikad necu pasti an tu glupost ljubav i to sam drzala pod kontrolom dok ti nisi dosao.Od tada nisam se mogla kontrolirato,sve sam radila za tebe i radi tebe,da bi te imala blizu,da te usrecim..te noci kada si udario Inakija,shvatila sam savrseno ono sto sam osjecala,te sam se uplasila,nisam htjela zavrsiti kao moja mama(spustila je pogled)i odlucila sam se udaljiti(opet ga je pogledala sa suznim ocima)ali nikad nisam sumnjala u to sto sam osjecala,samo sam se bojala da me ne povrijedis..nisam zeljela da mi slomijes srce i poslije me ostavis,ali sada shvacam da je moje srce pripada uvijek i pripadat ce samo tebi (nasmijesila mu se)i sigurna sam da ces ga znati cuvati(uzdahnula je i opet ga je pogledala)volim te i umirem od zelje da budem tvoja cura.

Ucker se nasmijesio sretan,rekla mu je Da,nije mu nista vise bilo vazno,samo ona.
Dul se nasmijesila kada je vidjela iznenadenje svoga voljenog te ga je poljubila ocajno,dokazivajuci mu da je ovo sve stvarnost.
Taj poljubac je bio dladak,njezan..kazivao je sve njihove duboke osjecaje,strahove i zudnje.

Odsad zapocinju jednu zajednicku pricu i oboje su osjecali da je kraj suvise daleko..jedan zajednicki zivot koji ih ceka i nisu pomislili potratiti drugu priliku koju im je ponudila sudbina.

PORQUE TE VI VENIR Y NO DUDÉ
TE VI LLEGAR Y TE ABRACÉ,
Y PUSE TODA MI PASIÓN PARA QUE TE QUEDARAS
Y LUEGO TE BESÉ Y ME ARRIESGUÉ CON LA VERDAD,
TE ACARICIÉ,
Y AL FIN ABRÍ MI CORAZÓN PARA QUE TU PASARAS,
MI AMOR TE DI SIN CONDICIÓN PARA QUE TE QUEDARAS.


Muskarac sa kapuljacom je doveo do stare napustene zgrade,nije ni dopustio da se odslobodi,odveo ju je do terase gdje ih je drugi muskarac dovekao.
Kada je vidjela to lice,Dul se oslobodila od tog muskarca te se otrcala do narucja tog muskarca,nalazeci utociste.

Muskarac je skinuo kapuljacu,dopustajuci da se vidi njegovo lice.

Dul:Tomas,ti si idiot,umrla sam od straha.

Tomas:On je kriv,a ne ja.Ostavljam vas.Uzivajte(namignuo je svom prijatelju te ode)

Dul: (udarila ga je nazivcirana)Zasto si to uradio,htio si me ubiti?

Ucker:Naravno da ne,samo sam te htio iznenaditi(uzeo ju je za ruku te je doveo do drugog kraja tog mjesta i nekoliko vrsta hrane.Od malog radija se cula jedna prelijepa pjesma

AÚN NISIQUIERA TE TENGO Y YA TENGO MIEDO DE PERDER TU AMOR
QUE RÀPIDO SE ME HA CLAVADO,
QUE DENTRO TODO ESTE DOLOR


Dul: (iznenadena)Ljubavi,ovo je sve za mene?

Ucker: (zagrlio ju je)Samo za tebe i mene.Svida li ti se?

ES POCO LO QUE TE CONOZCO
Y YA PONGO TODO EL JUEGO A TU FAVOR
NO TE MIEDO DE APOSTARTE
PERDERTE SI ME DA PAVOR


Dul: (poljubila ga euroficno)Svida mi se.Ali cemu sve ovo?

Ucker: (uzdahnuo je duboko te ju uzeo za ruke)Dul,kada sam te upoznao,dogodilo mi se nesto nevjerovatno,nesto sto mi se nikad nije dogodilo u zivotu.Trebao sam te vidati,imati te blizusebe,ljubiti te,cuvati te.Kunem ti se da sam se na pocetku bojao tog osjecaja,bilo mi je potpuno nepoznato..osjecao sam da sam potpuno osjetljiv na tebe,sada si ti moja kraljica..jer sve to radim,radim misleci na teve..kada sam te upoznao,kada sam otkrio kakva si ti,upanicao sam se..osjecao sam se punim kraj tebe i tako prazno bez tebe..uplasio sam te da se ne udaljis odjednom,na isti nacin kao kad si dosla do mene.(milovao ju je)I kada sam te izgbio,osjecao sam ocajnu prazninu,senzanciju zbog koje sam zelio umrijeti da ne patim vise.Tada sam shvatio da ono sto sam osjecao prema tebi je bila ljubav,nazalost bila je vecer(nasmijesio joj se)ali sada te imam ovdje opet kraj mene,ne mogu ni ne zelim te izgubiti,jer osjecam da si ti jedino sto trebam da budem sretan(opet je uzdahnuo duboko)Dul,zelis li biti moja cura?

NO ME QUEDA MÁS REFUGIO QUE LA FANTASÍA,
NO ME QUEDA MÁS QUE HACER QUE HACERTE UNA POESÍA.
PORQUE TE VI VENIR Y NO DUDÉ,
TE VI LLEGAR Y TE ABRACÉ,
Y PUSE TODA MI PASIÓN PARA QUE TE QUEDARAS.
Y LUEGO TE BESÉ Y ME ARRIESGUÉ,
CON LA VERDAD TE ACARICIÉ,
Y AL FIN ABRÍ MI CORAZÓN PARA QUE TU PASARAS,
MI AMOR TE DI SIN CONDICIÓN PARA QUE TE QUEDARAS.


Dul je bila zapanjena.Nije mogla vjerovati sto je upravo cula.Taj muskarac u kojeg se zaljubila je „ocistio“dusu radi nje.Priznao joj je najdublje osjecaje i pitao ju je zeli li biti njegova cura.

AHORA ESPERARÉ ALGUNOS DÍAS
PARA VER SI LO QUE TE DI FUE SUFICIENTE,
NO SABES QUE TERROR SE SIENTE
LA ESPERA EN CADA MADRUGADA


Ucker se poceo tresti.Ona nije odgovarala..sto da mu kaze?Da taj njezin osjecaj nije tako snazan?Nenenene,to je nesto za sto nije bio spreman da cuje jos.

SI TU YA NO QUISIERAS VOLVER
SE PERDERÍA EL SENTIDO DEL AMOR POR SIEMPRE,
NO ENTENDERÍA YA ESTE MUNDO,
ME ALEJARÍA DE LA GENTE


Dul je reagirala radi primjetnog ocaja njegzinog voljenog radi odgovora.Dopustila si je da se izgubi u njegovom pogledu,da bi sve rijesila sa ogromnim osmijehom.

Dul:Znas nesto?Ovo popodne sam provela placuci.

Ucker: (zabrinut)Zasto?

Dul:Do ove noci sam mislila da si ti bio kriv,ali sada sam shvatila da sam ja.Svaki put kada sam vidjela kakav je moj tata bio prema mojoj mami,zakunila sam se da nikad necu pasti an tu glupost ljubav i to sam drzala pod kontrolom dok ti nisi dosao.Od tada nisam se mogla kontrolirato,sve sam radila za tebe i radi tebe,da bi te imala blizu,da te usrecim..te noci kada si udario Inakija,shvatila sam savrseno ono sto sam osjecala,te sam se uplasila,nisam htjela zavrsiti kao moja mama(spustila je pogled)i odlucila sam se udaljiti(opet ga je pogledala sa suznim ocima)ali nikad nisam sumnjala u to sto sam osjecala,samo sam se bojala da me ne povrijedis..nisam zeljela da mi slomijes srce i poslije me ostavis,ali sada shvacam da je moje srce pripada uvijek i pripadat ce samo tebi (nasmijesila mu se)i sigurna sam da ces ga znati cuvati(uzdahnula je i opet ga je pogledala)volim te i umirem od zelje da budem tvoja cura.

Ucker se nasmijesio sretan,rekla mu je Da,nije mu nista vise bilo vazno,samo ona.
Dul se nasmijesila kada je vidjela iznenadenje svoga voljenog te ga je poljubila ocajno,dokazivajuci mu da je ovo sve stvarnost.
Taj poljubac je bio dladak,njezan..kazivao je sve njihove duboke osjecaje,strahove i zudnje.

Odsad zapocinju jednu zajednicku pricu i oboje su osjecali da je kraj suvise daleko..jedan zajednicki zivot koji ih ceka i nisu pomislili potratiti drugu priliku koju im je ponudila sudbina.

PORQUE TE VI VENIR Y NO DUDÉ
TE VI LLEGAR Y TE ABRACÉ,
Y PUSE TODA MI PASIÓN PARA QUE TE QUEDARAS
Y LUEGO TE BESÉ Y ME ARRIESGUÉ CON LA VERDAD,
TE ACARICIÉ,
Y AL FIN ABRÍ MI CORAZÓN PARA QUE TU PASARAS,
MI AMOR TE DI SIN CONDICIÓN PARA QUE TE QUEDARAS.

[Vrh] Go down
Sponsored content





LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? Empty

[Vrh] Go down
 
LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Arhiva webnovela-
Forum(o)Bir: