*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Bok!!
Dobrodošao/la na prvi hrvatski forum o Portiñonu!! Very Happy
Registriraj se i zabavi s nama. Ovdje ćeš naći sve što te zanima o Anahi i Dulce, najnovije vijesti o njima, njihove slike, videje i još mnogo toga Smile
Ne zaboravi prijaviti se u naš službeni fan klub Dulce Maria World Croacia, o kojemu ćeš više informacija saznati u podforumu fan klub.
Besos od Admin Tima
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je prvi hrvatski forum o traumi Portinon, koju cine Anahi i Dulce Maria, kao i forum službenog fan kluba Dulce Maria World Croacia.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptysub 07 svi 2011, 00:16

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 19


Franco,Poncho,Sabrina i Christian su sjedali za stolom.Alma,Anny, i May su ih posluzili noseci tanjure sa jelima.

Alma je stavila piletinu na sredini stola te je pocela posluzivati.May je stavila tanjure salate na krajevima stola i pogledala je nelagodno svoju sestru,koja je i dalje stajala.-

Anny: (smijeseci se lazno)Obitelji,ja cu vam posluziti tjesteninu,tko zeli?

Franco:Ja.

Chris:I ja.

Poncho:Moze i meni.

Anny: (dok je posluzivala Franca)A ti Sabri?

Sabrina:Ne hvala,tjestenine sa umakom debljaju.

Alma:U potpunosti se slazem,necu ni ja.

Anny: (sluzeci Chrisa)A ti May?

May: (gledala mu je netremice)Ne hvala.

Anny je i dalje sluzila Chrisu,no dosla je do Poncha.
(ovaj dio mi se izbrisao,znaci pala joj je tjestenina na nju)

Sabrina: (ljuta)Sto radis!?

Anny: (cistala ju je)Ay Sabri,oprosti mi,ja sam kriva,vidi sto sam ti uradila,orposti mi

Alma i Poncho su se priblizili Sabrini da joj pomognu.May i Chris su ih promatali suzdrzani.Franco je samo promatrao situaciju,otkrivajuci da se ne bi trebao brinuti za Ponchove osjecaje,nego i za Anahine.

Alma:Dodi Sabri,brzo ces se otusirati te ces obuci nesto Mayino.

May: (priblizila se Sabrini)Dodi sa mnom.

Alma:Otusiraj se smireno,dok podgrijavam veceru cekajuci te.

Sabrina: (nije prestajala gledati Anny,ljuta)Hvala Alma

Ne prestajuci gledati Anny,priblizila se Ponchu te ga je poljubila strastveno,te je onda otisla sa May,pobjednicki.

Alma se uputila prema kuhinji u potrazi za proizvodima koji bi ocistili taj nered,Franco ju je slijedio.Poncho je posmatrao Anahi,a Chris je savrseno znao da ce bomba opet eksplodirati,pa je zato otisao za svojim roditeljima u kuhinju.

Anny se pokusala udaljiti, no Poncho ju je uzeo njezno ruku.

Poncho:Zasto si to uradila.

Anny:Nisam namjerno,bila je to nezgoda.

Poncho:Barem si trebala imati hrabrosti da kazes istinu.

Anny ga je gledala netremice,a on se paralizirao gledajuci te prekrasne oci kako pocinju suziti.

Poncho: (milujuci je)Zasto places?

Anny:Jer sam glupaca,mislim da sam stvarno previse naivna djevojcica(udaljila se do vrata,no okrenula se te ga pogledala)Volis li je?

Poncho: (iznenaden)Sto!?(nervozan)naravno..ona je moja cura

Anny: (tuzna)Naravno(izasla je u vrt)

Poncho je pao na kauc unisten,patnja te djevojcice mu je rascijepila dusu.A on je znao savrseno razlog tih suza.Anny je osjecala isto kao i on


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptysub 07 svi 2011, 00:48

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 20

Glazba je i dalje svirala.Taj par je zavrsio sa vecerom i sada su lezali na jednoj deki,promatrajuci prostranstvo noci,uzivajuci u tisini,glazbi i drustvu jednog drugog.

NACEN MIS MEJORES MADRUGADAS
DE TU "M" DE MUJER MARAVILLOSA Y MÁGICA.
NACEN MIS AMORES Y ALEGRÍAS,
DE TU "A" DE ÁNGEL DIVINO QUE ME VINO A VISITAR.
NACEN TAMBIÉN DE TU "L" DE LOCURA,
LAS MÁS BELLAS LUNAS LLENAS QUE HE PODIDO YO MIRAR.


Dul je odmarala na torzu svoga voljenog.On ju je zagrlio snazno oko struka,cineci da vrijeme stane i da ne mora pustiti nikad vise.

Dul:Ja ne mogu vjerovati da smo ovdje skupa.

Ucker:Ni ja (zagrlio ju je jos jace)ali sada,kada te imam uza sebe,ne mislim te pustiti.

Dul:A ne..i sto ces?Neces me nikad vise pustiti?

Ucker: (zavodnicki)Nikad vise

Y DE TU "C" NACE UN CIELO DE COMETAS,
Y DE ESTRELLAS QUE CONTEMPLAN MI CONSTELACIÓN DE AMAR.

TE NACE UN MAR CON "M" DE MILAGRO,
Y UN SOL QUE SALE POR SORPRESA DESDE EL SUR,
PUEDO ESCRIBIR LO QUE SOY, TU ABECEDARIO,
DARME TODA LA POESÍA,
Y CORREGIR LA ORTOGRAFÍA DE MI AMOR.


Dul ga je poljubila njezno.On joj je odgovorio odmah..njihove ruke su pocele milovati njihova tijela.Zeljeli su osjetiti svako milovanje,uzivati u svakom poljubcu i zivjeti maksimalno svoju ljubav.

Dul je preuzela inicijativu te je pocela otkopcavati Uckerovu kosulju,milujuci slatko nejgov torzo.

Svaki poljubac ih je ohrabljivao da nastave tu igru koja se pocela pretvarati u novi ljubavni cin.

NACE SIEMPRE SIMPLE Y SUAVEMENTE,
DE TU "S" DE SILENCIO ESTA ADORACIÓN POR TI.
NACE DE TU "Z" ESE ZUMBIDO
QUE AÚN ESCUCHO EN MIS OÍDOS DE ESE BESO QUE TE DÍ.


Malo po malo,ona se spustala svoje poljubce,milujuci njezno torzo svoje ljubavi.
Uzbudenje je pocelo napadati Uckera,koji je sa samo jednim pokretom uspio skinuti Dulcinu blizu,sada je bio ispred njezinih golih grudiju.

Y DE TU "V" NACEN MIS GANAS DE VERTE,
EL VALOR QUE ME HACE FUERTE Y UNA VIDA QUEVIVIR.

Nekoliko minuta poslije nije vise bilo ni jedne prepreke koja ih je sprijecavala da se dogodi kontakt izmedu njihovih tijela.
Zelja je bila prevelika,ali osjecaj koji ih je ujedinio je bio jos bolji.

Njezno,Ucker se namjestio izmedu njezinih nogu da bi poceo sa djelovanjem tog cina za kojim su obadvoje zudjeli.Osjecala se ptpuno kraj njega,bila je sigurna,zastiecna..zbog njega se osjecaja jednistvenom,posebnom,voljenom,zeljenom zenom..

Ucker je usao u njezino tijelo slatko i malo po malo poceo je ubrzavati svoje pokrete.

Dul je bila opijena zeljom,znala da se nalazi na najboljem trenutnom mjestu na svijetu.
Osjecala se potpuno,jednistveno i osjecala je da nijedan muskarac ne moze biti tako doabr ljubavnik kao on,barem ne za nju.Samo je on uspijevao probuditi toliko osjecaja skrivenih u njoj..samo je on izludivao,uzbudivao je na taj nacin da je gubila kontrolu.Samo je taj muskarac probudio toliko senzacija nocih vodeci je do toga da radi neke stvari koje nikad nije ni zamislila.Svaki put kada ga je osjetila unutar sebe,potvrdila je ono sto je osjecala za njega,on je bio njezina istinska i prava ljubav i to nije bila samo privlacnost ni nista fizicki.

TE NACE UN MAR CON "M" DE MILAGRO,
Y UN SOL QUE SALE POR SORPRESA DESDE EL SUR,
PUEDO ESCRIBIR LO QUE SOY, TU ABECEDARIO,
DARME TODA LA POESÍA,
Y CORREGIR LA ORTOGRAFÍA DE MI AMOR.


Oboje su se voljeli bez kontrole,ali govorili su si njezne ljubavne rijeci.Skupa su dosli do neba te su pali iscrpljeni na deku.

On ju je okruzio rukama,a ona se namjestila u njegovm narucju,osjecala se tako zasticeno.Medu tim snaznim rukama koje je toliko voljela,osjecala se najpotpunijom i najsretnijom zenom.

Legla je na njega i nije mogla,a da ne pusti nekoliko suza,koje su se brzo osusile.

Ucker:Zasto places,duso?

Dul:Placem od srece.Volim te sa svim srcem.Ono sto osjecam je toliko da ga katkad ne mogu objasniti.

Ucker: (nasmijesio joj se)Vjeruj mi da znam savrseno sto osjecas,jer se i meni osjeca isto.Volim te.

Poljubili su se napeto i malo pomalo ih je pobijedio san.

AYUDARME EN LA LECTURA DE LAS FRASES DE TU PIEL,
ACENTUARME EN LA TERNURA Y EL PLACER,
PONER EN PUNTO Y APARTE,
EL DOLOR QUE YA PASÓ,
Y ESCRIBIR LA INTRODUCCIÓN PARA ESTE AMOR.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 13 svi 2011, 21:27



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 21

Sunceve zrake najavljivale su novi dan.

Nesto vise od sat vremena je sjedala u kuhinji.Bila je tiha,igrala se sa ledenom salicom kave koja se ohladila



[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 13 svi 2011, 21:44


LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 21

Sunceve zrake najavljivale su novi dan.

Nesto vise od sat vremena je sjedala u kuhinji.Bila je tiha,igrala se sa ledenom salicom kave koja se ohladila

Svaka suza se brzo osusila.Nije htjela da je itko vidi da place i da dava objasnjenja.

Pogledala je u svoj sat,te je vidjela da je 6 sati ujutro,Srecom,imala je vremena da razjasni sve u svojoj glavi prije nego sto se njezina obitelj probudi..tako je razmisljala.

Netko joj se priblizio nasmijesen

***:Dobar dan

Anny: (iznenadena)Sto ti radis ovdje?

Dok tada..

Ucker je otvorio svoje oci.Zacrvenio se cim je shvatio da je gol na toj terasi.Ijako je zgrada bila napustena i on bio pokriven dekom,nasao se u neugodnoj situaciji.

Ostavio je sa strane svoju posramljenost cim je otkrio da je sam na tom mjestu..gdje je ona?Otisla je i ostavila ga je samog..pokajala se?
Na brzinu je obukao bokserice i svoju kosulju.Ustao je da uzme svoje hlace kada ga je jedna ruka sprijecila.

Dul:Vec ides?

Ucker ju je zagrlio ocajno..dusa mu se vratila u tijelo.

Dul:Sto ti je?Zasto me tako grlis?

Ucker:Pomislio sam na trenutak da si otisla.

Dul:Pa i jesam

Ucker:Zasto?

Dul: (pokazala mu je papirnatu vrecicu i 2 case)Jer sam umirala od gladi i otisal sam kupiti dorucak.Nije nesto divno,samo sam naisla na McDonalds otvoren u ove sate..ali donijela sam dvije kave sa mlijekom i nekoliko kroasana..jesi li gladan?

Ucker joj nije odgovorio,samo ju je zagrlio opet njezno.

Dul: (milovala ga je njezno)Stvarno si pomislio da bih te ostavila?

Ucker joj je uputio tuzni pogled.

Dul: (uzela je njegovo lice)Nikad te ne bi ostavila.Ti si nesto sto najvise volim..ti si meni sve..volim te(poljubila ga je intenzivno)

Ucker: (iznenaden)Wow ljubavi..morat cu i sumnjati cesce.

Dul: (udarila ga je njezno)Ti si moj glupan,bolje da idemo jesti.

Ucker: (ljubeci joj vrat)Ja tebe zelim pojesti.

Dul:Christopher,ne zivi samo covjek od se*sa..idemo pojesti,a poslije cemo vidjeti(namignula mu je zavodnicki)

Ucker se nasmijesio vragolasto te su poceli jesti dorucak.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypon 23 svi 2011, 14:44



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 22


Anny: (sokirana te sa suznim ocima)Sto ti radis ovdje? Shocked

Sabrina(uzimajuci salicu te si ulijevajuci kavu)Dosla sam na dorucaj,umirem od gladi i spava mi se(sarkaticno)nocas sam puno vjezbala te nisam spavala

Anny je posmatrala te je shvatila da nosi kratku majicu i neke bokserice koje su sigurno od Poncha. :notme:

Anny: (tresuci se)Prespavala si ovdje? Crying or Very sad

Sabrina:Naravno.Ovo je kuca moga decka,spavala sam u njegovoj sobi :devil:

Anny: (bolno)Ahh..drago mi je radi vas(ustala se) Crying or Very sad

Sabrina:Gdje ides? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 160677

Anny:Promijeniti se,moram ici na koledz Crying or Very sad

Sabrina:Mislila sam da sam te iznervirala radi onoga sto sam ti rekla,ponekad mi se to dogada,nisam trebala govoriti te stvari „djevojcici“LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 404127

Anny: (zivcana)Ja nisam djevojcica..i za mene ti i tvoj decko se mozete se*sati na sred dnevnog boravka

Anny je izasla bijesna iz kuhinje,sa suznim ocima.Slucajno se sudarila sa Ponchom,koji je brzo primjetio njezine suzne oci koje je toliko volio,Anny je spustila pogled te se brzo popela niz stepenice.

On se uputio prema kuhinji te je naisao na Sabrinu kako doruckuje.

Sabrina:Dobar dan,ljubavi.

Poncho: (hvatajuci njezinu ruku snazno)Sto si joj uradila?

Sabrina:O cemu pricas?

Poncho:Znas ti vrlo dobro. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 664602 LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 664602


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypon 23 svi 2011, 14:57



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 23

Sjedeci na terasi,te sa pogledom usmjerenim na vrt,Anny se pokusavala smiriti.

Tijekom posljednjih mjeseci,njezin zivot se promijenio za 360 stupnjeva.Od prvog trenutka kada je usla u tu kucu,ljubav je dosla u njezin zivot,ali ne na najocekivaniji nacin.

Dok su njezine suze padale njezinim licem,pokusala je shvatiti da je covjek koji je njezin brat,zapravo pretvorio u ljubav njezina zivota.

Suptilno je usao na terasu,te je sjeo kraj nje.

Anny je podigla pogled,te je naisla na pogled koji je toliko voljela.

Poncho joj se nasmijeiso blago.Nije podnosio kada je gleda dok place.

Anny: (obrisala je suze)Sto radis ovdje?

Poncho:Trazio sam te.

Anny:A Sabrina?

Poncho:Otisla je.Naci ce sa svojim prijateljicama da odu u shopping.Rolling Eyes

Anny: (sarkasticno)Kako cudno,iznenadena sam. Suspect

Poncho ju je posmatrao u tisini.

Anny:Oprosti mi,ne bi trebala pricati tako o tvojoj curi.Mislim da si u pravu,ja sam neodgojena djevojcica.

Poncho:Sto ti je rekla Sabrina?Nesto sto te povrijedilo,zar ne? Neutral

Anny: (obrisala je suze)Ne,ona nije nista uradila.Ja sam jedina kriva,nekulturna sam djevojcica koja zapravo ne zna i ne shvaca nista(zaplakala je,pokrila si je lice) Neutral

Poncho: (uzeo je njezinu ruku njezno)Oprosti mi,molim te.Ja ti nikad nisam htio nauditi.

Anny: (placuci)Ti meni oprosti,ja se nikad nisam trebala mijesati u tvoj zivot.Crying or Very sad

Poncho: (obrisao joj je suze)Ne placi vise,molim te. Crying or Very sad

Anny: (poljubila ga je u celo te je izasla trceci) LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762 Embarassed




Zadnja promjena: Rose ♥; uto 24 svi 2011, 15:36; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptyuto 24 svi 2011, 15:36



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 24

10 dana je proslo od onog jutra kada su Anny i Poncho dopustili da se oktiju njihovi istinski osjecaju,bez rijeci,samo sa pogledima.

Anny,May i Christian su jeli kokice dok su gledali horor u dnevnom boravku.

Poncho je usao u kucu,razgovarajuci na telefon.

Poncho:Ok ljubav,vidjet cemo se navecer,bye. Rolling Eyes

Chris:Bok care. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Poncho:Bok,sto radite?

May:Gledamo horor,nevjerovatan je.

Poncho je sjeo kraj Anny te je pojeo nekoliko kokice.

Poncho:Ukusno!!Tko je kupio kokice? :food:

Chris:Nisu kupljeni,napravila ih je ova ljepota(poljubio je Anny u celo)

Poncho:Stvarno?Ukusni su,Anny. :food:

Anny: (nije skrenula pogled sa televizije)Hvala. Embarassed

Poncho: (pokusavajuci promijeniti temu)A gdje su ostali ?

Chris:Alma i tata su otisli na poslovnu veceru.Jedan dugogodisnji tatin partner.

Poncho: A golupcici? Wink

Bas u tom trenutku,smijeh od Dul i Uckera su se culi iza ulaznih vrata.

Ucker je otvorio vrata,noseci Dul u svom narucju.

Dul: (smijala se)Spusti me glupane,past cu.

Ucker: (gledao ju je netremice)Nikad te necu pustiti da padnes.

Oboje su se gledali netremice te su se dali i rastopili u jednom njeznom poljubcu.

Chris:Ovdje su golupcici,zvale se kao i vazda. :devil:

Oboje su ga pogledali zivcani.Ucker je nosio Dul sve do kaucu,te je sjeo kraj nje.

Ucker:Sto radite?

May.Dok niste vas troje dosli,gledali smo film.

Dul:Uyyyy,koji ogorceni humor.

May.nemoj me zvati ogorcena,obojana.

Ucker: (grleci Dul zastitnicki)Nemoj tako zvati moju bebu. Mad

May.oprosti,oprosti,zaboravila sam da moja sestra ima tijelohranitelja
od 0-24 sata. :notme:

Zvono je prekinulo razgovor.

Chris: (ustao se)Ja cu.

Ucker:A koji film gledate?

Anny:Igra skrivaca.

Dul: (namjestila se na Uckerovom torzu)Svida mi se taj film.

Ucker: (zagrlio ju je,ne prestajuci da je gleda)I ti se meni svidas.

Dul: (smijeseci se)Sto?

Ucker:Svida mi se film,ljubavi. :notme:

Anny: (ponudila im je zdjelu kokice)Zelite li?

Ucker:Da hvala.

Njih 5 je nastavilo gledati film,dok Christian nije usao.

Chris:Vidite ovo!!

May:I te pozivnice?

Chris:One su za Brunino vjencanje.

Ucker:Bruno se zeni?Ali tek je prohodao sa Lunom prije 3 mjeseca.

Chris:Da,i meni se cini to kao ludost.Mozda je u neugodnoj situaciji (milovao si je trbuh)

Dul: (znatizeljna)Mislis da je trudna?

May: (prigovorila joj je)Dul,nemoj pricati nebuloze.

Dul:Ok,ok,oprosti.A zasto 3 pozivnice?

Chris:Jer je jedna za mene,Ponha i Uckera,a najbolje je da svaki od nas ide sa pratiljom.Tako da sestrice,vi sa nama idete na zabavu.

Poncho:I ne znate kakve su zabave od Peralta,zamislite sto ce uraditi,pogotovo sad kada se Bruno zeni.

Anny: (bezvoljna)Ja bi radije ostala kod kuca,bolje pozovite Sabrinu,Poncho bi trebao ici sa svojom curom. Wink

Poncho ju je posmatrao u tisini,Anny se umirila.May,Chris,Ucke i Dul su promatrali Poncha,kao da ga optuzuju.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptyuto 24 svi 2011, 16:05



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 25

Bilo je predivno subotnje jutro.Snazne sunceve zrake su prodirale u grad,vrijeme je bilo savrseno.Posli su noc prije da bi mogli uzivati na plazi u subotu.

U kuci Uckermann...

Poncho,May,Chris,Dul i Ucker su se spremali za zabavu.

May je prva sisla u dnevni boravak.

May:Pozurite se,zakasnit cemo.Very Happy

Chris se spustio niz stepenice te se zaustavio cim je vidio svoju sestru.

Chris:Wow pollita,predivna si.Morat cu se cuvati od svih tipova na zabavi.:devil:

May:Pretjerujes.To kazes jer si moj brat.Embarassed

Chris: (uzeo je njezinu ruku njezno)Mislis da lazem?(odveo ju je do ogledala)pogledaj se.

[You must be registered and logged in to see this image.]

May:Hvala Chris,i ti si lijep.Embarassed

Chris:Naravno,moram biti naocit za koke.

May:Haha,ne mijenjas se Chris :haha:

Zvono je prekinulo njihoc razgovor.

Chris:Ja cu otvoriti,mora da je nasa simpaticna surjakinja. :haha:

May:Dobro,nitko nije rekao da ce ovaj dan biti potpuno savrsen. Rolling Eyes

Oboje su se nasmijali na komentar. :haha:

Chris je otvorio vrata.

Sabrina je usla blistajuci se.

Sabrina:Dobar dan.

Chris:Dobar dan.Jaako si lijepa.

Sabrina:Uvijek sam lijepa,to nije nova novost. Rolling Eyes

May:Sabrinita,uvijek tako skromna.

Sabrina:Zena treba prepoznati svoju ljepotu te zivjeti sa njome Wink

May: (u iskusenju)Kako ti kazes.. :haha:

Sabrina:Nemoj ni sumnjati draga,a moj decko?

Poncho: (spustajuci se niz stepenice)Ovdje sam.

Sabrina: (priblizila mu se te ga pljubila)Ljubavi,lijep si.

Poncho:I ti si.

May: (sarkasticno)Kao i uvijek. Rolling Eyes

Poncho: (nije ni maknuo pogled sa Sabrine)Naravno(poljubio ju je)

May i Chris su se gledali kolutajuci ocima na tu scenu.

Dok tada,na gornjem katu..

Ucker se priblizio do sobe svoje voljene te je kucao na vrata njezno.

Ucker:Spremna si?

Dul:Evo me.

Ucker se naslonio na zid cekajuci soju curu,ali cim su se vrata otvorila...

Ucker:Ljubavi,ti si..si.. srčeko

Dul: (nasmijesila mu se)Malo si utihnuo(izraz lica kao i u bebe)ne svida ti se?

Ucker: (zagrlio ju je)Svidas mi se,predivna si (poljubio ju je njezno,nudeci joj ruku)idemo?

Dul: (dala mu je ruku)Idemo. srčeko

Oboje su se spustali niz stepenice.

Ucker:Spremni smo.

Chris i Poncho su ostali bez daha kad su vidjelo svoju sestru.

Poncho:Dul,predivna si.

Dul:Hvala,i vi ste.May,svida mi se tvoja haljina.

May:A meni tvoja(priblizila se Uckeru)a ti brate,predivan si !!!!!!! srčeko

Ucker:Naravno d ajesam,ipak sam popracen sa ljepoticama.

Sbairna:Hvala Ucker,uvijek elegantan i uvijek takav kavalir.:devil:

Dul je pritisla Uckerovu ruku snazno,obiljezavajuci svoj teritorij.Ucker je to primjetio.

Ucker:Hvala Sabrina.Nikad ne bi mogao priliciti ljepotici koja mi je pratilja,ali barem cu pokusati biti na razini svoje pratilje(dao je poljubac u Dulcinu glavu) srčeko

Dul se nasmijesila te je pogledala Sabrinu,pobjednicki.

Svi su se izasli iz kuce uputujuci se prema mjestu gdje ce se svecanost odrzati,te nisu ni zamisljali da ce,kad napuste to mjesto,se 2 zivota promijeniti zauvijek.


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 27 svi 2011, 23:17

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 26

U Acapulcu,Anny je plivala u hotelskom bazenu,dok su Alma i Franco
pili sok za sankom. :devil:

Alma je osjetila cudnu senzaciju,a Franco je to primjetio.

Franco:Alma,sto ti je?Osjecas se lose? pale

Alma:Imam cudnu senzaciju.

Franco:Los predosjecaj? pale

Alma:Ne znam.Osjecam da nasa djeca rade nesto nedopusteno.

Franco: (zagrlio ju je)Ljubavi,ne brini se.Na vjencanju su,sto se
lose moze dogoditi?:notme:

Dok tada..

Ceremonija je pocela.

Svecenik:Ali kako ne?Vi mislite da je ovo igra? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762 Mad

Oriana:Naravno da ne,oce.Zato se i ne zelimo zuriti. :notme:

Bruno:Volimo me,ali zelimo dozivjeti mnogo toga prije toga koraka.

Svecenik:A zasto niste o tome razmisljali prije? :notme:

Oriana:Oprostite oce,znam da nemate vremena za gubljenje i da sudac koji ce nas civilno vjencati za 1 sat (stala je pred gostima)da vidimo..tko se zeli vjencati?Ajde oraspolozite se..imamo svecenika,sudca i zbavaz,oraspolozite se.

Dvoje mladih su se promatrali u tisini.On je uhvatio pogled svoje voljene izrazivsi svoju zelju.Ona mu se njezno nasmijesila,odobravajuci to pitanje izrazeno u njegovim ocima.

Bruno:Ajdete,koji se par zaljubjenih spreman vjencati?

***: (stao je kraj nje)Mi. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

May,Chris,Sabrina i Poncho su ih posmatrali sokirani. Shocked

Poncho:Chris,reci mi da je ovo san.

Chris:Brate,ako jest,onda obojica sanjamo..i vjeruj mi,sumnjam.Shocked

May:Mama i Franco se vas ubiti.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 27 svi 2011, 23:44

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 27

Noc je padala kad su se Poncho,Sabrina,May i Chris vracali kuci.

Njih 4 je samo palo na kauc,pokusavajuci se opustiti.

Poncho:Ne mogu vjerovati.

May:Zamisli samo kako ce reagirati Franco i mama.

Chris:Haha,iznenadit ce se.

Poncho:Cemu se smijes?To uopce nije smijesno.

Chris:Pa tata i Alma su uradili isto to,vjencali su se bez najave.Barem smo mi bili na njihovom vjencanju.

Sabrina:Ja osobno mislim da su ludi.Nece taj njihov brak dugo potrajati.

May: (zivcana)Nitko te nije pitao za misljenje.Uostalom,ako sam u nesto sigurno,to je da se njih dvoje vole te da su uvijek biti skupa.

Sabrina:Ne moras biti tako nekulturna,samo sam iznijela svoje misljenje.

May:Meni se nemoj bahatiti,pogotovo u mojoj kuci.

Poncho:Smirite se.Sabrina,bolje je da te odvedem kuci.

Sabrina:Da,ne zelim tolerirati hirove tvoje sestrce.

May:Hirove cu..

Chris: (pokrio joj je usta)May,smiri se.Mislim da je Dul utjecala na tebe

Poncho:Bolje da mi odemo.Adio

Poncho i Sabrina su izasli iz kuce.May i Chris su bili jos malo u dnevnom boravku,zamisljajuci reakciju svojih roditelja cim otkriju vijest.

Dok tada..

Uckerov auto se zaustavio ispred hotelskog parkiralista.Pomogao je pri silasku svojoj novoj zeni te su otisli do glavne dvorane.

Dul: (zapanjena)Ljubavi,ovo mjesto je nevjerovatno.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ucker: (zagrlio ju je)Svida li ti se?Preporucio mi ga je Bruno.

Dul:Nevjerovatno je(poljubila ga je)

Ucker:Volim te.

Dul:Volim te,vise od sebe.

Nakon njeznog poljubca,hotelski znakovi su ih doveli do sobe.

Ucker ju je uzeo kako su i navikli upravo vjencali,te su usli u sobu


Ucker:Svida li ti se?

Dul:Prelijepa je.

Ucker: (uzeo joj je njezno lice gledajuci je netremice)Dul.

Dul:Sto je?

Ucker:Ne kajes se,zar ne?

Dul: (nasmijesila mu se)Nikad nisma bila tako sigurna u mom zivotu(uplasena)a ti?

Ucker: (nasmijesio joj se)Nikad se ne bi mogao pokajati sto sam se ozenio sa tobom,volim te.

Dul:Volim te.

Poljubili su se njezno,sa slatkocom,sa strascu.Njihova disanja su bila isprekidana,njihva srca su prebrzo kucala.

Ucker se priblizio malom hladnjsaku te je izvadio jednu bocu sampanjca.Ulio ga je u dvije case,te je predao jednu Dul.

Nazdravili su za njihovu ljubavi i za novi zajednicki zivot koji ih ceka skupa,koji je zapoceo s njihovom prvom bracnom noci.


Zadnja promjena: Rose ♥; čet 16 lip 2011, 19:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptysub 28 svi 2011, 23:00

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 28

Sunceve zrake su obasjavale njezino lice,prisilile su je da otvori oci.Posmatrala je svoje golo tijelo kod svoga muza,te se nasmijesila njezno cim se prisjetila svoga nedavnoga vjencanja.Promatrala je sa pogledom svaki kutak sobe,te se nasmijesila opet vragolasto,
prisjecajuci se svoje bracne noci. :devil::devil:

Snazne Uckerove ruke su je omotale iznenadno.

Ucker:Dobar dan,duso. :love_ya:

Dul: (zagrlila ga je)Dobar dan,ljubavi(poljubila ga je njezno)

Ucker:Kako si spavala? :love_ya:

Dul:Ono sto sam malo spavala je vrijedilo,odmorila sam se.

Ucker: (zavodnicki)Sinoc se nisi zalila. :devil:

Dul: (posramljena)Ne govori to,bolje da idemo doruckovati.Embarassed

Ucker:Neee,zelim ostati ovako sa tobom. :love_ya:

Dul: (zagrlila ga je)Ok,bolje da narucimo dorucak u sobi.

Ucker: (ljubeci joj vrat)A do tada? :devil:

Dul:Ucker!!Nikad se ne umaras,zar ne? Embarassed

Ucker:Ne :devil:

Dul: (odvojila se)Zao mi je,ali ja sam gladna (uzimajuci telefon)sto zelis doruckovati?

Ucker: (stao je iznad nje)Tebe.:devil:

Ucker je poceo ljubiti divlje,a ona se zanijela bez da se opirala.Telefon je pao na pod,te su njezine ruke bile usredotocene na straznjicu svoga dragoga,gdje je izazvala divlji,ali pun ljubavi susret. :devil: :devil:

Dok tada,u kuci Uckermann

May i Chris su doruckovali rastresni,razmisljajuci o ludosti koju su pocinili njihova braca jucer.

Anny je usla u kuhinju te je sjela kraj njih.

Anny:Bok

May i Chris: (nisu ni digli pogled)Bok.

Anny:Niste nesto uzbudeni u vezi moga dolaska eh..kako ste se proveli jucer?

May:Anny,ne znas sto se jucer dogodilo(reagira)Anny,ti si ovdje?Ako si ti ovdje,onda znaci da su mama i Franco..

Alma: (ulazeci u kuhinju)Dobar dan srece moje(grleci i ljubeci May i Christiana)kako ste?Kako ste se proveli jucer?

May i Christian su bili u soku,nisu vjerovali onome sto su vidjeli.Alma i Franco su se vratili 2 dana ranije,Ucker i Dul su bili u velikim problemima.

Alma:Sto vam je?Cemu takva lica..niste sretni sto me vidite?

May: (izmisljajuci)Naravno da jesmo,mami?Kako ste se proveli? Suspect

Alma:Vrlo dobro.Gdje su vasa braca? Very Happy

Chris:Poncho je otisao spavati u Sabrininu kucu.

Cim je cula te rijeci,Annyine oci su se ispunile suzama te je odlucila izaci u vrt.Sad

Nitko se nije obazirao na njezin iznenadni bijeg.

Alma:A Ucker i Dul?I dalje spavaju?

Chris:Sumnjam da su spavali.

May: (udarila ga je zivcana)Christian. .x

Alma:Dobro,dosta..gdje su vasa braca?

Sjela je u vrt.Nije mogla izbjeci,a da se ne prisjeca Chrisovih rijeci.Sto je ocekivala?Da je Alfonso ostavi?Da otrci do nje te joj kaze da je voli?Osjecala se tako glupo sa tim osjecajem.Trebala je razumiti da se Poncho nikad ne bi zagledao u drugi imajuci kraj sebe tako prekrasnu zenu kao sto je zena.Nikad je ne bi mogao gledati kao zenu,jer ce je uvijek smatrati svojom mladom sestricom.

Franco je sjeo kraj nje te joj je obrisao suze.

Anny: (pokusavajuci se opravdati)Bok Franco.Mnogo je vruce unutra,te sam malo htjela uzeti zraka.Uostalom,mislim da je i alegrija,pa su mi radi toga zasuzile oci. Sad

Franco:Ne moras mi lagati,Anny.Znam savrseno sto ti je.

Anny: (nervozna)O cemu pricas?Nije mi nista. Rolling Eyes

Franco:Naravno da je.Oduvijek sam to znao Anny,od onog dana kada ste se upoznali.Nemas se zasto sramiti.Nitko ne bira onog u koga ce se zaljubiti,a da biraju,dali bi postojale rastave i ljubavne patnje?

Anny: (placuci)Franco,ja...

Franco: (zagrlio ju je)Smiri se duso,ti nisi nsita lose uradila.Ne placi.

Anny:Ne znam sto mi je.Ja zelim ga smatrati svojim bratom,ali ne mogu.
Volim ga.srčeko

Franco:Znam kceri,znam.

Anny je drzala svoga ocuha oslobadajuci se onoga sto je drzala u dusi.Franco ju je njezno tjesio dok ih nije jedan vrisak uzrujao.

Alma:Sto su Dul i Ucker ucinili?!




Zadnja promjena: Rose ♥; ned 29 svi 2011, 00:18; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptysub 28 svi 2011, 23:20



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 29


Alma se priblizila Ponchu,prijetece.

Alma:Ponovi mi ono sto si rekao. Mad

Poncho: (nervozam)Ja,ja(odvlaceci)nisam znao da cete se vratiti
tako rano. Embarassed

Alma:Ne mijenjaj temu(bijesna)kako to da su moja kcer i tvoj brat imali bracnu noc.O cemu ste pricali?

Bas u tom trenutku,vrata ulaza su se otvorila.
Ucker je usao,noseci Dul.Oboje su se smijali nekontrolirano,ali kada..

Alma:Odakle dolazite? Mad

Oboje su je promatrali zbunjeno.

Dul: (nervozna)Mama,sto radis ovdje?Mislila sam da ces doci u utorak. Shocked

Alma:To nije vazno.Zelim da mi objasnis odmah sada sto znaci ono da ste imali bracnu noc.

Dul i Ucker su promatrali svoju bracu.

Poncho: (ispricava se)Oprostite,nisam znao da ste ovdje. Embarassed

Alma: (priblizila se Uckeru i Dul)Vi dvoje cete mi objasniti odmah sada sto se dogada ovdje.

Ucker:Dobro,ali smiri se,disi..bolje da odemo u biblioteku.

Ucker,Dul,Alma i Franco u se uputili prema biblioetki da bi zapoceli veoma ozbiljan razgovor.

Anny:Moze li mi netko objasniti sto se dogada ovdje? :suspcet:

Chris: (grleci svoju sestru)Dogada se to...da su se nasa braca vjencala.

Anny:Sto!? :suspet:

Nakon sata objasnjevanja onoga sto se dogodilo,Dul i Ucker su promatrali svje roditelje u tisini,cekajuci da im ocitaju bukvicu.

Franco:Ne mogu vjerovati da ste ucinili to,nije to samo tako.

Ucker:Tata,ucinili smo ono sto smo osjecali.Volimo se.

Alma: (bijesna)Volite se?Da volis moju kcer,nikad je nebi prislio da se vjenca na silu,sakrivecki,daleko od svih koji je vole. .x

Dul: (bijesna)Ne govori gluposti.Kao prvo,Ucker me nije prisilio na nista,kao drugo nismo se vjencali sakrivecki i nismo bili daleko od svih ljudi koji nas vole,nasa braca su bila tamo.A da smo bili usred nicega i bez ikoga,vjencala bi se za njega jer ga volim.Mad Mad

Alma: (jos vise bijesna)Na mene ne vici.(dramatizirajuci)Kako si to mogla uciniti.Ne mogu vjerovtai da si tako nezrela i neodgovorna. Mad

Dul: (ironicno)To govoris za ozbiljno.Podsjecam te mamice,da ste ti i Francii ucinili isto to,prema vasim misljenima niste bili nezreli
i jos manje neodgovorni. Rolling Eyes

Alma:Nemoj to usporedivati.Mi smo odrasli,vi ste neodgovorna djeca koja ne odgovaraju za svoje postupke te ne znaju sto zele.

Dul:Varas se.Ja znam vrlo dobro sto zelim:zelim biti sa Uckerom te formirati obitelj sa njime.

Alma: (jos se vise uzrujala)O tome se radi?Trudna si?Zato ste se vjencali?

Dul:Naravno da nismo.Ja se nikad ne bi udala zbog trudnoce ili onoga sto su mi rekli,kao sto si ti ucinila prije 19 godina.Nikad se ne bi usudila biti nesretna radi straha sto misle drugi.

Alma: (opalila joj je samar)Nemoj me vise ikad vrijedati.Ja sam voljela tvoga oca. Mad

Dul: (placuci)Jedino sto je falilo je ovo.Ali slusaj me vrlo dobro,Alma Rey,nije me briga sto ti mislis.Ja sam zaljubjena u Uckera i ne kajem se radi onoga sto sam ucinila(priblizila se vratima)

Alma:Gdje ides?Ovo nije gotovo.

Dul:Naravno da je.Ja nemam vise o icemu razgovarati sa tobom i nikad ti necu oprostiti ovo.

Dul je izasla ljuta placuci. Sad

Ucker: (Almi,zivcan)Pretjerala si Alma. Rolling Eyes

Ucker je izasao za Dul.

Alma je zagrlila Franca,placuci.

Alma:Nisam je htjela udariti,nij bila to moja namjera.Sad

Franco:Smiri se ljubavi,proci ce sve.




Zadnja promjena: Rose ♥; čet 16 lip 2011, 19:26; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptyned 29 svi 2011, 00:00



Ove nedjelje ce se sve promijeniti...

10 godina poslije...



Novi likovi

FLORENCIA UCKERMANN

Ima 7 godina.Rodila se u Argetini i 7 godina poslije ce se vratiti u Meksiko skupa
sa svojim roditeljima i svojim bratom.Htjela je upoznati svoju baku,te osjeca da ce se sada,sa tim povratkom,ta zelja ispuniti te postati stvarnost.

BENJAMÍN UCKERMANN


Ima 15 mjeseci.Nestasan je,voli svoju stariju sestru te je pokusava
imitirati u svim njezinim nestaluskima.

OLIVIA UBRIACCO

Ima 7 godina.Inteligentna djevojcica,razmazena od strane svojih roditelja,baka i djedova,tetaka i tetki,ali veoma slatka.
Florencijin dolazak ce to promijeniti,shvativsi da nije jedina djevojcica.

GONZALO UBRIACCO

Ima godinu dana.Najmladi je u svojoj obitelj.Poprilicno njezan i razmazen od strane svoje obitelji.

GABRIEL UBRIACCO

Prestizni je lijecnik joji je prije 10 godina upoznao 17-godisnju djevojcic koja mu je ukrala srce.Strpljivo,cekao je da njoj zacijele ljubavne rane,te 10 godina poslije je postala majkom njihove 2 djece.

ORIANNA UCKERMANN

Ima 5 godina.Unatoc tome sto obozava svoje
Baku i djeda,tetke,tetkove,rodake,gaji za drustvom,mozda to jer
Je njezina majka znala kontrolirati sa njezinim tatom,na taj nacin da ga je uspjela
Udaljiti od njegove obitelji.


~OBITELJ UCKERMANN~

Christopher Uckermann

Postao je jedan od najvaznijih poduzetnika u zemlji.Zivi u Buenos Airesu skupa sa svojom
suprugom i dvoje djece,ali sudbina ce ih natjerati da se vrate u svoju zemlju.
Nakon 10 godina,vratit ce se u nadi da se ponovno sastane sa svojom bracom i u nadi da ce se brzo pomiriti njegova zena i svekrva.Njihov dolazak u zemlju ce ugroziti njihov brak.

Dulce Maria

Pretvorila se u briljatnu odvjetnicu,prekrasnu suprugu i u briznu majku.I dalje ima buntovnu narav,ali je sazrela od trenutka kada je uzela Florenciu u svoje narucje.
Od dana kada je napustila zemlju,izgubila je kontakt sa svojom majkom te pati u tisini radi njezinih posljednih rijeci.Nadolazece vjencanje njezine sestre je odvelo u Meksiko te natjeralo da ostane definitivno.Nije ni zamisljala da taj povratak moze promijeniti njezin zivot zauvijek.

FLORENCIA UCKERMANN

Ima 7 godina.Rodila se u Argetini i 7 godina poslije ce se vratiti u Meksiko skupa
sa svojim roditeljima i svojim bratom.Htjela je upoznati svoju baku,te osjeca da ce se sada,sa tim povratkom,ta zelja ispuniti te postati stvarnost.Sretna je radi putovanje u Meksiko,ali naljutit ce se na svoje roditelje kada njezini roditelji odluce ostati ondje,ijako ce promijeniti misljenje kada upozna Oliviju.


BENJAMÍN UCKERMANN


Ima 15 mjeseci.Nestasan je,voli svoju stariju sestru te je pokusava
imitirati u svim njezinim nestaluskima.


~OBITELJ UBRIACCO~

GONZALO UBRIACCO


Ima 30 godina.Poznati je kardiolog unatoc svojoj mladosti.
On je iskren,jednostavan,te poprilicno njezan muskarac i zastitnik svoje obitelji.
Ima vrlo dobro vezu sa cijelom obitelji svoje supruge,osim sa Ponchom,kojeg bas i ne podnosi.Srecom,ima malo prilila za susret sa svojim surjakom koji nije bas usko povezan sa obitelji.

ANAHI UBRIACCO

Deset godina kasnije, Anny je prestala biti djevojka koja pati da bi postala sjajna zena.Prestizna je doktorica,a tijekom posljednih godinu dana je odlucila pisati neke clanke za medicinske casopise zbog svoje posljednje trudnoce.Ona je brizna majka te obozava Gabriela.Zivi mirnim i sretnim zivotom.Jedini obrat ce se dogoditi kada se susretne sa svojim "bratom"

OLIVIA UBRIACCO


Ima 7 godina.Slatka,osjetljiva,i vrlo vezana za svoje roditelje djevojcica.Osjetila je udaljenost svojih rodaka,buduci da gotovo nema kontakta sa Orianom zbog udaljenosti Poncha,a Florenciu je vidjela samo 3 tri puta u svom zivotu.Konacni povratak Florencije ce joj biit potpuno nezgodan.No,malo po malo ce postati njezinim saveznikom u "tajnoj misiji".

~OBITELJ UCKERMANN~

ALFONSO HERRERA

10 godina poslije,Ponchov zivot je otisao ocekivanim smjerom,ali ne onim koji ga usrecuje.Njegov se zivot raspao nakon sto je izgubio Annyinu ljubav.Sa Orianinim rodenjem je shvatio da on nikada nece biti sa Anny,pa se ozenio Sabrinom.Pati svaki put kada vidi svoju ljubav sretnu sa svojom obitelji.Olivijin dolazak ga je ispunio srecom.Zahvaljuci Sabrini,udaljio se od svoje obitelj,brace i sestara.

SABRINA UCKERMANN

Sabrina je konacno postigla svoj cilj:udaljiti Ponha od Anny te se udati za njega.Nakon spektalurnog vjencanja,preselila se u kuci u rezidencijalnoj cetvrti,daleko od Ponchove obitelji.Orianino rodenje je osiguralo da ce Poncho definitivno ostati sa njome,te je koristila sve smicalice da udalji svoga muza od njegove obitelji.

ORIANA UCKERMANN

Ima 5 godina.Usamljena je djevojcica i pomalo sramezljiva.Obozava svoja tatu,ali pati u tisini radi ravnodusnosti njezine mame.Uziva maksimalno u malo trenutka koje dijeli sa svojim tetkama,tetkovima,rodacima i djedom i bakom i duboko u sebi bih ih htjela vidati cesce.

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 10 lip 2011, 17:33


LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 30

10 dana nije pricala sa svojom majkom.Nije razumijela sto joj je.
Cinilo joj se kao da je stvarno zeljela da njezin brak propadne da bi dokazala da ima pravo.

Sjedila je na svom krevetu,pocela je stisati plac,ali bez uspjeha

On joj se priblizio,te je zagrlio.

Ucker:Ljubavi,zasto ne porazgovaras sa njome? Rolling Eyes

Dul: (obrisala je suze)Ni ne mislim,dosta mi je.Svidjelo bi joj se da se ja i ti rastavimo da bi dokazala da je u pravu.

Ucker:Ne govor to malena.Ona je tvoja mama i voli te,samo treba „probaviti“ideju. Laughing

Dul:Zasto ne moze razumijeti da te volim te da sam donijela najbolju odluku moga zivota?Sad

Ucker: (nasmijesio joj se)Stvarno mislis da sam najbolja odluka tvoga zivota?

Dul: (nasmijesila mu se)Naravno da jesi.Nisam ni posumnjala u to.

Ucker: (flertujuci sa njome)Savrsena si.:love_ya:

Dul:To vec znam.

Ucker:I vrlo postena.

Dul: (omotavajuci njegov vrat sa svojim rukama)Usuti i poljubi me.:love_ya:

Ucker je poljubio strastveno,dok su se njegove ruke kretale duz supruginih noga. :devil:
Napustio je njezine usne da bi uronio u njezin vrat,ljubio ga je.lizao.Radio je to isto sa reznjevima,dok nije stigao do uha.:love_ya:

Ucker: (sapnuo joj je)Zelim voditi ljubav. :devil:

Dul: (i ona mu je sapnula)I sto cekas? :notme:

Ucker joj se nasmijesio te je njezno bacio na krevet,padajuci na nju.Oboje su se ljubili te se milovali strastveno,dok...

Dul:Tvoj telefon..Mad

Ucker: (nije prestajao ljubiti njezin vrat)Pusti ga,neka zvoni.

Dul:Ne Ucker Embarassed

Ucker: (otkopcao je njezinu bluzu)Ako je vazno,opet ce me nazvati.

Dul:Dekoncentrira me.

Ucker: (milujuci njezine grudi)Smiri se,samo se ti opusti te uzivaj.

Dul:Christopher...

Ucker:Ok ok,idem Rolling Eyes

Ucker se ustao,uzeo telefon te se javio.

Ucker: (zivcan)Halo?Da,ja sam..tko je? (iznenaden)sto?

Dok tada...

May je trcala za Chrisom po cijelom dnevnom boravku.

May:Vrati mi ga,Chris.

Chris:Ajde May,ne budi sebicna,posudi mi ga..poslije cu ti ga vratiti. ::notme::

May:Ne!!Tek sam ga kupila i zelim ga preslusati.

Chris:Molim te,mom se lkomadu svida ovaj CD. Very Happy

May: (bacala je na njega jastuke)Nije me briga sto joj se svida.Ako joj se tako svida,neka ga kupi..davaj !!!!!

Chris: Ok.. pero hagamos las pases, vengo en son de paz Razz

May: (otela mu je CD)Ti si kreten. Razz

Chris:Suti,trebas decka da bi se opustila. ::notme::

May: (uvrijedena,opet ga je udarila)Jadan si,kako se usudujes?

Chris: (pokusavajuci se stiti)Oprosti,to je bila mala sala.

May:Mala sala,aha..Rolling Eyes

Chris:Mislim da previse vremena provodis sa Dul. ::notme::

May: (izvan sebe)Ostavi me na miru. Wink

Anny: (sisla je iznervirana):Dosta!!

Oboje su se zasutavili cim su culi taj krik.

Anny:Voljela bih uciti,ali sa vasom dernjavom ne mogu !? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Chris:Jos jedna koja treba decka.

Anny: (bijesna)Sto si rekao? Mad

Poncho i Sabrina su usli.

Sabrina:Bok svima !

Anny:Najmanje sto mi je trebalo.

Poncho:Nesto je bilo?

May:Ne,glupan od tvoga brata gnjavi kao i uvijek.Sto vi radite?

Sabrina:Sretni smo,upravo smo platili karte.

Anny:Gdje putujes?

Sabrina:Idemo za mjesec dana u London.To je tatin dar.

May:Dar?A zasto?

Sabrina: (Ponchu,zivcana)Nisi im rekao?

Poncho:Pa radi ovoga svega sa Uckerom i Dul..

Chris:Reci sto?

Sabrina: (zagrlila je Poncha,gledajuci netremice Anny)reci vam da smo s eprosli tjedan Poncho i ja zarucili.

Anny:Sto !? Sad

Sabrina:Ubrzo cemo biti surjakinje sluzbeno.

Anny: (izdrzavajuci da ne zaplace)Cestitke.Oprostite,moram ici po nesto nakoledz(Anny je izasla trceci na ulicu) Sad Sad

Poncho je gledao kako se udaljava.

Sabrina: (May i Chrisu)A vi?Necete nam cestitati?

May i Chris su se pogledali iznenadeni te su zagrlili svoga brata,ostavivsi Salanu da stoji nasred dnevnog boravka.

Povratak na Dul i Uckera

Dul:Wow,ne mogu vjerovati...Sveuciliste Buenos Airesa je vrlo vazno.

Ucker:Jest. Smile

Dul: (ponosna)Shvas li koliko je ljudi pokusalo uci bez uspjeha?(uhvatila ga je za obraze)ali moja je beba uspjela.Ponosna sam na tebe. Wink

Ucker:Hvala,ali nije mi vazno.Smile

Dul:Sto kazes?

Ucker:Da su mi to ponudili davno,cak prije vjencanja nasih roditelja.

Dul:Pa?Ponudili su ti,to je najvaznije.

Ucker:Dul,ne razumijes li?Nije mi vazno.

Dul:Zasto?To je tvoj san.

Ucker:Ne,moj san je bio da se ozenim sa tobom i ispunio sam ga ::love_ya::

Dul:Znam ljubavi,ali i to je vazno.

Ucker:Ali ne koliko i ti. srčeko

Dul:Ne razumijem.

Ucker:Dul,ti mislis da cu se sada udaljiti od tebe kad me je toliko kostalo da te povratim?

Dul:Tko kaze da cu se udaljiti od tebe?Nikad te ne bih ostavila samog u toj zemlji.

Ucker:Ne razumijem.

Dul:Jednostavno,idem sa tobom.

Ucker: (iznenadena)Sto?Stvarno bi to ucinila za mene? srčeko

Dul:Naravno da da.Volim te :devil:

Ucker: (zagrlio ju je uzbuden)I ja tebe volim(udaljio se ozbiljan)ne.Ne mogu te prisiliti da odes odavde. Embarassed

Dul: (nasmijesila mu je)Ja ne vidim da itko ikoga prisiljava.Christopher,volim te i zelim te usreciti,a znam da je to vazno za tebe.Uostalom,i ja tamo mogu studirati.

Ucker:Ne znam,Dul.Trebamo dobro promisliti.

Dul:Nemamo o cemu razmisljati.Idemo u Argentinu.

Trcala je ocajno,pokusavajuci se probuditi iz te nocne more.Neprekidni plac je oblio njezino lice.Prelazila je ulicu i..

Auto je zakocio da bi zbjegli nesrecu.Vozac je izasao te joj se priblizio.

Gabriel:Jesi li dobro?Povrijedena si?

Anny: (placuci)Ne,oprosti mi.Ja sam kriva,ja..

Gabrila:Nije vazno,smiri se,dodi(pruzio joj je ruku te su prisli klupi)Sjednimo ovdje.Zovem se Gabriel Ubriacco,a ti?

Anny:Anahi Rey.

Gabriel:Dobro Anny,sto kazes na jednu kavu?

Anny: (nasmijesila mu se)Zasto ne?

Oboje su uputili u Gabrielov auto sa sudbinom.

Dok tada,u kuci Uckermann

Alma: (placuci,izvan sebe)To je jeidno sto mi je falilo.Vi ste ludi? Mad

Dul:Hoces li prestati dramatizirati? Rolling Eyes

Alma:Dramatizirati?Zasto mi to radis,Dulce Maria?Zelis me kazniti?

Dul:Prestai govoriti to.Ne kajem se niti necu se pokajati

Alma:Vidjet cemo sto ces misliti za godinu dana,kada prode hir te se rastanate.Kada cete htjeti isprobati druge stvari,upoznati nove ljude..kada nece htjeti da se vidate..te cete napustiti faksove te donijeti na svijet jedno nevino bice. Mad Mad

Dul:O cemu pricas? :suspcet:

Alma:Da su sada gospoda vjencana,pa cete se prestati cuvati kao nezrela djeca te ces sigurno zatrudnjeti.Mad

Dul: (placuci bijesna)Mislila sam da me poznajes,ali sam se prevarila.Ali pokajat ces se raid svojih rijeci Alma Rey.Kao prvo,nikad se necu razvesti od Uckera,volim ga i on mene i zajedno cemo predvladati sve sto dode.Kao drugo,necemo napustiti faksove jer zelimo biti netko i nesto i raidti ono sto nam se svida.Kao trece,dan kada budemo imali diujete,to ce biti radi ljubavi,ne nezrelosti.Mrzim te Alma,ali kunem ti se da ces se jendog dana pokajati radi tvojih rijeci i molit ces me za oprost. Mad Mad Mad

Dul je izasla bijesna iz sobe.Ucker je posmatrao Almu,zivcan te je otisao za svojom suprugom.

Tjedan dana poslije,Alma i Franco su se vracali sa aerodroma.Oprostili su seod Poncha i Sabrine koji su se ukrcali u avion.

Anny je opet izasla sa Gabrielom.Bio je nevjerovatni muskarac,brizan i prezgodan(Michel Brown :devil: ).Uzivala je u njegovom drustvu i u njegovoj prisutnosti. srčeko

Ucker i Dul su se preslili u hotel.Dul se nije htjela susresti sa Almom.Te noci su otisli u Buenos Aires,ijako nezadovoljstvu Uckera,Dul se nie htjela prostiti od svoje majke.

Sa druge strane,Franco,May,Chris i Anny su bili spremni da bi otisli na aerodrom da bi se oprostili od para.

Franco je usao u sobu,gdje je naisao na svoju zenu kako place.

Franco:Ljubavi,mi idemo,sigurna si da ne zelis ici?

Alma:Vec sam rekla da ne.Ako se ona ne zeli oprosti od mene,onda necu ni ja.

Franco:Kako ti zelis.

Franco je napustio sobu.Alma je uzela jednu fotografiju svoje kceri,izbezumljena.

Alma:Budi sretna,kceri. srčeko

[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptyčet 16 lip 2011, 19:29



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 31

~Deset godina poslije~

Sjedila je u dnevnom boravku,dok je pila salicu kave da bi ostala budna,pisala je na svom laptopu posljedni clanak o opcoj medicini.Ijako je voljela svoju karijeru,cinjenica da je pisanje clanaka njezina strast,uostalom jos je i dopustala da bude doma skupa sa Olivijom i Gonzalom.

Zavrsila je sa clankom te je zatvorila laptop.Popela se na gornji kat te se uputila prema Olivinijom sobi.Kao sto je navikla,njezina kcer je zaspala sa upaljenom televizijom...ugasila je televiziju te je poljubila u celo.

Onda je usla u Gonzalovu sobu.Beba je spavala smireno.Ona se nasmijesila te ga je poljubila u obraz.

Izasla je iz sobe i pogledala je u svoj sat:3 ujutro je i nije joj se spavalo.Odlucila je otici na taracu da ne bi probudila Gabriela.

Nagnula se na ogradz te je zatvorila oci,uzdisuci svejzi srak.
Obozaala je uzdisati svjezi zrak,smirivao ju je.Ubrzo je osjetila necije snazne ruke kako je okruzuju,ali nije se uplasila,pocela ih je milovati bez da se okrenula.

Gabriel:Ne spava ti se?

Anny:Ne.

Gabriel:Gotova si sa clankom?

Anny: (uzdahnula je umorna)Da(okrenula se da bi ostala ispred njega,te ga je zagrlila)Ni tebi? Smile

Gabriel:Ne.Nedostajala si mi u krevetu. :devil: :devil:

Anny: (nasmijesila mu se vragolasto)Meni se ne spava,ali ni tebi..sto kazes da se odemo igrati u sobu? :devil: :devil:

Gabriel:Svida mi se ideja.Ali..zasto bi otisli u sobi,ovdje smo. Very Happy

Anny:Ovdje?Gabriel,lud si(nasmijala se posramljena) Embarassed

Gabriel: (zavodnicki)Naravno da sam lud,ali za tobom. :devil: :devil:

Oboje su se poljubili strastveno,davajuci povoda za vodenje
ljubavi na taraci. :devil: :devil: :devil: :devil:


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptyčet 16 lip 2011, 19:38



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 32

U Argentini..

Sat je pokazivao 1 ujutro kada su Ucker i Dul zavrsili sa ciscenjem kuhinje.Par prijatelja je doslo na veceru te je otislo kasnije.

Srecom,Florencia i Benjamín su spavali vec oko 2 sata,zaspali su mrtvi umorni,igrlai su se cijelu vecer sa Manuelom,sinom od njihovih prijatelja.

Dul:Gotovo!Napokon smo gotovi(pala je na kauc)

Ucker:Da..zelis li caj?

Dul:Voljela bih.

Ucker je spravio caj te je predao salicu svojoj supruzi.

Ucker:Sutra cu kupiti karte.

Dul:Ne mogu vjerovati da ce se May udati.

Ucker:Ja ne mogu vjerovati da cemo se vratiti u Meksiko.

Dul je pao caj,nervozna.Ucker je otrcao do nje d abi je ocistio.

Ucker:Jesi li dobro?Dali si se opekla?LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Dul:Ne,dobro sam.

Ucker:Unervozila si se?:suspcet:

Dul: Ne znam o cemu pricas. :suspcet:

Ucker:Naravno da znas.Znas vrlo dobro. :notme:

Benjaminov plac ih je prekinuo.

Dul: (skocila je)Idem vidjeti Benju. Very Happy

Ucker:Za sada si se spasila,ali poslije cemo razgovarati Dul. Razz

Dul: (penjanjuci se stepenicama)Ok. :notme:

Ucker: (cisteci caj sa poda)Boze,sto cu raditi sa ovom zenom?Zasto je tako tvrdoglava?


[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 17 lip 2011, 20:21

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 33

U Meksiko Cityju,prve sunceve zrake su osvijetljile ulice.

Poncho se probudio radi zvona budilice.Nagonski,uputio se prema kupaonici te je usao pod tus.
Dok se voda slijevala niz njegovo tijelo,prisjecao se svoga sna,san koji ih je usrecivao i za koji je bila steta sto ga je prekinula budilica.znajuci da nije stvaran:bio je ozenjen sa Anny,a Olivia,Oriana i Gonzalo su bila njihova djeca.

Obukao se te je spustio u blagavaonicu,gdje ga je cekala kcer.

Poncho: (grleci Orianu)Dobar dan princezo,kako si spavala? :sweet:

Oriana:Doblo..a ti? Embarassed

Poncho:Odlicno,a tvoja mama?

Oriana:Pava. Rolling Eyes

Poncho:Spava?Napravila ti je dorucak? :suspcet:

Oriana:Ne. Rolling Eyes

Poncho:Onda imam jednu ideju:idemo doruckovati vanka te onda cu te vratiti da odem u kliniku,dobro?

Oriana:Ja imam bolju ideju:idemo doruckovati kod moje bake i djeda. :notme:

Poncho:Nedostaju ti?

Oriana:Da,odavno ih nisam vidjela.:Da

Poncho:Da,tri tjedna.Dobro,idemo.




Zadnja promjena: Rose ♥; ned 19 lip 2011, 23:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 17 lip 2011, 20:32

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 34

U Argentini..

Ucker je posluzio kavu,dok je Dul zavrsila sa cesljanjem Flot.

Flor: (znatizeljna)Kada ces kupiti kalte,papi? Embarassed

Ucker:Danas,princezo. Very Happy

Flor: (sretna)Odlicnooo!!! LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 229188

Dul:Flor,budi mirna,pusti me da te cesljam. Mad

Ucker:Uzbudena si,duso? Very Happy

Flor:Daaa!!Nikad nisam bila na vjencanju..uostalom vidjet cu Oliviu,putovati avionom(zamisljna)tati,svi cemo biti na vjencanju?

Ucker:Naravno da da.

Flor:I moja baka Alma? Laughing

Dul i Ucker su se izmjenjili poglede.

Ucker:Da,Flor. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Flor: (skacuci)Super!!Upoznat cu je.

Dul:Gotova sam sa tvojim cesljanjem.

Ucker:Ardilla,odi po svoj ruksak. :sweet:

Flor:Da.

Flor se popela na kat po svoju torbu.

Dul:Ne razumijem zasto se uzbuduje toliko radi upoznavanja nekoga.

Ucker:Dul,ne budi tako(priblizio joj se)uostalom,negirat ces mi da si ti uzbudena?

Dul:To nije istina.

Ucker je gledao netremice,ona mu se nasmijesila.

Dul:Zagrli me,dobro? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Ucker: (zagrlio ju je)Jadna moja hirovita djevojcica.Necu te vise zivcirati,kunem se.

Dul:Bolje mi daj poljubac. :notme:

Ucker joj se nasmijesio te je poljubio intenzivno.

Flor: (ostavljajuci ruksak na pod)Opet ste takvi. Razz

Oboje su se nasmijala nervozno.

Ucker:Dobro,u skolu.

Flor:fa!!Dobro,moram li ici u skolu.

Ucker:Nemoj se zaliti.Uostalom,utorak je.

Flor:Idemo li?

Ucker:Idemo?

Oboje su se oprostili od Dul sa poljubcem,te su otisli.Dul je pripremala tost i tom trenutku se zacuo Benjin plac.

Dul: (uzdisuci)Dobro Dul,sudeno ti je da danas ne doruckujes. :haha:


Zadnja promjena: Rose ♥; ned 19 lip 2011, 23:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptyned 19 lip 2011, 22:51

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 35

Alma je posluzivala kavu dok je Anny vadila tostove iz tostera.May se igrala sa Gonzalom na tepihu,a Olivia ih je posmatrala pazljivo.

Polagano im se priblizila.

Olivia:Bok tiuchis.Very Happy

May:Bok duso,zelis li se igrati?

Olivia:Mm,da

Olivia je sjela kraj njih te se pocela „igrati“,ali nije ni skrenula pogled sa svoje tete.

Olivia:Tiuchis..jeli li sretna? Wink

May: (nasmijesila joj se)Naravno da sam sretna,za 10 dana cu se udati.

Olivia: (u nevjerici)Da,naravno. :suspcet: Rolling Eyes

Alma i Anny su se priblizile stvarima na stolu.

Alma:Na dorucak.

May je uzela Gonzu te ga je sjela u stolici za bebe.Olivia je sjela kraj nje te su zapoceli sa doruckom.

Alma:Kako su u tijeku pripreme?

May:Odlicno.Sve je gotovo.Mateova mama mi je mnogo pomogla.

Alma: (ljubomorna)A ja ? Evil or Very Mad

May:To je suvisno za reci,mami.Very Happy

Anny:Kada ces imati probu vjencanice?

May;U ponedjeljak,tako da idem sa tobom i Dul.

Alma: (ugusila se sa tostom)Sto si rekla !? Shocked

Anny i May su se pogledale nervozno.

Olivia:Lekla je da ce u ponedjeljak ici sa mamom i tetom Dul.(Anny)Doci ce u nedjelju,zar ne mami?

Anny: (nervozna)Pa dobro..Laughing

Alma:Vasa ce sestra doci,a vi to meni niste rekle?Shocked

May:Pa nije bilo sigurno..

Alma: (uzbudena)I dolazi sama? :food:

Olivia:Ne.Dolazi sa tetkom Clisom,Flor i Benjom.

Alma:Super.

Olivia: (promatrajuci May)Mamo..onaj koji ce sutra doci je tetak Clistian,zar ne?

Cim je cula to ime,May je pljunula kavu,nervozna.

Olivia:Sto je bilo tiuchis?Unelvozila si se radi necega?

May: (nervozna)Naravno da nisam.Samo sam se opekla sa kavom. Rolling Eyes

Olivia: (u nevjerici)Da,naravno Suspect Rolling Eyes

Anny se priblizila vratima,otvorila ih te se sokirala cim je vidjela te dvije osobe ispred nje.Jedna od nih joj se toplo bacila u narucje.

Anny: (zagrlila ju je)Bok princezo,kako si?

Oriana:Dobro teta.Nedostajala si mi. :notme:

Anny:I ti meni Very Happy

Poncho ih je njezno promatrao,pokusavajuci snimiti tu sliku u svom srcu.

Anny: (neugodno joj je)Hoces li uci? Embarassed

Poncho:Naravno.




[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptyned 19 lip 2011, 23:16

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 36

Noc je brzo pala.Dul je uspjela uspavati Benju.Zatvorila je vrata suvise njezno da ne bi probudila svoga sina te se uputila prema sobi svoje kceri.Priblizila se njezno cim je vidjela da njezina kcer spava u narucju Chrisa.

Dul: (sapucuci)Zaspala je? Very Happy

Chris:Da,vrlo je uzbudena raid putovanja.Tesko joj je blo zaspati,ali ispricao sam joj po ne znam koji put Pepeljugu te je zaspala.Kako joj ne dosadi? :rofl:

Dul:Ne dosadi joj jer joj ju pricas ti.Ni ja se ne umaram(grizla je usnu zavodnicki) :devil:

Chris: (nasmijesio joj se,polegao je Flor na krevet)I tebi mogu ispricati jednu pricu. :notme:

Dul: (priblizila mu se)Ah da? :devil:

Chris: (cvrsto ju je drzao)Da,zelis li cuti? :notme:

Dul: (omotavajuci ruke oko njegova vrata)Da. :devil:

Chris:Bila je jedna princeza koja se zval Dulce Maria koja je zivjela u zacaranoj kolibi...:haha:

Dul: (zacudena)U zacaranoj kolibi? :suspcet:

Chris:Da.to je koliba,ne dvorac,Uostalom,to je moja prica. :devil:

Dul:Ali tvoja je dosadna,ja imam jednu bolju.:devil: :devil:

Chris:Da? srčeko

Dul:Da (poljubila ga je intenzivno) :devil:

Chris joj je odgovorio strastveno.Ona se odvojila.

Dul:Ne ovdje.

Chris:U pravu si,vidi kako me izludujes..cak i
zaboravim na mjesto gdje se nalazim. :devil: :haha:

Dul:Idemo?

Chris joj se nasmijeio te je nosio do njihove sobe.

Pazljivo ju je polegao na krevet,ljubeci je bez prestanka.

Chris:Benja spava,zar ne? Suspect

Dul: (povukla ga je prema sebi)Da. :devil:

Chris: (milovao ju je ocajno)Ne znas kako se veselis.Umirem od zelje da vodimo ljubav. :devil: :devil: :devil:

Dul: (milovala mu je guzove)I sto cekas? :devil:

Chris joj se nasmijesio te je poljubio strastveno.Ona mu je odgovorila na poljubac,dok je otkopcala gumbe kosulje svoga muza,milujuci njegova prsa ocajno.

Za nekoliko sekundi su se skinuli.Njihove ruke su se kretale mahnito njihovim tijelima,goreci od zelje.
Odlucna da ga izludi,Dul je odlucila preuzeti inicijativu krecuci se svojim usnama po Chrisovom tijelu.

On je zadrhtao od zadovoljstva cim je osjetio kontakt usna svoje voljena na najosjetljivijem djelu svoga tijela.:devil:Temperatura se povecavala,zelja ih je odvela do krajnih granica uzbudenja.Ucker je opet preuzeo inicijativu,odlucan da krene djelovati,kada..:devil:

Ih je Benjaminov plac prekinuo. :haha: :haha:

Chris:Ne ne ne..Reci mi da je ovo sala !? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 229188

Dul:Nije ljubavi (ustala se)zao mi je,nemoj me mrziti.I ti si htio djecu(obukla je spavacicu)volim te LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 5320 LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 160677

Dul se uputila prema vratima pracena Uckerovim pogledom,koji nije maknuo pogleda od nje.Zaustavila se kod vrata te se okrenula prema njemu.

Dul: (zavodnicki)Cekat ces me budnu? :devil:

Ucker: (nasmijesio joj se)Naravno da da. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 35613

Dul je napustila sobu da bi se susrela sa svojim sinom,sanjajuci intenzivnu i zadovoljavajucu vecer koja ju ceka.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypon 20 lip 2011, 22:49

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 37

Bilo je svjeze jutro.Dolazak aviona se odgodio za sat vremena,tako da su umjesto dolaska u 9 sati,dosli na meksicki aerordom u 10 sati.

Anny,Gabriel,Olivia i Gonza su iscekivali dolazak obitelji Uckermann koja je dolazila iz Argentine.

Cim je vidjela svoju sestru kako izlazi iz aviona,Anny se bacila na nju,topivsi se tako u dugi zagrljaj.Chris i Gabriel su se toplo zagrlili,Flor i Oli su se pozdravili stidljivo,dok su se Gonza i Benja,iz narucja svojih tata,pruzili ruke da bis e dotaknuli.

Anny i Dul su se i dalje bile zagrljene.Nevjerovatno je to koliko su si nedostajale.Bile su tako povezane i sada su bile tako daleko,pa su se trebale pribiti jedna uz drugu da bi osjetile da se nece opet razdvojiti.
Gabriel i Chris su ih promatrali,te su odlucili da ih razdvoje.

Chris:Oprostite sto prekidam,ali zelio bih zagrliti svoju sestricu. :notme:

Gabriel:A ja pozdraviti svoju surjakinju. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Obje su se pogledale posramljene,te su zagrlile svoga brata i surjaka.

Nakon susreta,svi su otisli u kucu obitelji Ubriacco,gdje ce Uckermanni provetsi svoje dane u Meksiku.

Cim su dosle,Anny i Dul se polegle Gonzala i Benjaimna u Gonzalov krevetic.

Anny:Benja moze spavati u Gonazlovoj sobi,tako mogu biti skupa i ugodnije ce mu biti u kreveticu nego sa vama.

Dul:Ok. Smile

Anny:A Flor smo krevet stavili u Olivijinoj sobi,bilo mi je glupo da spavaju u razlicitim sobama,jer ce ionako zaspati skupa.

Dul:Da,istina (milujuci Gonzala)kako je velik..i Oli ! :8

Anny:Da.Prebrzo rastu,zar ne?

Dul:Da.Ne mogu vjerovati da nase kceri vec imaju 7 godina.

Anny:Da.Sjecas li se kakve su bile kada su se rodile?

Dul:Da.Bile su tako malene..kako tako brzo rastu,eh?

Anny:Ne znam.Cuj..i kako ti je sa Chrisom? :love_ya:

Dul:Nevjerovatno,ne mogu da povjerujem.Kunem ti se da se ponekad bojim da sanjam sve ovo.Chris je savrsen.,tako sladak,brizan,zastitnicki nastrojen(grizla si je usnu)i veoma strastven. :devil: :devil:

Anny:Koja si ti :haha:Sa seksualnim aktivnostima koje imate,cudi me sto nemate 5 ili 6 djece. Laughing

Dul:Nemoj pretjerivati.Uostalom,to isto kazem i jaza tebe.Ne vjerujem da ti i Gabriel apstinirate.:devil:

Anny: (nasmijesila se vragolasto)Naravno da ne(uzdisuci)da ti ispricam..:devil:

Dul: (namignula joj je)Pa ispricaj mi..:devil: :notme:
Dok tada..

Dok su se Oli i Flor igrale u visecoj mrezi za spavanje u vrtu,Ucker i Gabriel su pripremali nesto za prigristi(snack) prije rucka.Dok je Gabriel rezao sir i meso,Ucker je servirao sokove.

Gabriel:I kako vam je tamo?

Ucker:Dobro.Ijako ti moram da priznam da nam nedostaje puno Meksiko,ali da se vratimo sada,trebali bi poceti od nule.Uostalom bilo bi tesko za Flor,a Dul ne zeli prihvatiti da Alma i ona...

Dul i Anny su prekinule razgovor.

Anny:O cemu ste razgovarali? Wink

Gabriel:O nicem vaznom.Hocemo li jesti? :food:

Njih 4,sa svojim kcerima,uzivali su u prekrasnom jutru i u obitelji,dijeljeci anegdote i nezaboravne trenutke.


Zadnja promjena: Rose ♥; pon 20 lip 2011, 23:38; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypon 20 lip 2011, 23:32



LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 38

Bilo je hladno.Vjetar je pogodio zavjese kuce Ubriaccijevih.

Bio je jedan vrlo naporan dan.Proveli smo cijelo popodne u setnji,posjetili su May te je Ucker dogovorio susret sa Francom i njegovom obitelji u restoranu da se Dul ne bi susrela sa Almom,nesto sto Ucker shvaca kao beskorisno:za 8 dana ce se susresti na Mayinom vjencanju,

U Gonzalovoj sobi,Flor je okretala u krevetu,nemirna.Oli se probudila te ju je promatrala.

Olivia:Sto ladis?Toliko ti je hladno? Rolling Eyes

Flor:Ne.(gledala ju je netremice)mogu li te nesto pitati?

Olivia:Mozes.

Flor:Zasto si se svadala sa mnom cijelo popodne u kuci tete May? Mad

Olivia: (izmisljajuci)Ja?Nisam shvatila. Suspect Rolling Eyes

Flor: (ustala je,zivcana)Ne lazi.Svadala si se sa mnom cijelo popodne,kao da ti smeta sto sam ja tamo (ispucila je usne)kao da si htjela da odem(placuci)
ja zelim ici kuci. Mad Mad Sad

Olivia je osjetila udarac u prsima.Slomilo joj se srce kada je vidjela kako place njezina rodica i jos radi nje..i sve zbog njezinih glupih ljubomora..bila je naviknuta da bdue srediste pozornosti obitelji te je bila jdina djevojcica u obitelji.Oriana ih ne posjecuje,Florencia zivi u Argantini..ona je bila mezimica svih,a zbog prisutnosti Florencije joj je uzavre krv.Ali da je vidi kako place,to ne.

Sjela je kraj nje te je zagrlila snazno.

Oli:Oplosti mi Flol,ja sam glupaca,nisam te htjela lasplakati i ne zelim da odes.Hoces li mi oprostiti? Very Happy

Flor: (obrisala je suze)Da.

Oli: (nasmijesila se te joj je pruzila ruku)Prijateljice?:srce:

Flor: (i ona je pruzila)Prijateljice.:srce:

Nakon drugog zagrljala,Oli se razdvojila od svoje rodice,povjerecki.

Oli:Sada ti imam leci nesto jako,ti ces mi pomoci?

Flor:U cemu? Suspect

Oli:Pomoci ces mi u tajnoj misiji. :8

Oboje su se nasmijesile u suucesnistvu. Laughing

U Annyinoj i Gabrielovoj sobi...

Oboje su bili skupljeni u krevetu,te zagrljeni.Anny se odmarala sa glavom na Gabrielovim prsima,dok je on bio sa rukama oko nje.

Gabriel:Sretna? LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Anny:Jako.Steta sto dolaze za 10 dana.

Gabriel:Nemoj se rastuziti,smislit cemo nesto vec. LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 45762

Anny:O cemu pricas? :suspcet:

Gabriel:Nesto mi je palo na pamet,poslije cu ti reci(okrenuo se da bi ostao iznad nje)sada me bolje poljubi. :devil: :devil:

Anny: (nasmijesila se vragolasto)Nezasitan si,znas li? :devil:

Gabriel: (poljubio joj je vrat)Naravno da znam. :devil:

Oboje su se gledali netremice.Gabriel je osjetio kako je njegovo srce ubrzalo,volio je tu tenu vise od svega.Anny ga je promatrala zapanjena,prisjecajuci se kako je tom muskarcu izbjegla priej 10 godine,ukrao joj srce te je pomoci njega zaboravila nemogucu ljubav koja je sada stara uspomena,ali..dali je stvarno tako?

U susjednoj sobi..

Dul je promatrala krajolik od balkona svoje sobe.Kuca njezine sestre je imala savrsen pogled u prostranstvo mora.

Obucena u bade-mantil,milovala je svoje ruke da bi dobile toplinu,dok nisu jedan par ruka nastavili njezin posao,grleci je odtraga snazno,drzeci je snazno te je milujuci njezno.

Ucker:Ne mozes spavati?

Dul:Ne.Ne mogu vjerovati da smo ovdje nakon 10 godina. Wink

Ucker:Jesi li dobro?

Dul:Jesam,ali osjecam nesto cudno.Zagrli me snazno,hladno mi je.

Ucker je zagrlio snazno.Ljubio je njezin vrat...njegove ruke su se kretale grudima supruge,spustajuci se niz trbuh sve dok se nije nasao sa njezinom zenstvenosti.Dul se nasmijesila.

Dul:Zamolila sam te da me zagrlis,ne da me pipas. Twisted Evil

Ucker:Istina,ali rekla si mi da ti je hladno,nemoj mi negirati sada da te ovo nije ugrijalo. :devil:

Dul:Ti si stoka. :devil: Laughing

Ucker: (okrenuo ju je da bi se nasli licem u lice)Moguce,ali te volim. :love_ya:

Dul: (zagrlila ga je)Ja tebe vise. srčeko

Ucker: (spustajuci ruke od njezina trbuha do straznjice)10 godina nismo vodili ljubav u nasoj zemlji,kao da osjecam nostalgiju..te mi to dava zelju da prozivimo stara vremena. srčeko

Dul: (ljubeci mu vrat)I sto te sprijecava. :devil:

Izmedu poljubaca i milovanja,prestalo im je biti hladno te su zapoceli sa jednom dugom noci ljubavi.



[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 24 lip 2011, 22:03

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 38

Ponedjeljak..prokleti ponedjeljak je dosao.Trebala se vratiti poslu,rutini,skoli.Srecom,Olivia je uspjela uvjeriti svoju mamu da jos pondjeljak i utorak bude sa svojom rodicom.Iskoristila je to da je u srijedu bila dezinfekcija u skoli,u cetvrtak i petak bili praznici zbog Velikog tjedna i Florinog posjeta,Anahi je popustila.

Gabriel je otisao rano u drustvu Chrisa.Gonzalo i Banja su se igrali u dvoristu,dok su njihove mame pravile dorucak skupa sa May.

U Olivijinoj sobi.

Flor:Ne znam Oli..jesi li sigulna?

Olivia: (saleci se)Hahaha,volim vas izgovor. :haha: Razz

Flor ju je promatrala zivcana. Mad

Olivia:Oplosti,sala mala.I da,sigurna sam u ono sto kazem,moramo se pozuliti,imamo 5 dana. :devil:

Flor:To je malo vlemena.Ali sigulna sam da ce nam se nesto dogodiliti(nasmijala se vragolasto)ustvali,mislim da mi je jedna ideja pala na pamet.

Oboje su se nasmijesile u suucesnistvu.

Dok tada,u dnevnom boravku..

Anny:Jesi li nervozna? ::notme::

May: (igrajuci se sa zlicama,neraspolozena)Da Very Happy

Dul: (sarkasticna)Boze,May.Nemoj se toliko uzbudivati,ali ovo izgleda kao sprovod haha :haha:

May: (zivcana)Pohvalno(pogledavsi sat)Kasno je.Rolling Eyes

Dul:Neces ostati na dorucku ? Rolling Eyes

May:Ne mogu,malo sam dosla da vidim svoje prekrasne necakei necakinje i da vas podsjetim da sutra idemo u krojacice da povucemo haljine

Anny:Ne brini se ljepotice,sutra cemo biti tamo tocno na vrijeme.

May: (ljubeci Benju i Gonzu)Odlicno,onda idem.Djevojcice!!

Flor i Oli su sisle te su se priblizile teti.

Flor:Vec ides?

May:Da.Moram otici u ured i pokupiti neke stvari za vjencanje.

Oli:Neces ostati na dolucku?

May:Necu.Ali obecajem vam da cemo sutra zajedno rucati,u redu?

Flor:Ustvari..ja bih vas htjela nesto zamoliti.

Anny: (grleci svoju necakinju)Bilo sto,moja najdraza necakinjo. Very Happy

Flor:Nedostaje mi puno moja zemlja i htjela bi poseti jedan asado* Wink Sad

May:Asado?Tradicionalno jelo tvoje zemlje?

Flor:Da.I dosjetila sam se da mozemo svi vecerati skupa veceras.

Dul:Florencia,ne vjerujem da..:O

Anny:Pusti je.Nastavi..Very Happy

Flor:Hvala titi.Pa htjela bi vecerati sa svima jer se ne vidamo mnogo(glumeci da place)a kada vas ne vidim,nedostajete mi(ispucujuci usne) :sweet:

Ispucivanje usna..gotovo!Upravo je svoje tete raznjeznila.Uspjela je..May i Anny su je zagrlile njezno.

Anny:Princezo,ne brini se.Ove veceri cemo svi vecerati skupa.

Flor:Stvalno?Hvala.:devil:

Flor ih je zagrlila,glumeci da je uzbudena.Oli ju je promatrala smijeseci se.Dok Flor nije ni maknula pogleda sa nje.Znala je da je njezin andeo nesto smislio i da je njezina rodica umijesana u to.

*asado-izraz koji se koristi za doseg rostiljskih tehnika,tega ima u Urugvaju,Paragvaju,Argetini,Cileu i sjevernoj Brazilu.



Zadnja promjena: Rose ♥; sri 29 lip 2011, 19:37; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 24 lip 2011, 22:18

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 39

Udoban bar,sa velikim obrocima ili barem sa velikim doruckom.To je pomislio Ucker dok se napio gutljaja soka od narance.

Gabriel:Nista nije kao povratak kuci,zar ne?

Ucker:Da.Zao mi je sto za 9 dana moram ici. :/

Gabriel:Upravo o tome sam htio razgovarati. Very Happy

Ucker:Ne razumijem.

Gabriel:Moj sef,Ricardo Cisneros je eminencija u medicini.Prije godinu dana zapoceo je sa poslom pararelno sa medicinom,izadvacka tvrtka medicine,dobro ulaganje.Ona je medu najboljima i poprilicno je nova.Stvar je u tome da su mu dijagnoziriali kronicnu bolest,nesto u vezi pluca,nista ozbiljno ako se ne cuva.Ali da bi se cuvao,trebao bi otici zivjeti uz more.I radi toga ce prodati tvtrku te ju je ponudio meni. Wink

Ucker:Woww,izgleda primamljivo.Koji tip materijala objavljuju?

Gabriel:Objavljuje sve znastvene napretke u svim granama,kronicnim bolestima,lijekovima i alternativnim terapijama.Na pocetku je bila za lijecnike,ali vec je nekoliko mjeseci prosirila raspon siroj javnosti. Very Happy

Ucker:Izgleda kao vrlo dobar posao.I sto mislis uraditi? Suspect

Gabriel:Ne znam.To je nesto veliko za mene.Nemam ni ideju sto je poslovni svijet.

Ucker:Naucit ces,ali nemoj propustiti tu priliku,to je vrlo dobar posao.Uostalom,mozes zatraziti pomoc od nekog strucnjaka. Very Happy

Gabriel:Ustvari,razmisljao sa o partneru.Nekoga tko bi ulozio svoje poslovno znanje,dok ja svoje medicinsko znanje.Nekoga u koga vjerujem.

Ucker:To je dobra ideja.Ali budi oprezan sa izborom jer(promatrajuci Gabriela koji ga je gledao netremice)cekaj..ti zelis da ja..:O

Gabriel:Da budes moj partner.

Ucker:Sto !? :O

Gabriel:Ucker,zelis li biti moj partner.

Ucker:Nudis mi da..

Gabriel:Da se vratitie u Meksiko i da pocnes sa svojom vlastitom tvrtkom.Sto kazes? Very Happy

Ucker:Ne znam,ja..Rolling Eyes

Gabriel:Smiri se,necu te prisiljivati da mi odgovoris sada.Razgovaraj sa Dulce,uzmite si vremena,pa ces mi odgovor.Ali molim te,razmisli.

Ucker:Ok,razmislit cu Very Happy


Zadnja promjena: Rose ♥; sri 29 lip 2011, 19:41; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Rose ♥
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Najveći fan..Na M&G si kod Any i Dul..
Rose ♥


Broj postova : 4057
Join date : 01.04.2010
Age : 27
Lokacija : Ja i Mario Casas 3 metra iznad neba <3

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Emptypet 24 lip 2011, 23:02

LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?

[You must be registered and logged in to see this image.]

CAPÌTULO 40

Vratile su se sa rukama punim vrecicama:mesom za veceru,povrcem,kruhom,vocem,slasticama.

Benja i Gonza su pali mrtvi umorni od pospanosti.Flor i Oli su odlucile pomoci svojim mamama spraviti rucak.Domaca pizza je bio odlican izvor za djevojcice.Dok su mijesile tijesto,pricale su o veceri.

Anny:Mislim da smo sve kupile,zar ne?

Flor:Jesmo.Teta,hoces li nazvati ujake i tetu?

Anny:Ako zelis,dat cu broj telefona ujka Chrisa,sjeti se da je teta May obavijestena(pijuci casu soka) Wink

Flor:I trebam broj telefona ujka Poncha.

Anny je ispljunula sok od pritiska. Rolling Eyes

Oli:Mami,sto ti je? Suspect

Anny:Nista(Flor)Dat cu ti broj ujka Poncha. Evil or Very Mad

Flor:Hvaja.

Oli:Hoce li baka i djed doci?

Ovaj put je bila Dul ona koja se paralizirala.

Anny:Ehh,ne.Baka i djed nece doci. Smile

Oli:zasto?

Anny:Jer imaju posla.

Flor:Laz.Nece doci radi mame. Rolling Eyes

Dul:Florencia!! Mad Mad

Flor: (zivcana)To je istina.Ne zelis da dode moja baka(izasla je trceci,zivcana)

Oli:Bolje da odem za njome. Laughing

Dul je pala na kauc,Anny je sjela kraj nje.

Anny: (zagrlila ju je)Zelis li razgovarati? srčeko

Dul: (placuci)Ne.Ne zelim razgovarati o Almi Rey.Sad

Anny ju je zagrlila pokusavajuci je smiriti.Zvuk zvona ju je prislio da se udalji.

Anny: (otvarajuci)Bok.Bas si dosao u pravi cas.

Ucker:Sto je bilo?

Anny: (pokazivajuci Dul)Vidi.

Ucker je osjetio kako mu se srce slomilo cim je vidio da place.Boze,kako ga je bolillo vidjeti da place.Priblizio joj se te joj je obrisao suze njezno.

Ucker:Sto ti je,ljubavi?Zasto places? Sad

Dul: (placuci)Zagrli me Chris,molim te. Sad

Chris ju je zagrlio snazno,pokusavajuci da je smiri.

Ucker:Malena,ne placi,molim te.Places radi mame,zar ne?

Dul je kimnula sa glavom te ga je opet zagrlila.

Ucker:Nemoj plakati vise.Bolje mi pokloni jedan osmijeh,dobro? Very Happy

Dul mu se nasmijesila njezno te mu je dala jedan mek i njezan poljubac.

Dul:Volim te. srčeko

Ucker:I ja tebe volim(opet je poljubio te se onda uozbiljio)Ljubavi,moram razgovarati sa tobom o necemu vaznom.

Dul:Sto je bilo? :suspcet:

Ucker: (Anny)Bili ti smetalo da budes malo sa djecom? Laughing

Anny:Naravno da ne,samo sa mirom idite Very Happy

Ucker: (Dul)Idemo?

Dul: (dala mu je ruku)Idemo



Zadnja promjena: Rose ♥; sri 29 lip 2011, 19:43; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?   LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
LOS TUYOS....LOS MÍOS...¿LOS NUESTROS?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*~Anahi y Dulce Maria Croacia~* :: Arhiva webnovela-
Forum(o)Bir: