*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptypet 24 lip 2011, 23:36

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 41

Slusala ga je pazljico.Na svaku rijec je zadrhtala:ideja da se vrati u Meksiko ju je usrecila,ali u isto vrijeme ju je prestravila,morala bi se suociti sa prosloscu koja joj je naudila,ali sada ima i posljedica:njezina svada sa Almom.

Proslo je 10 godina,ali sjecala se svake rijeci svoje mame kao da je to jucer bilo.Stvarno je osjecala da je njezina mama ocekivala od njezina braka kaos:mislila je da ce za pola godine Dul i Ucker biti roditelji,napustili bi studije radi bebe,radili bi osrednji oisai te bi se na kraju rastali.Dul se nasmijesila pobjednicki cim shvati kako se njezina majka prevarila.10 godina je udana ua Uckera te ga voli vise od svoga zivota:zavrsila je sa svojom karijerom tocno prije mjesec dana rodenja svoje kceri.Nije slucajno zatrudnjela,Ucker i ona su „trazili“Flor mjesecima,tijekom 2 godine njihova braka.Oboje su radili ono sto im se svida i bili su potpuno sretni skupa.Voljeli su se kao prvog dana,njihova ljubav je pobijedila i Alma se prevarila,ali ona ikad to nece priznati.

Ucker: (odvratio ju je od njezinih misli)Dul,Dul..o cemu razmisljas.

Dul:Ne znam,iznenadno je sve ovo.To bi bila vazna prilika za tebe,imao bi svoju vlastitu tvrtku(milovala ga je)sigurna sam da bi je pretvorio u najbolju ove drzave.

Ucker:Onda,sto mislis?Very Happy

Dul:Sto bi ti htio? Laughing

Ucker:Ja sam pitao prvi. Razz

Dul:Ja zelim da ti mozes dokazati ono sto jesi,da si najbolji.I zelim da nasa djeca mogu rasti sa njihovim rodacima i rodicama i da mozemo vidtai nasu bracu i sestre svaki dan.

Ucker: (uzbuden)Onda? Very Happy

Dul:Zelim se vratiti u Meksiko. :srce:

Ucker: (zagrlio ju je i poljubio,uzbuden)Volim te,ljubavi(razdvojio se,ozbiljan)sto ce biti sa tvojim poslom? Suspect

Dul: (nasmijesila mu se)Ne brini se,sigurna sam da i ovdje ima odvjetnika. Laughing

Ucker: (opet je zagrlio)Volim te,malena. srčeko

Dul:I ja tebe,ljubavi. srčeko

Opet su se poljubili njezno i toplo.

Ucker:Moramo reci Flor.Kako mislis da ce to podnijeti? pale

Dul:Ne znam.Pocezana je sa Oli i voli biti sa svojim ujacima i tetkama.Moramo pricekati do sutra.

Ucker:Sutra?A zasto ne sutra?Very Happy

Dul:Ne zelim unistiti veceru.

Ucker:Koju veceru? Suspect

Dul: (nasmijesila mu se)Ideja tvoje princeze. Laughing



Zadnja promjena: Rose ♥; sri 29 lip 2011, 19:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysub 25 lip 2011, 00:15



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 42

U samoci svoje sobe,prisjecala se snazne svade sa svojo kceri.One svade koja je Dul udaljila od njezina zivota prije 10 godina.Nasmijesila se svaki put kada bi se sjetila nacina na koji joj je Dul zacepila usta:i dalje je udana za Uckera,ima kucu,dobar posao i dvoje prekrasne djece.Benjaim je prekrasan,nikad ga nie imala u svom narucju,ali prepoznavala ga je po fotografijama.Flor je prekrasna,ista mama.Nikad nece zaboraviti sto je osjetila prije 7 godina kada je imala u svom narucju.

Flashback


Franco:Alma,jesi li sigurna da zelis to uraditi.Ako te Dul otkrije,naljutit ce se.Zasto ne bi porazgovarala njome i da zavrsite sa tom gluposcu? Mad

Alma:Ne.Moja kcer me mrzi.3 godine nije pricala sa mnom.Sve sto znas o njoj,znam od tebe i nasih kceriju.Samo zelim vidjeti moju unuku na tren,molim te. :sweet:

Franco:Dobro. :/

Alma je usla u djecju sobu te je tamo pronasla.Tako malena,bespomocna i tako lijepa.Njezina druga unuka,prva Dulcina kcer.

Njezine oci su zasuzile od srece te je uzela u svoje narucje.

Alma: (ljubeci Flor)Savrsena si,duso.Ja sam tvoja baka. :sweet:

Uzbudenje je bilo neizmjerno,osjecaj neopisiv.Njeznost te bebe joj je ispunila dusu.

Alma ju je zagrlila njezno te je stavila u njezin krevetic.


Fin del Flashback

Alma je uzela album fotografija,izmedu suza,pocela je gledati slike svoje unuke

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Alma: (milujuci fotografiju)Savrsena si,duso. srčeko




Zadnja promjena: Rose ♥; sri 29 lip 2011, 19:36; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptypon 27 lip 2011, 00:16


LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 43

Stol je bio posluzen.Salate u hladnjaku,pica pripravljena.Ucker je pravio asado pomocu Poncha i Gabriela.Djevojcice su se igrale u blizini rostilja,uzivajuci u aromi mesa asada koje je Christopher pravio.

Djevojke su razgovarale dok su zavrsavali sa domacom kremom koju su pravile.Svi su veselo uzivali u ovoj veceri.K vragu,zasto je Poncho morao doci?Sad je bio u njezinoj kuci pored Sabrine,dok je njezin „brat“ razgovorao raspolozeno sa Uckerom i njezinim muzem.A ona je bila pored te ku*ke,slusajuci je kako blebleta o glupostima..njezin stomak je bio u cvorovima..da uziva u veceri?Nije ni mogla jesti nista.

Zvuk zvona je odjeknuo kucom.Flor i Oli su se prestale igrati da bi otrcale do ulaza.Bilo je vrijeme za njihov plan.

Anny: (priblizila se vratima)A sta se dogada vama dvjema?

Flor:Nista,nista..imam zelju da vidim (vrata su se otvorila i ona se bacila u necije toplo narucje)ujaka Chlisa. Very Happy

Chris: (zagrlio ju je snazno)Kako je moja pollita iz Buenosa Airesa? Laughing

Flor:Odlicno,a ti? Embarassed

Chris:Sretan radi takve dobroslice. Smile

Oli si je grizla usne,ljubomorna,pokusavajuci izdrzati ljubomoru da se opet ne bi posvala sa svojim rodicom.Uostalom,za nekoliko dana ce se vratiti u Argentinu i ona ce opet biti mezimica od svih.

Chris: (priblizio se Oli)A ti,pollita?Neces me pozdraviti?

Oli ga je zagrlila smijeseci se.

Chris:Kako si ljepotice?Very Happy

Oli:Dobro,a ti? Embarassed

Anny:Zasto ne bi usli?

Njih troje je uslo dok je Anny zatvarala vrata.

Usli su u denvni boravak da bi se pridruzili drugima

Oli: ( Flor,gledajuci Chrisa)Dosao je trenutak :devil:

Flor: (gledajuci Oli)Da.

Usla je u kuhinji i kao prije nekoliko godina,cim se susrela sa tim ocima,njezino srce je ubrzalo rtitam.

Cim se nasao sa njezinim pogledom,i ona se nasmijesila te je otrcala prema njemu da se zagrli.

Chris:Kako je moja pollita?

May:Odlicno,nedostajao si mi.

Chris: (gledao ju je netremice) I ti si meni nedostajala. srčeko

Dul: (ispucila je usne)A za mene nema zagrljaja? Evil or Very Mad

Nije dobila odgovor.Chris je bio suvise zauzet,izgubio se u ocima svoje „sestre“

Dul:Chris..Chris..bok.

Chris: (reagirajuci)Oprosti Dul (zagrlio ju je) Embarassed

Oli:Lekla sam ti. .devil:

Flor:Molamo smisliti nesto,podhitno.

Oli:Znam,fale jos nekoliko dana za sretno vjencanje.

Flor:Ok,ok.Ti ces se poblinuti za May,a ja za Chlisa.Tako cemo ublzati.

Oli:Dogovoleno. Wink

Oriana im se priblizila.

Oriana.Sto ladite? :O

Oli:Nista,nista,idemo se iglati.Very Happy

Vecer je prosla tiho osim pogleda mrznje izmedu Anny i Sabrine,a i Gabriela i Poncha.May i Chris su se nisu prestajali smijati cijelu noc,prisjecajuci se anegdota.Dul i Ucker su bili u svom svijetu,zamisljali su zivot koji ih ceka u novom zivotu u Meksiku.




Zadnja promjena: Rose ♥; sri 29 lip 2011, 19:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptypon 27 lip 2011, 00:18

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 44

Otvorila je oci i nasmijesila se cim je vidjela sliku svoje mama pored sebe.Dul joj je pomogla pr oblacenju,dok je Ucker uredivao Benju.

Njih 4 je stiglo u elegantini restoran,smjesten u sredistu grada,onaj isti restoran u kojem je Dul pozvala mamu da dode..da bi joj priznala da se vratila Uckeru.

Flor:Mogu li tlaziti sto god zelim?

Ucker:Sve sto ti zelis,duso. Very Happy

Flor je promatra menu ozbiljno,dok nije odlucila.

Flor:Zelim kavu sa mlijekom,sok od nalance,kroasane od sila i cokoladni kolac. :food:

Ucker: (saleci se)Dorucak je najvazniji obrok u danu,zar ne Flor. :haha:

Flor:Pa da. Laughing

Poceli su jesti dorucak raspolozeno.Dul i Ucker nisu znali kako zapoceti.Dul je bila ona koja je preuzela inicijativu.

Dul:A Flor..dali ti se svida u Meksiku? :notme:

Flor:Da.Mogu biti sa ujacima,tetkama i igrati se sa Oli,cak sam upoznala i Olianu. Smile

Dul i Ucker se se posmatrali nasmijeseni.

Flor: (uzbudena)Uostalom,u subotu cu upoznati baku Almu.

Dulcin osmijeh s eautomatski izbrisao.Ucker ju je okruzio rukama u znaku podrske.

Ucker: (Flor)A kako ti se svida zemlja?Zar nije lijepa..ovdje nije tako hladno kao na jugu. Wink

Flor:Da,ali u Algentini imamo snijeg.

Ucker:Ovdje nema snijega,ali znam mjesto gdje ga ima...u Kanadi.Mozemo ici sa tetom Anny,ujakom Gabrielom,Oli i Gonzom. :8

Flor:Ali necemo imati vlemena.Mi idemo u ponedjeljak i u subotu je vjencanje tete May(nasmijala se vragolasto)za sada. :devil:

Dul:Sto si rekla?

Flor:Nista.Cinjenica je da necemo imati vremena da idemo u Kanadu.Ostavimo to za slijedeci put(uzela je griz cokoladnog kolaca)

Ucker:Flor...

Flor:Sto!?

Ucker:Sto bi mi rekla da ti kazem da necemo moci ici samo na praznike sa tvojim tetama,ujacima i rodacima,nego cemo moci biti u istom dnevnom boravku kao i Oli? Razz

Flor: (uzela je gutljaj soka)Lekla bi ti da je nemoguce.Ne vjerujem da bi se teta Anny i ujak Gabriel pleselili u Algentinu.

Dul:Pa i ne bi.

Flor:Onda?

Ucker:Mi bismo ostali u Meksiku. Very Happy

Flor: (sa suzama u ocima)Sto?A skola?Moji prijatelji(zivcana)vi ste zlocesti..i ne zelim ostati ovdje. Sad

Flor je izasla iz bara trceci na ulicu.Ucker ju je slijedio.Izasla je trceci na plocnik dok je plakala neprestano.Necije snazne ruke ju je okruzile te su je digle u svoje narucje.Flor ga je promatrala zivcano,pa je zatim nasla utociste na njegovim prsima,placuci neprestano.

Ucker: (zagrlio ju je,tjeskovan)Dosta malena,ne placi vise,molim te. Sad

Dul ih je promatrala iz restorana sa Benjom u narucju.Znala je savrseno da radi reakcije njihove kceri,Ucker nece moci ostati u Meksiku te bi odustao od svoga sna.


Zadnja promjena: Rose ♥; sri 29 lip 2011, 19:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysri 29 lip 2011, 19:09

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

~Sve sto pocne,ima i svoj kraj~
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysri 29 lip 2011, 19:29

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 45

Izasla je iz Gonzalove sobe u najvecoj tisini.U 18 mjeseci zivota svoga sina,nikad toliko nije dugo trajalo uspavaljivanje njezina sina.Benja je bio nemiran,bilo mu je neugodno i bio je nervozan?Dozivlja okolinu i tugu svoje sestre.

Ucker:Jeli zaspao? Sad

Dul:Jest,ali to je bila borba.A Florencia? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 45762

Ucker: (neraspolozen)Ne zeli razgovarati sa mnom,ne prestaje plakati.Sada se zakljucala u sobu sa Olivijom. Sad

Dul: (sjela je kraj njega)Smiri se ljubavi,proci ce je. :O

Ucker: (ogorcen)Proci ce je?Dul,jesi li luda?Naravno da je nece proci.Nasa kcer pati(tuzan)ja sam smece,najgori otac na svijetu. :/

Dul: (zagrlila ga je)Naravno da nisi,ljubavi.Ti si najbolji otac na svijetu.Nasa te djeca obozavaju.I sigurna sam da ce se sa vremenom Flor naviknuti.Vidjet ces da ce ona biti sretna ovdje. :sweet:

Ucker:Ne vjerujem,ali provjerit cu.Necu prihvatiti Gabrielovu ponudu.

Dul: Sto?Christopher,ne moezs to uraditi,imati vlastitu tvrtku je tvoj zivotni san.

Ucker:Varas se.Moj zivotni san je formirati obitelj sa tobom,te sam ga ispunio.srčeko

Dul mu se nasmijesila njezno.

Dul:Ti si najnevjerovatnijicovjek kojeg sam upoznala u svom zivotu.I zmam da je nasa obitelj najvaznija za tebe,ali to je drukcije,chris.To je tvoj san,sansa da pokazes sto znas da radis,a ja znam da te ne bi nista vise usrecilo kad bi ga ispunio. :sweet:

Ucker:Ne mogu biti sretan radi kcerine patnje. Sad

Dul ga je promatrala u tisini.Kako se boriti protiv tih rijeci.Promatrala je tisinu u njegovom pogledu,te ga je zagrlila,pokusavajuci mu pruziti sigurnost.

Netko ih je promatrao,natopljen u placu.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptypet 01 srp 2011, 00:51

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 46

Dok je Flor brisala suze,Oli je pokusavala udovoljiti joj.

Oli:Jesi li smilenija? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 45762

Flor:Jesam. Sad

Oli:Idemo Flol,pa nije tako sve lose,ici cemo skupa u skolu,moci cemo se vidati svaki dan.Bi ces blize mojim loditeljima,tetama i ujacima,vidat ces vise djeda i baku. Very Happy

Flor:Ne poznajem baku. Rolling Eyes

Oli:Istina.Vidi,jos jedan motiv da ostanes.Uostalom,ti i ja imamo misiju i..

Flor: (prekinula je)Prekini me uvjelavati.Leci cu im da zelim ostati.Very Happy

Oli:Ali lekla si mi da ne zelis.Very Happy

Flor:To je bilo prije nego li sam vidjela papija tuznog radi mene. Sad

Oli: (zagrlila ju je)Onda,ostat ces? Very Happy

Flor:Ostat ces. Wink

Oli: (skakuci)Supel.Znala sam da ces ostati.Sada lazgovajmo o planu..kada ides potlaziti tetu May.

Flor:U 3?Jesi li lazmisljala o tome sto ces smisliti da
ne podu sa nama? Suspect

Oli:Nalavno da jesam (vragolasto)uostalom,ostat cu sa ujakom Chlisom,samo moja mama ne zna.U 5 cemo se naci sa tobom i tetom May u..:devil:

Obje,uzbudenosti,u istom trenutku:U zabavnom palku!! :haha:

Dok tada,u dnevnom boravku..

Anny:Kako je Ucker? Wink

Dul: (sjela je kraj nje)Zaspao je.Bio je jako tuzan,moja beba.Ne zeli ostati. Sad

Anny: (tuzna)Vec zamisljam,i sto ces? Sad

Dul:Ne znam.Odlucan je i Florencia je jako tuzna,ne znam sto cu.

Anny:Ispricat cu May sto se dogodilo,mozda ona moze razgovarati sa njome kada odu u setnju. Very Happy

Dul: (smijeseci se)Znas ko mi je obecao pomoci nam u vezi Flor?Very Happy

Anny:Tko ? Suspect

Dul:Tvoja kcer. srčeko

Anny: (smijeseci se)Moju kcer odusevljava Flor. Laughing

Dul:Znam,ali ako Flor bude i dalje po svom,Ucker nece htjeti ostati.

Benjaminov plac ih je prekinuo.

Dul:Idem vidjeti tvoga necaka.Odmah se vracam.

Dul se popela do sobe,Annyin mobitel je poceo zvoniti.

Anny:Halo?

****:Sa tobom sam htjela razgovarati. Wink

Anny: (zivcana)Sto zelis? Mad

****:Reci ti da nisam nikakva glupaca.Znam odlicno da je jucerasnja vecera bila izila da vidis moga muza.N emogu vjerovati da jos pokusavas netso sa njime.Nemam postovanja ni prema svom muzu,djeci,ni kuci.Ti si ku*va.Mad ;x

Anny: (bijesna)A sto si ti umisljas,glupaco?Za tebe ja i moj muz ne postojimo.Ja volim svoga muza,djecu i nikad ne bi riskirala radi nekog muskarca,pogotovo tvog muza.Pa bolje ti je da se brines za kcer i pusti me da zivim. Mad Mad Mad Mad

Poklopila je bijesna,uzdisuvsi nostalgicno i bolno



Zadnja promjena: Rose ♥; pet 01 srp 2011, 01:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptypet 01 srp 2011, 01:10



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 47

Nevjerovatno Sunce,fantasticno popodne.I zabavni park je otvorio vrata za zabavu..ali i za nesto vise.

Flor i May su se setale promatrajuci igre.

May:I dobro princezo,sto zelis prvo ? .D

Flor joj nije odgovorila.Bila je poprilicno zauzeta trazeci nekoga medu guzvom.

Flor: (zamisljena)Sto? :notme:

May: (nasmijesila se)Pitala sam te sto zelis prvo,koju igru zelis prvo igrati.

Flor: (nasmijala se od uha do uha cim je nasla svoju metu)Ustvari...ja bi zeljela caj,idmeo li u kafic? :notme: Razz

May:Cini mi se super. Laughing

Sjeli su za stol.Flor je preusmjerila pogled prema plavusi koja je razgovarala raspolozena sa jednim muskarcem.

Flor:Koja slucajnost!Vidi tko je ovdje(pokazivajuci Oli i Chrisa) :haha:

May ih je promatrala,te je onda pogledala svoju necakinju,znala je da ovaj susret nije cista puka slucajnost.

Priblizili su se stolu.

Oli: (glumeci da je iznenadena)Bok,sto radite ovdje? Shocked

Flor:Dosle smo se prosetati,zar ne teta?Teta? :notme:

Prekasno.May je bila hipnotizirana Chrisovim ocima.
Oli: (saputajuci,Flor)Mislim da je ovo bilo lakse nego sto smo mislile. :rofl:

Flor:Mislim da si u plavu. Very Happy

Dok tada..

Dul: (zivcana)Prokleta ku*ka.Ne mogu vjerovati da ti je to sve rekla. Mad Mad

Anny:Ni ja.Stvarno je luda..uvijek je proganjala Poncha i nikad ne obada Orianu.Jadna moja malena,vidi se da pati mnogo radi ravnodusnosti prokletnice.Kako moze ignorirati svoju kcer?Jesi li vidjela njezino lice?Njezin osmijeh?Te preslatke oci? :love_ya:

Dul: (nasmijesila joj se)Mislim da je ti vise volis od vlastite majke. Suspect

Anny:Kako necu?Ona je moja necakinja. :notme:

Dul: (vragolasto)I Ponchova kcer. :devil:

Anny:Ne Dul..nemoj ni pomisliti.Srecom ono sto sam osjecala ili vjerovala da osjecam prema Ponchu je zavrsilo davno. Suspect

Dul:Nadam se. Very Happy

Anny: (zivcana)Prestani to govoriti,Dulce Maria(cuo je Gonzalov plac)idem vidjeti sina.Rolling Eyes

Zivcana,popela se stepenicama,ostavljajuci svoju sestru uvjerenu u svoje sumnje.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysub 02 srp 2011, 01:01



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 48

Oriana je plakala neprestano u svojoj sobi.Opet je bila zrtva odbijenja i maltretiranja njezine majke.

Poncho je napustio sobu svoje kceri.Usao je u sobu,bijesn,nalazeci na Sabrinu kako ceslja kosu,nesvjesna situacije.

Poncho: (bijesan)Sto si umisljas,tko si ti da budes takva prema svojoj kceri? Mad

Sabrina: (nesvjesna)Ti si sam upravo rekao,ja sam njezina majka. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 45762

Poncho:Nemas prava se tako ponasati prema njoj.Ne shvacas li da je povrijedujes?Ili te nije briga? Mad Mad Mad

Sabrina:Nemoj mi se usudivati govoriti akko bi se trebala ponasati prema kceri.tebe jos manje briga nego mene. Rolling Eyes

Poncho:Sto kazes?Moja kcer je ono sto volim najvise u zivotu.Ako tebe nije briga,ja cu je odvesti(uzdahnuvsi duboko)Sabrina,zelim rastavu. Very Happy

Sabrina:Rastavu?Zasto?Da bi se isao valjati njoj? Rolling Eyes Razz

Poncho:Sto!?O cemu pricas? Suspect

Sabrina:O Anahi.Znam da je tvoja ljubavnica.Ali nemoj ni pomisliti da cu ti ostaviti slobodan put,upozorila sam vec nju.Ta bijednica nece oduzeti ono sto je moje. :notme:

Poncho:Ne pricaj gluposti.Izmedu mene i Anny nema nicega.Sabrina,ti...Rolling Eyes

Sabrina:Mislis da sam luda?E pa varas se. Rolling Eyes

Poncho:Sabrina,smiri se,molim te. Rolling Eyes

Sabrina: (izvan sebe)Necu se smiriti.Poslusaj me dobro,necu ti dtai rastavu i nemoj inzistirati,jer kunem se Bogom,da neces vise nikada vidjeti Orianu u svom zivotu. Mad Mad

Poncho:Ti si luda. Rolling Eyes

Dok tada..


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptyned 03 srp 2011, 22:51

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 49

Dok tada,u slasticarnici

Flor i Oli su se promatrale sretne vidjevsi kako njhovi teta i ujak razgovaraju te se smiju.Izgledalo je kao da su u svom vlastitom svijetu,u svijetu u kojem postoje samo njih dvoje.

Flor:Dali si shvatila da nas nisu ni plimjetili?

Oli: (nasmijesila joj se)Jesam li ti lekla da volim vas izgovol?

Flor: (zivcana)Ne gnjavi.Ja se ne rugam meksickom izgovolu.

Oli: (posramljena)Ok,oplosti.A sto cemo sada.

Flor:Najvaznije je ono sto oni lade.Ne plestaju se gledati,kao idioti neki.

Oli:Nadam se da si u plavu.Fale jos tli dana do vjencanja tete May,a ako tvoj plan ne uspije,u subotu cemo imati vjencanje.

Flor:Poslusaj me doblo,u subotu cemo biti kod tvoje kuce,mozda u slasticarnici ili u kuci tete May dok je nase mama uvjeravaju da ostavi Maura:ali sigulna sam da je jedino mjesto na kojem necemo biti je to vjencanje.

Oli ju je zagrlila ponadana.Osjecala je da se njezina rodica ne vara i da nece biti vjencanja.Ono sto nije zamisljala jest razlog zbog kojeg ce se otkazati vjencanje tete May.

Njegov posljednji pacijent je napustio ured.Bio je sretan.Prije dva sata Dul mu je objavila vijest da je uvjerila Uckera da ostanu u Meksiku,nakon sto joj je Flor priznala da zeli ostati.Vec je razgovarao sa svojim kolegom,a sada ce nazvati Uckera da bi proslavili imenovanje.

Znao je da ce Anny razveseliti cinjenici da ce imati svoju sestru blizu.

Izvadio je svoj mobitel da bi nazvao Uckera.

Gabriel:Bok surjaku,kako si?Kako je prosao razgovor sa mojim sefom?Znao sam da ce ti se dopasti..kada ste se nasli?Genijalno..sto kazes da veceramo vanka da bi proslavili?Ok,izaberi mjesto onda.U to vrijeme sam kod kuce.Bok.

Poklopio je sretan.Svidala mu se ideja da Dul i Ucker ostanu u ovoj zemlji.Volio je mnogo svoju surjakinju,izvrsno se slagao sa Uckerom i necaci su ga izludivali.

Skrip vrata je prekinuo njegove misli.

M.sestra:Oprostite,doktore.

Gabriel:Sto je bilo,Valeria?

M.sestra:Trazi vas jedna gospoda.

Gabriel:Reci joj da ude.

Vrata su se otvorila i ispred Gabriela se pojavila slika jedne zene koju nije nesto obozavao.

Gabriel:Sto radis ovdje?

****:Trebam razgovarati sa tobom.

Gabriel:Sjedni.

****:Ovdje ne.To je poprilicno privatno da bi se razgovaralo o tome ovdje.Radi se o tvojoj zeni i mome muzu.

Gabriel: (ozbiljan)Ok.Samo da potpisem neke papire,pa idemo.

Gabriel je vozio pokusavajuci se fokusirati na put.

Sabrina: (bijesna)Neces mi nista reci?Upravo sma ti rekla da nam se tvoja zena i moj muz smiju iza leda.Dok ti u klinici radis i ja sam se kod kuce brinem za svoju kcer,oni se valjaju u krevetu nekog hotela.

Gabriel:Prestani govoriti gluposti.Izmedu Anny i tvoga muza nema nicega,razumi vec jednom.

Sabrina: (stavila je ruke na volan,izvan sebe)Naravno da ne govorim,ti si kreten.

Gabriel: (pokusavajuci okrenuti volan)Pusti me.

Sabrina: (gledajuci ispred sebe)Oprezno sa kamionom.

Gabriel je pogledao ispred sebe,pokusao je izbjeci kamion,no nije uspio.Snazni udarac na kamion je izazvao da auto ode u zrak i opet padne na asfalt.

Anny je plakala sokirana.Neki cudni osjecaj,snazan udarac u prsa..los predosjecaj je izazvao neopisivu tjeskobu..neobicno zastrasujuci osjecaj je zavladao njome..

Vatrogasci,policajci,hitna pomoc i mnostvo ljudi ih je okruzivalo.Bolnicari su prepoznali Gabriela brzo.

Bolnicar1: (stavio je ruku na Sabrinim puls)Ona je mrtva.

Bolnicar2:On je slab.Trebali bismo pozuriti.

Dosli su u kliniku,gdje su ga brzo primili.

Lijecnik:Daj mi elektrosok,brzo.

M.sestra:Doktore,tlak mu pada.

Lijecnik: (stavljao mu je gel radi elektrosoka)Ajde bro,ne radi mi to,imas razloga za zivjeti.

Lijecnik2:Udaljite se radi elektrosoka 1,2,3(upalili su aparat)1,2,3(opet)idemo kolega,bori se,molim te.

M.sestra:Doktore,gubimo ga.

Lijecnik:Povecajte napon.

M.sestra je pritisnila tipku aparata.

Lijecnik::1,2,3...1,2,3(opet su upalili aparat)

M.sestra: (izbezumljena)Beskorisno je doktore,izgubili smo ga.

Lijecnik: (place)M.sestro,napisite na obrascu da je pacijent preminuo u 18.45 h(dodirujuci mu tijelo)upravo smo izgubiuli doktora Ubriacca.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptyned 03 srp 2011, 23:21

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 50

Plakala je nekontrolirano.Nikada u svojih 28 godina nije osjetila tako veliku bol.Bila je zbunjena,osamucena.luda od boli,uplasena radi zapocimanja bez Gabriela,zamisljajuci neizmjernu bol koju ce izazvati kod djece.Njezin zivot,obitelj i srce su bili unisteni u samo nekoliko sekundi.Nije mogla zamisliti zivot bez Gabriela.Kako ce nastaviti zivot bez njega?Hoce li moci sama nastaviti zivot bez svoga muza kraj sebe?Trebala bi,dva zivota ovise o tome.

Ucker i Chris su se sastali sa Ponchom u mrtvacnici.

On je bio tjeskoban,zbunjen,neizmjerno sokiran.Mislio je na svoju kcer.Njezina malena je izgubila svoju mamu.I njegovi necaci su ostali bez oca.Nije mogao izbjeci,a da se ne osjeca krivim.Da on nije zatrazio rastavu od Sabrine,ona nikad ne bi pomislila da izmedu njega i Anny ima nesto,pa ne bi nikad potrazila Gabriela.Mozda bi sada ona bila kod kuce,nepromjeniva prema svojoj kceri,ali ziva.A Gabriel bi sigurno bio kod kuce sa svojom djecom i Anny,kao pravi otac..sto je i bio.

Uckerova ruka na njegovom ramenu ga je vratila u stvarnost,u okrutnu stvarnost.

Ucker:Sve je spremno.Hoces li reci Oriani?

Poncho:Ne.Jos ne.Sabrinina mama?

Ucker:Vanka je sa Chrisom.Zelis li kavu?Izgledas umorno.

Poncho:Ne,hvala.

Ucker:Ajde Poncho.To su samo nekoliko sati i ovi koji dolaze bit ce i gori.

Poncho:Dobro,idemo.

Pokusala se smiriti malo da bi se malo ohrabrila.Odlucila se istusirati.Dok je vruca voda grlila njezno tijelo,njezin um se prisjecao svakoga trenutka,kada je satima prije,prepoznala bezivotno Gabrielovo tijelo.
Obukla se te je usla u sobu od Oli,koja se igrala sa Gonzalom.

Oli:Bok mami.Zasto ste svi tako tuzni?

Anny: (uzimajuci Gonzu)Dodi duso.Sjedi kraj mene.

Oli:Necemo vecelati?

Anny:Necemo,ljubavi.Oli,dogodilo se nesto jako tuzno.

Oli:Sto ej bilo?

Anny:Dali se sjecas dana kada je umrla baka Zulma?

Oli: (tuzna)Da

Anny:Tata i ja smo ti objasnili da ima onaj trenutak u zivotu kada Bog pozove ljude da bi se letjeli na nebu sa njime,i da,nazalost,nitko ne možze znati kada ce se to dogoditi.

Oli:Ja cu umlijeti?

Anny:Neces,ljubavi.Fali mnogo vremena do toga.Ti ces narasti,udat ces se,imati djecu i unuke.

Oli:Onda?Netko je umlo?

Anny je kimnula sa glavom,dok je pokusala stisati plac.

Oli:Tko?

Anny:Bila je to nesreca.Tata i teta Sabrina su bili u autu i..

Oli: (tuzna)Umla je teta Sablina?

Anny:Da.

Oli: (placuci)Jadna.Jadna Oliana (reagirajuci)tata je doblo,zar ne?

Anny:Bojim se da nije.I tata je otisao na nebo.

Plave oci njezine kcer su se zasuzile.Drhtala je od boli i tjeskobe.Njezine suze su pocele padati.Promatrala je svoga brata,koji se igrao sa maminom ogrlicom nevino.

Oli: (milujuci ruku svoga brata)Jadni Gonza,ne zna da nece vise nikad vidjetu svoga tatu.

Anny nije mogla prestati plakati cim je cula te rijeci.Njihove oci su se susrele.Anny joj je pruzila ruke,a ona se bacila u narucje svoje mame,placuci neprestano.

U dnevnom boravku

Benja se igrao sa Gonzovom ogrlicom,dok je Dul pricala Flor sto se dogodilo.

Flor: (jecajuci)Idem vidjeti Oli.

Dul:Nemoj ljubavi,Oli je sa svojom mamom.Poslije ces,dobro?

Flor:Ok.

Dok tada,nekoliko blokova od tamo

Vozila je punom brzinom.Kada je cula vijest,odmah je otisla sa prvim avionom u grad.Dok se njezin muz otisao da se susretne sa svojim sinovima,ona je vozila punom brzinom da bi zagrlila svoju obozavanz djevojcicu.Znala je kako ce patiti radi gubitka Gabriela.

Izasla je iz auta brzo.Pozvonila je,vrata su se otvorila.I ispred nje se pojavilo jedno lice.Lice koje je prestala vidati prije 10 godina.Njezino lice je bilo suzeno radi situacije,ali tako je izgledala lijepo kao i prije 29 godina,kada je imala u svom narucju po prvi put.

Dul se paralizirala.Nije mogal vjerovati da ima ispred sebe svoju majku nakon toliko godina,a ona nije bila spremna za nju.

Tenzija i uzbudenje su se osjecale u zraku,dok nije malena plavusa otrcala u Almino narucje,koja ju je snazno zagrlila.

Oli: (placuci)Umlo je baka,moj tata je umlo.

Alma: (zagrlila ju je,placuci)Smiri se,duso..smiri se

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptypon 04 srp 2011, 00:58



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 51

Uspjela je smiriti svoju unuku,koja se zaspala u njezinom narucju.Dul se popela da bi vidjela svoju sestru,savrsena izlika da bi pobjegla odande iskoristavajuci susret Alme sa Oli.

Polegla je svoju unuku na kaucu ne primjecuci da dva tamna oka sjaju intenzivno,te je promatraju ocekivajuci.Okrenula se da bi se susrela sa pogledom svoje unuke,koja joj se nasmijala.

Flor:Ti si moja baka?

Alma: (nasmijesila joj se uzbudena)Da,duso.

Flor joj se opet nasmijala.Taj nevjerovatni osmijeh je bio identican onome koji je njezina kcer darivala u svojoj sobi.Alma se priblizila te je pomilovala njezin obraz njezno.

Dok tada..

Mauro: (zivcan)Jeli potrebo cekati mjesec dana?

May: (ogorcena)Mauro,upravo su umrli moju surjaci,razumi,ne mogu vise cekati od toga..mislim da nije prilicno.

Mauro:To je nasa vjencanje Maite,zelim da bude nezaboravno.

May:Bit ce...i bit cemo muz i zena i podijelit cemo to sa nasim dragima.

Mauro:Ne cini mi se pravedno da otkazemo nase vjencanje i zabavu radi toga.

May:Rekla sam ti ne.Ne mozes razumiti da nisam raspolozena za zabave(placuci)

Mauro:A ti ne mozes razumijeti da me ova zabava previse kostala da bi je otkazao?

May ga je pogledala sokirana.Nije mogla vjerovati sto je upravo cula.Kakav je muskarac bio njezin buduci muz?Ne samo da je nije mogao razumijeti ni se nije ganuo radi tragedije,nego je mislio samo na novac.Nesto se lose dogadalo ondje.Nesto je trebalo promijeniti i to zauvijek.

Tjedan dana je proslo od onoga pakla.U kuci Ubriaccovih je bilo sve bol i pustos.Anny se nije uspjela oporaviti i nije znala kako izgraditi svoj zivot bez Gabriela.Ucker i Dul su ostali u njihovoj kuci dok se ne oporavi u potpunosti.

Oriana je pretrpjela tezak udarac cim je saznala sto se dogodilo njezinoj majci.
Ona i Poncho su se preselili nekoliko dana kod Alme i Franca,da bi bili uz djevojcicu.

U kuci Ubriaccovih..

Dul je uspavala Benju,koji je kao i Gonza,lezao u susjednoj sobi.

Flor je skakala na maminom krevetu,dok je ona uredivala sobu.

Dul:Shh,Flor,ne radi toliku buku.Teta i Oli su zaspala.

Flor:Koliko je sati?

Dul:9 i pol.

Flor:Kasno je,gdje je tati?

Dul:Otisao je razgovarati sa gospodinom koji ce mu prodati tvrtku.

Flor:I tko ce mu sada biti paltnel?

Dul:Kcer vlasnika tvrtke.I ona je doktorica kao sto je bio ujak Gabriel.

Flor se zamislila,pa se uzrujala.

Flor:A sto ako je lijepa?

I Dul se zamislila cim je cula svoju kcer,ali brzo je reagirala.

Dul: (nasmijesila joj se)Ne znam.A sto ako je?

Flor:Ne bi mi se svidjelo da tatina paltnerica bude lijepa(nasmijesila joj se)ijako nijedna nije lijepa kao ti.

Dul joj se nasmijesila njezno te joj je pomilovala obraz.

Flor:Ijako je i baka Alma lijepa.

Njezin osmijeh je nestao.Otkad je upoznala svoju baku,Florencia je ne prestaje hvaliti i pricati kako je dobra i lijepa.Srecom,zbog onoga sto se dogodilo,njihovi susreti su bili kratki i uvijek su bile okruzene ljudima.Znala je da u nekom trenutku mogu ostati nasamo i toga se grozila.necije snazne ruke su je obrglile sa njeznoscu,ocrtavajuci joj osmijeh na licu.


Dul: (okretajuci se)Bok ljubavi.

Ucker: (zagrlio ju je)Bok duso.Nedostajala si mi.

Dul:I ti meni(poljubila ga je njezno)

Ucker ju je drzao,produbljujuci poljubac.

Flor:Kako ste intenzivni !

Oboje su se odvojili iznenadeni i posramljeni.

Ucker:Odakle ti to naucila?

Flor:Naucila me Oli.

Dul:Ne govori to,idemo u krevet.

Flor:Idem se oplostiti od Oli.

Dul:Oli je ostala u sobi tete Any.

Flor: (Uckeru,zivcana)Kako ti je bilo na sastanku?

Ucker je pogledao Dul zbunjen radi tona njegove kceri.Dul mu se nasmijesila.

Dul: (uzimajuci Flor)Dobro gospodice.pozdravi tatu pa idemo u krevet.

Flor je iz Dulcina narucja presla u tatino te mu je dala „hladan“piljubac.Ucker ju je pogledao iznenaden i dalje zbunjen te se vratio svojoj zeni.

Obje su napustile sobu.

Ucker je usao u sobu gdje su se njegov sin i necak odmarali.Dao im je njezan poljubac te ih posmatrao kratko.Osjetio je veliku bol cim je vidio Gonzala bespomocnog,bez tate.Ali ni on i Oli nece biti sami,on ce ih cuvati i stititi ce ih na isti nacin kao stiti svoju djecu.

Usao je u sobu svoje sestre te ju je nasao kako spava skupa sa svojom kceri.Pokrio ih je te se vratio u svoju sobu.

Dul ga je promatrala kako ulazi sa osmijehom.

Dul:Otisao si u obilazak?

Ucker:Zelio sam vidjeti dali spavaju dobro.

Dul: (udarajuci krevet sa dlanom)Dodi ovdje.

Ucker je legao kraj nje te je pogledala na njegovim prsima.

Dul:Kako ti je bilo?

Ucker:Dobro.Sve je spremno.Tvrtka je moja.

Dul: (ljubomorna)Tvoja i od one Victorie Sandoval.

Ucker ju je promatrao smijeseci se

Ucker:I to?Jeli ideja moja ili..

Dul: (prekinula ga je)To je istina,zar ne?

Ucker:Nije,i ti to znas.Ona ce me samo savjetovati u podrucju koje poznam.

Dul:Aha.

Ucker: (zagrlio ju je)Ljubomorna?

Dul:Naravno da nisam.Ti si samo moj.

Ucker:Cijeli tvoj(poljubio ju je njezno)i reci mi nesto,sto je bilo nasoj kceri?

Dul:Ljubomorna je na tvoju partnericu.Proci ce je.

Ucker:Wow,nisam znao da imam dvije zene.

Dul:Djevojcica je,razumi je.

Ucker:Pa to je glupost.Ijako budem okruzen tisucama zena,nije me briga,jer ja volim samo jednu.

Dul mu se nasmijesila te mu je dala poljubac.

Dul: (zavodnicki)Dali ti se spava?

Ucker:Nimalo,a tebi? :devil:

Dul:Naspavala sam se ja. :devil:

Ucker joj se nasmijesio vragolasto dok se stao iznad nje,davajuci povod za dugu noc ljubavi.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysri 06 srp 2011, 13:07

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 52

Usao je u tvrtku znatizeljan i uzbuden.To mu je bio prvi dan kao vlasnik te tvrtke,prvi dan u kojem ce poceti se ostvarivati njegov san.Dosao je do svog ureda.Promatrao je mjesto pazljivo te je stavio fotografiju svoga tri blaga na stol.Pogledao je u svoj stan,8:15.Bilo je vrijeme da se susretne u Upravi sa svojim partnericom.Nije ju mogao upoznati,no doruckovat ce zajedno da bi se upoznali osobno.

Usao je u prostoriju,iscekivajuci njezin dolazak.Ubrzo su se vratila otvorila i ona se nasla ispred njega.Bila je to ona,ona zapanjujuca plavusa koju je upoznao u Brazilu i sa kojom je proveo ludu noc pokusavsi zaboraviti Dul.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysri 06 srp 2011, 13:25

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 53

Chris ga je gledao zapanjen.Nije mogao povjerovati u ono sto mu je Ucker upravo rekao.

Ucker:Kunem ti se da ne zna sto da radim.Dul ce poludjeti.

Chris:Ti si lud.Nemoj da ti padne na pamet da joj kazes.

Ucker:Ne zelim joj lagati.

Chris:Ucker,poslusaj me.Ako kazes Dul da ces provoditi 8 sati sa zenom koju si odveo u krevet da bi je zaboravio,Dul bi te ubila te bi se poslije rastali.

Ucker:Nemoj mi to ni govoriti.

Chris:Onda razmisli.Dul ne smije znati tko je ta zena.

Ucker:Mislim da si u pravu,uostalom,ne zelim povrijediti Dul.

Dok tada..

Ostavila je svoju djecu i Oli kod May,Anny je odvela Gonzu u pedijatra.Zeljela je iznenaditi Uckera na njegovom prvom danu.Nikad nije ni pomislila da ona koja ce biti iznenadena je ona.

Natrag kod Uckera...

Chris je otisao,a on se nalazio u uredu sa Victoriom.

Victoria:Ne znam sto da ti kazem.Nikad nisam pomislila da cu te opet vidjeti.

Ucker:Ni ja,proslo je mnogo godina.

Victoria:Nikad me nisi nazvao.

Ucker:Pa ja...

Victoria: (priblizila se zavodnicki)Ne govor nista Uckera (poljubila ga je intenzivno)

Ucker je bio zapanjen.Nije mogao djelovati,bio je sokiran Victorijinim stavp,.Jedan poznati glas ga je vratio u stvarnost.

Dul: (placuci)Christopher!!

Ucker se odvojio uplasen,kao da ga Victorijin poljubac opekao.Nasao se sa suznim ocima svoje suprugeVictoria ih je pogledala na sekundu te se priblizila Dul i pruzila joj ruku.

Victoria:Ja sam Victoria Sandoval,drago mi je.A ti si?

Dul: (promatrajuci Uckera tuzno)Ja sam glupaca.

Napustila je ured brzo.Ucker je pokusao slijeidti,ali ga je Victoria zaustavila.

Victoria:Cekaj,tko je ona?

Ucker: (povrijeden)Ona je moja zena (odvojio se od Victorie te je otrcao za Dul)

Nije mogla povjerovati u ono sto je vidjela:Ucker se ljubio sa drugom.Cinilo se kao da ce njezino srce eksplodirati od boli,disala je tesko,osjecala se kao da je unistena,izdana,ponizena.Ljubav njezina zivota ju je prevarila.Sada je shvatila zasto je Christopher pristao na suradnju sa tom Victoriom,sigurno su bili ljubavnici.I ona je bila zapanjujuca zena,visoka,sa savrsenim tijelom,plavusa i sa nevjerovatno plavim ocima.Bol nije mogla biti napetija i vrhunac svega jest da je pocela padati kisa.Pala je na zid skole te je slomila u placu.Jedan auto se zaustavio ispred nje.Netko je izasao iz njega,bez obzira na kisu koja je padala,te se priblizio/la sa zabrinutoscu.

Dul je podigla pogled te se nasla sa tom osobom.

Dul:Sto radis ovdje?

****:Reci mi sto ti je.

Dul nije izdrzala tu bol,zeljela je umrijeti odmah tamo.Digla se na noge,drzeci se za tu osobu.

Dul: (placuci)Odvedi me odavde,molim te.

****: (zagrlio/la ju je)Naravno da hocu.Idemo.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysri 06 srp 2011, 13:48

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 54

Vozio je punom brzinom.Nije ga bilo briga ako se sudari,samo je htio doci do Annyine kuce da bi objasnio sve Dul.

Izasao je iz auta.

Ucker:May,gdje je Dul?

May:Dul?Otisla je vidjeti tebe..mislila sam da ste skupa.

Ucker: (nervozan)Pa..

May: (zivcana)Christopher Uckermann,reci mi isti cas sto si uradio mojoj sestri.Nesto si joj uradio,zar ne?

Ucker:Ja...

Flor: (priblizila se zivcana)Sto si uladio mami?

Otusirala se vrucom vodom,promijenila se te je legla nakratko,dopustajuci da pobjegnu nekoliko suza.Tolika suza i boli su je prisile da je zaspi.Sat vremena poslije se probudila radi upornezvonjave svoga mobitela.Pogledala je zaslon i vidjela je tko je sa tolikom upornoscu zove,to je bio Christopher.Ugasila je mobitel odmah.

Vrata su se otvorila njezno i slika Alme se pjavila pored nje.

Alma: (predala joj salicu caja)Smirenija?

Dul je kimnula sa glavom.

Alma:Zelis li mi ispricati sto se dogodilo?

Dul: (obrisala je suze)Prije toga,moguli znati sto su radila ondje?

Alma:May i Anny su mi ispricale da je Ucker kupio tvrtku i zeljela sam ga pozdraviti.Sada mi ispricaj sto se dogodilo.

Dul: (drzala se za nju placuci)Prevario me mama.Christopher ima ljubavnicu.

Alma: (iznenadena)Sto!?Jesi li sigurna.

Dul:Jesam.ja sama sam ih vidjela kako se ljube.Zelim umrijeti,mama.

Alma: (uzela je njezino lice)Nemoj to vise ikad reci,poslusaj me.Imas mnogo stvari za koje trebas zivjeti.Florencia i Benjamin bi trebali biti tvoj prioritet.

Dul:U pravu si.

Alma:Ako zelis biti sama da bi razmislila,ja..

Dul: (obrisala je suze ozbiljna)Ne trebas.Donijela sam odluku.Trazit cu ga rastavu.

Alma:Sto!?


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptysri 06 srp 2011, 14:12

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 55

Alma ju je gledala zapanjena.

Alma:Sto tio govoris?Dopustit ces da ti neka zenska oduzme muskarca kojeg volis bez borbe?

Dul:Borbe?Zasto?On je izabrao?

Alma:On te voli.

Dul:Ne.Dosadila sam mu mama(zagrlila ju je)vise me ne voli.

Alma:Naravno da te voli,duso.Barem mu dopusti da objasni sto se dogodilo.Rastava je nesto drasticno,barem ga poslusaj.

Zvuk zvona Alminog telefona je prkeinuo razgovor.

Alma:Halo?Bok duso..Dul?Ovdje je sa mnom.

Dul: (zivcana)Mama..

Alma:Dobro May..ovdje ga cekamo.Adio(poklopila je)Ucker dolazi.

Dul: (ustala se)Idem.

Alma: (uhvatila ju je za ruku)Ti ostajes ovdje.Prije 10 godina ti si otisla kroz ista ova vrata rekavsi mi da volis tog muskarca i da ce vas brak trajati cijeli zivot,dokazi mi-

Dul: (placuci)Bojim se.

Alma:Cega?

Dul:Da mi kaze da me ne voli.

Alma:On te voli,kceri.Sigurna sam u to.Christopher te voli kao ti njega.

Parkirao je svoje auto ispred vrata one kuce u kojoj je bio tako sretan.Alma ga je pozvala da ude te ga je uputila predma vratima sobe njezine kceri.

Sjedila je na svom starom krevetu.Iskazivajuci snagu izvana,dok je bol unutra unistavala.On se priblizio te je sjeo kraj nje.

Ucker:Trazio sam te svugdje,ali nikad nisam ni pomislio da bi bila ovdje..

Dul: (hladna)Pretpostavljam da nisi dosao ovdje radi toga ili jesi?

Ucker:Ne,naravno da nisam (priblizio joj se)Dul,ja.

Dul: (odvojil ase)Drzimo distanciju.Slusam te.

Dok tada..

Anny je pravila veceru,dok su se bebe igrale u corral(u onom sta ima svoju mrezu,ne znam kako se to zove),Oli se pokusala koncentrirati na televziju,a Flor jecala u tisini

Anny joj se priblizila.

Anny:Sto ti je,duso?

Flor: (placuci)Moji loditelji ce se lastati,zal ne?

Anny:Sto!?Naravno da nece.Vidjet ces da ce razgovarati i da ce sve srediti.Oni se vole mnogo,nikad se nece rastaviti.

Flor:Kunes li mi se?

Anny: (nasmijesila joj se)Kunem ti se.

U Mayinoj kuci..

Mauro: (zagrlio ju je sretan)Ne znas koliko sam te zelio da te vidim.

May: (nasmijesila mu se)Reci mi zbog cega si tako sretan.

Mauro: Unaprijedili su me.Potpredsjednik sam.

May: (ozbiljna)Sto?

Mauro:Uspio sam,ljubavi.Idemo u Njemacku.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptyčet 07 srp 2011, 18:28

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 56

Slusala je pozljivo svaku rijec svoga supruga,koji je razgovarao sa njom od srca,iskren,kao sto nikad prije nikad bio.Bila je prestravljena,znala je da mu treba postaviti to pitanje,ali niej bila spremna cuti odgovor.

Dul: (placuci)Reci mi istinu...Svida ti se?

Ucker: (gledao ju je netremice)Ne.Prije 10 godina nije postojala nijedna zena koja je mogla nesto pobuditi u meni.Nikad ne bi mogao pogledati drugu kad tebe imam kraj sebe.Ali,ako mi ne vjerujes..prekinut cu suradnju.

Dul:Sto?To ne mozes uraditi to,to je nesto vazno za tebe.

Ucker:Ti i nasa djeca ste mi najvazniji i nikad ne bi mogao dovesti u opasnosti.Volim te(poljubio ju je njezno)

Dul se odvojila od njega,sa vlaznim ocima radi plakanja.

Dul:Volis li me?

Ucker: (milujuci njezin obraz)Vise od sebe.

Dul:Kao i prije 10 godina?

Ucker:Ne.

Dul ga je pogledala tjeskobno.

Dul:Ne?

Ucker:Ne.Volim te 1000 puta vise nego prije 10 godina.Ti si ljubav moga zivota.Cijeli,ali bas cijeli moj zivot ima smisla radi tebe.

Dul: (zagrlila ga je)Volim te(poljubila ga je intenzivno)

Alma ih je promatrala sa vrata sretna..

Dok tada..

Flor je pao kamen sa srca kada je cula sretne glasove svojih roditelja zajedno,preko telefona.Iznenadila se mnogo cim je saznala da je njezina mama bila u kuci njezine bake i radi toga su kasnili.
I Anny je bila zapanjena,ali razveselila se radi pomirbe njezine sestre i mame i zbog njhivog ponovnog susreta.

Flor je bila sretna i odlucila je oraspoloziti svoju rodicu,nije se umorila dok je nije nagovorila da side da bi se igrale sa Barbikama.

Anny se igrala sa Gonzom i Benjom na tepihu,kada je zvuk zvona odjeknuo dnevnim boravkom.

Anny se ustala te se uputila prema vratima,pracena djecacima koji su puzali.Otvorila je vrata te se netko bacio/la u njezino narucje te ju je zagrlio/la snazno.

Njezine su se oci susrele sa ocima koje je toliko volila u mlasoti.On joj se nasmijesio smireno.

Poncho:Bok

Anny: (grleci svoju necakinju,dok ga je promatrala njezno)Bok.


Zadnja promjena: Rose ♥; čet 07 srp 2011, 19:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptyčet 07 srp 2011, 18:45

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 57

Kazu da vrijeme lice sve rane..

May se umorila slusavsi te rijeci nakon sto je prekinula sa Maurom te otkazala njihovo vjencanje.

I Oli ih je slusala bezbroj puta kada je plakala nekontrolirano za svojim tatom.

Oriana se naviknula na tu izreku svaki put kad bi se prisjecala svoje mame sa tugom.

Anny se plasila tih riijeci kada je bol radi Gabrielove smrti bila tako inetnziva da se cinilo da je podijeli na dva dijela.
Nakon oluje uvijek dolazi sunce

Alma je ponavljala tu izreku bezbroj puta,kada je May plakala radi boli koju joj je uzrokovao Mauro.Ijako se ustanovilo za tu frazu da je istinita za nju.Prije godinu dana prohodala je sa Chrisom.6 mjeseci nakon prekida sa Maurom,sudbina,sa pomocu „slucajnih susreta“koje su izaivale Flor i Oli,priznala je svoju novu ljubav za Chrisom.

Dul se prisjecala te izrele svaki put kada bi se prisjecala dana u kojem je Victoria odlucila prodati svoj dio Uckeru te se preseliti u Kanadu sa svojim ocem.

Oriana je pocela pronalaziti smisla tih rijeci,svaki put kada bi je teta Anny punila poljubcima i zagrljajima,svih onih koji su joj bili uskraceni tijekom tolikih godina.

19 mjeseci je proslo,a priblizavao se jedan posebni datum..

U kuci obitelji Colucci..

Alma je pricala na telefonu

Alma:Savrseno..a cvijece?U utorak sto brze,molim..hvala vam,adio (poklopila je)..sve je spremno.

Dul: May,ostavi taj nakit,slomit ces ga.

Anny:Pusti je Dul,nervozna je..zar ne May?

May:A sto mislis?Udajem se i ti me pitas jesam li nervozna.

Alma: (zagrlila ju je)Smiri se zivote,to je normalno.Vidjet ces,kad budes na oltaru pored njega,da ces se smiriti.

May: (zagrlila ju je)Hvala mama.

Gonza je dosao do narucje svoje mame.

Gonza:Piskiti mama?

Anny:Zelis li piskiti?

Gonza:Da.

Anny je uzela svoju bebu te se uputila prema kupaonici.

Dul:Boze,kada ce doci onaj dan..kad se Benjamin bude ugledao na njega.

May:Hahahahha,jadan moj djecak.

Benja:Mama,piskiti.

Alma,Dul i May su ga pogledale iznenadenje.

Dul:Zelis piskiti?

Benja:Nje (pokazao joj je svoje hlace)

Alma i May su ga promatrale raznjezene.

Dul: (uzela ga je)Jadna moja beba,imao je jos jednu nesrecu,idemo te promijeniti


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptyčet 07 srp 2011, 18:59

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 58

Nevjerovatno suncan dan,nevjerovatna prostorija,ukusno uredena u tonovima lile i bijele.
Nekoliko pozvanika je uzivalo u nezaboravnoj zabavi:ujedinjenju May i Chrisa.

Alma i Franco su plesali u ritmu muzike.Definitivno,nisu mogli biti retniji.Njihova djeca su se vjencala.Dul i Ucker su bili u boljim odnosima nego ikad,oriana i Olivia su se opet smijala iza tragedije u kojoj su stradali njihovi roditelji;Flor je voljela zivjeti u Meksiku,benja i Gonza su rasli sretno i obecali su da ce biti nerazdvojni,kao i njihove 3 unuke...a Anny i Poncho..ijako nisu bili par,koliko Alma,toliko i Franco su znali da ce njihovadjeca na kraju zavrsiti skupa.

Anny i Poncho su sjedili za jednim stolom,dok su promatrali svoju djecu.Nitko nije znao,ali izasli su nekoliko puta,a ona ljubav za koju su vjerovali da je zakopana,opet je bila rodena.
Oboje su mislila da jos nije vrijeme da se privezu jedno za drugo emotivno,ali mogli su barem upostaviti dobar prijateljski odnos.

May i Chris su plesali priljubjeni,smijeseci se slatko.

Chris:Sretna?

May: (obrisala je suze od uzbudenja)Presretna,volim te.

Chris: (milovao ju je njezno)I ja tebe volim i kunem se da cu dati svoj zivot da te ucinim najsretnijom zenom na svijetu.

May:Vec si me ucinio najsretnijom zenom na svijetu,volim te.

Chris:I ja tebe (poljubio ju je njezno)

Nekoliko metara odande,dvije osobe su plesale veselo.

Ucker: (plesuci u ritmu muzike)Kako se provodis,ljepotice?

Flor: (stajala je na nogama svoga tate,slijedeci ritam)Nevjerovatno.Ovo vjencanje mi se svida.

Dul ih je promatrala izdaleka zapanjena.Promatrajuci kako njezina kcer stoji na nogama svoga nogama..to je bila najnjeznija scena koju je vidjela u svom zivotu.

Pogledala je oko sebe:mladenci su zracili sa svojom ljubavlju,roditelji su joj plesali divlje,Olivia i Oriana su trcale medu ljudima,Benja i Gonza su koracali do stabla smijeseci se,sigurno smisljajuci neki novi nestaslusk;Poncho je bio smiren,a Anny se smijesila...nakon tolika pakla se smijesila.

Ni ona nije mogal biti sretnija.Imala je ono o cemu je oduvijek sanjala:bila je udana za ljubav svoga zivota,imala je predivno 2 djece i cijela njezina obitelj je bila sretna.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptyčet 07 srp 2011, 19:23

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

EPILOG

4 godina poslije..

Jos jedan rodendan.Vise joj nije smetalo kako brzo prolazi vrijeme,uzbudila se cim je vidjela svoju obitelj kako raste iz dana u dan,uzivala je u unucadima,kojih je imala 7.

Claudia,djevojcica od 2 godine,sa istim intenzivnim pogledom boje kave kao May i sa zaraznim osmijeh kao Chris.

Luciana,ljepotica od 7 mjeseci,pozorno promatra sve sto se zbiva oko nje i tako je mirna da ne izgleda kao da je Dulcina kcer.

Oni koji su prvi dosli na veceru gdje su slavili rodendan su bili May,Chris i Claudia.

Alma: (grleci svoju unuka)Kako je moja predivna djevojcica?

Clau: Agüe

Alma: - Ya casi te sale tesoro.

Franco: A kada ce jedan brat za moju unuka?

May:Za to ce trebati puuno vremena.Luli puza po kuci i obecavam da kad ona prestane nositi pelene,rodit cu drugo dijete.

Alma:Kada prestane nositi pelene?Onda se nadam da nece kasniti sa time kao Benja.

Chris:Shh,nemoj da te cuje,dolazi odvje.

Benja im se priblizio,pracen Gonazlom:oboje su pozdravili svoju tetu,ujaka,baku,djeda i rodicu.

Alma: (grleci Benju)A tvoji roditelji?

Benja:Tati palkila auto,mama je posla u kuhinju da bi splemila tortu od jagoda u flizider.

Franco: (uzimajuci Gonzu)A tvoji?

Ijako je znao tko mu je pravi otac i da je cesto pricao njemu,Gonza je zvao Poncha tata,ispunjavajuci ga uzbudenjem svaki put kada ga cuje da to kaze.

Gonza:Ne znam.Ostao sam kod tete Dul.

Chris:I kakav je bio prvi dan u skoli?

May:Pa da..njihov prvi dan u 2.razred.

Benja:Bilo je tesko,ali plezivjeli smo.

Oboje su se nasmijesili vragolasto

Alma:Koji novi nestalusk su uradili moji unuci.

Flor: (dolazeci)Pustili su pile u razredu,njihov je izgovor da je i pile zeljelo nauciti.

Chris:Hahahahaha.

Franco: (promatrajuci svoga sina,ozbiljan)Christian,ne mogu vjerovati.

Chris:Nemoj me tako gledati tata,samo sam im ispricao sto sam uradio u 3.razredu,nikad nisam ni pomislio da ce oni uraditi isto to.

Benja:Hvala ujko,radi tvoje briljatne ideje kaznjen sam 3 dana bez gledanje televizije.

Gonza:I ja.

Flor: (sjela je kraj svoje tete)Naravno da ne.Vasa je bila krivnja jer ste radili nevolje prvog dana.

May: (milujuci kosu svoje necakinje)A kako je tebi bilo?Tvoj prvi dan u 7.razredu.

Flor:Odlicno.Imam 4 profesora.

Alma:I jesu li dobri?

Flor:Jesu.Ali najbolji je moj profesor glazbenog.

Ucker:Dobar dan.

Cim je vidjela svoga tatu,Flor je promijenila temu.

Flor:Koja je sretnica Clau,ne treba jos ona u skolu.

Dul: (ulazeci sa Luli u narucju)Bok.

Svi su se pozdravili,dok su im se 4 osobe pridruzile.

Oriana: (grleci Almu)Sretan rodendan,bako.

Alma: (zagrlila ju je)Hvala ti duso.

Anny:Stara si nesto,Alma.

Alma: (udarila ju je njezno)Nemoj me izazivati,nemoj zaboraviti da sam i dlaje tvoja majka i da te mogu udariti.

Anny:Ti to ne bi uradila (sapucuci u tisini)pogotovo u mom stanju.

Alma ju je promatrala smijeseci se,izdrzavajuci da ne zaplace radi uzbudenja.

Anny: (sapucuci)Shh,Poncho jos ne zna.

Alma:A djeca?

Anny:Gonza ne,ali Oli i oriana da.Reci cu mu nocas.

Alma su je zagrlila sa njeznoscu te su see uputile prema blagavaonici,gdje se ostatak obitelji poceo okupljati da bi vecerali.

Toplina doma je bila pri vrhuncu.Zarazni osmijesi djevojcica.nestaluski djecaka,slatkoca malenih koje su ujedinile obitelj Uckerman posljednih 2 godine.Sreca odraslih sto su se razvili kao osobe,formiravsi obitelji o kojima su oduvijek sanjali i ispunjen zivot skupa sa onim osobama koje su oduvijek volile.

Njihovi zivot su se promijenili,ali nikad nisu zaboravili iznenadno vjencanje njihovih roditelja,onog vjencanja iz kojega se oznacio put njihovih sudbina

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Emptyčet 07 srp 2011, 19:24



FIN

[Vrh] Go down
Sponsored content





LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Arhiva webnovela-
Forum(o)Bir: